Opinie o WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. w Świlcza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. w Świlcza

Bendzi Engelbert

Nie Polecam pracy w firmie HURTOWNIA WIDAN Świlcza. na stanowisku kierowcy magazyniera u pod wykonawcy Wojciecha Ch z Jarosławia który jest pod wykonawcą po każdej wypłacie zmienia kierowcę pracujesz bez umowy bywały takie dni e pracowałem od 6 rano do 22 po wypłacie okazało sie ze dniówka wyszła po 30 PLN omijacie tą firmę dużym łukiem

Zzzx

Jak wyglada praca kierowcy dostawcy w widan oddzial w swilczy bo potrzebuja.

Zzz

Jak wyglada praca kierowcy w widan w oddziale w swilczy bo widze ze potrzebuja kierowcow.

Kordian

Czy są w firmie jakieś zmiany spowodowane epidemią? Potrzebujecie nowych pracowników?

nic
@Kordian

Co Ty szukasz pracy na goWork :D - to tak serio? Znajdź numer do firmy zadzwoń i się zapytaj - bądź poważny..

Firma WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. HoReCa oraz detalu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Mikens

Witam pracowałem jako kierowca w Krakowie. Nie wiem jak inne oddziały, ale w Krakowie praca jest prosta lekka i łatwa zaczynasz o 4 załadunek a do kiedy to już jak Ci pójdzie trasa towar jest lekki więc człowiek się nie zmęczy. Niestety jest wiele minusów: działalność obowiązkowa chyba, że chcesz zarabiać grosze, na działalności kierowca zarabia na rękę tyle samo gdzie indziej tylko z taka różnicą, że w innych firmach człowiek ma urlop itp. Osoba za ustalenia tras nie zna topografii Krakowa oraz wielu innych punktów z trasy czasami człowiek zastanawiał się czy punty nie są losowo przypisywane, osobie za to odpowiedzialnej, jeśli nie staniesz się jej "przyjacielem" to od razu radze uciekać bo będziesz mieć najgorsze trasy i wieczne problemy Ci znajdzie ogólnie to ta osoba rządzi tym oddziałem. Jedyne kiedy w tej firmie lubiłem pracować to na początku gdy był kierownik Pan MS. Później to już kierowcy co chwile się wymieniali. Żaden kierowca długo tam nie pracuje, traci nerwy i się zwalnia lub pracuje do max 2 lat i gdy ZUS juz człowiek ma płacić cały bez ulgi to ucieka chyba, że chce pracować po 2 tysiące na rękę. PS z tego co wiem samochody po jakimś czasie są dość nowe i oczywiście mają wykupione AC ale oczywiście to Ty ponosisz odpowiedzialność za samochód i towar.

Zbigniew

Nie ma żadnej możliwości, aby zarobić więcej za pracę w tej firmie? Przyznam, że podane przez Was zarobki nie robią zbyt dużego wrażenia, dlatego chciałbym wiedzieć, czy są szansę, aby zarobić więcej, np. pracując dłużej?

Kierowca
@Zbigniew

Jak napisał Mikens na początku przy niskim Zusie więcej zarobisz kosztem niskim składek czy to się opłaca musisz odpowiedzieć sobie sam. Dłużej pracować? Doby Ci braknie

Ona

Chciałam się dostać do tej firmy rok temu na biuro. Na początku WOW - Biura czyste i schludne, otwiera mi czarujący brunet. Niestety rozmowa mi nie wyszła, sądząc po opiniach wewnątrz wygląda to inaczej niż myślałam, pewnie lepiej się stało że nie wyszło. Przyznać trzeba że pierwsze wrażenie jest ekstra

Max

Witam co sądzicie o podjęciu pracy jako kierowca pozdrawiam

Były kierowca
@Max

Rano pakujesz na auto towar z około godziny potem w trasę i kończysz trasę koło 17, 18 i czasami dłużej jak zły towar ci dadzą na bazie

Były PH Widanu

Witam Panie i Panów. Pracowałem w Firmie Widan na stanowisku PH Przez okres 2 lat 2013 do 2015 r. I mogę śmiało powiedzieć, że byłem z tej pracy zadowolony. Przede wszystkim jeśli robisz co do Ciebie należy to jesteś traktowany poważnie, a jeśli lecisz w kulki to i z Tobą lecą w kulki. Nie ma się czemu dziwić. Jeśli chodzi o samochody to flota jest nowa z klimą. GPS jest teraz w 90% firm i tu również jest ale jak robisz co do Ciebie należy to w czym problem?? Chyba że macie coś do ukrycia. Osobiście nigdy nie miałem problemu ani z Witkiem ani z Danielem ani z rodzicami obu Panów. Właścicielka jest osobą rozmowną natomiast Właściciel jest osobą która lubi konkrety. Synowie pilnujący również interesu to osoby które również pracują w terenie z klientami i wiedza na czym ta praca polega i z czym ją się je. Nigdy nie miałem z nimi problemu i zawsze można do nich zwrócić się o jaką kolwiek pomoc. Oczywiście to Twoi szefowie więc i wymagają od pracownika. Osoby które piszą że to kołchoz to moim zdaniem osoby które zostały zwolnione ze względu na swoja pracę a raczej ze względu na brak włożonej swojej pracy. Gdyby było tak źle to dlaczego w Widanie pracuje tyle osób które są już tam po kilka lub nawet kilkanaście lat? Osobiście mogę powiedzieć że nie pracuje w Widanie ponieważ rozpocząłem działalność na własny rachunek i buduje swój własny rynek odbiorców. Pozdrawiam.

Elf
@Były PH Widanu

Pieprzysz głupoty charuwa jak Beduin za marne grosze auta nadają się do kasacji.

Olga
@Były PH Widanu

Czy podzielisz się informacja ,na jakie wynagrodzenie początkowe można liczyć PH z dwuletnim doświadczeniem w sprzedaży? Organizowane są jakieś szkolenia sprzedażowe w firmie?

Witam. Czy w firmie Widan obecnie poszukują pracowników biurowych? Pozdrawiam

nie
@Zainteresowany

nie

Daniel

3 miesiące pracowałem jako PH(teren Kraków) i nie wiedziałem czy jestem ph, dostawca a może magazynierem. W firmie totalny (usunięte przez administratora) i bajzel. A jak auto mi się rozwalilo ( z ich winy) to nie dostslem zastępczego tylko wyrzucili mnie z dnia na dzień.. Tłumacząc się że moje stanowisko zostało usunięte z firmy KOMEDIA!

Olga
@Daniel

@Daniel Czy w umowie zawartej z firmą HURTOWNIA WIDAN nie miałeś jasno określonego zakresu swoich obowiązków na wykonywanym przez Ciebie stanowisku? Bardzo mnie to ciekawi, gdyż nie wyobrażam sobie, że bylabym w firmie od wszystkiego.

Daniel
@Olga

Oczywiście że miałem ???? "przedstawiciel handlowy"

Norbi

Normalna , spokojna praca w spokojnej firmie. Trzeba pracować bo za to płacą!

Julita

@anonymous a czy to nie jest tak, że pracownik powinien pilnować wypracowanych nadgodzin i w razie co upomnieć się o nie? Czy ktoś jeszcze zechciałby się podzielić opinią na temat pracy w tej firmie, czego możemy spodziewać się jako nowi pracownicy?

Można pracować w cywilizowanych warunkach, a nie raptem początki III RP. Pracownik to nie niewolnik!!!

Daria

Jeśli komuś nie chce sie pracować to zostaje jedynie narzekanie?

Pracowałem i nie polecam !!!!! Wykorzystanie człowieka na maksa. Za nadgodziny nie płacą, bo nie odnotowują.... W soboty też jeździsz za darmo, nie możesz się w tym dniu podpisać,ze jesteś w pracy. Ciągłe pretensje o wszystko i zarobki nie specjalne.

XYZ

Po dzisiejszej rozmowie o prace niestety jestem zmuszony przyznać rację tym osobom które wystawiały negatywne komentarze.... Stracony czas paliwo gdyż nic sensownego nie wyszło z tej rozmowy, aplikacja była na stanowisko typowo PH a okazało sie ze szukają Vansallera a to już dwie różne rzeczy. Właściciel bardzo chyba chciał pokazać kim to on nie jest.... nie liczą się z twoim czasem kosztami jakie poniesiesz a gdy przyjedziesz okaże się że wgl po co tu jesteś.... NIE POLECAM!!!!!

Julita

@Arek66widzę, że do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wygląda proces kwalifikacyjny do Widan. Czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

Arek66

Witam zastanawiam się nad zlożeniem do firmy Widan w Świlczy dokumentów aplikacyjnych ns stanowisko Vansellera proszę o informacje jak faktycznie jest z praca

była

a to dlaczego, az tak u nich żle? w jakim oddziale pracowales?

Zeus

Zero szacunku dla pracowników, liczy się tylko zysk dla firmy. Pracownik jest tylko trybikiem w tej machinie który przyczynia się do zysku. Nie sprawdzisz się zostaniesz zwolniony. Zatrudnienie to najlepiej na wlasnej działalności. Pracownik jest nikim w tej firmie. Wiem , bo pracowalem. Nie polecam.

niko
@Zeus

Flip i Flap - cały czas piszą to samo .... tylko różne nicki

Zostaw merytoryczną opinię o WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. - Świlcza

• Jak się pracuje w WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.?

Zobacz opinie na temat firmy WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.?

WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.
1.5/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Generała Jakuba Jasińskiego 56B
    37-700 Świlcza
  • NIP: 8952012233 KRS: 0000418094

WIDAN POLSKA SP. Z O.O. SP. K.