Effect Glass S.A.

Opinie o Effect Glass S.A.

Kieras aport rex

Jestem łysy nie sympatyczny Każdy chłopiec jest dla mnie śliczny ????

Jeśli to czytasz

nie zastanawiając się czy warto i nie składają papierów.

Kogo bardziej?

Były

Kablarstwo. Kilku starych donosi na nowych chcących pracować. Jak stary zobaczy ze dobrze ci idzie i możesz m u za jakiś czas zagrażać do donosi ze jesteś obibok

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Effect Glass S.A..

To jest jakieś chore... Z ostatniej wypłaty ograbili mnie z 300 zł po telefonie do kadr dowiedziałem się, nie jestem pracownikiem tej firmy i mam tam ni dzielnic. Spokojnie sprawa trafiła już do odpowiednich służb

nie przejmuj się, ja jak wypiję to też nie mogę się do liczyć kasy, ale żeby dzwonić do firmy w której się nie pracuje.........

Dawaj dawaj

Słuchaj pomiocie Reksa Byłem pracownikiem firmy i chyba należy mi się wypłata po zwolnieniu... Najlepiej robić z kogoś alkusa i ostatniego dziada Gardzę wami mam nadzieję że spotkamy się na mieście i wytłumaczę wam to rzeczowo

@Dawaj dawaj

jasne, od razu pomiocie :), może chciałeś napisać Podmiocie :)? faza Ci weszła, co?

Uciekajcie jak możecie

Wchodzi to nowy poziom wyzysku w efect glass

Wkur...

I znow zlodziejski team oszukal pracownikow ostatnua nocka w piatek miala byc placona jak za sobote a to bedzie liczone jako 50tki!.Brawo jakim trzeba byc moralnym zerem zeby wykorzystywac ludzi ktorzy chca wiecej zarobic tym bardziej ze na swieta dostali tylko pseudo zyczenia od czlowieka,ktory smieje im sie w twarz.

Jeb.ac reksa
@Wkur...

Co zrobisz zarząd lubi zwas robić swoje panie do towarzystwa. Nik ci nie da tyle co efektor ci obieca

@Wkur...

jak możesz tak twierdzić skoro jeszcze nie wypłacili??? w oczach masz kalkulator czy Ci wróżka z szklanej kuli to wywróżyła??

Kierownik R

Chciałem tylko powiedzieć, że bardzo lubię pulchnych chłopców zapraszam takich do pracy ❤️❤️

Mistrz mario

Chciałem tylko powiedzieć, że Reks razem z mistrzami bawi się jądrami

Ebac Dogaa

Nie wiem czy się zorientowaliście droga góro, ale pracownicy już Wam uciekają z firmy. Powodzenia kmioty bezduszne!

Domekk
@Ebac Dogaa

Super,mam nadzieję że ta firma jak i większość kadry zarządzającej firmą upadnie,a ludzie w końcu się ogarną i przestaną tam pracować!!!

Pomimo
@Ebac Dogaa

Koronawira na rynku jest wiele ofert pracy. Dlaczego ludzie dają sobą pomiatac i dalej robią w tym zakładzie?

Dario

Nawet nic na święta nie dały te świnie pazerne... Jak o Nas tak dbacie to taka pracę od Nas dostaniecie.

Dog
@Dario

a to jakiś obowiązek?

Cece
@Dog

Nie obowiązek ale szukają ludzi do pracy podają świeczki jako jeden z bonusów. Twierdza też że płacą 3700

Dog

Jedyne media, które nie kłamią: woda, prąd i gaz....

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Effect Glass S.A.? Chętnie zatrudniają?

Mojżesz

z tego co widzę to nie ma problemu.

Aha
@Mojżesz

Nie ma problemu bo przyjmuja każdego kto ma 2 ręce. Brak ludzi d pracy....

@Aha

dramatyzujesz.

Małpa

ale żeby aż tak Pracodawca pyta kandydata na pracownika: - Dlaczego powinienem pana zatrudnić w moim biurze? - Bo jestem bardzo odpowiedzialną osobą. W poprzedniej pracy, kiedy coś szło nie tak, zawsze mówili, że jestem za to odpowiedzialny.

Nowa
@Małpa

a ja znam inny :) W dobrym filmie, w ciągu dwóch godzin główny bohater zdąży pannę poznać, wyrwać, wyobracać i rzucić. W życiu tak nie jest... chyba, że na wyjeździe integracyjnym z firmy.

@Małpa

a to dla Reksia Dzień kobiet, a tu jeden z podwładnych przynosi swojemu kierownikowi (mężczyźnie) kwiaty. Kierownik zdumiony: Co pan, przecież to Dzień Kobiet! - No wiem, ale pomyślałem że przyniosę panu, bo z pana taka (usunięte przez administratora).

GUS
@ja

dobre :)

Nowak

Reksiu wracam :)

kotka

a ja nie mam zdania, Wersal to może nie jest, ale pracowałam w gorszych miejscach.

Zarobiony

Mam pytanie dostaniem jakies pieniadze na swieta albo jakies bony czy cos?.Czy znow koronawirus zabral?

Stary

Skruccie reksiowi łańcuch bo niedługo naprawdę nie będzie komu robić. My starzy nie będziemy robić za dwuch.

@Stary

zamiast szkalować naucz się polskiego.

Polak
@Mojżesz

brawo!!!! trzeba napiętnować takich pieniaczy, taki prawdziwy wyborca PISuarów.

Praca w Effect Glass zazwyczaj jest pracą na produkcji. A na produkcji, jak to na produkcji - jest ciężko i trzeba zapi******ć. I nie ma to większego znaczenia czy w Effect, NSK, VIVE czy Mostostalu, wszędzie jest dość podobnie i ogólnie praca tego typu jest dość wymagająca. Trzeba się dużo nachodzić, nadźwigać szyb, przepychać ważące nawet kilkaset kg wózki itp. Nie samemu, w Effect pracuje się najczęściej w 2 osoby, czasem 3 – nie mniej jednak i tak jest to męczące. Na hali nie jest jakoś specjalnie gorąco, do wytrzymania. Hałas też znoszony, w korkach do uszu chodzić nie trzeba. Robota dosyć szybko się odbywa i na początku będzie ciężko, nawet obsługa paleciaka może być uciążliwa dla kogoś kto nigdy takowym urządzeniem nie jeździł. Ludzie jak to ludzie, jedni fajni inni nie – jak to w pracy. Dużo Ukraińców jest i gości którzy swoją obecność wpisują w zeszycik „areszt śledczy” :) Zarobki po umowie zlecenie, czyli pierwsza umowa o pracę (ta na 3 miesiące) – 3000 zł brutto + premie + dodatek za nocki. Ogólnie praca ciężka, ale tak jak napisałem na początku na produkcji inna nie będzie. III zmiany, wolne weekend, ale czasem mistrz szuka chętny do przyjścia w sobotę. Na początku jest umowa zlecenie, można CV złożyć, popracować a jak się nie spodoba to z dnia na dzień odejść nawet bez podania przyczyny. Myślę, że tyle wystarczy. Można by opisywać jeszcze dłużej, ale to jest raczej bez sensu, najlepiej przyjść samemu zboczyć czy takie zajęcie odpowiada i ewentualnie wtedy wyrobić sobie zdanie na temat Effecta.

Ona
@Michał

A jak z kobietami? Jak tam robią?

@Ona

Jest sporo kobiet, mają o wiele lżejszą pracę niż mężczyźni - przykładowo przy składaniu ramek. Na pewno nie noszą ciężkich szyb, nie przepychają wózków itp.

Jasiu
@Michał

Lepiej dać pracę Ukraińcowi niż Polakowi...

nnn
@Jasiu

Głupoty wygadujesz.

ALExxxx
@Michał

Czyli z dodatkami ile można zarobić miesięcznie na rękę ?

miał
@ALExxxx

przyjdź na spotkanie tam Ci wszystko powiedzą, według mnie płacą więcej niż inni - przynajmniej na paczątku.

Irena
@miał

Co masz na myśli mówiąc, że firma płaci więcej na początku? Czy po okresie próbnym pracownik nie ma szans na podwyżkę? Dodatkiem do wynagrodzenia zasadniczego jest również premia bądź benefity pozapłacowe. Powiedz nam czy firma oferuje takie dodatki dla swoich pracowników.

JoŁek
@Irena

Od początku są jasne warunki, po okresie próbnym jest podwyżka.

Honorata
@JoŁek

No to bardzo dobrze. Ważne, że po okresie próbnym można liczyć na takie uznanie w postaci premii. Poprzednio ktoś pytał o benefity pozapłacowe, jednak tej kwestii nie wyjaśniłeś. Możesz zechcesz powiedzieć coś teraz na ich temat?

Jasio
@Michał

Raczej szkoda czasu na przekonywanie sie

@Jasio

Jak szkoda ci 3 tygodnie na sprawdzenie to może nie lepiej nie przychodź :)

@Michał

Jak napisane, jest to praca na produkcji a nie szkółka niedzielna.

@Michał

dokładnie jest tak jak piszesz.

@Jasiu

zazdrość?

@miał

na rozmowie rekrutacyjne rozpisali mi z czego składa się wynagrodzenie.

@Honorata

jest oksystem i ubepieczenie grupowe.

mąż
@Jasio

byłeś, widziałeś?

Katarzyna

Firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników mógłby podzielić się informacją na temat pracy? Ile osób zajmuje się tą tematyką?, jaka panuje atmosfera?.

Dorotka
@Katarzyna

zadzwoń do EG to się dowiesz. Ja polecam pracę.

Kyniu

Szukają i znalesc nie moga

mocna
@Kyniu

myślisz że gdzie indziej jest lepiej? w Vive już nawet azjaci pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Effect Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Glass S.A.