J&R Plastic sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o J&R Plastic sp. z o.o.

tworzywa 2009-09-24 15:20:06
Nie polecam pracy w tej firmie!!!! Pracowałam 2 miesiące i wiele widziałam!!! Notorycznie nie płaci wynagrodzenia!!! Wymaga pracy po 12-16 godzin a nie płaci nadgodzin!!!
W dodatku [usunięte przez moderatora] bardzo nie miła atmosfera!!!!
ixi 2009-09-25 17:02:03
W pełni zgadzam się z przedmówcą!!! W firmie panuje mega bałagan i wielka rotacja pracowników..
NIE POLECAM NIKOMU!!!!!
Plastic Man 2009-10-09 12:46:48
Ja pracowalem w J-R dluzej i wedlug mnie atmosfera jest bardzo fajna.A jak sie komus nie chce pracowac to wszedzie jest zle.Jesli chodzi o wynagrodzenie to na umowe o prace wszystko ok.
Robin 2009-10-13 08:25:13
Firma jest w stanie upadku, nie placa w terminie wynagrodzen.Na hali jest niemozliwy balagan i zawsze czegos brakuje.Ogolna atmosfera jest beznadziejna i przytłaczająca.NIE POLECAM I ODRADZAM WSZYSTKIM !!!!
zigg 2009-10-15 09:41:40
Plastic Man - jak było w JR tak fajnie, to czemu już tam nie pracujesz, może w tym syfie nie dało się wytrzymać.
Firma nie płaci na czas wynagrodzeń. NIE POLECAM !!!
nie widoczny 2009-12-23 10:53:50
Mam 20 lat stażu pracy, przejechałem świat cały. Ale najgorszy syf zobaczyłem w dmm, to nie jest praca dla normalnego człowieka. A[usunięte przez moderatora]Totalny syf, nie dajcie się oszukać.
mezziah 2010-02-16 11:39:18
Tragedia, nawet nie słyszeli o prrzerwie śniadaniowej. A za 8 godzin zarobiłem 32 zł i przekazałem to włascicielowi na rozwój firmy :)
special_one 2010-03-10 10:46:05
Syf i kiła.Nie płacą na czas.Ogromna rotacja pracowników.Chamstwo i prostactwo!Odradzam!
!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2010-03-16 14:41:51
Nie pracujcie tam nie płaci. Cztery razy upominałem się o wypłatę, ale oni nic z tego sobie nie robią nasłuchałem się tylko kłamstw, że już jest przelew, ale to nie prawda. O warunkach pracy lepiej nie wspominać tragedia (bród bałagan i totalny brak organizacji) i jeszcze, jeśli „szef” ma zły humor można zostać zwymyślanym. Także jak wiele osób już na pisało ODRADZAM!!!!!!!
anonim 2010-04-19 12:58:07
Pracowalem w tej firmie jakies 3 lata temu przez... 2 dni. Szybko zorientowalem sie, ze to ladne bagno. Praca miedzy innymi po kilkanascie godzin dziennie, bez przerwy sniadaniowej. Oczywiscie za te przetyrane 2 dni do dzisiaj kasy nie zobaczylem.
anonim 2010-04-26 15:25:14
zgadzam sie z tymi ludzmi. Myslalam na poczatku ze firma jest ok,ale po miesiacu pracy jest beznadzieja. Czekam na wyplate juz prawie miesiac i nic... ciagle tylko mnie zbywaja.. porabana firma i ludzie ktorzy w niej pracuja!!!!!!!
anonim 2010-05-20 19:37:31
Prezes to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez administratora]kase wisi mi juz od 3 miesiecy ..A praca to jak w [usunięte przez administratora]..dlatego nie polecam zdecydowanie NIE..Kobialka pamietaj odaj moja kase
ola 2010-05-24 00:39:01
ten człowiek wogóle nie placi i wymyśla coraz nowe bajki że przelew nie przyszedł itp. człowieku opamiętaj się zanim zgłosisz się tam do pracy
Anonim 2010-05-25 21:34:34
Facet nie płaci i ta firma to chyba tylko z nazwy to firma.Koleś ma nieźle zryty beret.Zero zaplecza sanitarnego,kible śmierdzą,brak stołówki,brak przerwy choćby 15 minutowej.Non stop tylko wydłuża czas pracy,dla niego 8h to dużo za mało.Pracownicy jak bardzo by się nie starali to i tak wmówi im że robią "buble" po to żeby nie zapłacić.Na wszystkich pokrzykuje i obraża nie patrząc na płeć ani wiek.Oszołom jakich mało.Cud że tyle czasu utrzymał swoją "firmę" na rynku.Radzę nie odbierać telefonów od tej firmy w sprawie pracy!!!!!!
Ojciec pracownika 2010-10-06 11:26:23
Uważam, że część opinii jest jednostronna.Firma ma dobry potencjał i ciekawe zlecenia, są możliwości zatrudnienia kilkunastu pracowników.Mój syn tam pracował pół roku (teraz wyjechał z kraju), też narzekał jak większość osób, bo warunki pracy są istotnie trudne, brak zaplecza na odpowiednim poziomie,słaby instruktaż dla nowych, opóźnienia wypłaty,ale rzeczywiście nie wszyscy odbiorcy plastików terminowo płacą.Szef boryka się z wieloma trudnościami, praca części osób obsługujących maszyny też przedstawia wiele do życzenia.W sumie- z opóźnieniem, ale szef rzetelnie się rozliczył z synem (sam zadzwonił aby przyjść po pieniądze).Gdyby pomóc firmie,byłoby to niezłe miejsce dla szukajacych pracy i chcących pracować.
zainteresowana 2010-10-15 16:19:23
Ja pracuję w tej firmie i jak do tej pory mamy przerwę 30 minut w ciągu 8 godzin, jest miejsce (kantyna) gdzie można zjeść i zrobić sobie coś ciepłego do picia, codziennie przychodzi sprzątaczka, która dba o toaletę i kantynę przede wszystkim, wypłata jest godzinowa a nie akord jak było niżej napisane. A co do bałaganu to zawsze pracownik powinien zadbać żeby był porządek, to nie laboratorium ale żeby się nie pośliznąć na kartonie, który ktoś sam rzucił na podłogę to powinien go podnieść.
Jak ktoś chce pracować to sam sobie zorganizuje czas pracy a nie będzie zwalał na jednego, mikrego człowieka, który pracuje kilkanaście godzin dziennie i niestety trzeba przyznać,że każdy człowiek ma granice wytrzymałości i może powiedzieć coś przykrego. Nie tłumaczę go bo sama staram się nie dopuszczać mnie do takiego stanu ale spróbujmy zrozumieć innych ludzi. AAAA jeszcze tam ktoś napisał "jaki kraj taki pracodawca" - nie pisz bzdur tylko się pakuj i wyjeżdżaj, reszta ludzi będzie wdzięczna. Pozdrawiam i życzę wszystkim żeby otworzyli własny biznes i zaczęli zatrudniać pracowników.
jakobin86 2010-10-28 17:02:15
Hmmmm. Może nie jest to robota moich marzeń i nie wszystko jest ok ale zauważyłem (bo pracuje już kilka dni), że jeżeli ktoś chociaż trochę stara się przykładać do swojej roboty to szef się do niego nie czepia. Przyznam szczerz tylko, że szatnia (jeżeli można tak to nazwać) i ubikacja mogła by być w lepszym stanie :( . Niektórzy ludzie jak się dowiedziałem pracują tam po 3 lata i nie narzekają na kasę lub złe traktowanie. Popracuję jeszcze trochę i się zobaczy czy zdarzją się takie przypadki jak opisują użytkownicy na tym forum bo ja takich nie widziałęm. Dodam tylko, że widziałem tam już wielu ludzi, którzy przychodzą tam tylko zarobić parę groszy na alkohol (albo co innego) i wcale im się nie chce pracować. Także nie wiem co mam myśleć na temat wypowiedzi na tym forum.
jakobin86 2010-11-07 01:48:39
He. A ja dostałem podwyżkę i na tą chwilę polecam ta firmę :) !!!!! Pozdrawiam wszystkich narzekających.

P.S. Szef czasami jest niemiły ale jak wszystko się pierdzieli to i ja mam ochotę na kogoś nawrzeszczeć.
Daria 2010-11-20 02:51:10
A ja tam tez w tym czasie pracowalam i jakos nie pamietam zeby ktos dostal wyplate a co dopiero podwyzke, od wczoraj tam nie pracuje bo sie ''szef'' z wyplata spoznia. ODRADZAM. P.S. Przepraszam za brak polskich liter ale tylko tak teraz moge pisac. Jeszcze raz odradzam!
nowy 2010-12-10 13:00:06
a co sie dzieje z tymi osobami co on zatrudnia do biura?
Inspekcja 2010-12-27 09:35:11
Ludzie!!! Nie pracujcie tutaj,brednie o podwyzkach i przerwie 30 min to klamstwo jak [usunięte przez administratora]...ciekawe dlaczego sami pracownicy co pracuja po 2 miesiace za darmo nie przychodza do pracy...ktos tu napisal zeby pomoc firmie??? Jak? Tak ze mam pracowac haretatywnie??? Czlowieku wal sie na ryj...ja mam oplaty za gaz,prad itp...nawet rekawiczek nie daja a gorace tworzywo parzy w rece! [usunięte przez administratora]!!!
Filip 2014-12-16 11:50:36
Tutaj niestety pracy juz nikt nie znajdzie, J&R Plastic ma oficjalnie status w likwidacji w krajowym rejestrze sądowym http://www.krs-online.com.pl/jr-plastic-sp-z-o-o-w-likwidacji-krs-249300.html . Tłumaczy to zresztą cisze na forum. Ktos wie co się stało, bo nawet pracownicy nie napisali tutaj, że potracili miejsce pracy..
edeko 2015-02-19 19:10:32
to prawda, oficjalnie firma upadła, tylko zastnawiam się teraz nad konkretnym powodem, bo oni coś tam napisali w oświadodczeniu, chyba nie? moze nie było tylu osób do pracy jednak i to dlatego? bo słyszałem, że ludzie odhcodzili, ale to chyba jaiś konflikt był na lini pracownik - proacodawca, mam racje?
marek m 2015-03-10 19:13:20
nie radzę sobie za tym krs, nie potrafię z tego odczytać definitywnie co i jak, ale cóż, ufam wam i wierze że w takim razie firma J&R Plastic sp. z o.o. już nie prowadzi żadnej dalszej działalności, szkoda bo z tegfo co się orientuję to był solidny pracodawca. to ostateczny koniec czy wracają może pod nowym szyldem?
ja000 2015-03-26 14:24:56
ja również ma problem z tym krs, pierwszy raz o tym słyszę i nie wiem czy tej stronce można ufać w takich kwestiach, natomiast też chcę się tam zatrudnić do pracy i nie wiem czy skoro są takie plotki że niby firma nie działa to czy jest sens wysyłać do nich papiery takie jak cv oraz list motywacyjny
Juryś 2015-03-26 16:53:07
Gdzie ta firma się obecnie znajduje? może mi ktoś to zdradzić - proszę!
lumio 2016-04-17 18:51:21
nie znajdziesz nic nowego o firmie J&R Plastic sp. z o.o, ponieważ jest w likwidacji @Górny, a dokładnie w w trakcie postępowania upadłościowego (prowadzenie upadłości obejmującej likwidację majątku dłużnika) 9
Zostaw swoją opinię o J&R Plastic sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J&R Plastic sp. z o.o.