Opinie o Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans w Oświęcim

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans w Oświęcim

23piotrek

u Jarzyny spoko, robie 4/1 i jest ok, rodzina mi nie wierzy ze w transporcie robie bo kasa dobra.. ale taka prawda, jak sie chce to idzie zarobic, wiadomo nie zjezdzac po 2 tygodniach, tylko robic 3-4 tygodnie i jest ok. polecam robotę

zelo_kbc

Bylem na rozmowie, mam dla nich jeździć od przyszłego tygodnia, wole u nich niż krecic sie po kraju za polowe mniejsza kasę.. chociaż oni stawki maja normalne

Roger_3,5t

Jeździłem busem 10paletowym u nich, świat zwiedziłem od Szwecji po Hiszpanię, co zobaczyłem to moje, nie potrzebowałem wakacji haha.

szybkiBili

Stania mało, wiec jak ktoś lubi więcej stać niż jeździć to może narzekać, ale ja wole jeździć i później żyć jak gość.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Winfried 84 lat)
Oświęcim
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pracownik produkcji foteli samochodowych
Oświęcim
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
WaldekK.

Szef powiedział ze będziemy jeździć dla Jarzyna Trans, bylem dosc sceptyczny, jednak okazało sie ze jest lepiej niż bylo do tej pory, wiec zmiana na dobre. Uczulony jestem na firmy tego typu, jednak z nimi było inaczej. W końcu ktoś normalny a nie dziady.

KazGO

Zlego slowa nie powiem, dobrze mi sie robi, kasa w terminie, zwlaszcza teraz w tych czasach! Nie zostawili czlowieka na lodzie, tylko robota jest. Pozdrawiam Panią M. !

RomanTSL

Nawet ok, jak ktos potrzebuje kasy, to robota idealna. Stawki ok, platnosci na czas, nie ma co narzekac.

Anna_de_Mar

Ciagle korzystamy z usług firmy Jarzyna Trans, prowadzę firmę eksportującą produkty na rynki europejskie, szukaliśmy partnera który zagwarantuje nam dostarczenie przesyłek na czas. Kierowcy odbierający towar bardzo kulturalni i sympatyczni, nigdy nie sprawiali żadnych problemów. Polecam z czystym sumieniem firmę i pozdrawiam serdecznie Pana Igora - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! ;)

rosomak123

Poszedłem dla nich jeździć zaraz po szkole, dobre pieniądze wiec można sie szybko dorobić. Pracowałem u gościa który mial z nimi umowę, wiec nie wiem jak wyglądała ich bezpośrednią współpraca, ale z perspektywy kierowcy wszystko było ok! jak potrzebowałem czegoś to zawsze odebrali telefon, wiec nie bylem skazany tylko na siebie.

miki79

Jest ok, spedytorzy ogarnięci, widać ze nie pierwsi lepsi - wiec jakoś te trasy ogarniają zeby było dobrze.. moja w domu szczęśliwa bo mnie ciagle nie ma, tyle jazdy.

JacekBusiarz

Dobra robota, raz na ruski rok zdarzyło się gdzieś postać, ale to wszędzie tak jest. Kasa się zgadza a to najważniejsze.

Czy Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans zapewnia kartę multisportu?

Chyba marzysz , tam nie ma pracownikow, wszyscy zamozatrudnieni i niczego ci nie dadza... kasa to jedyne co mozesz dostac .. Multisport i psychologa opłacasz sobie sam.... nie polecam .. wyzysk totalny... Przewoznik jest od roboty i czekania az cos mu wrzuca... i kary dowala.. Polecam sprobowac wspołpracy bo pokaża jak można przewoznikiem zamiatac..a jak nie jest potrzebny to go olać niech sobie radzi..

Slawko

Spedycja jak każda inna jeżdżę tam dwa miesiące i jakoś nie dało się odczuć tego co inni piszą jak komuś się nie chce pracować zawsze będzie narzekał a bez obrazy dysponenci przynajmniej są pomocni i cyknieci ????

Aleksandra
@Slawko

@Slawko, ciekawe, co masz na myśli pisząc w ten sposób o dysponentach. Ja szukam tutaj wiarygodnych informacji o warunkach pracy kierowców, stawkach, czasie pracy itd. Liczę na poważne odpowiedzi.

Elmo
@Aleksandra

Jeździłem tam 12 mies również stałem czasami ale nie więcej niż 3 dni jeździłem 30 dni na tydz w domu przebiegi od 16-24k Jak ktoś balował czy nie miał szacunku do ludzi po drogiej stronie słuchawki to kończyło się stanie lub ignorancją Ogólnie pozytywnie wspominam przygodę Z tego co wiem jest 40ec/km i najlepiej 4 tyg na 1

Co fakt co fakt Wojtek największą (usunięte przez administratora) uuu dispo

Jak jest z awansem w Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans?

Wojtek

nie ma awansów.. tu nie znaja takiego pojecia.. ale mozesz sprobowac..poblogoslawie Cie..

Prawdziwy

Banda (usunięte przez administratora) i krętaczy. Zero jakiegokolwiek doświadczenia. Nie polecam nikomu wstawić tam auta oraz pracować jako kierowca dla nich. Tyle.

Olesia

(usunięte przez administratora) Najgorsza spedycja jaka może być. Spedytorzy (usunięte przez administratora) jakich mało. Auta stoją po tydzień czasu gdzieś na zadupiu. (usunięte przez administratora)

Mlody

Nie polecam!!! W ogłoszeniach gwarantują km a jest tak że auta stoją po 8 dni później dostają zlecenie a czas do wykonania nie realny nie szanuje Przewoźnika już nie wspomnę o kierowcy CHCESZ STAC I NIE ZARABIAC WSTAW AUTA DO NICH ODRADZAM

rafi

Witam dam swoją opinię jako kierowca. Mam dniowki więc to mnie mało interesuje ale jako przewoźnik nigdy nie wstawił bym tu auta. Kompletnie niekompetetna spedycja. Pracuje tu 8 miesiąc stoi się całymi tygodniami 11 dni tuluza 6 dni Berlin 9 dni Sztokholm. To najwyższe wyniki ostatnich 2 miesięcy. Jeździ się tutaj jeśli ma się chyba układy ze spedytorem. Praca polega tu przedewszystkim jeden przezut ok1600 km potem min 5 dni stania. Myślę że gdyby nie Dawid z malmo zginęli by jak dziecko we mgle. Zero kontaktów nic nie mają tylko wymagania. Dziwne sms-y cekaj:-D ci co jeżdżą pod tą banda idiotow wiedzą o co chodzi. 12 lat jeżdżę pod tą spedycja i jest to nsjslabsza spedycja w moim życiu. Gdyby nie wporzadku szef u którego pracuje dawno zmienił bym firmę. Podsumowując nie pchajcie tam aut nie warto szkoda zdrowia i pieniędzy pozdrawiam

@rafi

to gdzie ty w koncu pracujwsz?

gosc
@rafi

wiem jezdzi w tej firmie mój pan z tego co słysze banda nastepnych kretynów co przyjmuja na firme kierowców którzy jezdza po narkotykach fajna firma godna polecenia banda nastepna buraków może szefostwo dobrze włape daje potem przez takich kretynow gina nie winni ludzie

Kierowca

Najgorzej mój szef nie mógł trafić tylko na tych dziadów. Na 28 dni w trasie stałem równo 12 dni. Co to ma być? Dzwonisz do pajaców to słyszysz tekst,, DZIAŁAMY,, haha oczywiście jak odbiorą. Także chłopaki omijać to (usunięte przez administratora) z daleka.

Aleksandra
@Kierowca

To co piszesz na temat pracy w Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans jest nieco mało konkretne. Unikajmy też obraźliwych komentarzy, to niezgodne z regulaminem serwisu GoWork. Możesz wyjaśnić, o co chodzi z tymi 12 dniami w trasie?

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans - Oświęcim

• Jak się pracuje w Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 19 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jarosław Łaczmański Jarzyna Trans
3.6/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Kwiatowa 18
    32-600 Oświęcim