Effect Glass S.A.

Opinie o Effect Glass S.A.

Cięcie

Mamy nowy rok 2022 więc wzrosła średnia krajowa.Kiedy możemy spodziewać się podwyżek?

Biedak
@Cięcie

No wlasnie wszystko w kraju drozeje a w effect glass wynagrodzenia w miejscu .Nas inflacja i drozyzna omija?.A szybki poszly w gore i czy jednak jestescie ewenementem w tym kraju i nie podniesliscie cen?. Moze gdybysmy staneli wszyscy murem to cos by to dalo... ale coz wymagac jak wiekszosc ludzi ja produkcji nie ma pojecia ze przez to co sie dzieje to jeden miesiac w roku pracuje tak naprawde za darmo...Ale co tam dobrze ze robota jest i placa w terminie..Uczcie sie od pracownikow firmy Solaris..

M ck

Od razu o 200%

Wacek

O tej firmie krążą już legendy ... NIE POLECAM !!!

Bartosz
@Wacek

Czy mógłbyś rozwinąć swoją opinię i przybliżyć dlaczego masz takie zdanie o pracodawcy? Krytyka, jeżeli jest konstruktywna, także wiele wnosi do wątku. Napisz, co chciałabyś w firmie poprawić, a co oceniłbyś pozytywnie. Czekam na Twoją opinię. Na stronie https://www.effectglass.eu/pl/kariera/ firma Effect Glass szuka młodych ludzi ceniących sobie możliwość zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności oraz oferuje im staże studenckie. Firma także kładzie nacisk na plan rozwoju osobistych i zawodowych umiejętności każdego pracownika, przy równoczesnym tworzeniu motywującego środowiska pracy. Co sądzicie tym sądzicie?

@Bartosz

Wciąz zmany ale na lepsze :), już czeka na ans kolejna podyżka.

nikto

bredzisz

Były
@Wacek

(usunięte przez administratora) Brud, rozwalające się maszyny, brak papieru do drukarek dla mistrzów. NIE POLECAM. (usunięte przez administratora)nie potrafi zażądać ludźmi, wystawiaja nagany bez przyczyny co za tym idzie nie dostajesz premii. Mojemu koledze nie podał żadnej konkretnej przyczyny!(usunięte przez administratora)

Ktoś Pan
@Były

Kto Panu powiedział że mistrzom brakuje papieru? Przecież mają makulaturę do odzysku. Mogą sobie używać do woli... Pracowałeś Pan i widziałeś?

Mojżesz
@Były

ale co TY gadasz, mam wrażenie że pomyliłeś zakłady.

Won

a ja POLECAM

bla bla
@Wacek

jak nie jak tak, to takie blablabla

no!
@bla bla

No! wreszcie merytoryczna wypowiedź.

@Wacek

a ja się nie zgadzam, polecam.

M ck
@Wacek

Po 4 latach nic się nie zmieniło. Nie polecam.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Effect Glass S.A. rekrutuje na stanowisko Informatyk. Może ktoś planuje aplikować?

Nicht

Przedsiębiorstwo ciągle rekrutuje na te same stanowiska. Albo się szybkooooo rozwija i wkrótce wykupi Chiny, albo .... nikt tam nie chce tyrać.

Ona

Mamy nadzieję że pan prezes odwdzięczy nam się w tym roku za pracę i nadrobi zaległość za świeca wielkanocne.Bo wstyd panie prezesie na całe województwo był.

Lubie
@Ona

Od poł roku robię w nowej firmie. Bałem się najpierw zostawić efektglas ale teraz mam 3700 na rękę a na święta 600. Myślcie ludzie.

Lubie
@Lubie

No i pyk z nowym rokiem weszlo 500 zeta podwyżki. Pozdro

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Effect Glass S.A..

Obecnie firma Effect Glass S.A. poszukuje na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Czy ktoś składa CV?

Ja składałem CV

Były

Panowie i Panie to nic z tym co wyrabia się na chartowni koleśostwo i konfidenci (usunięte przez administratora) a najbardziej zasłużony AS .AŁ I szybki H z pieca już nie mają limit wszystko mogą .

Ok jest

Bo to prawda

Pozdro
@Były

Bo mistrzowie lubią jak się im dziobie.

Jaka jest umowa w firmie Effect Glass S.A.? Wiecie, czy jako Specjalista ds. Obsługi Klienta zatrudniają na umowę zlecenie?

ttwo

Standardowa procedura jest taka, że pierwsza umowa jest na okres 1 miesiąca, następna na 3 miesiące i kolejna na rok, potem na czas nieokreślony. Obie strony mają możliwość się sprawdzić wzajemnie.

Kama

Mam nadzieję że ta firma niedługo padnie. Ludzie zwalniają się co chwilę,na ich miejsce przychodzą osoby z grupą którym strach dać paleciak.Zobaczycie co stanie się po nowym roku.Reks i Szansa sami na produkcję będę musieli iść. Nie polecam i pozdrawiam były Kama

Wiosna

Witam. Zastanawiam się na przyjęciem się do pracy w Effect Glass. Bardzo proszę o opinię na temat pracy dla kobiet ? Ile na rękę można zarobić wraz z premią. Czy ktoś z pracowników mieszka w okolicach Miedzianej Góry ? Mniowa ?

Jan
@Wiosna

Odpuść sobie.

Wiosna

Jesteś pracownikiem ? Naprawdę tylko 2200 z premią za pracę na 3 zmiany ? Pytam oczywiście o osoby które mają umowę o pracę

Karol

Jak wygląda praca utrzymania ruchu ? Maszyny stare psujące się bez czasu na konserwację ?

Pozdrawiam
@Karol

Maszyny naprawiane na drucik bo nie ma czasu na postój ani na oryginalne części. Na naprawę masz 20 minut bo stoi nad tobą kierownik. Pozdrawiam

Karol
@Pozdrawiam

Pewnie jak się nic nie psuje to w produkcji się uczestniczy. Dzięki za info.

jeszcze nie

Ta strona nie ma sensu. Chciałam tu poczytać o firmie, a tu tylko hejt jakichś sfrustrowanych pseudo pracowników. wyżywają się anonimowo po kilku głębszych piwkach lecząc kompleksu. Mało merytoryki, dużo zawiści...

mucha

no i wlanie o tym ten ktosik pisał :))))

Hahaha
@jeszcze nie

Ktoś z zarządu zaczął go worki czytać. Po 1 nie pseudo pracownicy tylko pracownicy po 2. Widzę że twój komentarz ma tylko na celu obrażanie pracowników tej firmy. Którzy próbują tu właśnie pokazać jak tam jest tragicznie. Mam nadzieję że kiedyś ktoś cię za to poluje na ulicy. Dobranoc

joł man
@Hahaha

ależ połynąl :) noi te dobranoc o godzinie 12:51, toż to jaki wariat :))

Ulka
@jeszcze nie

masz rację, dobrze napisane.

Jeb.ac doga
@joł man

Może z nocki szedł spać bo pracuje na cb resiakowski pomiocie

Marzena
@jeszcze nie

Wiem co się tam działo boże... Dziewczyno jakie wyzywanie się. Pan R bardzo szybko mi pokazał że nic nie znacze

@jeszcze nie

Czego Pani się chce dowiedzieć o firmie? Chętnie odpowiem na pytania.

No własnie
@jeszcze nie

Dlaczego pracownicy są sfrustrowani? Dlaczego muszą leczyć się z kompleksów?

Pozdrawiam

Coś typu Leszex, LechPol czyli głęboka (usunięte przez administratora)

Ale powiedział

W tej firmie przydałby by się związki zawodowe...Wtedy byłby porządek. Zrobić porządek z Szansę i Reksem wyrąbać na zbity pysk i przyjąć nowe osoby które mają kompetencje do zarządzania firmą.Bo tak to jest wolna amerykanka. Jak były alkoholik może rządzić firmą w której pracują ludzie którzy mają cele w życiu.Nie wspomnę tutaj o żydzie Włoszczowskiego pochodzenia który jest mega katolikiem i wykorzystuje ludzi za marne grosze...Karma powraca dusigroszu

@Ale powiedział

Szansa jest alkoholikiem?

Hehe

Plantacja bawełny?

Hsja

Co słychać na plantacji bawełny?

Omon

Podwyżki ciąg dalszy a co miesiąc od lipca wypłaty średnio o 100 zł. Netto mniej

Dosyc
@Omon

Wystarczy że część ludzi się skrzynie i nie zacznie pracy na swojej zmianie i inaczej będą z nami rozmawiać.Ludzie obudzić się trochę szacunku do siebie zawalczcie o swoje!

Nc
@Omon

Szansa napewno wam cos obieca....

Omo
@Dosyc

O czym Ty mówisz? Kto się skrzynie jak większość to są (usunięte przez administratora) i zatrudnieni po rodzicach

Nie polecam

Omijajcie szerokim łukiem.

Teraz ja

Jeżeli nie zrobicie porządku ze stanem toaletu męskiej na 1 piętrze to zdjęcia toalety zostaną anonimowo wysłane do Echa Dnia i innych portali społecznościowych takich jak Scyzoryk itp. Sanepid oraz Państwowa Inspekcja Pracy zajmie się tą sprawą z chęcią pozdrawiam

Ona

I co z naszymi podwyżkami? (usunięte przez administratora) I czy mamy się naszykować że nic nie dostaniemy na święta Bożego Narodzenia?

Praca nie polecam

Nie polecam tej firmy jako pracodawca kręcą z umowami brak chęci do zawarcia przez firmę umowy o pracę brak porozumienia personalnego z kadra majstrów hali ogólne odczucia negatywne .

Zostaw merytoryczną opinię o Effect Glass S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Effect Glass S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Effect Glass S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Effect Glass S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 9 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Effect Glass S.A.