Effect Glass S.A.

Opinie o Effect Glass S.A.

" w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników...." hahahaha

Cvb

Praca na lato. Potem szukanie haków żeby cię wywalic

Xxx

Dynamicznym rozwojem ale chyba kasy właściciela a nie pracownika...totalny wyzysk i kochloz...polecam ale tylko desperatom.

NICK
@Xxx

ja pracuję drugi rok i nie narzekam, narzekają Ci którym się robić nie chce.

Lesku

Szanuj pracownika swego bo możesz mieć gorszego - można by powiedzieć. Teraz pozostało Wam poszukiwanie pracowników poprzez radio i ogolnopolską telewizję. Może ktoś z podkarpacia przyjedzie, chociaż raczej pozostaje Ukraina i zakład karny.

Mojżesz
@Lesku

widzę że cię coś swędzi dlatego pomyje tu wylewasz.

Gosc

(usunięte przez administratora) zabieranie premii z absurdalnych powodow,ogolne okazywanie wyzszosci nad podwladnymi, permanentna inwigilacja cytujac klasyka, niemoznosc zalatwienia jakiejkolwiek sprawy z przelozonym (odsylaja Cie jeden do drugiego) wywieranie presji na pracownikach , ktorzy jeszcze zostali zeby robic wiecej i szybciej.Niedocenianie dlugoletnich doswiadczonych pracownikow skutkuje tym ze skladaja wypowiedzenia.Mysle ze tylko niepewna sytuacja na rynku pracy zwiazana z koronawirusem powstrzymuje reszte pracownikow przed masowymi zwolnieniami i powrotem wielkich "mistrzow zmianowych" na linie.Mozecie porozwieszac banery w calej Polsce i robic ankiety co tydzien nic to nie da jesli bedziecie zabierac ludziom juz i tak male pieniadze przy jednoczesnym braku szacunku do pacownika.

Mojżesz
@Gosc

trochę Cię poniosło.

Miś gogo

Kolejne tricky p. Skrzy... razem z kadra menadżerska, otóż zamieniono 10% premii uznaniowej na tyle samo do podstawy przynajmniej pracowników tak zapewniano. ???? Okazuje się, że po przeliczeniu 8% do podstawy. Wykazali się po raz kolejny i zarabiając na pracownikach!!!

Myjkowy
@Miś gogo

Uwaga na klany pracujące od lat w firmie. Tobie (usunięte przez administratora) a kierownikowi donoszą o każdym twoim bąku

mła
@Myjkowy

chyba nie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Effect Glass S.A..
Kosa

Czy dalej szef sprzataczy " wujek" gania kierownika produkcji reksa o kurz na posadzce?

Mój
@Kosa

Chyba Cię porąbało, Jego już od dawna nie ma.

Dla dobra wszystkich

Maski na brodzie lub nie zasłaniają ludzie nosa, brak dystansu zwłaszcza podczas wywieszania grafiku. Nic nie da jeśli podane zostanie imie osoby chorej. Widziałem jak w całym zakładzie może kilka osób używało płynu. Termometr przy wejściu nie działa lub zostaje omijany.. Rozwiązanie obowiązkowe miezenie temperatury oraz dezynfekcja przy wejściu. Grafik w kilku miejscach. Indywidualne uwagi do osób które nie noszą masek przez kierownictwo. Ludzie to jest dla naszego zdrowia jeśli ktoś uważa że te zasady nic nie dają to przestrzegajcie ich dla tych co się.obawiaja wirusa

Ona

Chciałam oznajmić ze ludzie w tej firmie z dnia na dzień chorują! Przychodzą osoby z gorączka lub innymi objawami a Wy nic z tym nie robocie, gwarantuje że na dniach pojawi się kontrola z Sanepitu. My mamy rodziny! Chcemy żyć dla nich! Nie ukrywajcie przed Nami pradwy o osobach zarażonych!

Morda

Praca niebezpieczna. Łatwo o wypadek. Niejednego już karetka zabierała. A kasa śmiesznie niska do warunkowbpracy

Kierownik

Tu nowy kierownik mój nr 515694248 proszę dzwonić i pisać jeśli czegoś potrzebujecie pozdrawiam ????

BEATA
@Kierownik

JESTES KIEROWNIKIEM JAKIEJ FIRMY? SKONTAKTUJ SIE ZE MNA W SPRAWIE PRZYJECIA DO PRACY. POZDRAWIAM. BEATA

Czy w Effect Glass S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak

@..

A potem dostajesz próbna czyli 5 miechów jesteś na próbnej

Koronka
@..

Witam jakie są zmiany dla kobiet na linii produkcyjnej? Jaką pensja?

Otson
@Koronka

Żadnych zmian nie ma to kolejny chwyt pensja 3500brutto po szkoleniu.

Parcownica

Nie wszyscy wiedza że w zakaldzie znow mieleismy potwierdzone covid. A zaklad nadal funkcjonuje, mysle ze echodnia oraz sanepid sie tym zainteresują

A co z dniem wolnym za sobotę 15.?

Polecam, ale tylko masochistom... Praca niewolnicza jak na plantacji bawełny za 2300 netto, potem kilka miesięcy za 2500 netto, a potem podwyżki o 50 zł brutto rocznie, albo wcale haha A no i traktują oczywiście ludzi jak jakieś rzeczy, no ale nikt nikomu nie każe tam orać... Dziękuję, pozdrawiam.

Bartek
@Andrzej

No cóż, niestety muszę to potwierdzić, podejście mają jak do jakichś zwierząt :/ Ale już się przenoszę do innej firmy na szczęście...

Tytus

Szukają pracowników produkcji. Czy opłaca się składać tam dokumenty? Jaka pensja na start?

patrzacy szeroko

Z tego co wiem to Pracodawca tak jak i inne zakłady produkcyjne w Polsce, stosuje wszelkie środki zapobiegawcze wymagane ustawowo w zakresie koronowirusa. Byłbym daleki od takich oskarżeń z uwagi na to, że czas epidemii będzie trwał jeszcze kilka miesięcy a Pracownicy muszą też zarabiać pieniądze na życie. Urlopy czy zwolnienie lekarskie to są doraźne rozwiązania na krótką metę. W Effect Glass są stosowane zabezpieczenia w postaci środków dezynfekujących, wykluczenia osób podejrzanych o kontakt z wirusem i wiele innych obostrzeń, dlatego bardzo jestem zdziwiony takim postawieniem sprawy przez "Zaniepokojonego". Dziś niewiele zakładów produkcyjnych możne sobie pozwolić na zamkniecie produkcji i w tym pozbawienie zarobku swoich Pracowników - będzie to w przypadku sytuacji kryzysowej ostateczność. I nie chodzi tu o zyski właściciela ale o zachowanie rentowności i płynności całego zakładu właśnie z uwzględnieniem również troski o Pracowników.

Ktoś
@patrzacy szeroko

Skoro firma tak dba o swoich pracownikow, to dla czego na ŻADNEJ hali produkcyjnej nie ma nawet jednego pojemnika z płynem do dezynfekcji rąk? Przecież pracownicy mają kontakt z wieloma rzeczami, przez które mogą zarazić się korona wirusem, np. wózki-paleciaki czy stojaki ze szkłem.

Ponury lodziarz
@patrzacy szeroko

Aniu. Zastanów się co jest dla Ciebie wazniejsze.... Kilka tysięcy złotych więcej na koncie bankowym czy czy świadomość że zmarło przez Ciebie kilka osób.

@Ponury lodziarz

Twoja wypowiedź jest porównania z czystością i sprzątaniem psich odchodów na cholere każdy ma psa nie sprząta w parku po nim a potem gadanie ze wszędzie (usunięte przez administratora)

Zenek
@Ktoś

Co ty piszesz człowieku ? Jakie środki bezpieczeństwa? Zwolnili ludzi żeby złapać się na tarcze a teraz chcą zatrudniać . Mobbing BHP szkolenia na start na sztukę . Komuś łeb obetnie to się dopiero coś zmieni . (usunięte przez administratora)

Niemam

Po rozmowie kwalifikacyjnej brak jakiejkolwiek odpowiedzi. To nie profesjonalne, a niby zawsze informują o wynikach rekrutacji. Widać, że miałem chyba zbyt duże wymagania, skoro pracowałem w poprzedniej firmie ponad 20 lat i nie chciałem na start umowy zlecenia. Pozdrawiam wszystkich !

Desperado

Witam pracowałem tam rok czasu w tym czasie dorobił się 3ran razem 17 szwów gdy przyszedł ten wymyślony wiros dostałem wypowiedzenie bo patrze li na tych co chorował w pierwszej kolejności człowiek się zjeżdża ciężka fizyczna i niebezpieczna praca za marne 2000zł brak szacunku ale są i tez małe plusy tej firmy ale male

Nie polecam dostajesz śmieciowe na 2 miechy ani lekarza ani nic a na śmieciowe masz 2.2tys zł a w ofercie piszą wielce że 2.8wezmiesz do łapki ale to kłamstwo mają takie pieniądze ludzie z dużym starze chyba że nie masz wymagań wobec siebie to idź i rób jak masz opłaty to coś nie hallo

Produkcja

Jak w końcu zabraknie im pracowników to znowu zatrudnią więźniów. Mają doświadczenie.

Pozdro 600
@Produkcja

Więźniów i Ukraińców

Po co ta strona skoro pozytywne komentarze zostaja a negatywne zostaja kasowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Effect Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Glass S.A.