tsd skorpion

Gdańsk

Opinie o tsd skorpion

kierowca 2012-04-22 19:55
Daro - 2011-12-28 15:29:57

-kierowcy płacą haracz i nie dostają pokwitowań

-90% kierowców pracuje bez umowy

-dspozytorki pracują bez umowy(np.Karolina,juz nie pracuje)

-wybrani kierowcy wożą kasę fiskalną w bagazniku i mają przykaz nabijania pewnych sum z kosmosu( np. Marcin,już nie pracuje)

-są cztery licencje na 130kierowców

-łamane są przepisy dotyczące godzin pracy.Obowiązkowe 12godz dyżury z godzinną przerwą

MAŁO????? Jak sie działa nielegalnie to łatwiej byc konkurencyjnym bo nie ponosi sie kosztów.Więc nie dziw sie że chcą z tym skończyć.Jest kilkanaście osób chcących
To po co jezdziles w tej firmie do kwietnia????? zeby robić pod góre?! a moze dalej jezdzisz?! i nie zarabiasz?!
ksenon 2012-05-24 21:04
te 8h to (usunięte przez administratora)!!!!! po 7 kwietnia kazane ze na umur nawet 20h!!! i szef ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie nie pasuje to zwolni!!
kierowca TSD Skorpion 2012-05-26 17:48
Cool story broo :D. Urzekła mnie Twoja historia, naprawdę ;].
Ciekawski 2012-12-27 16:14
Może trochę odgrzewam stare kotlety, ale proszę, powiedz mi na jakiej zasadzie szef ma licencje, i każdy samochód wozi ze sobą swój odpis?
Czytam w ustawie, że przewóz osób może być na samochody od 8 osób i więcej, a wiadomo, że w skorpionie jeżdżą zwykłe osobówki...
I kolejna kwestia, ustawodawca każe posiadać zabezpieczenie 5tys euro na każdy samochód w firmie... Jeżeli sobie to przemnożymy przez 130 wozów jak piszesz, to wychodzi niemała sumka, wątpię żeby to było opłacone, więc coś jednak nie ejst do końca tak różowo jak ty zachwalasz...
guest 2013-02-22 08:41
ja mam pytanie skierowane właśnie do pracowników TSD - czy łatwo jest się dostać do Was do pracy? Czy jest jakiś określony limit zatrudnionych kierowców?
qwert 2013-06-20 09:42
Ciekawski - 2012-12-27 16:14:01

Też mnie to ciekawi, czy każde auto ma wypis z licencji na transport drogowy ? Bo zabezpieczenia są dość duże (czyli 5kEUR na auto), no chyba że płacą ubezpieczenie w zakresie przewidzianym przez dyrektywę UE (koszt ok.500 pln za auto za 1 rok czyli też sporo).

Co zaś do jazdy autami osobowymi zwykłymi (czyli 4 osobowe) to można nimi jeździć ale tylko jeśli są one własnością przedsiębiorcy lub są w leasingu a kierowca jest pracownikiem przedsiębiorcy (czyli umowa o pracę jeśli mówimy pracownik).

A w ogóle to ustawa o transporcie drogowym to jest bubel wysokiej klasy, pozostawiający wiele niejasności i pozwalający na "urzędniczą uznaniowość", np. rzeczone zabezpieczenie bo jak człowiek na DG ma pokazać bilans przedsiębiorstwa, który mogą pokazać jedynie spółki prawa handlowego?
byly pracownik 2013-07-24 08:21
panowie tragedja tam pracowac nie polecam te 4zl za kurs to tragedja
pracownik TSD 2013-11-13 20:47
witam, ja pracuje w skorpionie i... nie narzekam ! uważam ze za ta prace jest naprawdę godna zaplata! jak stoisz na postoju to nie zarobisz nic! trzeba porostu jeździć ... z nocki weekendowej jak nie wyciągniesz 300-400 zł /z jednej nocki/ w tyg. około 200 zł to znaczy ze nie umiesz jeździć w tej chwili maja 114 kierowców z tego co wiem KAŻDY zatrudniony na umowę zlecenie! wypisy z licencji są w KAŻDYM aucie /gwarantuje/ !!! wypisów z licencji maja około 130 szt. szef?! jak jesteś w porządku to jest [usunięte przez moderatora]... ale jak przeginasz to lepiej zmień prace. zawsze idzie się z nim dogadać! skoro jeździ 114 osób to zarobi /chyba/ idzie prawda?!
kazik 2014-04-02 09:25
Mam nadzieję, że ktoś się w końcu weżmie za tą nie uczciwą konkurencję, bo jest nie uczciwa pod każdym względem
kierowca 2014-04-02 11:59
niestety mylisz sie.... kontrole mamy co najmniej raz w miesiącu. jestesmy JEDNYNĄ LEGALNIE działającą firmą przewozową w trójmieście !
byly pracownik 2014-05-10 19:20
(usunięte przez administratora)Powiem tak w tsd scorpion nie bylo zle poza tym ze 4 zl od zlecenia to sporo no i dyspozytorki ksywa Marika zlecenia wystawia kierowca . A wiec nie polecam nowym bo beda same zlecenia robic po 15 lub 25 zl a dolotu 15 km. Pozdrawiam
Kierowca TSD 2014-06-19 17:25
Jak będziesz naprawdę jeździł to zarobisz duzo wiecej niż minimalna... Tylko trzeba chcieć pracować. Większość kierowców nie wiadomo dlaczego przyszła do tej pracy.. Wieczne ściemy, awarie. A pózniej narzekają ze nie zarabiają Jak będziesz jeździł to każdy zagwarantuje ze zarobisz !
Bartek 2014-07-07 16:20
Pytanie do kierowcow- jakie zlecenia przewazaja dla nowych osobowek? Wiekszosc tych po 15-20zl?
Jak wygladaja nocki w tygodniu, jest ruch czy sporo przestojow?
Jest jakas minimalna ilosc godzin do wyjezdzenia w tygodniu?
Kierowca TSD 2014-07-09 23:28
u nas nie ma dzielenia na nowych i starych kierowców... wszystkie zlecenia wpadaja na tzw giełde... bierzesz z gieldy i jedziesz. Dyspozytorki nie maja prawa zapytac dokąd bedzie kurs, jezeli zapytaja maja kare !rozmowy sa nagrywane i co jakis czas właściciel przesłuchuje.
Kierowca TSD 2014-07-09 23:34
"naprawde jeździł" to znaczy ze nie bedziesz ściemniał... są dyżury i na dyżurach sam musisz być. Generalnie sam wyznaczasz kiedy chcesz jezdzic, ale nie mogą to być same nocki. musi być pół na pół czyli jezeli w pierwszym tygodniu twojej pracy masz dniówki to w następnym nocki i tak na zmiane! ostatnio na dniu tez jest spory ruch jak auto odpalisz o 6:00 to gasisz je o 18 po zakończeniu zmiany. Cały czas sie jezdzi. nie stoisz jak ten cieć na postoju...
Kierowca TSD 2014-07-14 09:04
to nie jest taka giełda i nie taki transport.... My działamy jak taxi tylko, że na licencji transportu drogowego (przewóz osób)
Tomek 2014-10-01 09:37
dopóki nie spróbujesz nie bedziesz wiedział.... Myśle, że warto
Kierowca TSD 2014-10-17 11:53
Z tego co mi wiadomo to szukaja...
Kierowca TSD 2014-12-03 19:15
wszystko juz opisane powyzej...
Kierowca 2015-04-16 19:14
Tak, przyjmuja
Waldek. M 2015-06-25 00:42
Co za bzdury! Pręzna firma :) Ostatnia moja przejdzka białym czymś co ledwo się kupy trzymało z dziadkiem mrozem. Postanowiłem że to ostatni raz z TSD.
Nastepnym razem zamówiłem Dajana, nie czekałem 40 min tylko 8 min a zapłaciłem z sopotu do wrzeszcza dwa złocisze mniej niz TSD :)
LUDZISKA ZACZNIJCIE LICZYC TSD NIE JEST TANIE!
Klient 2015-06-25 08:53
Waldek.M.... pewnie jestes taksiarzem z dajan... zal ze jezdza o polowe taniej od was co??? tez jezdzilem dajanem ale jest ZNACZNIE drozej !!! KLAMIESZ !!!
Waldek. M 2015-07-05 05:09
pewnie dostłem ekstra rabat za ładny pysio, mam to gdzieś to czy to dajan, as itp. Dziś wracałem caro i czekałem 5 min. słownie pięć minut! pięnna pachnąca oktawka,wiec powiem ładnie kupę robię na skorpiona.
Kierowca TSD 2015-09-28 15:33
Witam, z tego co wiem to przyjmuja...
Kierowca TSD 2015-10-28 20:08
witam, przyjmuja napewno.... Podjedź w poniedziałek do nich do biura. Reja 3C; Gdańsk (obok energi)
Kierowca TSD 2015-10-28 20:10
miedzy 11 a 18.
Kierowca TSD 2015-11-28 13:02
witam, tak jak pisałem już wcześniej jak będziesz jeździł to zarobisz nawet więcej... uważam ze 3000 zł to minimum jakie zarobisz
Kierowca TSD 2015-12-08 13:40
nie ma co się rozpisywac... trzeba zobaczyć samemu. pozdrawiam
Kierowca TSD 2016-05-07 14:16
Uprawnienia dostajesz od firmy ( licencja)
Musisz mieć badania lekarskie, psychotesty, ( skierowanie dostajesz od firmy) zaświadczenie o niekaralności.
Kierowca bombowca 2016-09-26 12:51
A jak wygląda tam z dyżurami , są czy nie ma, ile godzin ile, dni w tygodniu?
kierowca TSD 2016-09-26 14:23
witam, ogólnie ile sie chce... musisz zadzwonic do nich i pogadac
Kierowca TSD 2016-10-02 19:23
Mysle, ze wystarczająco. Sam musisz przyjść i sprawdzić.
xzz 2016-10-02 22:19
@Nabu no ja uwazam ze jak ktos dlugo pracuje ma az taki duzy staz to powinien sporo zarabiac prawda?
Drajeet 2016-12-19 11:20
W Skorpionie to teraz taka Chujnia z Grzybnią ;), że jechałem ostatnio u nich nowa Astrą LPG z salonu z uhahanym kierowcą, co skłoniło mnie do wpisu, . Pracuje akurat w konkurencji i chciałem gościa podpytać co nieco, bo już kiedyś myślałem o pracy tam, ale trafiłem na spryciarza co w sumie dużo gadał ale gówno mi powiedział. Może tutaj się czego dowiem więcej. Kiedy powiedziałem, że są nich tacy co trochę jednak narzekaja i dlatego pytam o inne zdanie, gostek skwitował, że jak się komuś praca nie podoba to niech spierd... . Także dalej za dużo nie wiem.
Zzzzzxxx 2017-05-19 07:55
Odradzam pracy w skorpiona mają bardzo duża prowizja za kursy wręcz złodziejstwo. Lepiej wyjdziesz płacąc ZUS na taxi.Jak chcesz jeździć to już na taxi lepsze zdecydowanie zarobki .Wiem co pisze bo jestem teraz na taxi i boli mnie że dałem Tak się wykorzystać skorpionowi.Płaciłem im 1300 zł miesiecznie.
Kierowca TSD 2017-05-19 09:25
Dlaczego kłamiesz ?! Z tego co wiem to nie ma tam osoby która płaci 1300 miesięcznie ! Wyrzucili cię z TSD i sie mścisz ?!
Były kierowca 2017-05-20 07:13
Czy nie jest prawdą że za kurs płaci się 4 zł! Kierowco TSD. A pewnie chodzi ci ze tak mało nikt nie płaci. Nikt mnie nie wyrzucił sam odeszłem. Jestem na taxi i w końcu zarabiam.A ty kierowca TSD jesteś murzynki kowala :)))))
Kierowca TSD 2017-05-20 09:52
Z TSD mało kto sam odchodzi ... jak sie dobrze zarabia to po co iść gdzie indziej ?? Wiec nie gadaj głupot Przynajmniej nie płace frycowego co miesiąc za nic! Ile wyjeździe to zapłacę. Jak nie pracuje to nie płace ! P. S.
Proponuje wrócić do szkoły .. mój 10 letni syn nie robi takich błędów ja ty ... pozdrawiam
Kierowca TSD 2017-05-20 19:19
haha dobry jesteś ... rownież ortografia sie kłania.
Kierowca TSD 2017-05-20 19:43
Jakoś wszyscy jeżdżący zarabiają ... tylko ty bidulko jesteś poszkodowany...
BYŁY KIEROWCA SKORPION 2017-05-21 01:45
ALE LICZYC POTRAFIE 4 X TYLE MAM NA TAXI CO U CIEBIE . OD 17 DO 1.00 UTARG 440 ZŁ .A U CIEBIE GROSZE
BYŁY KIEROWCA SKORPION 2017-05-21 01:46
ZARABIASZ TYLKO TY, A NIE KIEROWCY
Kierowca TSD 2017-05-21 11:27
Myśle ze właściciel nie ma nic przeciwko ! Zgłoś baranie !!!
Limo 2017-06-07 19:07
Odradzam wyzysk ludzi.
Kierowca 2017-06-08 06:06
Firma pobiera taką prowizje ze rosadny człowiek tam nie jezdzi. Panowie kierowcy jak mozecie tak dać sie dy...ać.
PICO NAWAL 2017-06-13 16:15
Smechu warta firma . To nieporozumienie tam pracować.
Marek 2017-06-16 17:31
TYLKO NIE SKORPION!!!!!!!!!!!!!!
Strzegam 2017-07-20 22:36
UWAGA ! Skorpion oszukuje kierowców.
Lupa 2017-07-20 22:41
Na taxi zarabiam 3 x wiecej .Skorpion szkoda czasu i zdrowia poza tym syf ten skorpion wiocha totalna z bucem szefem.
Lidia 2017-08-08 21:09
@Strzegam, @PICO NAWAL, może wyjaśnicie o co tak naprawdę chodzi? Wasze wpisy nic nie wyjaśniają, a najważniejsze jest to by opisać co w firmie Wam odpowiada a co nie, jak wygląda kwestia zatrudnienia ? Dlaczego nie polecacie firmy, podajcie konkretne przykłady?
Zostaw swoją opinię o tsd skorpion - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tsd skorpion