Opinie o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem i zatrudnianiem polskich pracowników z branży budowlanej i konstrukcyjnej, przemysłowej oraz hotelarsko -gastronomicznej dla pracodawców pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

balu

W moim przypadku firma kupiła mi bilet na prom na korsykę, dała zaliczke po 3 dniach pracy a mieszkanie wynajęte przez firme jest w standardzie jak dla turystów czyli czyściutkie w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, Wi-Fi w standarcie, plazma na ścianie. Więc nie wiem co wypisują ci nie którzy "niezadowoleni" . Ja firmę polecam

@balu

Też waham.sie nad wyjazdem na korsyke jako.pokojowa ,wiesz cos Więcek

Cezary

Słyszałem, że agencja ma dobre opinie ale chciałem sprawdzić na forum. Dobrze, że tu piszecie!!!

Karina

Słyszałam sporo dobrego o agencji. Podpowiedzcie czy mają jakieś prace dla kobiet we Francji?

pepik

W Niemczech na spawaniu kontenerów to porażka warunki mieszkalne szkoda słów lepiej mają świnie w chlewie nisz my brud za pokój 250 euro biorą za syf szczury to pół metrowe na ścianach grzyb czasem ludzie na drugi dzień jada już do domu z powodu warunków które tam panują jest masakra a kubczyki nic z tego się nie robią

@pepik

mam pytanie. Czy pracowałeś niedaleko monachium i mieszkałeś w pensjonacie? Mam propozycje wyjazdu tam do pracy i chciałbym mieć więcej informacji na temat pracy i warunków mieszkaniowych

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Golota

To jak jedzie ktoś do Francji jako szlifierz odlewow albo czy jest ktoś już tam ?? Proszę i odpowiedzi :-)

piotr
@Golota

ja mam zamiar jechać ale szukam jeszcze opini na szlifierza odlewów

Norbi

Czy jedzie ktoś do Francji na montaż okien aluminiowych w okolice Lyonu,a może ktoś tam jest?Proszę o kontakt lub opinie.

Olisan
@Norbi

Dostał Pan jakieś odpowiedzi na swoje pytanie, bo też byłbym zainteresowany? Pozdrawiam

Panowie wybieram się na Korsykę jako budowlaniec i potrzebuję opinii osób , które już pracowały w tej firmie lub tych którzy już wyjeżdżali na Korsykę

aaa

panowie mam okazje pracowac jako monter izolacji w danii prosze o opinie na temat firmy

luk
@aaa

jak tam jest bo ja tez mam jechac do danii jako moter izolacji mialem teraz jechac ale chyba pozniej pojade

Daniel

POLANDWORKFORCE mają dobrą opinię jako pracodawca.

Dariusz

Dla mnie agencja POLANDWORKFORCE to bardzo fajna firma. Korzystam z ich usług i jestem zadowolony. Potrafią wykonywać to co do nich należy żeby wyjeżdżający nie mieli problemów. Zresztą widać na forum , że ludzie ogólnie są z nich zadowoleni. Życzę powodzenia

Badenka

Czy POLANDWORKFORCE ma jakieś nowe oferty pracy we Francji, nie mogę nic znaleźć.

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
@Badenka

Szanowni Państwo, jak najbardziej posiadamy nowe oferty pracy we Francji. Zapraszamy na naszą stronę internetową: polandworkforce.com/o-nas/praca/oferty-pracy/ Wszystkie nasze aktualne oferty są również na stronie PRACUJ W UNII: www.pracujwunii.pl/sprawdz-pracodawce/p-14/oferty/ Zapraszamy aplikowania! Pozdrawiamy, Zespół POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

Andi

Witam czy jedzie ktoś z tej firmy do Paryża jako robotnik drogowy 23.07.2017 i czy firma wiarygodna.

forever_young_70@yahoo.com
@Andi

A byles juz na rozmowie we Wrocławiu bo ja jade w poniedziałek w sprawie tej pracy jako robotnik drogowy

Daniel

Poczytałem kilka opinii i zainteresowała mnie sprawa certyfikatu. Może ktoś wie o co chodzi? Czy to jakieś nowe wymagania jak się człowiek stara o wyjazd? Czy to dotyczy działań firmy? Czy robota szlifierza we Francji to jest cos opłacalnego? Czy wymagają znajomości języka?

Agus

Witam moglby mi ktos wyjasnic o ile korzystal jak rozumiec wypozyczenia auta sluzbowego,tzn inaczej zapytam wprost ile to kosztuje?

Maro
@Agus

pobieraja 65 euro miesiecznie za uzytkowanie, ale zwracaja koszty tankowania mozna zawsze jechac swoim wtedy tylko zwrot tankowani

Iwona

Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowiska takie jak Szlifierz Odlewów do pracy we Francji oraz Zbrojarz do pracy w Tuluzie. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda ta praca oraz jakie były Wasze doświadczenia z procesu rekrutacji.

Banusik

Czy możecie wyjaśnić o jaki certyfikat chodzi? Czy wiecie coś o pracy przy dociepleniach we Francji?

Domolek

Słyszałem o agencji dobre opinie a co wy na to powiecie?

Marian

Ile może zarobić zbrojarz we Francji? Mam wielką chęć wyjechać ale chciałbym się upewnić, że robię dobry ruch. Muszę zrezygnować z pracy , zapakować się i wyjechać. Pomóżcie mi podjąć słuszną decyzję! Jeszcze jednio jakim językiem mogę sie posługiwać?

andrzej_boczarski

Dobry wieczór - czy wystawiają Państwo certyfikat "Rzetelny KANDYDAT"?

barbo
@andrzej_boczarski

Byłem u nich na rekrutacji i mnie o to nie pytali czy chcę uzyskać - może to było jeszcze zanim certyfikat wszedł na rynek - mniej więcej przełom marzec/kwiecień

D.Jazwiec
@barbo

mnie również nie - a ja rejestrowałem się u nich gdzieś na początku maja - może to tylko dla wybranych, z dłuższym stażem?

Dandys

Odnoszę wrażenie , że niektóre opinie negatywne są pisane pod wpływem złości oraz świadomości , że sie narozrabiało a teraz trzeba za to zapłacić. Szkoda ponieważ forum ma ułatwić podjęcie decyzji nowym osobom. Agencja stara się pozyskiwać nowe prace, są profesjonalni w tym co robią.

Zostaw merytoryczną opinię o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 28 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
2.7/5 Na podstawie 357 ocen.

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.