Opinie o Inchcape Motor Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inchcape Motor Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inchcape Motor Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inchcape Motor Polska w Warszawa

Ewelina

Zastanawiam się czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na tym wątku?

maja

Czy warto aplikować na stanowisko młodszej księgowej? Jakieś konkretne opinie?

Ola
@maja

Maja czy aplikowalas i byłaś na rozmowie ? Czego mozna sie spodziewać ?

@maja

Również jestem ciekawa.

Księgowa podczas rozmowy rekrutacyjnej była zajęta pracą na komputerze a nie słuchaniem , co mówi kandydat. Uważam jej zachowanie za bardzo lekceważące. Na rozmowie oprócz typowych pytań zadawanych przez HR były pytania z wiedzy oraz zadania w excelu.

A byłaś w Poznaniu czy Wawie?

@anonymous

Poznań-Swadzim

Natalia

Dzisiaj pojawiło się nowe ogloszenie - stanowisko ds. marketingu we Wrocławiu - czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi coś więcej o tej pracy? Warto aplikować?

kierowcapracownik

Zastanawiam się kiedy wyjdą na jaw wszystkie wałki robione w salonie. Nie wiem czy bardziej przekręcają klientów czy pracowników. Wstyd że w Polsce samochody BMW sprzedaje dealer nie szanujący pracowników i klientów

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inchcape Motor Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Główny/a Księgowy/a wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
tomek D.

ponawiam pytanie jak wyglada praca recepcjonisty w salonie?

L
@tomek D.

Bardzo zle. :)

L

Pracownicy (szczególnie na niższych szczeblach) sa traktowani jak podludzie. Sprzedawcy uważają sie za niewiadomo kogo. Księgowa gubi dokumenty pracownikow, przez to pieniadze nie docierają na czas. Zamiast mojego rozliczenia, dostałam rozliczenie innego pracownika. Poszłam to wyjaśnić i okazało sie ze... mojego nie ma. Nikt nawet nie wykonał rozliczenia, a wypłaty dla pracownikow były wczesniej. Zaproponowano mi ze wypłatę otrzymam ZA MIESIAC. Nierzetelna firma. Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam

Cyklista

Jak ktoś chce pracować to Inchcape Motor Polska jest dobrym miejscem, tylko czy nadajemy się tu do pracy?

Greg

Cześć! Czy ktoś się orientuje na czym polega praca specjalisty ds. produktu w IMP? Zauważyłem, że nie wymagają tam doświadczenia w sprzedaży, którego nie posiadam. Jak wygląda dzień pracy takiej osoby, czym się zajmuje? Jaki jest system wynagradzania i jaki jest poziom zarobków? Będę wdzięczny za każdą informację. Zostawiam mój mail w razie czego: gtspro@outlook.com Dzięki i pozdrawiam!

Alicja

@Damian a Ty jak jesteś związany z Inchcape Motor Polska? Jesteś pracownikiem firmy? A może byłeś w niej zatrudniony? Jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Każda dodatkowa informacja może być ważna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Alicja

@Baśka rozumiem, że Ty również dobrze oceniasz Inchcape Motor Polska jako pracodawcę. Chętnie też dowiemy się więcej o mocnych stronach pracy w firmie oraz o tym jak wygląda Twój typowy dzień pracy.

Baśka

Mogę podpisać się pod opinią, ponieważ jestem mega zadowolona. Miałam szczęście, że udało mi się dostać tu do pracy. Osoby niezadowolone mogą zmienić firmę.

Ciekawy

Taka cisza, nie ma zupełnie n owych wpisów. Jaka jest tego przyczyna? Może ktoś coś napisze o aktualnej sytuacji? Myślę, że jest dobrze w firmie i nikt nie pisze.

Cyklista

Aplikuję na stanowisko sprzedawcy motocykli, czy tam zarobię?

Wierzyciel

Chętnie wypowiem się na temat zarobków. Informacja najbardziej wiarygodna bo od komornika. Mój dłużnik (sprzedaż części- Wrocław) zarabia Proszę Państwa minimalną krajową.... od dwóch lat. W związku z powyższym nie warto aplikować, szkoda czasu...

Wierzyciel

Chętnie wypowiem się na temat zarobków. Informacja najbardziej wiarygodna bo od komornika. Mój dłużnik (sprzedaż części) zarabia Proszę Państwa minimalną krajową.... od dwóch lat. W związku z powyższym nie warto aplikować, szkoda czasu...

Cyklista

Mam pytanko, czy oferta pracy dla doradcy ds sprzedaży jest jeszcze aktualna? Słyszałem sporo dobrego o nich.

Alicja

@Po 40 stce, @sad czy w wymaganiach w ogłoszeniu było napisane, że firma poszukuje osób na stanowisko kasjerki, które nie skończyły 30 roku życia?

jonat
@Alicja

nawet młodszych WYMAGANIA: wykształcenie minimum średnie mile widziane osoby do 26 roku życia,

Alicja

@46 lat według Ciebie Inchcape Motor Polska zatrudnia tylko młode osoby. Co przez to rozumiesz? Dlaczego tak uważasz? Czy wydarzyła się jakaś sytuacja, na podstawie której wyciągnąłeś takie wnioski?

Po 40 stce
@Alicja

Jakis czas temu firma szukała kasjerki, trzeba było napisać, ze maks do 30 lat i długie nogi, a nie doświadczenie.

Kamil

Interesuje mnie praca przy sprzedaży samochodów BMW a głównie kwestie finansowe. Jak rozliczają pracownika, jaka prowizja. Przed złożeniem cv chciałbym trochę wiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Inchcape Motor Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Inchcape Motor Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Inchcape Motor Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inchcape Motor Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inchcape Motor Polska
2.6/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Al. Prymasa Tysiąclecia 64
    01-424 Warszawa