Effect Glass S.A.

Opinie o Effect Glass S.A.

Witam. Czy przyjmują na pracownika produkcji bez doświadczenia ?

Klient Tomek

Dlaczego wciąż do moje firmy docierają szyby z licznymi uszkodzeniami .Do działu obsługi klienta nie można się dodzwonić!

Jaś
@Klient Tomek

Bo jest nacisk na ilość a nie na jakość?

Teraz ja

Więcej Ukraińców więcej! Kiedy podwyżki?

Aktualność
Effect Glass otrzymał tytuł ‘Diament Forbesa 2022’, w kategorii przedsiębiorstw o przychodach od 50-250 mln zł. Diamenty Forbesa to co roku opracowywany ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Kluczowe kryteria brane pod uwagę, to m.in. wyniki finansowe, wartość kapitałów własnych, rentowność oraz wiarygodność.
Już po raz piętnasty redakcja Magazynu Forbes Polska  we współpracy z wywiadownią Dun & Bradstreet Sp. z o.o. zebrała dane, na których podstawie stworzyła ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Firmy muszą być rentowne (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), mieć wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegać z płatnościami. Firmy spełniające te warunki muszą również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.
Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Effect Glass S.A..

Aktualność
24 maja br. nasza firma wzięła udział w pierwszych w tym roku Plenerowych Targach Pracy, które odbyły się na Rynku w Kielcach. Organizatorami wydarzenia byli Miejski Urząd Pracy w Kielcach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach, a honorowy patronat objęli Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta oraz Starosta Kielecki Mirosław Gębski.

Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem osób poszukujących pracy, dla których wystawcy przygotowali ponad 2000 ofert zatrudnienia. Szeroka oferta skierowana została również  dla obywateli Ukrainy.

Effect Glass, poszukuje operatorów i pracowników produkcyjnych, a także specjalisty ds. IT.
Nuda

Dlaczego tam jeszcze pracujecie? Jest mnóstwo zakładów pracy lepiej płacących i dobrze traktujących pracowników. Może nie znajdziecie ich odrazu, czasem trzeba będzie się przenieść raz czy dwa. Napewno nie warto tracić zdrowia w jednym z najgorszych zakładów w Kielcach.

Inny były

Inspekcja nic nie da ponieważ nikt z starych pracowników nic nie powie

Były

Czekać Państwa będzie kontrola inspekcji pracy.Tak się nie traktuje starych pracowników

Dziady część 3

Może najwyższa pora poruszyć tematy podwyżek? Nie będzie robić za pół darmo. Ceny paliwa poszły w górę, żywność tak samo a my zarabiamy tyle samo a wymagacie od Nas coraz więcej (chodzi o pracowników produkcji)

Oj tam, oj tam
@Dziady część 3

Przeciez w tej firmie jest wieczny kryzys zapytaj pana dyrektora. Niewdzieczniku ciesz sie, ze masz taka wspaniala prace. Pieniadze to nie wszystko. Pan prezes i zarzad musza jakos wiazac koniec z koncem w tych ciezkich czasach. Pewnie nie raz sobie odejmowali od ust zebys mial tego 10tego swoje tluste wynagrodzenie.Pandemia,wojna,snieg w kwietniu a Ty tylko myslisz zeby sobie kabze napchac materialisto wstretny????

DO pl

Ten pan jest teraz P.O. kierownika produkcji w Wedkowach od konca stycznia,nie mozna mu nic zarzucic.

Kielecky

Leszek najlepszy mistrzu Danielek i Mareczek nawet mu do pięt nie dorastają nie pisać głupot kochany chłop

Pozdawiam

Czy nagrywanie przez przełożonego rozmów z pracownikami bez ich wiedzy jest legalne?

Bleble

Ktoś wie ilu było tam dyrektorów? Może ktoś ze starszych pracowników policzył? Może ktoś wie dlaczego rak często się zmieniają?

kasi
@Bleble

Czy dalej poszukuja recepcjonistki?

Dobromilowa
@kasi

Podobno tak. Ciekawe jakie opinie

Krzysztof Kononowicz

Dzień dobry panstwu kochani moi Bardzo polecam pracę w tej firmie ,bo co by się nie stało się to tu jest bardzo super praca najlepsza dla jego.Pieniazki są wystarczające na pokarm boży. Pozdrawiam ko co kochani moi

Major
@Krzysztof Kononowicz

Co tu mozna dodac...cale te

Hehe

Zebrałem się na odwagę i rozstalem się z tą patologią. W nowej robocie znalezionej z ogłoszenia dostałem na start kilka słów więcej niż w (usunięte przez administratora) Kierownik nie ubliża i nie drze jadaczki. A najbardziej zaskoczył mnie brak poganiania. Jest wręcz przeciwnie, pytają mnie gdzie mi się tak spieszy. Odwagi zyczę.

Kejoo
@Hehe

A moze zdradzisz gdzie znalazles prace w ktorej nikt cie nie pogania? Pracowalem w kilku kieleckich firmach produkcyjnych i oprocz vive nigdzie mnie nie poganiali jesli tylko robiona byla norma produkcyjna. Jedynie w vive jest system "wiecej, wiecej zaje***c ich ale maja robic wiecej"

Hehe
@Kejoo

Jest kolego coś takiego jak procesy technologiczne, których nie przyspieszysz. Np. Czas schniecia lakieru, wiązania kleju lub chociażby napełnienia pakietu szybowego gazem.

klient Zbigniew

Od paru dni nie da sie wcale dodzwonic do biura w Kielcach. Po co w ogole jest podany numer telefonu. Nie dosc, ze nie uzyskacie klientow to jeszcze lekcewazacy stosunek do stalych

Kleo
@klient Zbigniew

Pewnie brak rąk do pracy. Wszyscy stamtąd uciekają.

Blond

Co myślicie o pracy na recepcji? Bo widziałam że szukaja i nie wiem czy warto.

Szatyn
@Blond

Bedziesz miał spokojna pracę.Szczotka,szufelka no i w zimę odśnieżanie.

małgosia
@Blond

czy dalej poszukuja na recpecje?

małgosia
@Szatyn

Czym zajmuje sie sekretarka, recepcjonistka?

Miszu kozak

Frajernia nic wiecej, wiesniaki na pseudo stanowiskach.

Jak się tam pracuje?

Do kiedy wypłacana jest pensja? Na koniec miesiąca czy „do 10”?

Weź idź do domu

Nie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu sytuacji oraz biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości oparte na mojej zdolności intelektualnej oraz rozległych obserwacjach, doszedlem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionego wniosku, że nie mogę się wypowiedzieć na temat pracy w effektorze, gdyż jak wspomniałen na początku ekspertem nie jestem.

Wiktor

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła w sympatycznej atmosferze. Szkoda ze firma odpowiada po miesiącu od rozmowy i zapraszają na kolejną, która nic nowego nie wnosi. Wynagrodzenie to jakaś kpina. Praca w biurze na odpowiedzialnym stanowisku za mniej niż najniższa krajowa. Pytanie, czy firma zdaje sobie sprawę, że w tym roku podnieśli minimalna? Razem z "premia" wypłata wynosiła, by mnie niewiele ponad najniższa (jakieś 100 zł). Protip: jeżeli macie proponować śmieszne pieniądze to lepiej podziękować kandydatowi i powiedzieć, że niestety ale nie. Na ten moment zostawiacie po sobie bardzo złe wrażenie i wręcz się ośmieszacie. W Kielcach głosno się mówi że płaca nędzna i lepiej nie kandydować, bo szkoda nerwow i czasu. Dodam tylko, że proponowano mi umowę o pracę na trzy miesiące.

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Effect Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Glass S.A.