Opinie o Inchcape Motor Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inchcape Motor Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Inchcape Motor Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inchcape Motor Polska w Warszawa

Hejka. Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego prześwietlam oceny firm. Przypuszczam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i opiszcie jak pracuje się w firmie Inchcape Motor Polska? Czy dobrze płacą? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Andrzej

Laura
@Andrzej

Witaj Andrzeju. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to zwracam uwagę na firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) zamawiają to co lubią za pośrednictwem specjalnej aplikacji. Te obiady to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z ubezpieczeniami. Życzę szczęścia w nowej robocie. Laura.

Robert
@Laura

Szanowna Pani Lauro. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma Lesaffre, której nazwę Pani przytacza korzysta z systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Inchcape Motor Polska? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 21 października

karamba

umowa o prace, okres próbny 3 miesiace,

Łucja
@karamba

Orientujesz się czy można się z nimi dogadać na umowę zlecenie? Bo ja nie chce się z nikim wiązać normalną umową.

była klientka

jakość usług blacharsko lakierniczych jak u wuja Edka MASAKRA

Agnieszka

Hej, jak wyglądają możliwości rozwoju w Inchcape na stanowisku group strategy analyst? Jaka jest ścieżka kariery i stanowiska po których można się wspinać? Czy jest to trudno? Jak szybko po rozpoczęciu zatrudnienia można zacząć się ubiegać o awans i w jaki sposób? Kto ma na niego szanse?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Inchcape Motor Polska? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Główny/a Księgowy/a wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Leszno
Sandra

Interesuje mnie czy jeżeli jest się na HO (o ile jest w ogóle możliwe) to jest jakiś dodatek za zużyte media podczas pracy w domu ?

Ciekawy

Jaka jest atmosfera pracy w biurze w Warszawie? Co wchodzi w pakiet pozapłacowy?

Cezary

Taki spokój jest spowodowany przez aktualna sytuację? Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników?

Jak obecnie wygląda praca w dziale części zamiennych? Warto aplikować? Poprawiło się coś przez ostatnie 6 miesięcy? Jakiego wynagrodzenia mozna oczekiwać? Poda ktoś konkrety?

JAL

Pierwsza wizyta w salonie w celu odsprzedaży samochdu, pracownik BMW Pan Radosław Klajn swoją inteligencją, wiedzą i kulturą osobistą spowodował, że było nam bardzo miło przebywać w salonie BMW, utwierdziliśmy się w przekonaniu - jaka firma tacy pracownicy. Dziękuję.

pracownik BMW
@JAL

Przyszedł pan sprzedać stare E36 w sedanie. Ile Pan chciał 50 tys zł? Pozdrawiam.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Inchcape Motor Polska?

Całe dostajesz na konto. Nie ma jakichkolwiek benefitów. W różnych działach bardzo różna atmosfera pracy. Jeśli chcesz startować na wyższe stanowisko to nikłe szanse na to bez znajomości, a ciężko jest przebić np. takie kwalifikacje, gdzie ktoś od bardzo dawna jest zaznajomiony z marką ;) (usunięte przez administratora)

Auto Pindor

Współpraca układa się perfekcyjnie od kilku lat - szczerze polecam wszystkim posiadaczom Bmw

Filip

Dla mnie to dobra firma , fajnie się pracuje ale zawsze znajdzie się maruder!!

Wojciech
@Filip

W dalszym ciągu jesteś pracownikiem, który zatrudniony jest w firmie Inchcape Motor Polska? Może napisałbyś coś na temat atmosfery, która panuje w tym miejscu pracy? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy można liczyć na wsparcie i pomoc od pozostałych pracowników w pierwszych dniach zatrudnienia? Pomagacie nowym pracownikom wdrożyć się w zakres obowiązków?

freude am fahren
@Wojciech

Atmosfera, przynajmniej w oddziale Wrocławskim jest bardzo dobra. Wiadomo, sporo się wymaga ale raczej nikt nie przychodzi do pracy dla odpoczynku. Zespół mega zgrany i bez spiny niezależnie od działu. Można liczyć na wsparcie od początku zatrudnienia.

Alicja

@buziaczek, czy mogłabyś podzielić się z nami informacjami na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Co poza atmosferą i warunkami finansowymi jest dla Ciebie istotnym aspektem pracy w Inchcape Motor Polska? @Gogol, czy jesteś pracownikiem Inchcape Motor Polska? Może mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia?

X
@Alicja

Jakie benefity? :D Na rozmowie kwalifikacyjnej wciskają kit, później okazuje się ze inne pieniądze, opieki medycznej brak, nie ma żadnego multisportu. Jedyne co to sobie tam kawę możesz wypić. Po "zakończeniu" współpracy nadal ciągają Cię w celu wyjaśniania jakichś błędów, których człowiek nawet nie spowodował... Z całego serca NIE POLECAM!

buziaczek
@Alicja

benefit pozapłacowy to korzystanie z dobrodziejstw inwentarza parku maszyn demo jeśli znajdziesz na to czas... innych niestety nie doświadczyłem. Prywatna opieka i multisport raczej drogie w porównaniu do innych firm na rynku. A powinno być standardem. Duży plus ze większość osób to fani marki stad spędzanie z nimi czasu nawet w pracy powoduje uśmiech na buzi. Co poza atmosfera? Na pewno naucza Cię życia. Otrzymasz doświadczenie które przyda się kiedyś. Ład i skład korporacyjny uczy samodzielności ale niestety opisane przez kolegów niżej tabelki i raporty powodują ze niedoceniany tego i czas który można byłoby przeznaczyć na szukanie klientów czy jakiś marketing tracimy na uzupełnianie głupot które do niczego w zasadzie nie prowadzą. Mam cel, mam go zrealizować koniec kropka. Fajnie gdyby można było wprowadzić więcej luzu. No ale. Taka marka...

modeo

proszę uważać na tą Firmę . Mam zamontowany w BMW X6 oryginalene dodatkowe zabezpieczenie zamontowane przez tą firmę które się roztroiło . Niestety nie udzielono mnie żadnej pomocy telefonicznej co do ponownego wysterowania w samochodzie u musiałem holować samochód do momentu aż sam wpadłem sam na pomysł , że wystarczyło nacisnąć pilot ponownie na 20 sek to skandal jeśli chodzi o pomoc tej firmy. Dzięki mojej inteligencji a nie pracowników BMW zaoszczędziłem co najmniej 1000 zł bo tyle sobie żądali za naciśnięcie pilota . Koszty transportu nikt mnie nie zwrócił. Pracownice w rozmowie byli dalece nie fachowi

Kamil

Typowe korpo, każdy pragnie zjeść młodszego pracownika. Ludzie orkiestry- każdy od zadań specjalnych. Brak hierarchii i szacunku od współpracowników. Codzienne nadgodziny, brak możliwości ich odbioru, o odbiorach za przepracowane soboty nie wspomnę. 2 etaty w jednym. Chłopcy ze sprzedaży oraz pracownicy serwisu przeżarci korpo światem z przeświadczeniem pracy w najlepszym salonie premium w Warszawie. Jest wiele salonów premium z prawdziwego zdarzenia z dużo lepszym zapleczem niż Inchcape. W firmie panuje inwigilacja, duża presja, raporty, raporciki, donoszenie bezpośrednio do Dyrekcji. NIE POLECAM tego miejsca do rozwijania swoich kompetencji.

@Kamil

Cóż, zapewne znajdą się osoby, którym taki tryb pracy będzie odpowiadał. Na pewno wiele w tym przypadku zależy także od atmosfery. Czy nie uważasz, że niekiedy wzajemne współzawodnictwo może przyczynić się do większej motywacji pracowników?

Alicja

@X, a czy próbowałeś porozmawiać z szefostwem na temat tego, że według Ciebie założenia umowy różniły się od obecnych warunków pracy? Być może miałeś okazję zapytać o wdrożenie i ufundowanie interesujących Cię benefitów? Jaka była reakcja szefostwa? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty? Czekamy na Twoją odpowiedź.

buziaczek

Drodzy, warto. Praca wymagająca poświęcenia sporej ilości czasu natomiast wynagrodzenie jest współmiernie wysokie. Drugi próg podatkowy dla handlowca nie powinien być problemem. Ekipa jest MEGA. Wszyscy "raczej młodzi". Polecam

Gogol

Dobra firma to i praca jest dobra, ale niektórzy lubią pisać bzdury

Feliks

Jeśli ktoś nie lubi pracować to pozostaje mu narzekanie?

Skubi

Szczerze nie polecam- opinie zasłyszane od kilku znajomych, którzy pracowali W Inchcape we Wrocławiu. Generalnie jeżeli cenicie sobie swoje zdrowie psychiczne to nawet tam nie aplikujące . Płaca dość marna- gdyby podliczyć ilość bezpłatnych nadgodzin, które są standardem w tej firmie, to wychodzi jakbyśmy robili 2 etaty naraz . Jak pracujesz 8h dziennie to zaraz Cię zwolnią, bo jesteś za mało wydajny. Z końcem miesiąca księgowość czy administracja siedzą najczesciej do 22-24 godziny w firmie( inne działy podobnie) W firmie panuje wielka presja, kontrolowanie i kablowanie przez pracowników, oraz bezpośrednich przełożonych do wyższego kierownictwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Inchcape Motor Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Inchcape Motor Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Inchcape Motor Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inchcape Motor Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Inchcape Motor Polska
2.6/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Al. Prymasa Tysiąclecia 64
    01-424 Warszawa