Opinie o Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans w Oświęcim

Kierowca

Najgorsza spedycja (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu tam wstawiac aut wiecej stania niz jazdy

Juri
@Kierowca

A gdzie stałes najwiecej ? bo ja najczesciej we francji choc w anglii tez duzo... szkoda slow.niby mamy dniowki ale od samego stania mozna sie wkurzyc, potem sms i walisz 2tys km..na strzala... bez chwili wolnej ... Bodzio stamtad odszedl i nie ma z kim normalnym porozmawiac..choc on rozumial nas kierowcow..zostali takie mlode dyspozytory co nic nie wiedza i nie pomoga tylko szkodza...ew gonia jedz jedz.... sam by sprobowal to bysmy zobaczyli.. a oni zero doswiadczenia zero logiki ..tylko masz gnac.. Nie polecam..

diablo

najgorsza spedycja tez tu jezdzilem 10 miesiecy kierowca tratkowany jako murzyn czasy tras z ksiezyca przyklad 3700km chceli w 36 godz smiech na sali.jesli cie potrzebuja do rany przluz jesli nie to stoisz .dyspozytor wojtek totalna ignorancja nie odpisuje itp

Kiero

Najgorsza spedycja, każdy dyspozytor leniwy i niekompetenty, dużo stania mało jazdy. Aczkolwiek teraz trochę tych km mają jak im busy zabrali... Jakim sposobem liczycie te kilometry , chyba drogą powietrzną... Nie polecam

Przewoźnik

Dziady jeszcze raz dziady... Nikomu ale to nikomu nie polecam tam wstawiać samochodów, traktują Cię jak numer, mają w duxxx czy jeździsz czy stoisz a więcej stoisz, Spedycja dno zero ludzi kompetentnych, dyspozytorzy śmiech na sali. Jak się chce jeździć to nie tam. Traktują przewoźnika jak śmiecia. (usunięte przez administratora) po prostu (usunięte przez administratora) Chcesz stać wstaw auto do JARZYNA TRANS

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Oświęcim
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Oświęcim
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Pracownik produkcji foteli samochodowych
Oświęcim
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
jasdfwerzynss65921868686836148

To je moja firma je zjebista polecam ona jest dobra najleposza!!! jd

jasdfwerzynss65921868686836148
@jasdfwerzynss65921868686836148

ja jaa wiadomka

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans - Oświęcim

• Jak się pracuje w Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 19 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans
3.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Kwiatowa 18
    32-600 Oświęcim