Opinie o KFC w Oświęcim Powstańców Śląskich 1

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KFC, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KFC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Oświęcim Powstańców Śląskich 1

skaodl Nowy wpis
Klient

Nie polecam. Longer ma tylko jednego małego stripsa. Reszta to sama bułka. Nawet sałaty brak

Kfc Nowy wpis
Klient

Za same kości w sklepie place 3 zł za kilogram,ani jednej paleczki w kubelku,same kości i to już nasty raz jestem bardzo oburzona

Kfc Nowy wpis
Klient

Kości w sklepie kosztują Ok 3 zł,ja zapłaciłam 20 razy tyle,zamawiając kubelek 15 Chotwings, powiększone frytki,plus dwa czizburgery,ani jednej paleczki z kurczaka tylko te kosci, ja rozumiem pół na pol....i to nie jest pierwszy raz!!!!!!

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w firmie KFC w miejscowości (usunięte przez administratora) nadal nie ma opinii.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Oświęcim

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.