Opinie o Bikkoplast Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bikkoplast Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bikkoplast Sp. z o.o. w Wrocław

Ppp

Witam. Jakie są warunki na magazynie? Na jakie wynagrodzenie na początek można liczyć . Czy są nadgodziny płatne ?? Dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

Ksionrze

Przyjdzie czas że i P**** odejdzie, tylko poziom jego (usunięte przez administratora) musi sięgnąć zenitu. Praca na dworze, na mrozie lub w deszczu, bezsensowne decyzje przelożonych którzy nie mają pojęcia o tej pracy potrafią wykończyć najwytrwalszych. Pytanie- po co się męczyć? Ku chwale Bikkoplastu? Własne zdrowie jest ważniejsze.

Ona

Widzę ofertę za 3tys operator przez agencję Czy nie można bezpośrednio do firmy się dostać? Płaca tylko 3tys?

@Paulina

Premia jest w wysokości 25% podstawy która masz na umowie będąc na urlopie premie też tracisz poniewaz jest ona wyliczana z godzin przepracowanych.

Napoleon Nowy wpis

Co wy tu (usunięte przez administratora) Byłem 6 miesięcy temu na rozmowie na magazyn- wózek widłowy to była kompletna parodia.... Rekruterka ta blondynka nie chciała mi w ogóle powiedzieć jaka u nich jest płaca tylko zapytała ile ja chcę za moje kilka lat doświadczenia z że znajomością WMS ... Plus na matrycy umiejętności w poprzedniej firmie wychodziłem na 7/10 a to dużo ... To jak mam wiedzieć za ile pracować ?? Puknijcie się w łeb za te pozytywne komentarze

Doris Nowy wpis
@Napoleon

co do rozmowy to miałeś tylko jedną z rekruterką, czy było ich kilka? no spoko, zapytała o oczekiwania i ile podałeś? zgodzili się na Twoją kwotę? powiesz też jaką umowę proponowali i czy poza podstawą to wspomnieli może o jakiejś premii?

No siemka, powiecie od czego te zarobki ustawiacza zależą? bo tam widełki takie podają 7700 - 9500 czy mniej więcej tak, w tym ogłoszeniu, wiec jest trochę przedział. Kwestia doświadczenia czy coś innego decyduje może? Chętnie się dowiem żeby wiedzieć, czego się spodziewać

Ppp

@Ppp

Pracujesz tak na prawdę cały czas na dworze magazyn nieogrzewany przecieka z każdej strony, wózki beż ogrzewania i przeglądów z UDT nie mówiąc już o ich stanie technicznym, auta ładowane na drodze zewnętrznej która nie należy już do firmy w razie wypadku to nawet odszkodowania nie dostaniesz, a jak śnieg napada to najpierw musisz sobie odśnieżyć i solą posypać aby cokolwiek robić. Jako magazynier robisz wszystko od jazdy paleciakiem po pisanie dokumentów i kontakt z kierowcami, a po pracy zamiast mieć spokój ciągłe telefony. Szczerze nie polecam.

ooo
@Dawny

Dają chociaż ciepłe ubranie robocze jak magazyn w zimie nieogrzewany czy robisz w prywatnych ciuchach? Musisz obierać telefony po godzinach? Bo to trochę takie życie w stanie czuwania. Musisz czasem zostawać po godzinach jak jest więcej roboty?

@ooo

Tak dostaniesz jedna koszulkę i jedna parę spodni najniższej jakości, większość pracuje w swojej prywatnej odzieży. Nie musisz ale później pretensje na drugi dzień albo będą dzwonić po kilka razy nawet w nocy potrafią dzwonić. Zostawić niby nie musisz ale za to przy wypłacie się dowiesz że premie Ci zabrali która stanowi 25% twojej pensji jak jesteś na l4 to zabierają całość

@Dawny

To nawet chorować nie można bo od razu po wypłacie? Masz komórkę firmową że tak do ciebie wydzwaniają? Każdy magazynier ma telefon służbowy?

Dawny

Przy l4 tracisz całą premie więc jak chcesz chorować to tylko przez weekend. Zapomnij o telefonie służbowym na prywatny wydzwaniają

Ksionrze

Binek Nowy wpis

Na produkcji jest nie lepiej. Kierownik to dureń do potęgi, trzymają go pewnie bo góra nie wie co się dzieje na dole( dzięki niemu oczywiście). Ten człowiek zniechęca Cię już na rozmowie o pracę. Teksty typu „wiem że ta firma jest nie normalna ale…” nie motywują. Pracowałem tam krótko i nie polecam.

Leszno
Ona

@Ona

Widocznie zatrudniają przez zewnętrzną agencje a nie sami. Teraz dużo firm tak postępuje. Ciekawy jestem czy aplikowałaś? Może po jakimś czasie można przejść pod firmę na lepszych warunkach. Wcześniej pisali ze dają 25% premii. Ciekawe czy jest już wliczona w te 3 tysi?

Bikkoplast
@Ona

Witam, firma Bikkoplast zatrudnia bezpośrednio pracowników, zapraszamy na Kępińską 8.

Bikkoplast
@Ona

Witam, pracowników zatrudniamy bezpośrednio na umowę o pracę. CV można przesyłać bezpośrednio do nas na adres praca@bikkoplast.pl Pozdrawiam Bikkoplast Sp. z o.o.

Anka
@Bikkoplast

A czy jest szansa na pracę przez kontrakt B2B? Jeśli tak, to czy zarobki netto są takie same jak na UoP?

@Bronisław

Premia o której mowa 25% jest już wliczona w pensje więc jeśli dostaniesz 4000brutto to tak na prawdę na papierze masz 3000 brutto, premia jest całkowicie zabierana w przypadku l4 jeśli chcesz aby premia była cała musisz dobrze donosić na innych pracowników

@Dawny

To to jest jakiś rodzaj premii frekwencyjnej czy co? Skoro za l4 można jej nie dostać... A za wyniki w pracy nic nie dają? W ogóle czy poza tym na święta itp jakieś dodatki są?

Dawny

Masz premie 25% wyjściowo co miesiąc jeśli nic złego nie wywiniesz i będziesz cały miesiąc w pracy to ją dostaniesz lecz gdy np rozwalisz paletę to już Ci premie ucinają a jak będziesz na l4 powyżej 3 dni to możesz w ogóle o niej zapomnieć. Za wyniki w pracy to tylko (usunięte przez administratora) z biura normalny pracownik nie ma na to szans. Na święta dają po 100 zł za każdy przepracowany rok lecz nie więcej niż 500zl

Paulina
@Dawny

A na urlopie bądź urlopie na żądanie można być i premia będzie cała? C: W jakiej wysokości ona w ogóle jest, jeśli można wiedzieć?

@Paulina

Mickey

Cześć kochani współpracownicy, orientuje się się w temacie podwyżek? Kiedy dostaniemy i ile dają mniej więcej? Od czego to zależy? Za co potrafią obniżyć podwyżkę?

@Mickey

Na dużo bym nie liczył to że najniższa krajowa poszła do góry to nie znaczy że podwyżkę dostaniesz. Np jeśli Twoja podstawa wynosi mniej niż najniższa krajowa ale już z premia wynosi tyle co najniższa bądź pewny że nie dostaniesz nic albo jakieś śmieszne 50gr do godziny brutto bo tak też potrafią.

Marzena

Niedawno tu pisano o ogłoszeniu na stanowisko kontrolera jakości, teraz znowu mają je na stronie. O co chodzi, jakaś duża rotacja na tym stanowisku? W necie piszą, że podnoszą kwalifikacje pracowników, czyli że szkolenia są jednak? Padł komentarz - bardzo niska pensja, no ale bez kwoty:( Ile można zarobić?

Hej, a może mógłbyś (mogłabyś) powiedzieć coś więcej na ten temat, tzn. do czego konkretnie się odnosisz, co jest wg. Ciebie nie tak? Taki ogólny komentarz nie jest za bardzo pomocny, przynajmniej dla mnie ... Daj znać

Czy Bikkoplast Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Podwyzki

Czy w firmie Bikkoplast są podwyżki? Podobno to firma rodzinna, więc nie ma takiej przejrzystości w przepisach jak w korporacjach pod tym względem. Czy możecie napisać czy a jeśli tak to na jakich zasadach są przyznawane podwyżki? Czy macie zwyczaj dawania premii na święta? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jaro
@Podwyzki

Zależy kto jest Twoim przełożonym. Jak trafi Ci się sknerus to podwyżki dostaniesz 100 zł netto, podczas gdy inni dostaną np. 500 zl.

@Jaro

Czyli to nie zależy od tego, kto jakie ma doświadczenie i jakie podstawy do uzyskania podwyżki, tylko od charakteru przełożonego? Co jaki czas w ogóle jakiekolwiek podwyżki się zdarzają?

Olo

Odradzam płaca poniżej minimalnej,brak szkoleń itd. Do tego (usunięte przez administratora) i poniżanie praca dobra na miesiąc góra dwa jeżeli się czegoś szuka i chce się zachaczyć na chwilę

@Olo

To jako kto Ty robisz i jak na swojej umowie się ugadywałeś? warunki jednak są elastyczne? Pytam w oparciu chociażby o te ofertę na produkcje sprzed dwóch miesięcy. Oferowali w niej wtedy kwotę na poziomie od 4,700 do 4,900 pln, o ile wiem to chyba więcej niż minimalna?

Wyplata

A którego dnia miesiąca jest wypłata? Cała firma ma jednego dnia?

Cześć Zastawiam się nad pracą w Bikkoplast i chciałbym poznać opinie obecnych pracowników produkcyjnych na temat atmosfery w ekipie. Jak to u Was wygląda?

W Wrocław Bikkoplast Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Magdalena

Na jaką stawkę może teraz liczyć kontroler jakości? Rok temu pisaliście, że mocno poniżej średniej rynkowej, ale nie było mowy o minimalnej. To co, proponują więcej, chociaż o kilka stówek? Dochodzą do tego jakieś premie za wyniki? Socjal? :) Macie tam teraz wolne etaty? Aplikować przez stronę/maila czy najlepiej bezpośrednio w zakładzie pytać?

Jolanta

Cześć, mam pięć lat doświadczenia na stanowisku analizy danych i kontroli jakości w firmie logistycznej. Myślicie, że ile mogę zarobić z takim doświadczeniem jako Kontroler jakości z ogłoszenia, które opublikowali?

@Jolanta

To będzie praca poniżej Twoich kompetencji.

Dominika
@Xx

Dlaczego poniżej? Czyli ponad to stanowisko w razie czego jest oferowane jakieś inne, na które można awansować? I skoro tak stwierdzasz to jakie kompetencje byłyby według Ciebie odpowiednie? ile lat doświadczenia i czemu?

@Dominika

Praca na kontroli jakości polega w głównej mierze na mierzeniu suwmiarką detali i wizualka. Wystarczą podstawy podstaw znajomości rysunku technicznego. Nic ponad to nie musisz umieć. Jeżeli pracowalל przy analizie danych to raczej idz w kierunku stanowisk biurowyvh-specjalista. A nie pracownik de facto fizyczny

@Xx

Kontroler jakości to stanowisko fizyczne na którym mierzy się towar czy ma odpowiednie wymiary? Niema możliwości rozwoju żeby uczyć się nowych rzeczy? Jest w ogóle jakiś dostęp do szkoleń dla takich pracowników?

Bartek

Witam czy firma obecnie poszukuje programisty lub operatora frezarek CNC ?

kandydat

witam jak wyglada praca na kotroli jakosci? warto brac oferte pod uwage?

@kandydat

Oczywiście że warto, powodzenia.

Abcxyz
@kandydat

Ogólnie odradzam. Brak podstawowych wymaganych w jakości szkoleń. Poprawnie odczytać rysunek techniczny potrafią może ze dwie trzy osoby. Jeśli chodzi o sprzęt to archaiczne urządzenia często rozpadające się w rękach. Metody pomiarowe wymyślane na kolanie. Brak jigów dedykowanych w celu zlikwidowania błędu pomiarowego. Atmosfera między pracownikami całkiem fajna ale to wszystko. Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje to nie w tym miejscu.

@Abcxyz

Dziękujemy za opinię. Stawiamy na atmosferę w pracy i cieszymy się, że zostało to dostrzeżone. Standardy jakości są na bieżąco wysoko oceniane w ramach niezależnych audytów. Niemniej, nie spoczywamy na laurach i stale je podnosimy. Żaden z naszych pracowników nie spotkał się z odmową udziału w szkoleniach, a polityka firmy realizuje kierunkowy rozwój pracownika.

Magdalena
@Latajacz

A napiszesz więcej szczegółów, czemu warto? :)

@Magdalena

Pensja jest godna(oczywiście mogła by być większa) atmosfera też całkiem spokojna, a to dużo.

Xx

Bardzo niska pensja (poniżej średniej rynkowej), brak szkoleń dla pracowników działu jakości, atmosfera mocno sztywna. Praca dobra dla osób, które chcą nabyć pierwsze doświadczenie, albo zależy im na umowie na czas nieokreślony. Dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i pracować w luźnej atmosferze, polecam jednak inne firmy.

Czy pensja w Bikkoplast Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Kontroler ds. Jakości, ich ogłoszenie jest 29 maja na GoWork.pl.

xx

W pensji która jest napisana w ogłoszeniu jest wliczone 25% premii.

@xx

A od czego zależy jej otrzymanie konkretnie? Możesz przedstawić system premiowy? Będę wdzięczna :)

Aaaaa…
@Marta

Od widzimisie I odpowiedzialności zbiorowej, możesz pracować najlepiej jak potrafisz a i tak premie ci zabiorą, bo ktoś nie przykłada się do pracy.

@Aaaaa…

Czyli nie dają kasy indywidualnie tylko cały zespół na nią pracuje tak? To wystarczy ze jedna osoba zawali i nikt nie dostanie dodatkowej kasy? Trochę słabo.

Ewi
@Bronisław

No słabo ale co poradzić.

Czy w Bikkoplast Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Pracownik Produkcji umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 2 marca na GoWork.pl.

Latajacz

Czas pracy jest normowany, zgodnie z kodeksem, reszta twojego pytania jest zagmatwana i nie zrozumiała, praca fizyczna zdalnie ?!

@Latajacz

No właśnie, mnie też się wydaje że może chodzi o jakieś inne stanowisko. Powiesz jak tu płacą? Jakbym się chciał zatrudnić to nie wepchną mi na początek najniższej krajowej? Bo tego bym nie chciał.

@Bronisław

Płacą nie najgorzej, targuj się. Powodzenia

@Latajacz

Dzięki za info. Czyli można negocjować stawkę na rozmowie. Jak dla mnie to na plus. A wiesz na jakich umowach przyjmują? Oby tylko nie na zleceniu.

Umowa o pracę

@Bikkoplast Sp. z o.o.

To fajnie! A po jakim czasie mozna dostać umowę na czas nieokreślony?

Bohun

Dostaniesz normalna umowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Bikkoplast Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bikkoplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bikkoplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bikkoplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bikkoplast Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bikkoplast Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 372 ocen.

Bikkoplast Sp. z o.o.