Effect Glass S.A.

Opinie o Effect Glass S.A.

Co jaki czas w Effect Glass S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Taki Krzysiu Nowy wpis

Podwyżki są tak często jak podnoszą najniższa krajową ????

T. Nowy wpis

Praca sama w sobie nie jest zła, Kierownictwo też w porządku. Jednak większość pracowników, to jest dramat, myślą że są niezastąpieni w tej firmie, widzą tylko czubek własnego nosa i przez większość czasu zamiast pracować, chodzą między sobą i plotkują o innych pracownikach, dwulicowośći fałszywość dominuje. Nie chcą uczyć nowych pracowników wszystkiego, co potrzebne, żeby nie zostać wygryzionym, żałosne. Niby dorośli ludzie, a zachowują się jak przedszkolaki. Sami sobie robią (usunięte przez administratora) zaniedbują łazienki, pala te papierosy w łazienkach, zapychaja tym zlewy i śmierdzi cala szatnia, przebrać się nie można normalnie, fuj! zaśmiecają wszystko, a później narzekają na standardy... śmiać się chce. (sa też normalni, nieliczni -ale są)

Pracownik Nowy wpis

Jaka jest kultura pracy w Effect Glass S.A.?

Odpowiedź

Brak podstawowych zasad kultury ze strony przełożonych.

Malo kto w tym zakladzie zna pojęcie kultury. Atmosfera w pracy jest porażająca. Jedni pracują w pocie czoła, inni sobie chodzą i tylko plotkują, a godziny lecą.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Effect Glass S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy Effect Glass S.A. zapewnia kartę multisportu?

Zapewniają kartę medicover

Luk Pw

Jaka umowa jest na start jak operator maszyn produkcyjnych?bo na olx piszę że umowa o pracę

Gal

Widać po wpisach że macie za dużo wolnego czasu w pracy w tamtym roku jak był ten magik z Kielc to wszyscy chodzili jak w zegarku i nikt nawet nie myślał o głupotach tylko skupiał się na pracy a to jaki porządek jest w toaletach świadczy tylko o ich użytkownikach i choćby było pięciu kierowników to porządku w łazienkach nie pilnuje jak nie zadbacie o niego sami

były

(usunięte przez administratora) kiła, mogiła,,,,zapchane kible, umywalki, brak ręczników, zimna woda w łazience na hali, porozwalane deski sedesowe, jak trzeba kupić pilnie część zamienną do maszyny lub samochodu to trwa to miesiącami, kierownik firmy jest tylko z nazwy bo nic nie może (właściwie to może ale tylko w jedną stronę - zabrać bo dać to nic), na stanowiskach wymagających określonych umiejętności ludzie z wykształceniem dużo poniżej minimum.

Opinia
@były

Do tego wszystkiego smród papierosów na z szatni i lazienek, wrzucanych potem do zlewów i powodujących zapychanie, ręczniki pływające w muszli, wyrwane deski sede sowe - na to wszystko wpływ mają osoby z tego korzystające . Nie jest w tej firmie ani miło ani łatwo, praca ciężka, pracownicy pozostawieni bez wsparcia.

Bathory
@były

Prawda napisana w bardzo delikatny sposób. Teraz będzie próba zastraszania pracownika, który odważył się to zrobić. Pytanie tylko, kto powinien się obawiać. Ten, który stwierdza suche fakty czy może ten, który fakty chce ukryć.

Jaka jest kultura pracy w Effect Glass S.A.?

Ble

Brak kultury. Ciagle krzyki i zastraszanie. Kilka lat temu sam słyszałem jak mistrz powiedział do pracownika : zaraz ci (usunięte przez administratora)

wurzony

pytasz o atmosferę pracy? Tutaj większość interesuje się bardziej tym, co robią inni niż własną robotą. (usunięte przez administratora) do granic absurdu, jeszcze połowa jest zmyślona.

Niezbyt miłe rzeczy tu piszecie na temat atmosfery itp. A czytając o tym jak traktuje się nowego pracownika, to już mam wątpliwości co do aplikowania do firmy. Może się coś zmieniło na lepsze i jednak warto?

Edyta

0 zmian czy jednak cokolwiek ruszyło? uzasadnisz proszę, też bym chciała być jednak na bieżąco. Wiadomo ile osób obecnie tutaj kandyduje?

Jak długo trwa proces awansu w Effect Glass S.A.?

Hahaha

Jakiego awansu? Wcześniej czy później cię zwolnią.

Zgadzam sie z opinia ponizej.Brak szacunku dla nowego pracownika.Ciagle upokarzanie,obgadywanie,donisicielstwo na nowego pracownika od ktorego wymaga sie praktyki jak u tych dewot co robia po 10 lat(niestety ale kobiety tam sa najgorsze).(usunięte przez administratora)Nie polecam bo atmosfera robi najwieksza robote w firmie.

kasienia
@Anonim

Zgadzam się z opinią innych osób .Praca w tej firmie to jakaś masakra.Zwalniają ludzi jak im się podoba najpierw podpiszą z tobą umowe na rok a pote cię zwolnią bo taki mają kaprys.Jest to najgorsza firma obłudna sam fałsz, kierownicy zakręceni sami nie wiedzą co mają dać do pracy,jakie zlecenie i wogóle.Ludzie (usunięte przez administratora) tam cały czas za najniższą krajową .Totalna porażka odradzam iść tam pracować !!!!!!!!!!!

ta
@Anonim

Zastanawiam się kto Cię w życiu prywatnym tak skrzywidził może.....tata?

LOL
@Anonim

i znów się wypowiedział spamer LOL :)

nowa

sTARE DZIEJE

ktoś

Zgadzam sie niestety....

Powitanie lata

Dlaczego na imprezy firmowe powitanie i zakończenie lata nie są zapraszani pracownicy z oddziału Effect Glass Wędkowy?

@Powitanie lata

Na pewno nie są? A może po prostu nie przychodzą? Ilu ich tam jest?

Dżoana
@Powitanie lata

Właśnie!!!!jesteśmy pomijani ,prezes powinien dać pracownikom chociaż jakąś rekompensatę

@Dżoana

A wiadomo czemu? :( I jakiej rekompensaty byście oczekiwali tak właściwie

DODO
@Edyta

jak mają przyjść jak dla nich nie są takie imprezy organizowane? do Kielc mają jechać (bo tam są te wszystkie imprezy pod chmurką)

Jerzy
@DODO

Nie wiem, ile w tym prawdy, że dla oddziału Wędkowy nie ma takich spotkań, bo we właśnie wystawionym ogłoszeniu na pracownika produkcji, napisano, że są przewidziane spotkania integracyjne dla pracowników z rodzinami. Zresztą duże ważniejsze, ile mogę zarobić na produkcji w tej firmie?

@DODO

Nie rozumiem czemu nie są dla nich organizowane... Jest ich tu za dużo czy o co chodzi, bo serio argumentu nie łapię. Ktoś z góry się do tego wprost odnosił?

lola

odszedł największy donosiciel w historii tej firmy. trochę oczyściła się atmosfera, nie trzeba się oglądać za siebie.

Ktos!!!

Pytanko z innej beczki,czy pracownicy lub kierownictwo organizują jakieś,spływy,imprezy dla żon z mężami,czy tylko pracownicy ,którzy tam pracuje?

@Ktos!!!

Pytasz o to, czy można zaprosić osobę towarzyszącą? Chyba nie zrozumiałam do końca.

Czy w Effect Glass S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Tak

Edyta

Super. ;) A można poznać szczegóły?

ciecie i zespalanie

juz wiemy kto kradnie papier toaletowy

do Tfu

Male sprostowanie,Pan Tomasz byl kierownikiem zakladu i sam zrezygnowal z pelnionej funkcji.Bardzo konkretny gosc i postawil sie prezesowi!Szacun i powodzenia .

@do Tfu

Pan Tomasz był z Kielc? Pozdrawiam

Tfu

Czy tego nowego szefa to pofaliło?

Z.
@Tfu

A co tam się znowu dzieje?

Mariusz
@Tfu

Powiedz coś więcej bo takie rzucanie tematu bez rozwinięcia jest totalnie bez sensu...

Jan
@Tfu

Znowu macie nowego szefa?

Hahaha
@Tfu

Don Leo znowu wyrzucił dyrka? ????????????

Były

Pytanko, czy L.C. Kupił kolejny helikopter? Czy jest już nowy dyro? Czy Miromaro kontrolujący produkcję dalej ogląda w pracy filmy XXX i się obija?

kuternoga
@Były

ciekawe, że Były wszystko wie. Stał przy maszynie a wszystko widział. Dlatego jet już byłym.(ploty zamiast pracy).

ABC
@Były

Dyro przychodzi i odchodzi. Ciekawe w czym problem ?

@ABC

W prezesie

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Wędkowy

• Jak się pracuje w Effect Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Glass S.A.