Piechocińska Agnieszka Akademia Zawodowa

Opinie o Piechocińska Agnieszka Akademia Zawodowa

Nauczycielka

Nie płaci na czas..

kts

Pani Dyrektor powinna uczyć dziewczynki że jednak nie ma nic bolącego ;nauczyciel nie musi być fajny:/,nie musi być młody:/nie musi być z materiałem na czas:/,jeśli nie ma zbyt dobrego serca może i być 1:/,nauczyciel nie musi wypuszczać wcześniej żeby być dobrym:/można nie zawsze na czas:/można się uczyć lepiej od kogoś:/można się uczyć dobrze a nie być najlepszym dla koleżanek:/a sama pomimo że ma gówno do roboty może jej nigdy nie być:/

sylwint

Pracowałam przez niedługi okres czasu, nie słusznie potraktowana i tym samym zrezygnowałam z prowadzenia zajęć. Nie daje pewności,nie mam dobrego zdania :(

Zostaw opinię o Piechocińska Agnieszka Akademia Zawodowa - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piechocińska Agnieszka Akademia Zawodowa