Opinie o PU "BIELGAZ" Lesław Żaczek w Bielawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PU "BIELGAZ" Lesław Żaczek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PU "BIELGAZ" Lesław Żaczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PU "BIELGAZ" Lesław Żaczek w Bielawa

Ewelina Nowy wpis

Macie w firmie system premiowania ?

Gutek Nowy wpis

Szkoda, że na forum pracowniczym nie ma opinii pracowników a jedynie klientów. Może ktoś wie czy firma potrzebuje ludzi?

zrobiona w balona Nowy wpis
@Gutek

Ta firma na pewno nie potrzebuje ludzi do pracy. Być może właściciel firmy sam będzie niedługo poszukiwał pracy.

Bn Nowy wpis

Trudno o kontakt z tym panem,gdyż nie odbiera telefonu. Remont pieca gazowego robi już od miesiąca na raty. Najpierw nie miał części, po 3 tygodniach wymienił jedną,zainstalował kasę za bezużyteczna część oraz wstawienie, obiecał ciąg dalszy naprawy i od tej pory nie odbiera telefonów. Fachowiec chyba tak nie postępuje. Wypadałoby udzielić informacji,czy skończy naprawę czy nie. Zostawił ludzi zimą bez ogrzewania i ciepłej wody.

Przemysław

Co powiecie o pracy w firmie Bielgaz? Jakie są wasze doświadczenia, czy możecie polecić tego pracodawcę? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Jakie umiejętności będą szczególnie przydatne? Zachęcam was do rzeczowej dyskusji, wasze wpisy pomogą potencjalnym kandydatom.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PU "BIELGAZ" Lesław Żaczek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Budowlaniec

Jeżeli piszecie takie rzeczy o tym człowieku to miejcie chociaż odwagę przedstawić się i nie zazdrościcie jemu że ma najlepszą Firmę w Powiecie Dzierżoniowskim i jest najlepszym wykonawcą. Ale mu zazdrościcie, wszyscy co źle o nim piszą to same nieudaczniki. Będzie miał ktoś odwagę się przedstawić i podać nr telefonu !!!

Żwirek i Muchomoreķ
@Budowlaniec

Potrafi oszukać wariograf . Poprostu mistrz .

Doktor
@Budowlaniec

Mój numer to 717766215 proszę o kontakt Leszku .

Irek

Czy słyszeliście o jakichś ofertach pracy w firmie?

Daria

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Jasnowidz
@Daria

Tak , Żaczek zmienił nazwisko

Czy warto starać się o pracę w firmie?

oskubany
@Andrzej

nie nie nie nie nie nie nie nie nie nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podałby ktoś z Was jakieś sugestie odnośnie rekrutacji w PU "BIELGAZ" Lesław Żaczek? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Wyruchana

Bardzo nierzetelny wykonawca. Umawia się na zleconą pracę, a później odwołuje wykonawstwo godzinę przed rozpoczęciem pracy. Nie potrafi udzielić informacji o innym terminie wykonawstwa.Nie polecam tego hydraulika, bo jest osobą niesłowną i nierzetelną.Nie szanuje czasu zleceniodawcy, przyjeżdża spóźniony nawet o 2 godziny na umówione wcześniej spotkanie.Na pierwsze spotkanie przyjechał spóźniony półtorej godziny, a później było coraz gorzej. trzykrotnie przekładał termin wykonania pracy wymyślając różne wymówki. Na koniec zadzwonił pół godziny przed wykonaniem wymiany pionu oświadczając że jednak nie przyjedzie i nie wykona tego przyłącza, stwierdził żeby szukać sobie innego hydraulika i z szyderczym uśmiechem życzył powodzenia. Uważa się za specjalistę w swoim fachu, a jest zwykłym oszustem i kłamcą. Przestrzegam innych przed tym wykonawcą.

Ewa Łoś

Polecam firmę PU BIELGAZ Lesław Żaczek. Obsługa na najwyższym poziomie.

poszkodowana

Bardzo nierzetelny, niesłowny i niepunktualny wykonawca. Robi wrażenie rzetelnego wykonawcy ale to tylko pozory i gra z jego strony. Jest obłudny i arogancki. Przestrzegam przed tym wykonawcą jeżeli nie chcą mieć państwo problemów.

piławianka

fredka

Ten wykonawca jest wielkim oszustem jeżeli chodzi o wykonywanie zleconej mu pracy. Jest niesłowny, niepunktualny i nierzetelny. Przestrzegam wszystkich przyszłych jego klientów nie zlecajcie mu żadnej pracy, szukajcie rzetelniejszych hydraulików niż ten oszust i kłamca.

oszukana

Bardzo nierzetelny wykonawca. Umawia się na zleconą pracę, a później odwołuje wykonawstwo godzinę przed rozpoczęciem pracy. Nie potrafi udzielić informacji o innym terminie wykonawstwa.Nie polecam tego hydraulika, bo jest osobą niesłowną i nierzetelną.Nie szanuje czasu zleceniodawcy, przyjeżdża spóźniony nawet o 2 godziny na umówione wcześniej spotkanie. Proszę omijać szerokim łukiem tego hydraulika.

Mieszkanka Pieszyc

Polecam tego Pana kulturalny miły szarmancki inteligentny przystojny ciepły . Po prostu przytul i kochaj. Klientka z Pieszyc P.S Kocham Cię Leszek nigdy Cię nie zapomnę.

Z dala od takich ludzi . Współczuję wszystkim , którzy nie zdążyli przeczytać tej opini zanim podjeli współpracę. Was też zrobił w h..a . Pocieszcie się nas pracowników nie raz i nie dwa

Budowlaniec

Przedstaw się i podaj nr telefonu

Klient

Wyuczony przez tego Pana fach to unikanie kontaktu i odrzucanie połączeń od klientów, którzy pilnują "swojego interesu". Z całego serca nie polecam jeżeli chcesz mieć wykonana pracę bezproblemowo i w umówionym terminie.

Bielawianin

Znany Bajkopisarz zwycięzca konkursu opowieści ludowe i baśnie. Klamca perfekcyjny . Nie terminowy oszust , rekordzista w przeciaganiu terminów . Omijać szerokim łukiem człowiek, który pogubił się w życiu. Nie odróżnia już klamstwa od rzeczywistości.

Zostaw merytoryczną opinię o PU "BIELGAZ" Lesław Żaczek - Bielawa

PU "BIELGAZ" Lesław Żaczek
2.2/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Brzegowa 23 lok. 5
    58-200 Bielawa