Effect Glass S.A.

Opinie o Effect Glass S.A.

Nadzieja

Od 8 Września drodzy państwo rusza rekrutacja do zakładu na który długo czekaliśmy.Tak chodzi o fabrykę felg aluminiowych.Tego dnia o godzinę 7 rano wrzucę pod tą opinią link do strony gdzie będziecie mogli wysłać swoje CV droga e-maila. Jeżeli opinia będzie usuwana przez moderatora będziemy ją ponownie do skutku udostępniać . Pozdrawiam PZB.

Pracownicy efektora
@Nadzieja

Czekamy i trzymamy za słowo.

Bezrobotny
@Nadzieja

Gdzie mozna zobaczyc te ogloszenie? Chetnie przesle swoja aplikacje.

APEL

P.Szansa(skrzy) jeszcze będzie p. Przepraszał ludzi, tak jak wcześniej do zobaczenia.

@APEL

Za co?

Już

Starsi pracownicy pamiętają

Ciekawy

Dlaczego ciągle poszukujecie pracowników? Kiedy nie wejdę na internet zobaczyć czy jest coś fajnego, zawsze jest wasze ogłoszenie. Czasem ludzie się zwalniają, odchodzą na emeryturę i tak dalej. Rozumiem też że trzeba się pozbywać leni no bo nikt nie będzie za kogoś pracował, tylko przez tyle miesięcy, czy też lat nie można skompletować jakiegoś zespołu?

Ja tu na chwilkę
@Ciekawy

A to dlatego że ludzie w tej firmie są marnie opłacania i traktowani jak (usunięte przez administratora)którym można wcisnąć każdy shit. Im częściej są podwyżki tym mniej zarabiasz. Tam wszystko postawione jest na glowie.Ukraincy zarabiają o wiele lepiej od Polaków. Ta praca jest ciężka niebezpieczna i wymagająca ciągłego skupienia. Nie każdy się do niej nadaje.Widac to po nowych pracownikach.Uciekaja po dwoch trzech dniach...(usunięte przez administratora)goni patologie nowy pracownik , który nie umie NIC dostaję 200zl mniej od starego i doswiadczonego.Non stop ktoś odchodzi że starej kadry z nowych nie zostaje praktycznie nikt.. Braki kadrowe są takie że stoi połowa linii.Ale po co dawać ludziom jakieś PRAWDZIWE podwyżki lepiej mamic ich jak zawsze.Tyle że to już nie działa prawda Panie dyrektorze S.?Także ten psy szczekają A karawana jedzie dalej. Tylko jak długo jeszcze...

Już
@Ja tu na chwilkę

ktoś wcześniej napisał że pan dyr. s załatwi ten zakład.

Bono

W tym zakładzie jest wszystko na odwrót... polski pracownik jest gorzej traktowany niż ukrański.

Magdalena
@Bono

Zgadzam się z tym, pewna Ukrainka się na mnie uwzięła, zgłosiłam to do kadr i ją przenieśli ale niestety jak się okazało mnie też po czym tamta wróciła na poprzednia zmianę tak się tam traktuje Polaków...

Jack
@Bono

Kierownicy zmianowi boją się zwrócić uwagę obijajacym się pracownikom z Ukrainy. Do polskiego pracownika czerwona mordka zwraca się tekstem:"(usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Effect Glass S.A..
07TK

Kto w ogóle zrobił mistrzem tą dziewczynę. Nawet spedycji nie potrafi rozpisać.Dziewczyna totalne (usunięte przez administratora) Musi chyba Reksia za kostkę szarpać. Jeżeli czyta to ktoś ze spedycji to proszę zrobić coś z tym niełukiem porzadek, bo czasem nie wiem jak mam na aucie poustawiać stojaki.

Nie wazne kto
@07TK

Pała i tyle w tym temacie

Nie wazne kto
@07TK

Nie wazne ktoNowy wpis06.05.2021 00:08 Ooo widze że kogoś zazdrość zżera!!! Przyjdz i powiedz to fałszywcu w twarz a nie będziesz wypisywać na forum. Mistrz ta dziewczyna jak to napisałeś jest jedną z najbardziej życzliwych osób w tej firmie i zawsze dba o to żeby praca i rozpisywanie aut było jak najlepiej i najdokładniej i umie więcej niż nie jeden więc nie rozumiem o (usunięte przez administratora) Ci chodzi a jak chcesz kogoś za kostke poszarpać to zapraszam do kantorka zobaczymy kto kogo bedzie za kostke szarpał a jak nie umiesz na aucie stojaków poustawiać to może trzeba się nad sobą zastanowić jakim jesteś nie łukiem. Żenada!!! I dziwić się że ludzie mają takie zdanie o firmie jak tu swój swojemu kłody podkłada!!! I właśnie przez takie zawistne mordy w tej firmie dzieje się tak jak się dzieje!!! Tyle w tym temacie!!!

Juliusz
@Nie wazne kto

No i widzicie jak jest w tej firmie. Zje cię przełożony, współpracownik i podwładny.

Ile jest zmian w Effect Glass S.A.?

Juliusz

Wszystkie

Średnio rozgarnięta małpa

Pięknie mija czas w firmie effect glass

Były

Pracował w tej firmie prawie 4 miesiące.Dno i nic więcej.Nie dość że na nockach pijane towarzystwo nawet wózkowi to jeszcze ludzie na maszynach naćpani jakimś gównem.Nie polecam !

Mustafa

Długo by opowiadać... Ale czy ten czerwony ryjek przestanie szkalować i ubliżać ludzią? Nie strasze a informuje zostanie Ci to zapamiętane.Na porządku dziennym ubliżanie i (usunięte przez administratora) Zapraszam do audytu o mistrzach to może kadry uwierzą.

Mintaj
@Mustafa

Czerwony M odpłynął?

Grażyna

Niestety z tego co widzępo Waszych komentarzach to nie macie zbyt wielu miłych wspomnień i doświadczeń związancyh z tym miejscem. Zastanawiam się z czego to wynika, czy kierownictwo zawodzi, czy macie może inne oczekiwania względem pracy, a wychodzi zupełnie inaczej?

Bruce lee
@Grażyna

Grażynko słuchaj, (usunięte przez administratora) i dyskryminacja pracowników są na porządku dziennym. Reks myśli, że jest bogiem i pomiata ludźmi jak szmatami. Mistrzowie są chamscy i opryskliwi. Kierownik R wymaga żebyśmy byli 10 minut wcześniej przed startem pracy. Ale kiedy skończy się wcześniej trzeba stać do równej godziny. Co jeszcze przy mnie chłopaka prawie szyby zabiły. Przez to że stojaki są krzywe. To kierownictwo zwolniło małolata bo nie chciało się przyznać do swoich niedopilnowan.odnosnie jakości sprzętu.

Marzena
@Bruce lee

Potwierdzam tak było biedny chlopiec

@Grażyna

Oczekiwania są takie jak w innych firmach. Ciężka praca i adekwatna płaca, bez zastraszania, manipulowania i mobingu.

Wrrrr

Tobie się chyba firmy pomyliły

Kadr

Kogo Państwo nazywacie "Reksem"? Czy ta osoba zniechęca Was do pracy w firmie?

Kieras aport rex

Tak jestem pałą do bicia i w szkole zabierano mi kanapki. Ps rucham gruba z biura

Lusia

Na rozmowie o pracę proście o miejsce na każdym dziale, byle nie na kierownika Reksa. Inaczej (usunięte przez administratora).

Sciema

Dużo obiecują na rozmowie o prace a potem nie dotrzymuja słowa.

Bartek
@Sciema

To prawda, a w dodatku jest to ciężka fizyczna praca, gdzie istnieje b. duże ryzyko np. pocięcia, no i słabo płatna choć początkowo obiecują dużo więcej :/

top1wpl
@Bartek

Jak mam być szczery to nie wiem z której strony jest ciężka chyba, że jesteś leń to faktycznie jest ciężko się ruszyć

Marzena
@top1wpl

Jasne uwielbiałam w wracać z pociętymi rękoma do domu.

Bartek
@top1wpl

Ciężko to opisać co się dzieje na wielu stanowiskach(trzeba to zobaczyć), np. dźwiganie szkła ok 100 kg w 2 osoby ręcznie, po ośmiu godzinach takiej pracy odechciewa się wszystkiego. Niby nie trzeba ręcznie ale majster patrzy xD Więc chyba jestem leniem, ale lubię swój kręgosłup więc podziękowałem kulturalnie za tą pracę ;)

Dog
@top1wpl

Bo robisz misiu w biurze.

Agnieszka

Oferta pracy, pojawia się ogłoszenie, aplikuje, dzwoni miły Pan i umawia na rozmowę po czym informuje, że odpowiedź otrzymam w ciągu tygodnia - mijają 2 tygodnie - cisza. Jak dla mnie to firma, której nie zależy na pracownikach skoro nie potrafią nawet napisać smsa, że dziękują za udział w rekrutacji , ale zatrudnili kogoś innego. Także nie polecam, bo jak widać podejście do człowieka jest na niskim poziomie.

Jan
@Agnieszka

Cala sytuacja na kozysc dla Ciebie. Jest to jedna z gorszych firm w mieście.

Cv
@Agnieszka

Ten PAN jest miły tylko na poczatku. Potem okazuje się, że jest kłamcą. Dobrze się stało dla Ciebie.

Uciekaj

Jedyne co jest dobre w tej firmie to kuper Jednej z mistrzyn

@Uciekaj

Której?

Bruce lee

Jak masz oczy to zobaczysz

Cece
@Bruce lee

Tej niskopiennej?

Cece

Może w końcu ktoś z biurowca to przeczyta. Może prezes?

Kyniu

Kiedyś słyszałem jak mistrz powiedział do pracownika " (usunięte przez administratora) bo ci(usunięte przez administratora)". Taki jest tam poziom.

Boje się o zycie

Do tej pory dostaje pogruszki od jednego z przełożonych, sprawa zajęła się policja

Adam.W

Całkiem dobre płace. Niestety słabe traktowanie pracowników przez kierownictwo produkcji. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Effect Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Glass S.A.