Opinie o Abbau Polska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Abbau Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abbau Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abbau Polska w Poznań

xxx

zbrojarz - 2012-05-30 17:20:41 pracowałem tam tylko miesiac a moze az miesiac!! rozczarowanie jest gdy zobaczycie ile zarobiliscie i przeliczcie sobie to na godziny SZOK!!! wyzysk na maxxxxa!!! ludzie nie dajcie sie oszukac tej firmie bo obiecuja duzo a (usunięte przez administratora) z tego jest!!!...skoro pracowales tylko miesiac i byles niezadowolony to pewnie na wiecej nie zasluzyles.Ja pracuje juz tam kilka lat i mam wiecej niz "obiecywali".Widocznie Ty nie sprawdziles sie jak wielu ktorzy to opowiadaja ze sa dobrzy a jak przyjada to nic nie potrafia

cieśla

Pracuje tu od paru lat nieznam żadnego menela skończyłem technikum i z podjęciem pracy niemam problemów a jak jesteś mami synkiem i po telefonie od Mamusi poleciały łezki i czeba było jechać do domku to niepisz bzdur pewnie nawet w wojsku niebyłeś tylko kwiatki z mamą sadziłeś

XXXX

Mój tata pracuje w tej firmie... I żadnym menelem nie jest!!!! I bardzo to dziwne że po 2 godzinach można o ludziach powiedzieć wszystko, a zwłaszcza ich obrażać... Brak inteligencji!!!!

xxxxx

Jesli nazywasz te firme tak jak nazywasz to podaj swoje dane skoro sie niczego nie obawiasz i skoro piszesz prawde to jezeli to banda podaj ich do prokuratora.A swoja droga moze ktos uczciwie napisze prawde bo jestem zainteresowany?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pracownik tej firmy

1234-podaj przyklady???i powiedz co sam potrafisz i robisz???

Stanowczo odradzam tą firmę , niekompetencja i brak uczciwości!

xxx
@1234

Konkretnie podaj kiedy i w jakiej formie bzli NIEUCZCIWI?

obecny pracownik

Minal ponad rok od poprzedniej mojej opini na temat tej firmy.Ja w tej firmie nadal pracuje i mam sie dobrze i nie siedze na zadnym stolku(usunięte przez administratora).A ciekawy jestem gdzie pracuja wszyscy Ci co tak tu narzekali?I ktorzy nie potrafili utrzymac porzadku na mieszkaniach ze w takim "syfie"mieszkali?Teraz Was nie ma i jest porzadek.Pozdrawiam

precujacy

...ja tam nadal pracuje i jakos nie narzekam.Ciezko jak na kazdym innym werku w Niemczech,moze i nawet ciezej.Jednak pieniazki zawsze na czas i praca przez caly rok nie wazne czy lato czy zima

zbrojarz

robol made in poland

totalna beznadzieja, czysty wyzysk ludzie po pół roku proszą się o ubranie robocze.goła niska wypłata a w zamian mieszkanie w syfie i robota od świtu nie do zmierzchu tylko do póżnej nocy.nawet wrogowi bym nie polecił.

1919

Opinie na temat tej firmy są jednoznaczne to o czym piszą byli pracownicy to prawda potwierdzam to z pełną odpowiedzialnością sam tam pracowałem spartańskie warunki dużo godzin pracy i bardzo cienka wypłata!!!

obecny pracownik

Nie popieram tych opinii.Pracuje tutaj od kilku lat i zawsze pieniazki sa wyplacane w terminie.Prawda ze placa jest od przerobu ale jak jestes dobrym pracownikiem cos potrafisz zrobic to nie ma problemu 1800 jest przy roznych godzinach pracy.Nie jest to szczyt marzen ale pewny zarobek.co do hotelu to krotko/jak sobie uscielasz tak sie wyspisz/Zalezy na jakim hotelu/mieszkaniu i w jakiej miejscowosci,ale to zalezy od ludzi.czyli NAS samych.Ja nie narzekam bo warunki sa wrecz swietne.

zawiedziony

Odradzam kategorycznie ta firme , polski koordynator ktory jest na miejscu to... (usunięte przez administratora) a rozczarowanie jest przy wyplacie!!

były pracownik te opinie to prawda o12-16h pracy mieszkania to syf nic dodać nic ująć a podczas rekrutacji obiecują 10-12h pracy i1500euro podstawy to ściema więc sami widzicie.po za tym traktuja ludzi jak niewolnikow .prezesi nie interesuja sie niczym tylko ich kasa interesuje

Nie polecam tej firmy, praca od 12 do 16 godz dziennie , placa niby od przerobu stawkaw przeliczeniu wychodzi jakies 5 euro! hotel to obora syf i nic wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jarek
@były pracownik

Co do Hotelu-mieszkania placy i niby oszukiwania-Ja pracowałem tam 1,5 roku, wypłatę miałem na czas warunki socjalne normalne jak posprzątałem tak miałem. Żadnej umowy o dzieło tylko o pracę, nic pod stołem wszystko na papierze.

Zostaw merytoryczną opinię o Abbau Polska - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abbau Polska?

Kandydaci do pracy w Abbau Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abbau Polska
3.6/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Drogowców 22
    60-447 Poznań