Effect Glass S.A.

Opinie o Effect Glass S.A.

Pracowałem tam 4 miesiace na cięciu jesli ktos nie ma inncyh prespektyw to moze tam isc ale jest naprawde ciezko a pracowalem na budowie na kostce itd. przez pierwszy miesiac jest smieciowka potem jak sie sprawdzisz 3 miesiace umowy o prace okres probny. na rozmowie mowia Ci ze soboty i nadgodziny sa ekstra platne i dla chetnych to klamia. nie bedziesz chodzil w soboty i na nadgodziny to cie zwolnia a placa prawie tyle samo. na poczatku hajsy nie sa zle ale trzeba strasznie zapierdalac wolalbym chodzic do lzejszej pracy i dostajesz nie wiele mniej. kierownicy maja cie za nic jak ci cos nie pasuje to cie zwolnia i maja na Cb wyjebane. przepracowalem tam 4 miesiace dwa razy mierzyli moje wymiary i obiecywali stroj roboczy a nawet go na oczy nie widzialem. za dwa 2000zl nie oplaca sie tam zapierdalac chyba ze naprwade potrzebujesz pieniedzy. jedyne co mnie utrzymalo tam tak dlugo to ze atmosfera miedzy pracownikami jest wporzadku nic wiecej jak jakies pytania prosze pisac

Zdzichu

Jak ze stawką na początek i jaką umowę dają (śmieciówkę czy inną)?

Borubar

Fryderyku :) Masz rację nie dałem sobie szansy bo znalazłem lżejszą pracę za podobne pieniądze. Co do umowy to śmieciówka na początku a później to nie wiem, niech się pracownicy wypowiedzą. Aha na początku proszę uważać bo łatwo można się skaleczyć :P Pozdrawiam. Ps. Proponuję szukać dłużej, bo jest trochę lepiej na kieleckim rynku pracy i tak pewnie będzie do zimy :D

Borubar

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników. Wytrzymałem w tej firmie tydzień, niestety to zwykły kołchoz, ale czego się spodziewać po Kielcach. Pracujesz na stojącą przez 8 godzin, masz 20 minut przerwy a jeżeli na dworze jest 30 stopni to w hali masz nagrzaną puszkę o temp. 40 stopni :) Podziwiam pracowników, jesteście WIELCY, że tam wytrzymujecie i pracujecie tyle lat. Stawka godzinowa w zależności czy przepracujesz CAŁY okres umowy, albo 11 zł/h brutto albo 9 zł/h brutto. Nie polecam jeżeli jak JA nie jesteś przyzwyczajony do pracy fizycznej.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Effect Glass S.A..
Marian

Bardzo dobra kielecka firma. Jak chcesz schudnąć , odstresować się stresem na stres, masz już dosyć dobrobytu to gorąco zapraszam do roboty na halę :)

Mirek

Nikomu nie polecam

Proponuje nie przesadzać. to noermalna firma. nie rozpieszcza, ale da się pracować i zarobić można.

ktoś

wendkowa ma zgranie w kielcach niestety nie każdy liczy że zostanie w tej pracy o wolnym można sobie pomarzyć pensja średnio 1800 zł sam sie sobie dziwie ile tam zdołałem wytrzymać nie polece tej pracy nikomu chyba że z braku laku czekają na takich złwaszcza żonatych z kredytami

niko

co wy gadacie za bzdety w wentkowach na reke dawaja 2500

tomek

nie polecam, przyjmują ludzi nie maja dość pracy po czym ich zwalniają bez powodu NIE POLECAM

(usunięte przez administratora). Ludzie między sobą jeszcze jako tako współpracują.

Tyrasz jak pies żeby później zabrali Ci całą premię bo wśród tysięcy szyb przepuściłeś jakieś z wadami. Nowi pracownicy na umowę zlecenie przez kilka miesięcy lub umowa zlecenie dawana w nieskończoność gdzie sam zrezygnujesz z pracy bo stwierdzisz że jesteś idiotą żeby na takich warunkach dalej pracować. (usunięte przez administratora)

darek

witam interesuje sie ta firma i praca w niej.powie ktos ile sie tam wyciaga zlotowek na prodkcji

TOMEK
@darek

1077 ZL ZA MIESCIAC NETTO NIE POLECAM TAM ZACZYNAC PRACY

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Effect Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Glass S.A.