Opinie o Bikkoplast Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bikkoplast Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bikkoplast Sp. z o.o. w Wrocław

Szymański

odpowiedź na:wojak - 2014-12-18 19:38:40 Nie ma dwóch tylko jakiś pajac się za mnie podaje i pisze głupoty !!!

Szymanski

Spróbuje sie pogodzić jutro ze wszystkimi moimi wrogami choc lista tych osob jest dluga i wciąż rosnie ale postaram sie im wybaczyć do jutra.

asystent prezesa

jutro wielki dzien w bikkoplascie wigilia na ten dzien czekalismy caly rok no i będą prezenty i pomarancze dlatego pogodzcie sie miedzy soba koledzy i kolerzanki z bikkoplastu bo nie warto wchodzic w Nowy Rok 2015 z jakimis nie snack ami cieszmy sie ze stary rok sie konczy a zaczyna nowy zycze wam wszystkim drodzy bikkoplasci zdrowia zebyscie sie miedzy soba nie klocili i podwyżkę .Wesołych Świąt

Julek

ja jestem za bo ci koszowi albo agencyjni lub od mieszania to śmierdzą na kilometr i ich lachy w szafkach tez i czesto rotacja jest wiec odrazu z szafka by sie ten smrod zutylizowalo a nie tak jak teraz jest ze wietrzenie nic nie daje

Leszno
marcin666

ee tam liderzy z wytlaczarek sa nic nie warci opierdalacze i tyle i jak by przyszli na wtryskarki z ta wiedza to by lezeli cienkie bolki i tyle brak słów.

jolka2

nie ma co sie dziwić Michałowi ze zaczol pracować w akcie desperacji ze go moga wywalić wziol sie do roboty no coz samo życie niech sie chłopak ratuje jak może jak chce zostac chociaż widać ewidentnie ze on sie wypalił w tej robocie i powinien zmienić ja bym zmieniła jak bym byla ambitne ale czy on jest ambirny chyba nie?

Mazur2000

pracuje juz tam bardzo długo. to co czytam jest to paranoja i zero szacunku do pracy.. gdyby nie bikkoplast wieszkosc z was nie maial by nic.... idzcie pracowac na orlen dostaniecie 1360 zł podstawowa wypłate i wyjazd a tu sa zarobki takie na jakie zapracujesz... jestem dumny z tej pracy nigdzie lekko nie ma.. wiec dajcie sobie spokój z tymi ripostami.. a jak wam nie pasuje to(usunięte przez administratora) na budowe... tam bedziecie mieli raj. pozdro

Laura

Ludzie czy wy jesteście normalni? Załatwiajcie konflikty między sobą a nie kosztem niewinnej dziewczyny, która dopiero przyszła do pracy i o której nic jeszcze nie wiecie.

magda

zastanawiam sie dlaczego w bikkoplascie nigdzie nie wisi krzyż i co by bylo jak bym go powiesiła zly pomysł? jestem osobą wierząca i chciałabym zeby byl gdzies krzyż a tu nie ma.Czy mogła bym go gdzieś powiesić? ?

Bura

Mnie tam się podoba. Pracowałam już w paru tego typu firmach i wszędzie jest tak samo - dosyć monotonna praca. Ludzie jak wszędzie rużni są. Tylko strach nieraz gdzies iść bo ciągle coś murują. Nie mogą raz a dobrze.

asystent

witam serdecznie. Może moja wątpliwość będzie nietypowa, ale zapytam... Zastanawiam się nad złożeniem CV jako asystent prezesa. Do tej pory pracowałem w firmie rodzinnej i byłem 'asystentem' mojego ojca - prezesa, ale teraz chciałbym się urwać na jakiś czas od rodzinnego bagienka i spróbować sił w dużej firmie. Mam doświadczenie w asystowaniu, wiem jak to się robi, ale mam wątpliwość czy w takiej firmie jak Bikkoplast szanse na stanowisko asystenckie prezesa ma mężczyzna. Z reguły przyjęło się, że asystentka to raczej kobieta. Orientujecie się jakie są szanse, czy w ogóle jest sens, żebym próbował aplikować?

lol

luc-w tym zakładzie pracy ludzie się nie szanują i wszyscy są na siebie obojętni, poza oczywiście wyjątkami. Jeśli masz tzw. nóż na gardle to można iść a jak nie musisz to szukaj lepiej czegoś innego

konfident

jak jestes hardcorem i lubisz zasuwac i nie istotne czy z premia czy bez to zapraszamy a innym przypadku to szczerze odradzam.

olgierd

Jak sadzicie ,czy produkcja poprawiła sie w tym miesiacu? beda premie?

Asia

Pracowałam z bardzo fajnymi ludźmi na wtrysku.Da się przeżyć, tylko trzeba trochę dystansu do wszystkiego. Pani Prezes szanuje osoby, które pracują uczciwie, koleżanki bardzo pomocna.Nie odeszłabym, gdyby nie niskie zarobki.Nawet tęsknię za współpracownikami. Kamery mnie nie przeszkadzały.

tak

No to pięknie....jedno jest prawdą...ludzie pogadają, ponarzekają, a i tak zostanie jak było. Jasne jest że nikt nie pójdzie z tym do szefa, z wiadomych względów, zaraz wszyscy by o tym wiedzieli, kto i co na kogo powiedział, a i tak szeregowy pracownik w tej firmie jest mniej wart niż lider( przynajmniej liderzy wychodzą z tego założenia). a to co działo się u "pana adama"....to wszyscy pamiętają jak było i jak jest( w tym temacie nic się nie zmieniło) tylko, że nikt nie wyciągnął żadnych konsekwencji personalnych(ręka, rękę myje), a szkoda bo może inni zarządzający liniami trochę by się opamiętali.

dziadek

a wiecie jak jest z zatrudnieniem osób z rentami i grupami inwalidzkimi? jak to wygląda finansowo i w kwestii traktowania pracownika? mam swoje lata i defekty, tony nie uniosę:(

asystent

witam serdecznie. Może moja wątpliwość będzie nietypowa, ale zapytam... Zastanawiam się nad złożeniem CV jako asystent prezesa. Do tej pory pracowałem w firmie rodzinnej i byłem 'asystentem' mojego ojca - prezesa, ale teraz chciałbym się urwać na jakiś czas od rodzinnego bagienka i spróbować sił w dużej firmie. Mam doświadczenie w asystowaniu, wiem jak to się robi, ale mam wątpliwość czy w takiej firmie jak LG szanse na stanowisko asystenckie prezesa ma mężczyzna. Z reguły przyjęło się, że asystentka to raczej kobieta. Orientujecie się jakie są szanse, czy w ogóle jest sens, żebym próbował aplikować?

Kiedyś uważałem że praca w tej firmie uczy i rozwija, że po tej nauce wyłowią z tłumu i awansujesz a po przygodzie będzie łatwiej o pracę w innych firmach. Rzeczywistość jest jednak bardziej ponura, jak już przemęczysz trudne początki czegoś się nauczysz to tak naprawdę nie masz szans na nic! Awans - tak, kiedyś można było awansować. Dziś - zostaniesz popychadłem na pseudo stanowiskach lidera "czegoś tam" (kiedyś na pierwszy rzut oka to zbieranie jobów za wszystko i kombinowanie jak MacGyver skręcić coś z niczego bo dużo by chcieli a na nic nie ma kasy "zaciskanie pasa". Można się dostosować, to znaczy lizać odpowiednie tyłki, pod...rdalać wszystko co się rusza i bezwzględnie wykorzystywać sytuację trzepać kasę z nic nie znaczących projektów "przed i po" na które jakimś cudem nie szkoda wyrzucać kasy w błoto. "ILOŚĆ NIE JAKOŚĆ" powinno być mottem tej instytucji przeganiającej się w wyścigu słupków statystycznych.

haah

No to pięknie....jedno jest prawdą...ludzie pogadają, ponarzekają, a i tak zostanie jak było. Jasne jest że nikt nie pójdzie z tym do szefa, z wiadomych względów, zaraz wszyscy by o tym wiedzieli, kto i co na kogo powiedział, a i tak szeregowy pracownik w tej firmie jest mniej wart niż lider( przynajmniej liderzy wychodzą z tego założenia). a to co działo się u "pana andrzeja"....to wszyscy pamiętają jak było i jak jest( w tym temacie nic się nie zmieniło) tylko, że nikt nie wyciągnął żadnych konsekwencji personalnych(ręka, rękę myje), a szkoda bo może inni zarządzający liniami trochę by się opamiętali.

Zostaw merytoryczną opinię o Bikkoplast Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bikkoplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bikkoplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bikkoplast Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 372 ocen.

Bikkoplast Sp. z o.o.