Opinie o TEXT S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TEXT S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TEXT S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEXT S.A. w Wrocław

Bogdan

Jakim pracodawcą jest Livechat Software? Polecacie zatrudnienie w tej firmie?

Maciek

Bardzo nie polecam ! Wykupiony pakiet koszt ok 100 zł praktycznie nic nie posiada. Za co pobieracie tę kasę? Nic nie można skofigurować. jedynie co można zrobić to chwalić się waszym logotypem moim klientom i zachęcić ich do skorzystania z waszego czatu. W dzisiejszych czasach tak się nie robi. Płacąc za usługę chce mieć reklamy wyłączone a nie nie dośc że bulimy to jeszcze was promujemy. Absurd. Jest wiele innych firm na tle których wypadacie MARNIE. PRZESTRZEGAM I NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA

@Maciek

Hej ???? Za co pobieramy kasę? To zazwyczaj zależy od planu, wszystkie są szczegółowo opisane tutaj: (usunięte przez administratora) Tak, w najniższym planie nie można usunąć naszego logo, które jest umieszczone najmniejszym fontem na samym dole widgetu. Jest to dość standardowa strategia wśród firm oferujących customer support services. Zachęcam do poczatowania z naszym zespołem suportowym, który pomaga naszym klientom 24 godziny na dobę przez cały rok, służąc pomocą także w konfiguracji produktu.

Arnie...

Firma może i całościowo fajna, ale drogi dziale HR: kandydat nie wymaga, żeby przykonywać go o waszej zaepistości na każdym kroku w głupkowaty (a nie fajny, bo granica jest cienka) sposób. Nie musicie odpisywać, że jesteście „thrilled” jak ktoś CV wrzuci, bo wiadomo, że nie jesteście thrilled czy inne excited. Kandydat oczekuje: odpowiedzi, choćby z szablonu. Wiszą te oferty niektóre miesiącami. Po co? Idziecie na łatwiznę, żeby nazbierać aplikacji gdy i tak nie szukacie tylko po to, żeby miec je od razu pod ręką jak będziecie szukać? A jeśli brak odpowiedzi jest waszą odpowiedzią na to, że kandydat się nie nadaje, to nie bierzecie pod uwagę jednego: że ten kandydat, mając doświadczenie waszej obojętności, może mieć na was wyrąbane za rok, dwa lub więcej, gdy będzie akurat się zarąbiście nadawał na dane stanowisko, ale będzie się trzymał z daleka, bo ignorowanie bardzo zapada w pamięć. Także ten, zacznijcie profesjonalnie podchodzić do tematu, a nie tylko „thrilled”. Srilled...

ex1
@Arnie...

Też tak miałam. W odpowiedzi na wysłane CV miałam I am thrilled to.... uśmiałam się.

@Arnie...

Dzień dobry, tutaj Aga z LiveChat! Na początku chciałabym zaznaczyć, że mimo tego co piszesz, jesteśmy w 100% thrilled na widok każdego napływającego do nas CV, ponieważ każde z nich to szansa na spotkanie i zatrudnienie fantastycznej i zdolnej osoby, która za tym CV stoi. Istotną naszej pracy w rekrutacji są ludzie: rozmowy z nimi, spotkania z nimi, opowiadanie im o tym, czym zajmujemy się w LiveChat. Uwielbiamy to i dlatego jesteśmy za każdym razem thrilled oraz excited :). Co do odpowiedzi, którą wysyłamy na przesyłaną przez Was aplikację, to jest ona wysyłana osobiście przez jedną z trzech naszych rekruterek, tak aby każdy kto do nas aplikuje wiedział, kto zajmuje się jego/jej kandydaturą i mógł się z tą rekruterką w każdej chwili skontaktować. Wiadomość jest uniwersalna i w podobnym kształcie wysyłamy ją do wszystkich kandydatów. Nie jest to jednak automat, a imię i nazwisko osoby, która ją wysyła, widnieje w adresie mailowym oraz stopce maila. Na końcu tej samej wiadomości dajemy znać: "Each application is treated individually and if your skills are the ones we are looking for - I'll reach out to you with an invitation to the next phase - phone interview! To oznacza, że po wysłaniu odpowiedzi na przesłane CV, kontaktujemy się jedynie z wybranymi, czyli spełniającymi nasze wymagania kandydatami. Rozważymy, czy na tym etapie procesu rekrutacyjnego, nie powinniśmy dawać kandydatom znać, że nie przechodzą do kolejnego etapu. Dzięki za podpowiedź! LiveChat w ciągu ostatniego 2018 roku urósł z 79 do 133 osób, od początku 2019 roku dołączyły do naszego zespołu 24 nowe osoby. Na ten moment mamy otwartych ponad 30 ról, a wraz z intensywnymi pracami przy LiveChat oraz naszych nowych produktach (ChatBot, HelpDesk, KnowledgeBase) nasze potrzeby na pozyskanie nowych ludzi do zespołu nie ustają. Cały czas szukamy zdolnych, doświadczonych i zmotywowanych do pracy z nami ludzi, bo w realizacji nowych projektów i pomysłów wstrzymuje nas jedynie brak rąk do pracy. Jeśli chciałbyś na własne oczy zobaczyć, jak LiveChat wygląda od kuchni, zapraszam serdecznie do odwiedzenia nas w biurze na ul. Zwycięskiej 47 we Wrocławiu. W najbliższym czasie organizujemy również warszaty z Golanga i Hackathon, na które również serdecznie zapraszamy. Aga

@Aga

Skończ już z tym thrilled.... Napiszcie po ludzku bez zbędnych idotycznych zdać bo to nie ma żadnej wartości:)

@Kandydat

Obiecuję, że po Waszym feedbacku rozważymy zmianę treści wiadomości. W środku jednak cały czas będziemy thrilled, nawet jeśli mail nie będzie wprost o tym mówił ;)

@Aga

Nosz karwasz twarz. Ludzie wam mówią, że to debilne i nieprofesjonalne, a wy swoje. NIE JESTEŚCIE THRILLED! Jak se chcecie to se zmieniajcie, jak se nie chcecie, to se nie zmieniajcie, ale uczepiliście się bzdury i trwacie przy tym jak potłuczeni. A jak odrzucacie kandydatury, to zróbcie sobie jakiś przycisk, który zbiorowo wyśle niechcianym kandydatom: dziękujemy, mamy lepszych. To jakieś rocket science, czy co?

@Kandydat

@Kandydat. Myślę, że nie ma tutaj sensu denerwować się. Niestety poziom profesjonalizmu działu HR z tej firmy jest bardzo niski, więc nie oczekuj, że zaraz będzie jakiś miracle:) Ja mam bardzo nieprzyjemne doświadczenie z jedną z Pań rekruterek z tej firmy.

Kiedyś aplikowalem na stanowisko w tej firmie. Najgorszy proces rekrutacyjny w jakim brałem udział. Rekruterki nie znają podstawowych zasad rekrutacji i wysyłają zadania nieadekwatne do doświadczeń i umiejętności kandydata. Myślę że wielkim cwaniactwem jest to że firma prosi o wykonanie zadania a potem twierdzi że zostało źle wykonane pomimo że miałem pewność że zostało dobrze wykonane (to zostało potwierdzone przez inne osoby pracujące w branży IT). Nie polecam aplikować do tej firmy. Nie traćcie swojego cennego czasu. Rekruterka w ciągle podawała nieprawdziwe informacje i trzeba było opominac się o feedback (sick). Nigdy więcej nie wyślę mojego CV do tej firmy. Zero profesjonalizmu i brak szacunku do kandydata. Mam tylko nadzieję że osoba bardziej doświadczona w rekrutacji z tej firmy to przeczyta i wyciągnie wnioski z mojego procesu rekrutacyjnego i dokonają odpowiednim zmian. Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Maciej

Hejo! Jestem Web Developerem w LiveChat. Moja przygoda z firmą zaczęła się właśnie od maila ‘’ Thank you for your message. I’m thrilled’...‘’. Mimo, że nie byłem kandydatem, który ma ogromne doświadczenie, dostałem szanse na zrobienie zadania rekrutacyjnego i rozmowę f2f. Cały mój proces rekrutacyjny, odbył się bardzo szybko, w niezwykle miłej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczny, za daną mi szanse i z całą pewnością mogę powiedzieć teraz jedno: było warto! Praca przy produkcie daje ogromną satysfakcję. W razie pytań (od sceptycznych niedowiarków) jestem do waszej dyspozycji na LinkedIn. Pytajcie, a dowiecie się prawdy. Pozdowienia ze Zwycięskiej

@Maciej

A ja nie polecam tej firmy a takie pisanie opinii od obecnych pracowników jest trochę nie na miejscu. Maciek - przecież nie napiszesz, że źle Ci się pracuje w tej firmie... bardzo subiektywna opinia. Pytajcie a dowiecie się prawdy.... hehe

brv

Kasa dobra, projekty fajne, wiedza na dobrym poziomie. Biuro trochę daleko ale idzie przeżyć. Nie ma korporacyjnego klimatu co też jest plusem, niby ponad setka osób a trochę atmosfera jak w profesjonalnej firmie rodzinnej ;)

Kanddydat

Czy wy wogóle przyjmujecie kogoś do pracy? Na necie ciągle te same ogłoszenia.... Aplikowałam na jedno ze stanowisk i żadnej informacji zwrotnej. Trochę słabe.

@Kanddydat

Dzień dobry, potwierdzam, że cały czas szukamy osób do pracy, a każdy z kandydatów otrzymuje od nas odpowiedź na wysłane CV. Bardzo proszę o kontakt bezpośredni na maila a.susidko@livechatinc.com. Bez imienia i nazwiska ciężko mi odpowiedzieć, dlaczego nie otrzymała Pani od nas odpowiedzi (to dość niepokojące i chciałabym to jak najszybciej wyjaśnić). Wszyscy aplikujący do nas kandydaci otrzymują maila bezpośrednio od jednej z czterech naszych rekruterek. W tej wiadomości zaznaczamy, że w celu umówienia kolejnego etapu rekrutacji, kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, spełniającymi nasze wymagania. Proszę o kontakt na wskazanego wyżej maila, to sprawdzę co się stało.

@Aga

Pani Agnieszko. Napewno nie odezwę się do Pani z imienia i nazwiska bo napewno już mnie nawet nie zaprosicie:) Szkoda że psujecie sobie opinię a wyglądacie na fajną firmę.

yo

Albo większość ogłoszeń na ich stronie nijak się ma do rzeczywstości potrzeb rekrutacyjnych tej firmy, albo HR to totalnie niekomunikatywni ludzie. Tertium non datur.

wiacal

Atmosfera panująca w firmie sprawia że człowiek czuje się tu świetnie - prawie każdy zna się tutaj po imieniu i jest chętny pomóc innym. Polecam z całego serca :) Lubię atmosferę w LIVECHAT Software S.A. za: Luźna atmosfera, spokój i brak napięcia - można w spokoju robić to co należy do twoich obowiązków

Mm
@wiacal

A jak oceniasz projekty?

admin

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy LIVECHAT Software S.A. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o TEXT S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TEXT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TEXT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TEXT S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TEXT S.A.?

Kandydaci do pracy w TEXT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TEXT S.A.
2.7/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zwycięska 47
    53-033 Wrocław