Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Zarabianie

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

Moniaa

Naciągają strasznie. Nie polecam!!!!

Szczerze odradzam kazdemu prace w tym miejscu. Natłok obowiązków, bałagan „u góry” przez co zamówienia przychodzą nieregularnie i kto jest temu winien? Pracownik. Ułożenie słodyczy czy gazet zmienia się co chwile, zawsze jest coś do czego można się przyczepić bo moze akurat w tym momencie przyszedł nowy planogram i trzeba wszystko zmieniać. Przysyłają jakieś pierdoly, stojaki których nie ma gdzie pomieścić. A najgorszy był kierownik regionalny. Trafiłam na strasznie chamskiego typa, który rzucał uszczypliwymi tekstami i sarkastycznym uśmiechem, podkreślając swoją wyższość. Do tego noty obciążające po zwolnieniu się z pracy. Myślisz ze możesz po prostu odejść? :) NIEEEE, Tabak jeszcze przyśle Ci notę obciążająca na sporo pieniędzy, bo chce cię zwyczajnie okraść. Dlatego odradzam kazdemu i przestrzegam przed tym miejscem.

Reeskaaa
@Marta

Idealnie ujęte!

Odradzam kazdemu. Naciągacze!

Jakub

a coś więcej? nie mówisz tu zbyt wiele...

Były pracownik cyrku
@Jakub

Firma wystawia noty obciążające za inwentaryzacje, która wyszła naprawdę dobrze :) wynik był zadowalający a po miesiącu ludziom wysyłane są noty obciążające w celu wyłudzenia pieniędzy.

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Andziaaa

Może ktoś z Was posiada regulamin pracy w firmie Tabak i mógłby się nim podzielić? Chodzi mi dokładnie o czas w jakim powinna być wystawiona nota po inwentaryzacji. Z góry dziękuję

Ktosiek

Hej wszystkim mam pytanie wiem już ze nas przejmuje ajent jak wyglądało zwolnienie tzn czy dostalyscie odprawę w końcu to likwidacja stanowiska pracy będę wdzięczna za wszelkie informacje bo nie wiem czego dokładnie się spodziewać.

@Ktosiek

No na odprawę to raczej zapomnij , jeśli chcesz jakieś pieniądze to raczej musisz się liczyć z podaniem sprawy do Sądu Pracy , ale nie przejmuj się nie będziesz pierwsza ani ostatnia, ot taka polityka firmy "firma która stawia na ludzi " ha ha ha , powodzenia w batalii sądowej.

@Ktosiek

najpierw chcieli wcisnąć porozumienie stron, ale się nie dałam, więc dostałam wypowiedzenie umowy przez pracodawcę bez podania przyczyny( bo miałam umowę na czas określony) i odprawie można było zapomnieć.

@ja

Też można walczyc w sądzie mając umowe na czas określony . Moje koleżanki wygrały z Tabakiem. Walczcie o swoje.

Sąd

Witam, poszukuję osób które poszły z tabakiem na drogę sądową

gosc
@Sąd

Możesz napisac na mejla kowal353@onet.pl, pozdrawiam

Pracowałam w tabaku około 8 lat... Różnie bywało..ale jak już zgrała się dobra ekipa...to wszystko można było zrobić ...i na wszystko był czas mimo roboty...nie było braków..inw wychodziły super . Kierowników z reguły mieliśmy ok????Ogólnie praca była ok...finansowo mogłoby być lepiej...mi pasowały grafiki robione na 3 miesiące i nie było problemów z zamiana. Odeszłam bo szukali do nas ajenta..kończyła mi się umowa...a ja dostałam akurat propozycje pracy...więc skorzystałam. Z osobami, które tylko narzekają nie da się pracować dobrze. Powodzenia????

Taka prawda
@Anna

Dobrze że skorzystałaś z tej oferty pracy bo umowy i tak byś nie dostała -wtedy za to byś inaczej tu wszystko opisała- hahaha

Danuta
@Taka prawda

Chcesz przez to powiedzieć, że pracodawca nie oferuje swoim pracownikom stabilnej umowy o pracę? Jeśli rzeczywiście tak jest to, jaki rodzaj umowy preferowany jest dla nowo zatrudnionych osób w firmie TABAK POLSKA? Czy po odbyciu okresu próbnego, można w ogóle liczyć na stabilny rodzaj zatrudnienia w tym miejscu? A może jest to firma dobra jedynie z punktu widzenia studenta, dla którego elastyczne zatrudnienie jest najlepszym rozwiązaniem?

Taka prawda
@Danuta

Firma dąży do tego aby wszystkie salony przejął ajent i w tej chwili stara się nie zawierać z pracownikami umów na stałe a niestety prawo tego wymaga po tak dlugim stażu pracy.

@Taka prawda

Wiedziałem,że prędzej czy później wejdzie ajent..I nie wiedzialam czy mnie przyjmie czy nie..opisałam tylko to jak mi się pracowało...nie napiszę złego słowa...bo mi się dobrze pracowało...współczuję tym co zostali źle potraktowani ..nie wiem od czego to zależało..

Była pracownica tabaka

Totalne dno. Odradzam kazdemu prace w tym miejscu. Kierownik regionalny jest koszmarny

Danuta
@Była pracownica tabaka

Szanujemy Twoje zdanie. Jednak z Twojego komentarza wynika jedynie, że nie polecasz pracy w TABAK POLSKA tylko ze względu na Kierownika regionalnego. A chyba na całkowity obraz danego pracodawcy składa się o wiele więcej aspektów. Firma ta charakteryzuje się bowiem dynamicznym wzrostem. Rocznie otwierają kilkanaście nowych Trafik. Ponadto - ta spółka czterokrotnie była nagradzana Gazelą Biznesu jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się średnich firm w kraju. Na pewno zatem można powiedzieć o tym pracodawcy wiele dobrego. Zacznijmy jednak od tego, jak długo sprawowałaś tam swoje obowiązki?

@Danuta

O Danuto długo sprawujesz swoje obowiązki w centrali ?

Była pracownica
@Danuta

Wystarczająco długo. Centrala również beznadziejna. Nie potrafią ogarnąć najprostszych rzeczy. Raz inwentaryzacja wychodzi super - za miesiąc dowiadujesz się ze musicie z reszta pracowników ponieść koszt około 800 zł. A kierownik który nam się trafił to totalne dno i może pociągnąć za sobą te firmę - nie chce tu rzucać nazwiskami, ale człowiek który wymyśla idiotyczne zadania tylko po to by pokazać swoją wyższość jest dla mnie po prostu nic niewart.

Wolny ptak

Praca w tym miejscu to katorga, każdy inaczej zarabia, a obowiązki takie same, Pani regionalna która chyba nie zna realiów pracy na codzień w tabaku, wymyśla co tydzień nowe rzeczy stojaczki i inne duperele, co przyjedzie to przestawia gazety które sama ustawiła bo po tygodniu nie obecności twierdzi ze sa zle ustawione. Grafik kwartalny to juz wgl patologia, później żadna 'kolezanka' nie chce sie zamienić jesli cos komus wypadnie... Zero przerw, jedzenie miedzy klientami, o pójście do toalety juz nie wspomnę, odpowiedzialność materialna wysoka a pieniążki niestety (usunięte przez administratora) warte. Wieczne straszenie ajentem. A liczenie które wprowadzili całkiem ostatnio to wgl jakas porażka... Juz nie wspomnę o kadrowych które nie znają przepisów, juz nie wspomnę o magicznie znikajacych stanach Nie polecam!!!!!

@Wolny ptak

Próbowałeś może ustalić, od czego zależne jest to, jaką stawkę wynagrodzenia otrzymuje pracownik zatrudniony w firmie TABAK POLSKA? Czy różnice związane są z poziomem wykształcenia i doświadczenia zawodowego poszczególnych osób? W komentarzu wspomniałeś również o wprowadzeniu "liczenia" do zakresu obowiązków. Możesz napisać, na czym to dokładnie polega? Chciałbym lepiej zrozumieć Twoją wypowiedź.

Wolny ptak ????
@Michał

Wynagrodzenie zależy od tego kogo bardziej lubi p. Regionalna/regionalny. Spróbuj starać sie o podwyżkę. Wątpię ze kierownik regionalny za tobą sie wstawi. Liczenie polega na co tygodniowym liczeniu asortymentu co tydzień cos nowego np w 1 tygodniu papierosy a w drugim liquidy czy tabaki. Taka inwentaryzacja. Policzysz w pon a we wtorek przyjedzie pan regionalny i bedzie kazał Ci liczyć 20 pozycji papierosów czy aby na pewno wszystko sie zgadza

Nie polecam nikomu ,firma która nie docenia pracowników, omija prawo - nie stosuje się do niego ,niskie zarobki + noty obciążające za niezdane gazety ( kupujesz je ale ich nie widzisz -firma zabiera )

Onaa
@były pracownik

O to to to! I za darmoszke sobie czytają. I często nie są to tanie gazety. Dla mnie chora firma a KR wyżej srają jak du** maja. Marzy mi się upadłość tej firmy

Plusz
@Onaa

A słodycze i napoje po terminie? Musimy za nie płacić, bo nasz KR likwidacji towaru nie zrobi... Śmiechu warta ta firma... Spadam z Tabaka...

Aqq
@Onaa

Pewnego razu na Dzikim Zachodzie (patrz tabaczek) na saloniczek przyszedł pracowniczek. Towar dokładał, jak KR przyjechał, to go przekładał. Dostawy odbierał, do kompa wprowadzał, Klientom zapałki kupować doradzał. Hazard sprzedawał, drapał, drukował, Klikał paluszkiem ciągle od nowa. Biegał za ladą od prawa do lewa, Jak kumulacja, to pot się zlewał. Prasę układał, słodycze dokładał. Jak KR przyjechał, to znów to przekładał. Klient go deptał, opluł, obraził Wrzeszczał, pyskował, za ladę właził A pracowniczek zęby szczerzył I w złe intencje klienta nie wierzył (patrz klient nasz pan) Mejle odbierał, odpisać musiał, a od 3 godzin się nie wysiusiał Więc kartkę przywalił, że zaraz wraca Biegiem do klopa, bo czeka praca. A kiedy wrócił, KR już czekał, Że target jest ważny, od razu narzekał. Co to za siku w godzinach szczytu? I stanął pracowniczek za ladą z powrotem, drapał, układał, no i przekładał. Z nosa mu wielkie szpiki zwisały,temperatura już groźnie skoczyła, bolały go migdały, A KR szumu narobił wielkiego Bo batona znalazł przeterminowanego Że w kartkach bałagan, świetlówka nie działa, że target niski, kurz na monitorze, że on po prostu już tak NIE MOŻE!!! Bo się nie wyspał, korki na drodze i rekrutacja gdzieś tam po drodze. Pracowniczkowi w brzuchu zaburczało, a KR na to, że nic się nie stało Że zje po pracy, bo za ladą nie wypada, i swoje odbębnił i rzeknął, że spada Pracowniczek szczęśliwy na fajkę wyskoczył, pomyślał, przemyślał i w końcu zaskoczył Że w d***e ma cały lajf w saloniku, Zdrapki, kupony, zapałki i zapalniczki Kartki, liquidy i papierośniczki Porzucił pracę w saloniku, Siedzi u siebie na dywaniku I w głowę zachodzi, jak to się stało, że mu się roboty w tabaczku zachciało :) :)

@Aqq

ha ha ha brawo cała prawda nic dodać nić ująć

Tabaczek

Suuuper:)

PINKA
@były pracownik

To dziwne co piszesz. Prawdą jest, że jak nie zdasz na czas gazety, to musisz ją kupić, ale zabierasz ją, nie zdajesz już jej spowrotem. Akurat niezdanie gazety, to wina pracownika.. więc to nie jest zły pomysł. Przynajmniej jest motywacja, żeby te gazety dobrze zdać.

Cola
@PINKA

Jak ją kupisz to ją masz a jak chcesz żeby było odrobinę taniej to firma Ci wystawia notę i pobiera od Ciebie ileś tam procent a gazetę zabiera.Także ,,były pracownik" nic tu nie ściemnia ;)

Kate
@Aqq

Piekne ;)) Z takimi zdolnosciami pracowniczku nie powinienes pracoeac w saloniczku ;DD

niesamowity

Nie polecam, szkoda czasu.

@niesamowity

Bardzo krótką opinię o pracy w TABAK POLSKA zamieściłeś na forum. Czy mogłabym prosić Cię o jej rozbudowanie? Tak lakoniczne wypowiedzi nie mówią zbyt wiele o pracy. Zawsze warto swoje wypowiedzi popierać rzeczowymi argumentami - są wtedy bardziej wiarygodne.

Kama

Dziewczyny, nie przesadzajcie. Pytałam się w biurze i powiedzieli mi, że wymieniają tylko tam załogi, gdzie nie ma standardów, aktywnej sprzedaży itp. Jeśli ktoś jest zaangażowany i jest dobrym sprzedawcą, to nie ma się czego obawiać. Ale jeśli ktoś przychodzi do pracy za karę i odburkuje tylko do klientów, to przecież nikt nie będzie takiej osoby zatrudniał w żadnej firmie. To że ktoś wcześniej nie był zwolniony to tylko szczecie. Nie rozumiem was, tak strasznie narzekacie, że praca niefajna, a jak was zwolnią, to się trzymacie rękami i nogami, że niesłusznie. Może wiec praca w Tabaku nie była taka zła? Mnie się tam dobrze pracuje, mamy super zgrana załogę, a to podstawa. Wszystkie się staramy, zarabiamy nieźle. Ale jak rozmawiam ze swoją KR to w niektórych sklepach jest niezły bałagan i rozp...iel i pewnie tam zwalniają ludzi. a idźcie sobie do sądu, tyle że oni maja zdjęcia, jak wyglądał sklep za waszej pracy. Tylko stracicie pieniądze. wiadomo, nikt nie lubi porażki, ale może lepiej się nie kompromitować dodatkowo. To że Włocławek się przyznaje do zwolnień, to tylko źle o nich świadczy.

Aga
@Kama

Powiem Tobie tak: możesz się bardzo zdziwić jak pewnego dnia pojawią się u Ciebie i zwolnią całą załogę. I wtedy dopiero zrozumiesz co czują Ci rozgoryczeni pracownicy zwolnionych sklepów. Nikt z nas nigdy wcześniej nie narzekał na swoją pracę pomimo że lekko nie było. Może jedynie odrobinę na wynagrodzenia. Ale kochało się to miejsce, te obowiązki, to tempo, po prostu tę pracę. Jeśli ktoś Tobie powiedział ,że w tych zwolnionych sklepach nie było zaangażowania, standardów, ciężkiej pracy i uśmiechu do klienta to mija się z prawdą. Najprawdopodobniej po to , aby właśnie Cię uspokoić, ze Ciebie i Twojego sklepu to na pewno nie spotka. Mogłabym długo pisać, jak firma perfidnie potraktowała ludzi, jak trzymali wszystko w tajemnicy kilka miesięcy, jak okłamywali pracowników (a sami oczekują uczciwosci), Jak specjalnie dali podwyżki i to spore , żeby nie było rotacji w punkcie , a za plecami już szkolili Ajentów. I w końcu jakie dali wypowiedzenia. Przyczyny wzięte z kosmosu, żeby tylko nie wypłacić pracownikom NALEŻNYCH odpraw. Ja pogodziłam się ze zwolnieniem , nawet uważam, że moja sytuacja teraz będzie lepsza , a mąż zatarł ręce z radości ze skończyłam pracę w tym kołchozie , bo sama nigdy bym nie odeszła, Ale absolutnie nie zgodzę się na niesprawiedliwe podejście i obarczanie nas winą. Dają duze podwyżki , dają pochwały, sam Dyrektor powiedział prosto w oczy ze jest ze sklepu bardzo zadowolony a dwa -trzy miesiące później wysyła KR z wypowiedzeniem . Ja poswiecałam się do tego stopnia że praktycznie nie wychodziłam do toalety, nie jadałam śniadań albo robiłam to o 13.00, przychodziłam do pracy chora albo z bólem, przychodziłam w wolne albo urlop , jeśli sklep potrzebował pomocy, ciągle wisiałam na tel albo mailu . Powiem Tobie ze robiłam dużo więcej niż było to wymagane zakresem obowiązków. W miesiacu wygrywalam nawet 3 konkursy - to chyba swiadczy jakos o moim zaangazowaniu

kowal
@Aga

Aga w całości popieram to co napisałaś. Firma kłamie. We Włocławku przez 6 msc tylko raz nie był wyrobiony target, było zaangażowanie i zawsze uśmiech dla klienta.Dziewczyny nie chorowały , nie było tam zwolnien L4 -przychodziły chore do pracy , przychodziły do pracy bo ją lubiły pomimo niskiego wynagrodzenia , ekipa była b.zgrana. Kama piszesz bzdury nie życzę Ci żebyś przeszła przez to co pozwalniane dziewczyny, myslisz że oni się przyznają , w calej Polsce szukają Ajentów a jak tylko znajdą to zwalniają pracowników i naprawde nie liczy sie to jak pracowałaś , liczy się tylko zysk.

gość
@Kama

A może przyznały się do zwolnienia bo nie mają się czego obawiać ? Naprawdę jesteś tak naiwna , bo rozumiem żeby to był jeden sklep ale jest ich coraz więcej. Niech ci dalej Tabak mydli oczy .

~ Juz spokojniejsza !
@Kama

Albo jesteś naiwna i nie widzisz co dzieje się wokół, albo jesteś kimś z centrali, albo też zacnym ajentem ... Uważasz, że wina jest pracowników - na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski ?! Odpowiedz mi proszę: Jak można zwolnić dlugoletnich pracowników, którzy miesiąc w miesiąc wyrabiają coraz to wyższe targety ?! A przecież to jest najważniejsze !! Jak można zwolnić pracowników, którzy braków w towarach mieli tyle co wcale ?! Jak można zwolnić pracowników, którzy dostali podwyżki za wzorową pracę ?! Jak można zwolnić pracowników, którzy przeszli wizytę tajemniczego pozytywnie ?! ... Zastanów się najpierw co chcesz napisać bo chyba zbyt długo nie pracujesz, albo jesteś zaslepiona albo jeszcze co innego ... Ja już jestem poza tym wszystkim - już nie płacze nad rozlanym mlekiem

Poczytałam komentarze i tak patrzę że my jako jedyny sklep dostał odprawy i normalne wypowiedzenia ale tez chcieli nam wręczyć za porozumieniem stron. Myslalby kto że my głupie i podpiszemy. Ja już też nie płacze za nimi było minęło ale żal pozostał. Wróciłam z macierzyńskiego bo sami tego chcieli. Sami zadzwonili a półtora roku out bez uprzedzenia. Szybka inwentura i jeszcze KR okłamała mnie że moje klucze są jej potrzebne bo Kaufland wymienia zamki a pytałam czy zamierza mnie zwolnić. Długo by pisać łącznie byłam ich pracownikiem prawie 7 lat. Jedyne dobre wspomnienia mam takie że kadrowa rozmawiała ze mną ludzkim głosem i traktowała mnie jak czlowieka. Już nie będę pisać co P. Marcin W. zrobił z moimi prywatnymi rzeczami kiedy wpadł i robił swoje "porządki".... a bylam na L4 po operacji i nawet nie mialam pojęcia o tym że właśnie nas wywalili.... je****ć ich!

kagalaya
@Ewa

jak mogli zwolnic cie gdy byas na l4?najpierw piszesz o kierowniku jako o kobiecie a potem,ze pan M.W.,o co chodzi?

Aga
@kagalaya

Może ja odpowiem: przy inwentaryzacji, przy wręczeniu wypowiedzenia a potem sprzątaniu dla ajenta, wymianie stojaków itp pojawia się drugi KR albo nawet dwóch. Stąd też najpierw mowa o KR kobiecie , a potem o p. Marcinie który np robił wielkie porządki i wszystko "wyrzucił " . Ewa nie napisała że dostała wypowiedzenie na l4 . Ona była w szpitalu, a w sklepie już dokonywały się zmiany , a wypowiedzenie mogła otrzymac od razu po powrocie z chorobowego.

nieslusznie zwoln. pracownik
@Kama

Kama , jednak dziewczyny z Włocławka miały racje bo wszystkie wygrały z Tabakiem . Zostały zwolnione tylko dlatego ,że Ajent jest lepiej opłacalny dla firmy a nie przez zaniedbywanie obowiązków. Mozna sprawdzić ,że kazda dostała odprawe . I im chodziło o sprawiedliwość , po tylu latach pracy.

Baeta
@Ewa

Ewa z Goleniowa dlaczego kłamiesz? Dobrze wiesz jak było: ciągły bałagan, braki w gotówce, nie wspomnę o dużej ilości niezdanej prasy. Przyjeżdżałam do Was w delegację nie raz i wiem co mówię. Skoro nie płaczesz za Tabakiem, to po co wchodzisz na te forum. widocznie tęsknisz za tą pracą. Skoro robił porządki, to widocznie miałyście (usunięte przez administratora)w PSD.

Świnoujscianka
@Kama

Świnoujście też się przyznaje do zwolnień grupowych.. I Świnoujscie też uzyskało odprawy pieniężne (sprawa w Sądzie trwała okrągły rok) z tytułu zwolnień z przyczyn niezawinionych choć firma podawała przeróżne a zarazem niesamowite powody zwolnienia pracowników... Jeśli uważacie że zostaliście skrzywdzeni to śmiało walczcie o swoje :) ... Była pracownica Tabaka -Świnoujscianka !

Mała_mi 21.12.2018 09:57 Hej, czy ktoś wie, co dzieje się z firmą, że nagle tyle pracowników zwolniło się w ostatnim czasie? TO JEST TWOJE PYTANIE A Ty nie wiesz co się dzieje w firmie w ostatnim czasie ?, gdzie Ty żyjesz w jakim wymiarze,........firma dąży do tego aby wszystkie punkty sukcesywnie przejął ajent, mydli co niektórym oczy że to nie prawda , i pod ajenta przechodzą tylko problemowe punkty, a to nie prawda, więc co mądrzejsze szukają sobie pracy i same się zwalniają żeby nie zostać na lodzie, trzeba być kowalem swojego losu i brać sprawy w swoje ręce.

Stary pracownik

Witam Czy ktoś z Was nie dostał nowej umowy (tzn.nie została ona przedłużona) ponieważ musiała by być już umową na czas nieokreślony?

@Stary pracownik

Mi się umowa skończyła i dostałam kolejna właśnie na czas nieokreślony wiec wszystko jest dobrze.

@Lala

Lala ale teraz? Chodzi mi o sytuacje z pazdziernika lub listopada tego roku.

@Stary pracownik

Tak teraz umowa była do listopada i już przedłużona wg nowych przepisów na czas nieokreślony.

A Tobie nie przedłużyli?

Tab
@Lala

Jeżeli miałaś umowe do 22 to automatycznie Ci przeszła na stałą i firma tu nie miała nic do gadania.

była
@Stary pracownik

Tak , ja. 21 listopada skończyła mi się umowa i nie przedłużono mi..

@była

Kochana zabrakło Ci jednego dnia- współczuję.

bronka
@Stary pracownik

ja też dostałam nową umowę na czas nieokreślony. Mogę już sobie bra ć kredyt na mieszkanie. firma nie jest taka zła.

@bronka

Do którego była umowa ?Conajmniej do 22 listopada?

Kika
@bronka

Miałaś szczęście bo wszystkich co mieli umowy do 21 listopada pozbyli się bez mrugnięcia okiem.Powodzenia w banku;)

@bronka

weź mnie nie rozśmieszaj z takimi zarobkami kredyt na mieszkanie! .... o czym Ty mówisz!!!!

kiri mir
@Tab

ja mam umowe jeszcze na 1,5 roku a jestem ciagiem od 2015 i jeszcze nie dostalam na czas nieokreslony

@kiri mir

Kiri mir Twoja umowa już się przekształciła w umowę na czas nieokreślony;)Nikt Ci tego nie powie bo wygodniej im żebyś żyła w niewiedzy. Pozwólcie ,że wyjaśnię bo zaczęłam temat: 22 lutego 2016 r weszła ustawa 33+3 oznacza to ,że jeżeli ktoś był zatrudniony od tego momentu lub wcześniej i jest do obecnej chwili to jego umowa okresowa w dn 22.11.18 przekształciła siè w umowę na czas nieokreślony. Moja niestety skończyła się wcześniej i mi jej nie przedłużyli-przykre to po tylu latach pracy.Najbardziej zabolało mnie jednak to ,że nikt mnie nie raczył o tym poinformować tylko dowiedziałam się od obcej kobiety która przyniosła cv (w internecie ogłoszenie na moje miejsce).Więc nie piszcie mi ,że firma jest w porządku bo jej zależy tylko na pieniądzach które dla niej produkujecie ,nie szanuje swoich pracowników i nigdy nie szanowała. Jednego mi tylko brakuje- długoletniej ekipy którą rozwalili bo tylko z jej powodu tak długo tam pracowałam.Tyle w temacie Tabaka. Pozdrawiam

@Lala

Widzę, że od dłuższego czasu już pracujesz w TABAK POLSKA. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy firma jest dużym przedsiębiorstwem? Ciekawi mnie, jak wyglądają na przykład relacje na linii pracodawca-pracownik. Mogłabyś napisać kilka słów na ten temat?

@Alicja

Powiem tak pracuje przez zasiedzenie z roku na rok jest coraz gorzej niestety praca dla nowej osoby jakby chciała zacząć odradzam niskie zarobki masa pracy i tylko wymagań pełno niestety człowiek po pracy wychodzi mega skolowany i z bólem głowy.

bronka
@abababababa

sama kredytu nie biore. Nie bulwersuj się

kocur
@Lala

"Pracuję przez zasiedzenie" haha dobre :-) Skoro tak źle, to dlaczego nie zmienisz pracy?

@bronka

nie bulwersuję się , daleko mi do tego ale pracowałam w tym pierdolniku 13 lat i znam realia tej firmy, ale jak jesteś zadowolona to OK, każdy ma inne wymagania :)

Lv
@kiri mir

I nie dostaniesz, bo z mocy prawa jest już automatycznie umową na czas nieokreślony od 22.11

kir mir
@Lv

a jakis aneks do umowy czy cos takiego?

b
@bronka

nie radzę brać kredytu...ajent pojawia się z dnia na dzień a Ciebie potraktują jak śmiecia.

Lv
@kir mir

Nie. Po prostu automatycznie przeszła na czas nieokreślony. To nie tabak ci dał umowę na czas nieokreślony , tylko państwo ;) tabak sam siebie nigdy by tego nie zrobił

Zdegustowana
@Stary pracownik

A co z funduszem socjalnym z tego powinny być bony na święta ... gdzie te środki są ?

Niki
@Zdegustowana

Ha ha bony to możemy pooglądać u pracowników Kauflandu ????

Zdegustowana
@Niki

Żenujące A hasło firmy brzmi STAWIAMY NA LUDZI SIEĆ TABAK TO PRZEDE WSZYSTKIM LUDZIE OBŁUDA !!!

@Zdegustowana

Sieć to przede wszystkim pieniadze pracownicy mają (usunięte przez administratora) za najniższa krajowa i nie dyskutować z roku na rok coraz gorzej niestety taka teraz jest filozofia firmy.

kiri mir
@Zdegustowana

firma nie ma funduszu socjalnego

@kiri mir

Czy oznacza to, że pracownikom TABAK POLSKA nie są oferowane żadne benefity socjalne? Może warto byłoby o to zawalczyć, to na pewno ważny dodatek chociażby do wynagrodzenia. Czy takie próby były podejmowane w tym miejscu pracy?

gosc
@Alicja

Alicja kiedyś był fundusz socjalny ale firma oszczędza przede wszystkim na pracownikach dlatego fundusz został zlikwidowany. Firmie zależy tylko na zysku i chyba wychodzi z założenia że jak nie ten to inny pracownik. Nie docenia się długoletnich pracowników. Nie nagradza , nie licząc smiesznej premii .

Iga
@gosc

O premie która coraz trudniej z uwagi ma targety z kosmosu niech od razu wyznacza milion na każdy miesiąc a co niech mroweczki zasuwaja na nich za najniższa.

@Iga

Dokładnie ! Kiedyś to była premia dwie stówki wpadało i target łatwiej było wyrobić .Firma zeszła na psy niestety:( A co do talonów to raz dostałam na jakieś święta ale to było baaardzooo dawno.

Sara

Siemka wszystkim mam pytanie jak układa wam się współpraca z kierownikami regionalnymi?

@Sara

Wszystko zawsze było ok.A paru juz przeżyłam :)

Mała_mi

Miśka

Hej orientujecie się się w ciągu ilu dni musi być zrobiona inwentaryzacja po zakończeniu umowy? Pozdrawiam

@Miśka

Teraz chyba wcale,po to wymyślili te zliczenia towarów niedostępnych dla klienta co miesiąc.Niby kadrowa mi mówiła że KR powinien zrobić inwentaryzację cząstkową ale coś mu się nie spieszy.

Tabakowik
@Stary pracownik

A co jesli zrobią inwentaryzacje po odejściu pracownika?

Tabaczek
@Tabakowik

Mogą Cię wtedy cmoknąć...wiesz gdzie- hahaha.

Odradzam każdemu prace w tym miejscu, naciągacze :)

Aqqqu

Nie dziwie się ze nie mogą znaleźć pracownika :)

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.