Opinie o Abbau Polska w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Abbau Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Abbau Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abbau Polska w Poznań

anonimowo

Pytam czy u was cods się zmienilo?

anonimowo

Jak tam firma ??coś ruszyli,jakieś zmiany na lepiej?

poznaniak

Ta firma to śmiech na sali współczuje ludziom którzy tam pracuja praca od rana do póznych godzin wieczornych zero czasu na odzpoczynek i bardzo śmieszne zarobki tylko pupilki maja wiecej i praca w stresie ile by sie nie zrobiło to mało kierownik abbau to nadziera tylko ryja i cwaniakuje pracowałem tam kilka miesiecy i nie polecam nikomu przy tylu godzinach zarobi sie w polsce o 500 zl mniej a jest sie na miejscu z rodzina nawet w pracy tam wody do picia nie kupuja zenada

pupilek abbau
@poznaniak

@poznaniak-a co to znaczy ze kierownik abbau cwaniakuje?co to znaczy ze pupilki maja wiecej? Kto jest pupilkiem?ile trzeba nie zrobic zeby krzyczal ze malo?a ty zbrojarz?ciesla? Czy wekendowy fachowiec?

mirek

Nie polecam tej firmy , duzo godzin pracy a wypłata marna!!!! zastanówcie sie za nim tam pojedziecie, a te komentarze pozytywne to pisza chyba te przydupasy nikt nowy by tak nie napisal bo to niekompetentna firma!!!!ocena 1/10

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

może i bym tam pracował gdyby nie ten gruby powolny ps.dalej pije i udaje ze jest wporzo do dyrekcji

Jakie wy tu bzdury wypisujecie. Jedni widac ci bardziej niedouczeni zli na brygadzistow ktorym powinni (usunięte przez administratora) lizac bo sami pewnie niewiele byscie zrobili.Inni o zarobkach wypisuja brednie bo z tego co wiem to nie ma tam takich stawek.Kolejni o mieszkaniu pewnie tym na e ole gdzie sami sobie winni bo sprzatac wam sie nie chce I smieci trzymacie w pokojach we workach.Jedno mieszkanie wymalowane I wysprzatane ale bez kobiet sami nie potraficie utrzymac porzadku.Wszyscy wielcy dyskutanci I fachowcy jak to was tam nazywa ten kierownik "balkonowi fachowcy" bo w sobote I niedziele przy piwku takimi jestescie.A sa tam ludzie ktorzy od lat pracuja I nie narzekaja I zarabiaja.Bylem widzialem I sam pracowalem.Gdyby nie problemy osobiste nadal bym tam pracowal

Ocena

Moja ocena tej firmy 1/10

Niektorym zle wcale nie jest tutaj,czy sie siedzi czy sie lerzy,wyplatka i tsk sie nalezy.nie zwolnia bo niby kogo wezma ,grunt to sie zalapac tutaj,byc obojetnym na wszystko,a dzien jakos przeleci i znow placa .mie sie podobalo,nie trza bylo nawet sie wysilac ,prezes i tak wierzy

Pracowałem tam 5 lat temu i moge się podpisać pod tymi negatywnymi komentarzami.Ztego co tu od czasu do czasu przeczytam to nic sie ta firma nie poprawiła.A to że jest pare pozytywnych treści to jako firma powinniście śię wstydzić że sami sobie takie recenzje wpisujecie.

ANONIM

Arti, np od 6 rano do 22 zalezy , a jak przeliczysz te przerobione godziny w stosunku wyplaty to ci wyjdzie baaardzo smieszna stawka!za która niech sobie sami pracuja!!!!

On

CO to za bzdurna dyskusja?Chyba dwoch-trzech nieudacznikow sie spotkalona necie

ANONIM

zgadzam sie z opiniami ze zarobki sa beznadziejne i warunki jakie panuja na hotelu to porazka... bardzo dlugo sie pracuje, osobiscie odradzam ta fime!!!!!!!!!!

xxx

Wystarczajaco duzo ze nadal tutaj pracuje a cos potrafie:)

xxx

BOSS - 2013-05-20 21:25:34 praca po 16 godzin a obiecują 10 12 zarobki to smiech przelicz godziny to wyjdze ci 4 euro max 400h miesiecznie to unaz wieęcej zarobisz zate godziny odradzam bo pożałujesz jak pojedziesz nieznam takich (usunięte przez administratora) wiekszosc to pijaków wszystko na przelanie i tyle ODRADZAM.ODRADZAM. ZOBACZYSZ JAK CIE OSZUKAJĄPracuje tutaj kilka lat i jeszcze nikt nie mial tyle godzin pracy jak i takiej smiesznej stawki 4 euro!!!!Skad Ty to wydukales??

xyz

++++ - 2013-05-22 10:41:37 jak alla tam niby pracujesz to czemu o 8 rano dodajesz komentarz zamiast pracowac w tym (usunięte przez administratora) wiec to ściema ludzie ze ten tym tam pracuje !!!!!...wiesz,pomysl ze czasami z takiego (usunięte przez administratora) mozna wyjechac do rodziny....pomyslales o tym?

xxxx

++++ - 2013-05-22 10:41:37 jak alla tam niby pracujesz to czemu o 8 rano dodajesz komentarz zamiast pracowac w tym (usunięte przez administratora) wiec to ściema ludzie ze ten tym tam pracuje !!!!!Przyjedz to zobaczysz...nie kazdy pracuje od rana i nie kazdy konczy prace jak wszyscy:)

++++

xxxx

BOSS - 2013-05-20 21:25:34 praca po 16 godzin a obiecują 10 12 zarobki to smiech przelicz godziny to wyjdze ci 4 euro max 400h miesiecznie to unaz wieęcej zarobisz zate godziny odradzam bo pożałujesz jak pojedziesz nieznam takich (usunięte przez administratora) wiekszosc to pijaków wszystko na przelanie i tyle ODRADZAM.ODRADZAM. ZOBACZYSZ JAK CIE OSZUKAJĄW jaki sposob Ciebie "oszukali"lub jak wiesz kogo oszukali to napisz.Bo ja jakos ani nie jestem menelem ani mnie jeszcze nigdy nie oszukali i nie przepracowalem tam 400godzin itp.Praca jak na kazdym zakladzie

++++

odradzam szkoda czasu na jazde obiecuja dużo a co przychodzi co do czego to (usunięte przez administratora). do ludzi ktozy sie wybieraja i czytaja te piekne alla komentarze ze nie ma tam meneli itd to wypisuja ludzie z abbau ppracownicy aby tylko ludzi ząłpac do tego (usunięte przez administratora) wiecej info (usunięte przez administratora) odpowiem na pytania

BOSS

obecny pracownik
@BOSS

A ja nadal tu pracuje i mnie nikt nigdy nie oszukal,widocznie powiedziales ze jestes fachowcem w jakiejs dziedzinie a okazalo sie ze nic nie potrafisz wiec dostales odpowiednie zaszeregowanie finansowe:)

Zostaw merytoryczną opinię o Abbau Polska - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Abbau Polska?

Kandydaci do pracy w Abbau Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Abbau Polska
3.6/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Drogowców 22
    60-447 Poznań