Opinie o Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu w Opole Księdza Hugona Kołłątaja 9/2

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu w Opole Księdza Hugona Kołłątaja 9/2

Wiecie, czy Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Czy w Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Grażyna

Tak. Premia kwartalna, karta sportowa, abonament medyczny, Legimi, dodatki na święta, wyjazdy integracyjne

Beata Nowy wpis
@Grażyna

Mam wrażenie, że tu większość wpisów jest od zrekrutowanych osób, tym bardziej chciałabym skorzystać i zapytać Cię o płace rekrutera. Prawda pisała w 2018 roku o minimalnej. To prawda? :0

Grażyna Nowy wpis
@Beata

Stawka zasadnicza jest wyższa niż najniższa krajowa i nie mowa tu o 100-200zł tylko dużo więcej.

Klops Nowy wpis

Nie polecam. Panie wciskaja prace,obiecuja jedna a wysylaja calkiem gdzie indziej,np na xpo logistic a mialam robic jako order picker w innym zakladzie.Na pakowaniu modemow w xpo tempo zabojcze. Co chwile spisywali procent normy. Po dwoch dniach przez telefon wywalili mnie. Z wielka laska przyjechala po mnie koordynatorka i odwiozla na lokacje. Inna mozliwa praca byla piekarnia albo poczta. Mialam doswiadczenie na poczcie wiec zdecydowalam sie na nia. I o ile wyrabialam norme na wrzucaniu paczek na tasme to o tyle nie dawalam rady obsluzyc dwoch linii przy sciaganiu i ukladaniu przesylek na wozkach. A starszy pracownik az 5 obslugiwal. Inna kolezanka tez sciagala. Dla kobiet jednak nie jest tak latwo. Niewdzieczna praca. Zwlaszcza, ze ciemnoskorzy mezczyzni pracowali przy wrzucaniu i mieli dosc czasu by chodzic i rozmawiac a Polacy pracowali sporo ciezej. No i kontrole wyrywkowe przy wyjsciu czy aby sie czegos nie zwedzilo. co do mieszkan w obu przypadkach bylo spoko, tylko w dwojke w pokoju. Firmy nie polecam bo w chwili zwolnienia mnie setki razy probowalam sie dodzwonic do biura w Polsce i bylo to niemozliwoscia a i (usunięte przez administratora) z praca to juz totalne chamstwo. Nabawilam sie wiekszej depresji dzieki Randstadowi. Wiec nigdy wiecej.

Profesonalista

Dzień dobry, moja opinia na temat tej firmy jest negatywna. Większego chamstwa i szyderstwa w życiu nie widziałem. (usunięte przez administratora) dzwoniła do mnie kilka razy w sprawie przesłanego przeze mnie CV, omawialiśmy konkretnie jakie jest moje oczekiwanie finansowe - powiedziałem kwote - poczym odpowiedziała że są 4 firmy konkretnie spełniające moje oczekiwania. Przyjechałem na rozmowe a ta kobieta nie przygotowana do rozmowy, rzekomo nie "zapisała sobie stawki" , czy moge przypomnieć, to jest profesjonalizm ? Dopytywała tylko i wyłącznie o moje doświadczenie zawodowe i przeszłość odległą - co to ma w ogóle do rekrutacjii ??????? wszystko było w CV. Dowiedziałem się po 30 min rozmowy tylko o jednej z firm do ktorej prowadzona jest rekrutacja...(usunięte przez administratora)No przepraszam, inaczej sie umawialiśmy. Pytałem o reszte ofert, bo to była jedna firma z czterech które miały spełniać moje oczekiwania finansowe... To po pewnym czasie jak powtórzyłem jedno i te same pytanie, (usunięte przez administratora)powiedziała że nie będziemy w taki sposób rozmawiać.. Co to za żarty ? Pytam konkretnie o firmy które spełniają moje oczekiwania (jak się umówiliśmy telefonicznie) miały być cztery według umowy. W pewnym momencie wstała, odwróciła się plecami , mówi że konczy rozmowe i sobie poszła..(usunięte przez administratora)

@Profesonalista

Potwierdzam!(usunięte przez administratora)robi sobie żarty z potencjalnych klientów biura! Nie polecam kontaktu z tą Panią i tym biurem pracy! Mam dowody w postaci bilingów telefonicznych!

ktoś
@Profesonalista

a jak Ty człowieku zatrudniając kogoś nie chciał byś się z tą osobą zapoznać zanim byś zatrudnił ? czy przeczytałbyś CV i od razu powiedziałbyś .. zatrudniam Pana ..?? co byś sam powiedział gdyby kandydat całą rozmowę pytał o pensję i walił jedynie jego oczekiwania .. wobec Ciebie i Twojej firmie ?? :)) człowieku nie masz chyba na co narzekać .. trochę szacunku dla osoby która Ciebie wybiera .. no chyba że jest tak że to tylko Ty wybierasz .. nigdy w drugą stronę

Grażyna
@ktoś

Bo to prawda

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Prawdaitylkoprawda

Z całego serca - szczerze, nie polecam. Moja najgorsza praca w życiu, w której nie było dnia by można było poczuć się tam dobrze. Praca polega głównie na zatrudnianiu pracowników za minimalną płacę, oferując przy tym oczywiście benefity, premie (głównie premie kodeksową). Gdy nie ma pracowników - trzeba ich znaleźć, nagabywać. Stanąć na głowie. Gdy dalej ich nie ma, jest nerwówka. Jesteś rozliczany ze wszystkiego, szef liczy Ci rozmowy, obserwuje ile razy wstajesz od biurka. Syzyfowa praca. Bardzo niewdzięczna. Dodatkowo nerwowy Szef, któremu nie raz zdarzyło się powiedzieć do pracownika o 2 słowa za dużo.

Jan
@Prawdaitylkoprawda

Jak długo pracowałeś w firmie Randstad? Czy pracując w tym miejscu, nabyłeś wiedzę i umiejętności, które przydadzą Ci się w dalszej karierze zawodowej? Chciałbym, abyś napisał, jak oceniasz możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? Wyraź - proszę - swoje zdanie na ten temat.

Tośka
@Jan

Z każdej pracy wynosi się swojego rodzaju doświadczenie.

Jan
@Tośka

Zgadzam się, jednak mimo wszystko chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda dokładnie w przypadku pracy w firmie Randstad. Czy firma daje możliwości rozwoju zawodowego oraz czy organizowane są kursy bądź szkolenia, które są pomocne dla zatrudnionych pracowników? Jeżeli znasz odpowiedzi na te pytania, to proszę, abyś ich odpowiedziała.

@Jan

Możliwości rozwoju zawodowego nie było, gdy jesteś nowym pracownikiem, robisz to co Ci karza. Tak było w tym przypadku. Szkolenia były żartem, nikt mnie nie przeszkolił, oprócz pogadanek ze starszymi pracownikami ( oczywiście jak mieli czas na to - trzeba było się upominać, bo każdy był "zarobiony".)

Kiki
@Jan

Możliwości rozwoju i awansu są. Każdy kierownik biura zaczynał od bycia konsultantem wiec jak się chce to się da. Trzeba jedynie wykazać się zaangażowaniem no i jak to w korpo-realizacją celi. Warto spróbować bo wiele można się nauczyć.

Klaudia

Gdzie są inne oddziały firmy ?

Czarek

@Profesjonalista Mam wrażenie, że konkurencja nie śpi i mocno inspiruje do takich wpisów!

Ryszard

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Wystarczą chęci do pracy i nikt nie bezie narzekał bo fakty są różne u różnych osób!!

Radek

Idealnych firm nie ma ale nie przesadzajcie z narzekaniem. Zawsze można zmienić pracę w ostateczności

@Radek

A gdzie tu narzekanie? Ja widzę, same suche fakty.

Kamil

Ocena biura w Opolu i obsługi w skali od 1 do 6, to zdecydowane 1. Ocena biura i obsługi jak najbardziej negatywna. Pracownica niekompetentna. Wciska oferty inne niż ta, na którą aplikowałem. Pyta o prawo jazdy choć w ofercie nie ma o tym mowy. Strata prądu na wysłanie aplikacji oraz czasu na wizytę w tym biurze w Opolu. Radzę szukać pracy na własną rękę niż stracić czas na aplikowanie oferty i na wizytę w Randstad Polska Sp. z o. o. w Opolu. Od kilku lat ta agencja schodzi tylko na psy.

Kamil

Szukają pracownika. Praca od zaraz. Człowiek wysyła CV. Idzie na rozmowę. Koniec rozmowy jest taki cyt. "Zadzwonimy do Pana w ciągu kilku dni, a jeśli nie zadzwonimy do Pana w ciągu kilku dni, to temat jest nieaktualny". Jednym słowem tworzą bazy danych, a natychmiast damy pracę, to tylko bzdurny dopisek do ogłoszenia. Nie polecam szukać pracy przez agencje tymczasowe pracy i tyle w temacie. Lepiej iść w tych czasach bezpośrednio do pracodawcy, bo zatrudnił mnie od razu po krótkiej rozmowie, na drugi dzień telefon, że umówił mnie na badania lekarskie, a nie czekać, aż ktoś łaskawie zadzwoni z takiej agencji. SZUKAJCIE PRACY OSOBIŚCIE! PRACUJĘ OBECNIE NA LEPSZYCH WARUNKACH NIŻ OFEROWAŁA AGENCJA I BEZPOŚREDNIO U PRACODAWCY!

hmmmm

Miałem kilka razy rozmawiać o pracę w tej agencji i nie mam dobrej opinii na temat pracy. Pierwsze pracujące te osoby nawet nie potrafią przeczytać CV , wymagające od ciebie znania dat gdzie i kiedy pracowałeś ???? Kompletna niewiedza na temat proponowanej pracy , i nijakie odpowiedzi , nijakie znajomość warunków finansowych.. Siła przekonywania jak bomba atomowa .. PANIE , OGARNIJCIE SIĘ

admin

Znasz pracowników firmy Randstad sp. z o.o oddział w Opolu i wiesz co się w niej dzieje? Daj nam znać i zostaw opinię na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu - Opole

• Jak się pracuje w Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu

Randstad Sp. z o.o. oddział w Opolu