Opinie o Bikkoplast Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bikkoplast Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bikkoplast Sp. z o.o. w Wrocław

Sierzant

Ludziska co wy piszecioe o tej dziewczynie ona jest zajebista jej poraca was tak boli to bysciesie wkoncu sami do uczciwej pracy wzieli a nie na nia gadali skoro wam az tak zle to sie pozwalnmiajcie kur...................................

byly pracownik

NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKLADZIE na produkcji oczywiście chyba ze na chwile - miesiac to juz za dlugo a po dwóch miesiącach juz zaczynasz się cofac intelektualnie kazdy miesiac dluzej w tym zakladzie moze spowodowac u Ciebie niepełnosprawność psycho fizyczna .Pracuja tam ludzie ktorzy sami siebie nie szanuja o co dopiero innych.Same kierownictwo siebie nie szanuje a o innych to juz srach pomyslec .Dobra praca na chwile tydzien dwa i do widzenia zarobki najnizsza krajowa i praca na okraglo swiatek piatek i niedziela dodatkowo premie zabieraja z widzi misie bo aakurat mam zly humor to zabiore pracownikom a czemu nie bo tak mi sie podoba. Atmosfera pracy jest zla jeden na drugiego patrzy wilkiem i zazdrosci a jakby sie dowiedzial ze masz o 50 groszy wyzsza stawke to malo co nie wydrapie ci oczu z zzazdrosci. Donosicielstwo w tym zakladzie kwitnie a i kierownictwo tylko opiera swoje zaufanie na tych ludziach niektórzy osiagneli w tej dziedzinie stopien mastera mam na mysli Paulinke Donoszke a i na liderow nie wolno sie krzywo popatrzec bo albo doniosa na ciebie jakies bzdury albo jeszcze gorzej .Generalnie w tym zakładzie caly czas sa przyjecia i zwolnienia i donosy intrygi i tak w kółko. Nie polecam jesli czujesz ze jestes dobry nie idz tam bo zrobia z ciebie ofiare slabego i nieudacznika. Tej firmy nie da sie chyba uratować bo pracownicy nie współpracują z firma i oodwrotnie.Czas spedzony w tym zakladzie zaliczam jako czas stracony -osobista porażka.

Myślący rozsądnie

Odpowiedź na...... - 2015-02-08 11:20:59 A skąd ty możesz wiedzieć ile u kogoś jest brakowości . A tak po za tym gdyby tak było to nie miał by tyle dobrych sztuk jak inne brygady, a wiem że ma. A ty się w końcu ogarnij i skończ te głupie pisanie nara.. bo jak widzę te forum jest dla ludzi którzy tylko umieją oczerniać innych na forum bo strach im nie pozwala powiedzieć tych słów w oczy.

Myślący rozsądnie

Odpowiedź na xyz - 2015-02-08 11:01:02 To podejdź i powiedz jej to w oczy bo to pisanie tu do niczego nie dąży. Jedynie do tego że na prawdę ktoś to zgłosi i będzie problem jak się tym administrator zajmie. Pomyśl rozsądnie obrażasz ludzi publicznie !!!

Myślący rozsądnie

Z forum o pracodawcy i o firmie nie którzy zrobili sobie forum o pracownikach. Piszą bzdury i niecenzuralne słowa na innych pracowników to jest po prostu chore. Ciekawe kiedy administrator się tym zainteresuje w końcu .

zdzisiek

Ogolnie bikkoplast to dobra firma ale ze ostatnio pozatrudniali jakis element no to atmosfera pracy sie popsuła kiedys bylo znacznie fajniej a teraz z takimi oszolomami jak ten szymanski lub zygmunt to wkrotce wlasciciel pojdzie z tprbami jak bedzie trzymac takich typów ale moze o to chodzi..

big dedy

poraszka zgadzam sie z przedmówcą " " .Robotą się zajmijcie a nie wieczne obrabianie (usunięte przez administratora) Pozdro

nowy ?

co za beznadzieja z tego forum, zamiast informacji o warunkach pracy przeczytać można tylko o chamstwie i zawiści ludzi. takie fora powinno się zamykać, bo nikt tego nie kontroluje.

ulala

tak, myślę że może beknąć, tak czy inaczej jak to przysłowie mówi trafi kiedyś kosa na kamień, zobaczycie to tylko kwestia czasu, ktoś kto tak postępuję to ten ktoś prędzej czy później pożałuję, ja się dziwie tylko, dlaczego ona się tak wyżywa?? każdy normalny który przychodzi do pracy chciałby pracować w jak najlepszej atmosferze, a przez nią się nie da, bo człowiek wie że zaraz znowu coś odwali. tu nie chodzi jak to jeden napisał że jej zazdroszczę, bo ja nigdy w życiu nie chciałbym pracować w biurze, wolę swoje miejsce pracy i tyle

Someone...

Ale wam żal pupkę ściska. Obsmarowujecie wszystkich, którzy coś osiągnęli. Weźcie się do roboty to może też do czegoś dojdziecie!

wujeksztaszek
@Someone...

A to ktoś w tej firmie coś OSIĄGNĄŁ? I Zarząd się na to godzi?

zenada

kazdy tam prcuje a takie farmazony pisze

wujekstaszek

@Luc Przepraszam za brak odpowiedzi na listopadowe zapytanie – nawał obowiązków skutecznie blokuje mój zapał do udzielania się na tym forum dyskusyjnym. Z wypowiedzi jego bywalców dość wyraźnie jednak widać, że na dobre warunki (pracy/finansowe) w Bikkoplaście raczej nie należy liczyć. Relacje z ludźmi zwykle układamy sobie sami, więc pewnie w tej kwestii można by było zdziałać więcej, gdyby nie pewne typy (osobowości), z którymi lepiej nie mieć do czynienia. Niestety ryba psuje się od głowy. Firma jest niezbyt dobrze zarządzana; na pracownikach nikomu nie zależy, bo na miejsce każdego z nich stosunkowo łatwo znaleźć kilkoro chętnych bezrobotnych. Wzmianki o wiecznej prowizorce w pomieszczeniach socjalnych, „żywych kamerach” i „narkobiznesie” raczej nie poprawiają obrazu całości. @Myślący rozsądnie 1. Nie do końca jest dla mnie jasne, która z wymienionych grup pracowników - "umysłowi" czy "fizyczni" - powinna się poczuć urażona sugestią na temat swojego rzekomego "ograniczenia" (według mnie, profilaktycznie, obie). 2. O ile się orientuję, niechęć części pracowników do korzystania z szatni nie zwalnia pracodawcy z obowiązku zapewnienia takiego pomieszczenia (i to w określonym standardzie). 3. Marnej atmosfery podczas firmowej Wigilii nie poprawią potrawy zamówione nawet w najlepszej restauracji w mieście. Kiedy jeszcze była to firma rodzinna (w praktyce, nie z nazwy) takie spotkania miały sens; z pewnością były też dużo lepiej odbierane przez pracowników. Można odnieść wrażenie, że aktualnie to jedynie niezbyt przyjemny obowiązek.

Gurururu

Zapamiętam sobie jak będzie trza ci karton skleić ty świński ryju !

kkk

już robią porządek od kilku miesięcy i jak był bałagan tak jest dalej...a najgorsze jest to że wszyscy obgadują siebie wzajemnie a jak się widują to udają jacy to dobrzy koledzy/koleżanki to jest po prostu piękne :)

lol
@kkk

to we wszystkich tego typu firmach tak jest no niestety jestesmy takim narodem narzekaczy gdybyśmy wszyscy zarabiali to samo moze bylo by lepiej a tak to jak na tym samym stanowisku kazdy ma inna stawke to zazdrosci drogiemu i z tad te zachowania mozna albo skupic sie na robocie i nie gadac z kolezankami/kolegami albo miec to o czym gadaja gleboko w d..pie .pozdrawiam

Andrei

hej myslacy rozsadnie a co udalo ci sie do tej pory zrealizowac? dla dobra firmy oczywiscie?

marcin666

jest to na co stac firme i niewierze ze 100% imprezki sponsorujemy my mysle ze pół na pol jest. uszka byly nawet calkiem dobre ale barszczyk mi nie podszedł moze za rok bedzie lepiej.

bercia

Taa ukraincy juz to widze a ktos zna rosyjski lub ukrainski jak my sie znimi dogadamy a do miotly to az tyle nie potrzeba chodz przydalo by sie na niektórych dzialach zeby byla sprzataczka bo jakos nie wszyscy ogarniaja porzadek po sobie jo ale to 2 lub 3 osoby na maxa ja ich tu nie widzę nie to jest zly pomysł

bura

a gdzie będą mieszkać na ulicy przed bikkoplastem? przeciez wynajem kawalerki to 1200 plus rachunki to sie im nie oplaca a niewierze zeby prezes zatrudnil ukraincow bikkoplast to polska firma dla polakow!

Pan Kula

oj szieci dzieci ja mam dla was super niusa otoz od 1 stycznia Bikkoplast planuje zatrudnic Ukraińców tak serio bo wejdzie ustawa i beda mogli zrobic to legalnie dodatkowo dostana jeszcze kasę z unii na to a dla nas ta nowina jest smutna vo maja zwolnic agencje i polowe stalych pracowników a jak wiecie ukraincy to nie narzekają i pracuja jak roboty i dla nich 1200 na raczke to juz 3x tyle co oni tam u siebie wycisna na Ukrainie jesli znajda prace co wątpliwe jest i ja mam pytanie do zarzadu czy on wie ze nasi dziadkowie uciekali przed ukraincami w czasie wojny bo oni mordowali polakow a teraz ich zatrudniac w bikkoplascie? ? ale biznes to biznes ech co za życie. ..

lol

ale to forum ma dotyczyc pracodawcy a nie pracowników dajcie juz spokój jak ktoś nowy tu wejdzie i to przeczyta to sie nie będzie chciał zatrudnić ze strachu ze jak bedzie w brygadzie 4 z Tobiaszem liderem co lubi bic kolegów lub bardzo by chcial -no jak to wygląda? za chwile jeszcze nasze kierownictwo stwierdzi ze sie pomylilo co do tego pana i go zdegraduje a smutno by bylo....dlatego wzywam was koledzy dajcie sobie spokoj dla dobra firmy!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bikkoplast Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bikkoplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bikkoplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bikkoplast Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 372 ocen.

Bikkoplast Sp. z o.o.