Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

Czesio66

Panowie, firma naprawdę bardzo się postarała, nie żałowała na sprzęt, samochody i ubrania. Pierwsza wypłata, może na zachętę, ale była bardzo wysoka.

@Czesio66

czesiu fucha się odezwał , proponuje wybrać się do psychiatry może pomoże ? choroby psychiczne to dzisiaj w tym kraju plaga

Eryk
@gość 5

Zdecydowanie lepiej pracuje się w Enevie

@Eryk

dla kogo lepiej ? a co ty w ogóle robisz i kim jesteś ?

Monterek EnevaŁódź

Panowie, Byliśmy w takiej samej sytuacji w jakiej Wy jesteście teraz, w połowie lutego zdecydowaliśmy się podpisać porozumienia i jak do tej pory nie znam osoby, która by tego żałowała, to była dobra decyzja. Nic nie tracicie, możecie tylko zyskać.

@Monterek EnevaŁódź

to zasuwaj na eneve ....,precież prezes musi sobie kupić nowy samochód i wybudować 3 dom , i to jeszcze w tym roku , tacy jak ty z klapkami na oczach są potrzebni do pracy 7 dni po 12 godzin

Odpowiedź: młokos posted on April 23rd, 2015 - 7:55 AM Temat: nowik Komentarz: zgadza się totalna olewka starzy naginają aż miło a my młodzi totalny luzik , coś tam podam ale więcej to w wozie się siedzi albo czeka kiedy odbierze cię stary więc czasami i 3 godziny siedzę za nim z terenu wrócą polecam wszystkim . TO WPIS MŁODEGO Z FIRMY KTORA ROBI TO CO WY

Olo

...czyli wyzysk na maxa , po to by za jakiś czas prezes mógł kupić nowszy model S-klass AMG za kolejną bańkę.... A co tam u Pawełka - zięcia? Kim on tam jest?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
jest super

jedynie co słyszę to KARY KARY KARY KARY KARY KARY , strach z domu wychodzić!!! skończymy w psychiatryku!!!

Kaziu

Mam znajomego w Łodzi, który przeszedł do Enevy po przejęciu strefy WPRT. Zaproponowali mu o wiele lepsze warunki.

exxe

ja też życzę koniom ,dzikom , szczurom i innym padalcom ze sprintu powodzenia , e Enevcie i pracy po 12 h 7 dni w tygodniu ,....:)

ares1

Telekom Usługi podpisały nowy kontrakt z Orange? bo nie wiem czy zrobić bibę z kumplami w ramach dłuższej współpracy z pseudo firmą Telekom Usługi ciekawy jestem czy pseudo prezesina zna te forum hehehehehehe

LOLEK

Z tego co wiem umowy nie podpisze ok 16 osób na dzień dobry... jak odejdzie większość od szerokiego to eneva na Bydgoszczy leży i stęka... taka prawda panowie, co przyjdzie murarz tynkarz akrobata i livebox`a im zatynkuje żeby lepiej działał, zatrudnianie pracownika nic nie da a kto go nauczy sieci? zasad odczytu pomiaru? kierownicy? po co kary kary żeby pracownikowi nie zapłacić... A co do Sprintu DZIEKUJE ZA UDANE ŚWIĘTA!!!!!!!!!!!!!

tolek
@LOLEK

nie bądź śmieszny , szerokie pasmo wielkie mi co , myślisz że tylko wy ze Sprintu potraficie posługiwać się laptopem i miernikiem szerokopasmowym , taką pracę może wykonywać każdy po 2-3 dniowym przeszkoleniu ,nikt was do niczego nie zmusza ,.....i szerokiej drogi życzę , a na swój los to idź się pożal gdzie indziej a nie na forum

2,4MHz
@tolek

Zostaną takie egzemplarze, co nie wiedzą co to DLM, jakie profile ma NEO z SD lub z HD, zresztą w szerokim były już cztery osoby przyjęte i .... żadna nie pracuje, jeden fachowiec znalazł lepszą pracę, drugi po miesiącu doszkalania stwierdził, że w głębokim poważaniu ma pieniądze jakie ma otrzymać za pracę, trzeci w styczniu nagle się rozchorował i.... nie ma gościa, czwarty z ulicy jeździł z "nami" pół roku i twierdził, że da radę, jak przyszło mu pracować nagle w pojedynkę to po 2 dniach rzucił kluczyki od samochodu, zatem zapraszam wszystkich z ulicy do "szerokiego"

obserwatorsprintu
@2,4MHz

nic dziwnego , niskie zarobki , przyciągają desperatów i niskiej klasy ludzi , gdyby Sprint dobrze płacił to by miał dobrych fachowców , a tak została już tylko zbieranina z ulicy

enev

Obecnie wśród pracowników została rozesłana wiadomość o werbowaniu ludzi do firmy a każdy pracownik co zwerbuje do pracy kogokolwiek i zwerbowany nie zwolni się w okresie paru miesięcy ma podobno dostać równowartość wypłaty zwerbowanego w postaci premii – to chyba jest wymowne i pozostawię bez komentarza. Forum które miało pomagać szukającym pracy w podjęciu decyzji zrobiło się bezwartościowym śmieciem. Czytając te wszystkie pozytywne wpisy nie zdziwił bym się aby ktoś z firmy wpadł na wspaniały pomysł rozkręcenia forum i zlecił pisanie tych wszystkich bzdur. Dlaczego a no bo utopili się w kilku strefach, nie ma kto TYRAĆ i trzeba chętnych …… znaleźć, których prawdziwe wpisy o patologii w firmie odstraszają. Gdyby było tak super to czemu 50 ludzi pracujących na pewnym terenie od średnio 20 lat nie podpisało umowy????? Odp. Bo powiedzieli dość WYZYSKU a reszta lada dzień położą wypowiedzenia. Nie ważne gdzie będziesz zatrudniony, Bydgoszcz, Toruń, jedziesz tam gdzie leży strefa i nie ma wymówki, praca min 12 godzin na dobę i 7 dni w tygodniu pomnóż to przez 4. W tej firmie nie ma nadgodzin płatnych, chcesz mieć zapłacone to musisz podpisać drugą śmieciową umowę zlecenia , wtedy możesz liczyć na jakieś 15 zł brutto za tą niby nadgodzinę odliczając potrącenia. Np. byłeś na zwolnieniu wtedy nie ważne ile robiłeś nadgodzin zapomnij o kasie, musisz mieć na względzie opłacenie kar z tych nadgodzin które idą do OPL, a kar można mieć dużo uwierzcie i to nie z Waszej winy ale ponieść konsekwencję musicie. I wtedy po tych i innych potrąceniach zostaje Wam wypłacona jakaś stawka za tzw. Nadgodziny w Enevie . Podpisanie drugiej umowy ma na celu wykorzystanie pracownika na drugi etat więc to jest pułapka w którą wpadli wcześniej koledzy i nie wiedzą jak z niej wyjść . Tak to działa obecnie i zapraszamy wszystkich którym taka praca odpowiada.

dres

zawsze wina po stronie Orange, że Orange nie przelało, że Orange nie rozliczyło, czy naprawdę prezesina wierzy w to, że jesteśmy tacy naiwni i wierzymy w te głupie tłumaczenia? wina jest tylko po jednej stronie - SPRINT czy jak kto woli TELEKOM USŁUGI SA!!!

j4rk

Kablówka nieopłacona , bo do 30,03 prąd nieopłacony bo do 6.04 gaz nieopłacony bo do 5.04 święta na dworcu lepiej spędzę ,a żonie i dzieciom powiem ,że mam awarie ! bo inaczej i tak mnie wywali z domu jak jej powiem ,że firma nie przelała mi kasy ,a dzieciom może złapię zajączka w lesie , a jajko może da się ukraść sąsiadowi który ma kury . Wszystkim w T.U S.A życzę wesołych świąt CZARNEJ NOCY

Mózg

Urzekła mnie Twoja historia. A tak na poważnie to zmień lekarza.

@Mózg

Mózg ,ty mózgu to na pewno już od dawna nie masz ,takich bez mózgowców teraz w Sprincie jest jeszcze 90 % , ale niedługo będziesz zasuwał w Enevie a lekarza to sobie sam zmień baranie

Mozg
@ccdd

90% to jakieś 17 osób na strefie BYZ. A z moim mózgiem jest ok, od jakiegoś czasu już sobie odpoczywa od tej komedii zwanej praca w Sprincie.

@Mozg

Eneva już się ogłasza , że szuka telemonterów na Bydgoszcz, Inowrocław, Świecie, Nakło nad Notecią, Chojnice i miejscowości ościenne Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku wykonuje różnorodne zlecenia na powierzonym terenie, polegające na instalowaniu i utrzymaniu sieci i urządzeń telekomunikacyjnych. Do zakresu obowiązków należy m. in.: usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych, konserwacja, ewidencja i weryfikacja elementów sieci i urządzeń, wykonywanie pomiarów stałoprądowych i szerokopasmowych, montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów. Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane o profilu telemonter, elektryk, elektromonter, teleinformatyk, itp., doświadczenie w ww. zawodach mile widziane, zdolności manualno-techniczne, silna motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny, wskazane uprawnienia SEP 1kV. Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych, dobry pakiet wynagrodzenia oraz narzędzi pracy, szkolenia oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@eneva.pl

monter z enevy
@Mozg

to Ty chyba Mozg na emeryturę już przeszedłeś że jesteś takim szczęśliwcem ? ominie cie praca w spaniałej firmie Eneva , Twoi koledzy będą zadowoleni z nowej pracy po 12 godzin i 7 dni w tygodniu , dojdą do tego jeszcze delegacje a kasa jaka będzie szkoda pisać , zarobki do 5 tys. na miesiąc brutto ,

ktosiek

do ass :Żenadą to jest to , że Orange wybiera w drodze przetargu firme Eneva , która nie posiada odpowiedniego zaplecza kadrowego na strefę Bydgoszczy . Ci co zostali jeszcze w Sprincie (Telekom Usługi ) to na pewno nie przejdą do Enevy za takie pensje , które teraz mają . W Enevie nie płacą za instalacje , za które pracownicy po prostu dorabiali sobie do niskich pensji . Co zaproponuje Eneva ? Nic . Drugą umowę na marne nadgodziny , których nikt nie chce bo chca spędzać czas z rodzinami lub po prostu odpoczywać .

@ktosiek

bardzo mnie to cieszy , ze wam się pogorszy , śmialiście się z tych co zostali zwolnieni lub sami odeszli , to teraz przyszedł czas na was aby się zmierzyć z rzeczywistością podłe szczurki sprintowe , życzę wam jak najgorzej

Poraj
@ktosiek

Jestem ciekaw ilu rzeczywiście się postawi Enevie? Zawsze mogą w Sprincie zostać, Szczecin i Łódź czekają.

ass

witamy w Telekom Usługi SA - żenada!

qqqeee

w TP SA był podział na rejony i odpowiednia ilość pracowników , każdy dbał o swój rejon , a teraz w tych śmiesznych firmach zewnętrznych typu krzak , można być piekarzem i przyjść i pracować na sieci , a skutek jest taki jaki jest totalny rozpierdzielaj , traci ORANGE wizerunkowo i jakościowo , niedługo zostaną bez sieci miedzianej , i obudza się z ręką w nocniku :)na własne życzenie jełopy z ORANGUTANA ,

arek123

gdybym miał zawsze robić vaty,diagi,sprawdzenie przebiegu za każdym razem,kontakt przez tęcze to nie czasu ale życia by mi zabrakło, albo nazwisko kto potwierdza, szczególnie przy zrywaniu synchro gdzie zrywa 3 razy na dzień to jakie nazwisko kto potwierdza niby kur.. co ma potwierdzić, paranoje,absurd to cechy ORANGE POLSKA wszystkim odradzam tą firmę!!!!

dyspozytor sprint

Oszuści i nic więcej do dodania, okradli pracowników z płatnych niedziel. Człowiek pracował w styczniu i lutym po jednej niedzieli, a w marcu dowiaduje się ze nie zapłacą i nie będą płacić za niedziele, firma spadła do poziomu poniżej zera, zdecydowanie nie polecam nikomu pracy w tej firmie, przez 1,5 roku firma regularnie obniża standard. Obowiązków multum a place na poziomie 1400 bez dodatków.

obe
@dyspozytor sprint

jak za siedzenie przed komputerem i picie kawy to i tak dużo , weź przykład ze swoich kolegów i się zwolnij , gdziekolwiek byś nie poszedł to zarobisz przynajmniej 2000 zł i to za 5 dni po 8 godzin , a nie za 7 dni jak w sprincie

monterek
@dyspozytor sprint

Zgadzam się w pełni, oszuści, obiecują a potem zero kasy. Ale to i tak nie przeszkadza ażeby pracować na L4 i po 12H, jak by to PIP wyczaił lub ZUS to jestem ciekaw????? Kisiel w gaciach by co niektórzy mieli, w ogóle to czy pan A.P. o tym wie???

monterek
@obe

Powiedzmy, że za 5 dni od 8 do 16 bez sobót i niedziel da się wydłubać koło 2tyś - czy to dużo czy mało to już inna kwestia, jedno jest pewne, zero stresu, procedur, tęczy, Vatów, Diagów, testów w Sabie i pracy za frajer w niedziele i święta.

Bieda
@monterek

Panowie wiadomo co się z pieniążki dzieje za nadgodziny i inne prace? Podobno wczoraj karty flota nie autoryzowany się na stacjach z powodu braku środków finansowych?

ggll

zły wybór ,bez doświadczenia to w tej branży to możesz co najwyżej rowy kopać pod wtórniki do światłowodów za najniższą krajową, wyjedź lepiej na zmywak do U.K. tu nie ma żadnej przyszłości ,....

DYSPOZYTORSPRINT

Sprint zwalniając fachowców podciął gałąź na której siedział , zostali najwięksi nieudacznicy , widać to po stanie sieci , która jest w totalnej rozsypce , no ale co ja wiem , najważniejsze jest szerokie pasmo , czyli banda matołów z laptopem i miernikiem szerokopasmowym , którzy większość czasu spędzają na BN na kawie i zakupach w Biedronce , a resztę czasu spędzają na szukanie pary o najniższej tłumienności :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.