Opinie o Bikkoplast Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bikkoplast Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bikkoplast Sp. z o.o. w Wrocław

Witam. Nie wiem skąd są te złe opinie.Ja jestem zadowolona z Firmy.Oby tak dalej. Myślę że ludzie sami sobie pracują na to jak się ich potem traktuje. Jeżeli piją w pracy , chodzą na zwolnienia nie będąc chorym czy np kradną co się zdarza również wśród pracowników ochrony no to nic dziwnego.Wiem że teraz inwestują w pracowników.Robią im za własne pieniądze szkolenia do wpisu na listę pracowników kwalifikowanych .BRAWO. Ja POLECAM

spoko oko

spoko oko powoli wypleni się te chwasty z bikkoplastu tylko potrzeba trochę wiecej na to czasu...

grzesiek

jojo

Leszno
wiesio

zyczliwy sasiad

bardzo fajna firma 1680 brutto super kaska polecam gorąco atmosfera pracy również fajna ludzie z okolicznych wioch przesympatyczni nie ma dziadostwa rozwojowa praca naprawde nie ma w ogóle rotacji zabieraja czasem premie ale to nic

puszki lecha

kocham ta firme mimo iz czasem zabieraja premie no i wisi mi to bo plywam w kasie po ostatniej wygranej w totka najważniejsze ze mamy zajecie pracujac w bikkoplascie reszta sie nie liczy .

klara

laska

jesli chodzi o prace na wtrysku tozapieprzam jak glupia zreszta tak jak kazdy w tej firmie ale lubie to co robie i mam mnustwo pracy a wynagrodzenie jak zwykly pracownik pomimo to lubie swoja prace i ludzi ktorzy ze mna pracuja jest ciezko i jesli ktos ma powolne rece i brak drygu to raczej odradzam pracy bo tu trzeba sie wyrabiac bo praca w koncu jest tasmowa

żona męża

A co do ,,dziadków i babci,, to młodzi powinni brać z nich przykład bo szanują swoją pracę, nie spóźniają się, nie nawalają i są dyspozycyjni.

millioner

a ja wierze ze wszystko dobrze sie ulozy w firmie i skonczy sie ten chaos ostatecznie jako nowy milioner zgodze sie na prace za darmo w bikkoplascie byle tylko ocalic stanowisko pracy tak mi sie podoba praca w tej firmie.

szary pracownik

czyli co firma zatrudnia ludzi którzy sie nie nadaja jakis bylych ochroniarzy lub osoby slabo widzace starsze ktorym sie pracowac nie chce i ja mam biegac za nimi i sprzatac za nich lub moze jeszcze za nich odpowiadać? wina tez dyrekcji bo oni nie pracuja popoludniami czy w nocy a sobota i niedziela? tez jakis ktos powinien pilnować czy nie pija pala w niedozwolonych miejscach czy nie zostawiaja stanowiska pracy itd a liderzy no coz maja za dużo na głowie chyba i nie ogarniaja druga sprawa to po co dawac starego dziadka co nie sowidzi na trudny detal i potem sa reklamacje bo dziury za duze rysy na uszczelke trzeba go bylo dac ale to juz decyzje liderów no coz oni lepiej wiedza... a zmiany ludzi wewnątrz brygad na dluzsza metę to glupi pomysl zabrali mlodego człowieka pomocnego a wrypali babcie ktora nie ogarnia i co z tego bedzie? bikkoplast to praca dla mlodych z dobrym wzrokiem a dziadki i babcie na emeryturę.

Jarek Pospieszalski

Za duza rotacja pracowników w tej firmie dlatego taki jest nielad tu teraz zeby to zatrzymac trzeba robic lepsza selekcje i podmiesc place tak mi sie zdaje bo jak slaba placa to i praca tez slaba a to ze kilku wybrancow zarabia dobrze to zamalo zeby upilnowac wszystkich...

wiesiek

a po co ta agencja w bikkoplascie ?. przecież oni premii nie dostaja wiec im wszystko jedno? i tak pracuja to sie nigdy nie skonczy jak zarobki slabe to element sie zbiera i sie slabo przyklada do pracy no ale co poradzic pozyjemy zobaczymy

marcin konieczny

Ogólnie trudno mi się wypowiadać czy polecam zatrudnienie tam czy nie. Jeżeli nie masz perspektywy znalezienia sensownej pracy - zatrudnij się, a w wolnym czasie szukaj innej pracy, roznoś cv. Trudno coś powiedzieć zdecydowanie na tak i zdecydowanie na nie. Jest dużo minusów ale i kilka plusów. Dla mnie największym plusem są ludzie (poza wyjątkami). Największym minusem - za niska płaca 8-9 zl na godzinę ..

agent 007

tez mi wielka tragedia ze kogos tam wywalili z liderki dajcie spokoj lider 7 pracowników a tak naprawde to niewiele może zawracanie dupcy dostanie ta zlotowke posdwyzki a ile to sie trzeba zasowac i odpowiedzialność nie warto byc liderem nie tu w tej firmie bo zarobki sa slabe w innych firmach zwykly pracownik ma tyle co tu lider ehhh

jack

a dlamnie zygmunt zawsze byl i bedzie liderem zawsze pomocny i spokojnie wytlumaczy i sie interesuje robota to taki pracowity chlop.Nie ciesze sie wcale ze wein zostal liderem bo jak mozna awansowac kogos takiego jak on ... dno

Michał Wein
@jack

Jak już chcesz obrażać Wein'a to podejdź do niego i powiedz mu to prosto w ryj; Po drugie naucz się pisać poprawnie nazwiska z wielkiej litery (profesora Miodka się nie słuchało lub oglądało); Po trzecie żal ci dupę ściska Michalik że to ja nie Ty :D

Zygmunt Michal

skad wiesz jak bylo zemną czy dostalem awans w dul czy jak tam sobie wymyslisz. .,h.,a wisz w (usunięte przez administratora) byles guwno widziales. to co zaszlo miedzy mna a firma to jes moja i pani Katarzyny sprawa, zato ja odpoczne o liderki robie to samo co wczesniej tylko ni wolaja na mnie lider moge byc paziem a i tak kazdy z wytlaczarek bedzie chodził i prosil zebym cos poprawil. cieszy mnie ze pan wein zostal liderem z czasem zastapi mniej umiejetnego lidera typu cholast. a powrót na miejsce lidera to kwestia czasu i zygmunt odzyska szacunek dyrekcji, WIEC NIECH WAM DALEJ ZAL DUPE SCISKA Z KTOS LEPIEJ SOBIE RADZI W PRACY

oficer SS
@Zygmunt Michal

Firma Bikkoplast uczy i wychowuje nagradza i każe w tym wypadku karze moze cie to czegos nauczy ciekawe tylko czy przed tak drastycznym krokiem pani dyrektor nie bylo mozliwe nagana ? bikkoplast rowniez nagradza jak to sie stalo z panem M.Wino jesli chodzi o pana lidera Mateusza to on ma pod soba najlepszych pracownikow dlatego jego brygada ma najlepsze wyniki o ktorych ty mozesz tylko pomarzyć. Nie przejmuj sie byly liderze zawsze mozesz byc pomocnikiem pana M.Wino. lol

jadzia

powinno byc wyżej syra niz d..up.ę ma Wczoraj przeprowadziłem rozmowę, z modą osobą. Narzekaniom, biadoleniom i złorzeczeniom nie było końca. I bezsilność braku zdania, braku posłuchu, braku znaczenia.. I co? Konkluzja. Jak w tytule, porządki ludziska zaczynajcie od siebie. Jak osiągniecie spokój, łagodność i równowagę ducha, to wszystko wokół się odmieni. Do tego czasu ci, sza. Przed wszystkim „Nie rób drugiemu, co tobie nie miłe”.

ciekawski

ciekawe kto ogarnie ten bajzel jak zygmunt juz nie rzadzi? ciekawe kto go wygryzł z tej ciepłej posadki? szkoda chłopaka

Zostaw merytoryczną opinię o Bikkoplast Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bikkoplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bikkoplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bikkoplast Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 372 ocen.

Bikkoplast Sp. z o.o.