Opinie o Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o. w Radzionków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o. w Radzionków

5 letni pracownik

Decydując się na pracę w tej firmie należy wziąść pod uwagę fakt że firmą zarządza rodzina. Nie było by w tym nic złego, gdyby osoby na swoim stanowisku (rodzinka) miała jakie kolwiek pojęcie o swoich obowiązkach. Przechodząc do pracy, owszem nie ma źle, o ile nie obudzą się w ostatnim momencie o wykonaniu zlecenia, bo wtedy musisz być w pracy i robić nadgodziny, bez względu na to czy maszyna jest sprawna czy nie. Jak w takiej firmie może skończyć się drutu do spawarek?W firmie brakuje podstawowych rzeczy do utrzymania swojego stanowiska pracy w czystości. Staży pracownicy zarabiają praktycznie najniższą krajową, dając nowym nie doświadczonym pracowniką wyższą stawkę. Nie polecam pracować tutaj nikomu, bo w tym zakładzie nie ma żadnego rozwoju kariery, a wręcz przeciwnie, co wystarczy popatrzeć się na skansen maszyn chartowniczych.

Poważnie? Jakich? Z chłopakiem mieszkamy niedaleko zakładu i dlatego się zastanawiałam czy by się nie przyjął co by daleko jeździć nie musiał, ale sugerujesz, że gdzieś blisko są miejsca gdzie mogą występować lepsze warunki? ludzie stąd odchodzą do konkurencji?

A więc nie tylko moja uwagę zwróciła kontrola jakości? Ludzie już się o nią podpytywali ale nikt nie odpowiada.. Teraz aktualnie też jest dodana oferta, wskazują w niej zarobki liczone od 4 600 pln, to z samej podstawy? Dodatkowo też coś jeszcze jest?

Obecny Nowy wpis

Moja opinia jest taka że może i jest lajt ale robią pracowników (usunięte przez administratora) na każdym kroku ogrzewania brak jak coś powiesz to się śmieją żeby szybciej się ruszać a sami grzeją dupy w swoich biurach. Olewają pracowników na niektóre święta nie dostają żadnych paczek żadnego Mikołaja dla dzieci pracowników zamiast kupić pożądane narzędzia każą kombinować nie polecam pracy w tym zakładzie. Jesteś dobrym pracownikiem inni potraktują Cię lepiej

Ruda
@5 letni pracownik

Jeżeli trzeba robić te nadgodziny, to sporo ich zazwyczaj? Czy normalnie otrzymuje się za nie wynagrodzenie? A może są jeszcze jakoś ekstra płatne? :) Często mają w ogóle miejsce? Jak bardzo różni się zarobek nowego pracownika od pensji doświadczonego? Jest to duża różnica? Chłopak myśli nad zatrudnieniem, dla niego to plus, że zarabia się więcej będąc nowym, choć wiadomo, że to niesprawiedliwe...

@Ruda

Zależy na jakim dziale pracujesz. Większość nadgodzin jest zależne od pracownika, chociaż bywa raz co dwa miesiące tak, że trzeba zostać. Stawka za nadgodziny to też zależne od tego jak się dogadasz. Przeważnie jest tak, że płacą jak za normalna godzinę pracy ( bez 50% czy 100% ) Soboty nie są obowiązkowe, ale przy takich zarobkach to bez przepracowanej soboty nie masz za co wyżywić rodzinę, nie mówiąc już o jakieś wycieczce z rodziną. Przy tych zarobkach można sobie pozwolić na wycieczki rowerowe, albo na spacer. Jeśli mi nie wierzysz, wystarczy przyjść pod bramę ragoru o 14:30 i zapytać kogokolwiek o pracę w tym zakładzie. Jeśli jak już, to praca do uczniów żeby dowiedzieć się jakie zakłady pracy omijać.

@5 letni pracownik

Z tym dogadaniem się, o którym piszesz to trzeba jeszcze przed tymi planowanymi nadgodzinami negocjować ten procent czy dopiero później też da radę elastycznie się ugadać? Mnie interesuje dział jakości jakoś za wiele o nim jeszcze nie było i zastanawiam się dlaczego? ile osób docelowo jest na nim potrzebnych i czy występują rotacje?

Jaki jest styl zarządzania w Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o.?

Aplikowałeś do firmy Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Narzekajacych na ten zakład osobiście okreslilbym jednym słowem - "LEBRY", ewentualnie "Zrzędy"... Bo tylko tacy ludzie mogą narzekać na ten wyjątkowo LAJTOWY zakład... Atmosfera spoko, ludzie (po za tymi lebrami) też fajni. -nie ma gonitwy - nie ma opierdzielania - nie ma podejścia typu " Czego on zaś chce". Dozór nazwał bym poprostu LAJTOWYM. Narzekaczom radzę w pierwszej kolejności popracować gdzieś indziej bo chyba w (usunięte przez administratora) się wam wywraca :) I najpierw pokażcie, że jesteście coś warci a potem oczekujcie. Bo marudzić potrafi każdy Janusz :) Pozdrówka :)

Magdalena

to w jaki alternatywny sposób podtrzymywana jest motywacja? padło stwierdzenie, ze nie zwraca się ostro uwagi przy tym całym braku gonitwy. co z jakimś tematem premii lub dodatków? występują obecnie?

@Magdalena

Podtrzymywana - to złe słowo- widać,że Pani nie miała styczności z... Jak by to nazwać - MĘSKIM GRONEM czy choćby tego typu produkcją na Śląsku. Prawdę mówiąc to zakład wykonujący typowo MĘSKI zawód a faceci ( zwłaszcza hanysy;) ) nie kłaniają się zazwyczaj sobie w pas (do czego przyzwyczajone są kobiety). Pozdrawiam ;)

wykorzystany

rodzinie zarzadzajacej zakladem polecam ksiazkie abc dobrego wychowania

kokokoko
@wykorzystany

może rodzina czyta ale nie biegle. Bo niby skąd

Wk
@wykorzystany

Tej rodzinie nic nie pomoże

Barbara
@Wk

duża ta rodzina jest? rodzice+ dzieci czy jeszcze dalsza także ? ciekzo sie dostac do firmy nie bedac spokrewnionnym?

Sp
@kokokoko

Czy tu mowa o tej rodzinie gdzie tatuś coś nie tego a synuś studiował mnóstwo lat?

Gnw
@Barbara

Liczna rodzina 5 lub 6 osób. Wszyscy mają wredne charaktery

@Gnw

Czekajcie, próbuję się połapać w tym co piszecie. Czyli to firma rodzinna tak? Wszyscy w rodzinie u góry na stołkach?

@wykorzystany

Dalej trzeba mieć własny papier toaletowy?? Rodzinka dalej szantażuje ludzi za (usunięte przez administratora) pieniądze ?? Pato zakład :)

@:)

Z tą kasą to co konkretnie masz teraz na myśli? Co tu się działo za Twoich czasów, że tak piszesz? Dasz znać?

Jakiś pracownik
@wykorzystany

Prawdę mówiąc pracuje już tam trochę i przyznam, że jeśli chodzi o dozór i podejście do pracy jest naprawdę spoko. Nie ma czegoś takiego żeby ktoś Cię "kopał po (usunięte przez administratora) Za "wykony". Jeśli chcesz się przekonać jak jest w innych firmach - zapraszam, tylko żebyś nie obudził się z tkzw ręką w nocniku bo inni pracodawcy nie mają skrupułow ( ale... Musisz sie kolego przekonać sam ;) ) Pozdrowka.

Ona

A czy kobiety też przyjmują?

On
@Ona

Tak, nie ma znaczenia płeć....liczą się doświadczenie i chęć do nauki.

@On

No właśnie, to doświadczenie... czyli na jakie konkretnie mogę się nastawiać po przyjściu tutaj, co w zakresie przyuczenia na pewno standardowo zaoferują? kobiet to ile obecnie jest tu zatrudnionych i czy bada się tu może jakieś wyniki / efektywność? zastanawiam się jak to w praktyce wychodzi

Magdalena

Padło pytanie czy przyjmują tutaj Kobiety i zastanawiam się czy praca tutaj faktycznie jest taka ciężka... na kontroli jakości jest jakoś źle? z opisu wynika że trzeba umieć obsługiwać suwmiarkę, średnicówkę itp. przyuczą do tego czy trzeba przyjść już z doświadczeniem?

Honorata

Jak teraz stawki wyglądają? Mam na myśli to, ile oferują zarówno przez agencję jak i przez firmę, bo ze starszych komentarzy wynika, że są jakieś różnice w tej kwestii. Proszę o wyjaśnienie.

Plastyfikator

Na rozmowie w randstad oferowali około 4000 netto, a na rozmowie w firmie ragor oferowali już tylko 3200 netto, więc jak widzicie super firma

Plastyfikator

Byłem na rozmowie w randstad oferowali około 4000 netto, a po rozmowie w firmie ragor zaproponowano mi 3300 netto, więc już wiadomo co to za firma, nie polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o. na stanowisko Operator Obrabiarek CNC?

Operator

Zatrudnią każdego bo chętnych za te pieniądze nie ma. A rodzina nie jest ok.

Lidia
@Operator

A jakie oferują pieniądze?

Zawadiaka18

Rozmowa była bardzo obiecująca i przyjemna. Zgodnie z ustaleniami Vice.przesa wywiązałem się i poinformowalem jak wygląda sprawa z możliwością mojego zatrudnienia. Miałem dostać odpowiedź do 3 dni, oczywiście nikt nie zadzwonił a o niezainteresowaniu moja kandydatura dowiedziałem się nieoficjalna drogą. Nie polecam!

@Zawadiaka18

Ej to słabo jeśli tak miałeś. :( A nieoficjalną drogą tzn? Kumplujesz się z kimś kto tu pracuje?

Na stronie internetowej Praca.gov.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o.. Poszukiwani są Kierownik Działu. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Urszula

Wow, ostre słowa, a skąd taka negatywna opinia? Trudno mi uwierzyć, że firma zrobiła coś złego, jeśli brakuje konkretów, napisz proszę więcej o obecnej sytuacji.

Któż to jest pan Roman? Czy to jest szef firmy? Co takiego zrobił, ze takie mocne słowa w Jego stronę? Chodzi o wynagrodzenie czy traktowanie pracowników, rozjaśniacz sytuacje?

Mieczysław

Na jaki okres czasu zawierana jest umowa o pracę? Czy jest ona zawierana na czas określony czy nieokreślony? A jeśli jest zawierana na czas określony to na jak długo? Przeczytałem, że wszyscy pracownicy otrzymują tutaj umowę o pracę i bardzo ciekawi mnie jak to wygląda.

Zofia

Słuchajcie, Zakład Małej Mechanizacji Ragor poszukuje teraz dwóch pracowników: Tokarza oraz Ślusarza. Oferty macie dostępne pod tymi linkami: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/tokarz,praca.gov.pl680b9c12575ee63e90cfae966ecdc4ed,radzionkowhttps://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/slusarz,praca.gov.pl50f6d5df0853ab093e4d1005862fb794,radzionkow Czy ktoś z Was miał w planach aplikowanie tam?

Genek

@odpowiedź a jak to szkolenie przebiega? opowiesz przykładowo?

Spawacz

Na jaką stawkę mogą liczyć spawacze. W tej firmie. Nie piszcie, że nie warto składać tylko ile zarabia spawacz.

Witam, Bardzo proszę o informację o zarobkach w firmie, konkretnie tyle i tyle dostałem na początek po okresie próbnym tyle i tyle? Konkretnie. Dzięki

Dominik

Czy jest tu okres próbny czy od razu normalna praca?

odpowiedź
@Dominik

W zależności od stanowiska i umiejętności pracownika. Jeśli jest to wykwalifikowany pracownik to zaczyna normalną pracę. Jeśli jest to pracownik który zostaje szkolony na dane stanowisko, ma okres próbny.

Czy Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

odpowiedź

Tak, wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o. - Radzionków

• Jak się pracuje w Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o.?

Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Ks. Dr J. Knosały 115
    41-922 Radzionków

Zakład Małej Mechanizacji Ragor Sp. z o.o.