Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

adi

jaki socjal hehe, max 200zł brutto z tego jeszcze sam płacisz podatek wiec ze 170zł na rękę i to jest prezent na święta w podzięce za tyranie w upale,mrozie,deszczu,śniegu i wichurach!ch.. wie co z taką kasą robić,może na lokatę,niech rosną procenty!hehehe dziady wstydu nie mają,żenujące!

ON44

Hej :-) Praca w Telekom Usługi jest bardzo fajna;-), gwarantuje 1400 zł na rękę co miesiąc plus dodatkowo za instalacje. Ostatnio mają problemy finansowe i jest problem z płaceniem za instalacje i inne prace dodatkowe. Można też poznać procedury OPL przy instalacjach i naprawach uszkodzeń, które zajmują więcej czasu niż właściwa praca, a jest ich na prawdę sporo. Często trzeba zostawać po godzinach, które są oczywiście bezpłatne. Ktoś pisze o pakiecie socjalnym, nigdy o takim nie słyszałem, może chodzi o inną firmę? Bardzo ciekawe doświadczenie pracy pod tzw. presją;-)

Luzak
@ON44

Kolego. Nie wiem co braleś ale poproszę pół. Może też się zarażę huraoptymizmem...

ON44
@Luzak

To oczywiście miał być żart, inaczej musiałbym używać bardzo wulgarnych słów publicznie. Nie zrozumiałeś, ale to nic. Wiadomo, że tylko kawaler mieszkający z mamusią lub stary człowiek, którego już nigdzie nie przyjmą może pracować za taką kasę, albo właśnie desperaci lub przeczekujący trudny okres...

ddd

taki plus że jesteś frajerem dla nich,co to za nadgodziny 15zł za godzinę gdzie już jesteś zrypany po całym dniu pracy,a często później kombinowanie z wypłatą tych nadgodzin,ciągłe skomlenie że nie ma kasy ile razy można tego słuchać!najbardziej wku..a to jak idziesz do domu a tu telefon np o 18:00 od marudzącego dyspozytora że wpadło uszkodzenie 6h i masz załatwione popołudnie,zamiast zatrudnić ludzi żeby były 2 zmiany to wolą zajeździć monterów za żenująco niskie stawki nadliczbowe!!!tak jak napisał @TP jak się zużyjecie to wymienią na nowy model.to jest firma bez zasad,jedyna zasada jest taka żeby prezesowi zgadzała się kasa w portfelu

szczecim

Jak widze napis Sprint to nie bardzo dziekuje zakończyłem współpracę z firmą nie była zła tylko Opl i procedury mnie wykończyły ,a za małe mam dzieci abym musiał leczyć się u psychologa itd pozdrawiam wytrwałych .

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
ddd

@igor,firmy pracujące dla Orange płacą słabo jak każdy prywaciarz nie sa filantropami, jeśli mówimy o zasadniczej to jest rzędu 1900-2200 brutto tyle co na umowie wiec 1500 netto masz na koncie gwarantowane,a poza tym można dorobić aktywacjami,ssi itp tylko są miesiace lepsze ale i takie gdzie dorobisz ze 100zl,wszystko zależy od ilosci zleceń z Orange no i najwazniejsze ile po drodze Sprint okroi albo nie zaplaci w ogole tak jest czesto z SSI,tylko oprocz kasy jest jeszcze sprawa organizacji pracy w ktorej panuje bałagan, nie ma jak w normalnych firmach podzial obowiazkow specjalizacji,masz byc fizolem (nie obrazajac nikogo) do kopania,do biegania z drabina w pojedynke narazajac zdrowie i zycie,czasami zaliczajac z 10 słupów bo linie sa w opłakanym stanie nie konserwowane od ponad 10 lat,praca w stresie pod presją czasu,a do tego masz byc informatykiem który poradzi sobie z zaawansowanymi zagadnieniami informatycznymi,do tego praca w sobote,niedziele i święta tylko w ramach dnia wolnego,zlecenia czesto umawiane po 16 wiec jestes 10-12 h w pracy,wiec czy warto nawet za 2000 netto?!chyba ze chcesz nabawic sie nerwicy i rwy kulszowej i nadal biedny bo trzeba wydać na lekarstwa. ..

TP
@ddd

TO AŻ DZIWNE ŻE LUDZIE JESZCZE PRACUJĄ W TYM SPRINCIE , 2200 ZŁ TO JA MIAŁEM W TPSA W 2000 ROKU CZYLI JAKIEŚ 15 LAT TEMU , DZISIAJ TRZEBA ZARABIAĆ PO 5-6 TYS, ŻEBY JAKOŚ W MIARĘ NORMALNIE ŻYĆ , A PRACA W POJEDYNKĘ I BEZ PODZIAŁU PRACY I POD PRESJĄ CZASU TO WYMYSŁ TYCH PSEUDO-FIRM, MUSICIE WIEDZIEĆ ŻE DLA TYCH FIRM JESTEŚCIE TYLKO ZASOBAMI LUDZKIMI , A JAK SIĘ ZUŻYJECIE TO WYMIENIĄ WAS NA INNY MODEL

ddd

co do cholery z tymi podwyżkami,znowu będą skomleć że jest bieda?albo po prostu cisza jak obecnie,tematu nie było

on4

Gdańsk robi w konia od kiedy dopadli się do władzy,to są starzy wyzyskiwacze,nikomu nie dać zarobić tylko wszystko grabią do siebie,przecież ta firma to farsa,prezes codziennie daje nam przykład jak mamy oszukiwać,kłamać,kręcić a jak już wpadniesz to niestety to już twoja wina że jest kara z Orange,a to że nie ma ludzi,sprzętu i czasu to prezes ma to głęboko gdzieś ... i vice versa!

on3

Niektorzy kiero są ok ale jak Gdansk ich robi w balona a pozniej caly sklad odchodzi to ktos jest winny.....Szczecin pada na pysk....

ON2

ON - masz racje powinno się wyrzucić więcej super kierowników, "nietykalnych" z tej strefy, najgorszej w Polsce !!!, a pozostali pracownicy cierpią z powodu braku kasy, podali kary , które płaci Telekom za "dobrą pracę " na tej strefie. Już dawno powinno się wyrzucić kilku nierobów i zrobić porządek,

ON

Trzej Panowie ( bez pomysłu na ratowanie strefy ) jak zwykle wykazali się błyskotliwością i usunęli ze stanowiska kierownika - BRAWO !!!!. Nad wyraz inteligentne posunięcie. Ciekawe, czy ktoś zauważył tę prawidłowość.

jak tam podwyżki hehehe

Konsul R.P.

Jest bardzo nieładnie ze Prezes i Zarząd Sprint Sp. Z.O.O. i pracownicy tego zakładu nie przestrzegają , Ratyfikacji o prawach osób niepełnosprawnych i Konwencji ONZ która została ratyfikowana przez U.E. i Polskę. Oświadczam ze szanujący się Golfista nie zagra z takim Prezesem. I bardzo współczuję pełnosprawnym pracownikom ponieważ jak Pracodawca nie szanuje niepełnosprawnego pracownika to nie szanuje też zdrowych. Dlatego odbija się to na niepełnosprawnych.

aaaaaaaaaa

U nas wszyscy jeżdżą na neostrady,jedynie na łącza jadą chłopaki z cert A,gdzie jeszcze tak jest że monter nie jedzie na neo,to co oni robia kto ich jeszcze trzyma? ??

ddddd

u nas po ostatniej burzy jeden ma na kolejce 20 uszkodzeń+instalacje vdsl (z dnia na dzień przybywają) a drugi 2 uszkodzenia i kilka deinstalacji,różnica polega na tym że ten pierwszy jest od szerokiego,ma się znać na wszystkim,95% zdarzeń ląduje u niego i robi prawie do 20-tej a ten drugi robi tylko wąskie i nie musi się znać na niczym i przed 16-tą siedzi w domu,wspólny mianownik to taka sama pensja!I jak ma być dobrze w tej firmie.A zaistniała sytuacja wynika jedynie z nieudolności kierownika który nie widzi albo nie chce widzieć tego co się dzieje!

qqq

wstyd przed samym sobą że pracuje w tej firmie

mmmm

a co ze sprzętem po Bydgoszczy?już upłynnili?miał trafić do innych SU

nnnn
@mmmm

a jaki sprzęt był po Bydgoszczy ? zdezelowane drabiny , i połamane wkrętaki , ? w Sprincie nie było żadnego sprzętu oprócz najtańszego badziewia z marketu,...

mmmm
@nnnn

a nas zapewniali mailem kilka tygodni temu, że serwisanci zostaną doposażeni min w mierniki itp po monterach ze strefy Bydgoszczy ale wychodzi na to, że to znowu następna ściema!pewnie na Bydgoszczy jak i wszędzie gdzie jest Sprint wieje nędzą!

nnnn
@mmmm

w 2002 sprint przejął sprzed od tpsa przez 13 lat w nic nie inwestowali , nawet jak coś zostało to się do niczego już nie nadaje , mierników szerokopasmowych było kilka sztuk ale to tez po tpsa , więc przeszły na pewno do enewy ,zwykłych mierników rezystancji w sprincie nikt nie używał bo ich nie było albo były zepsute , laptopy to chyba na szrocie lepsze znajdziesz niż w sprincie , więc na nic nie licz :)licz sam na siebie , ...

miki

kładź na to lachę, po 8h do domu i miej wszystko w (usunięte przez administratora) czym Ty się przejmujesz skoro Gdańsk też ma (usunięte przez administratora) na ztry, premii Ci nie zabiorą hehe

MONTER

JAK DŁUGO MOŻNA TAK WYTRZYMAC PRAWIE NIKT SIE NIEWYRABIA W OSIM GODZIN

ada

nie ma pracownika z niewolnika

dingo

przypuszczam, że nie może,nawet jeżeli jest za to premia,wcześniej otrzymywałeś za to wynagrodzenie w ramach umowy zlecenie ale i w tym przypadku nikt nie może Ci kazać,to jest umowa słowna lub pisemna,możesz się na nią nie godzić bo np nie odpowiada Ci stawka, wynagrodzenie,musisz zerknąć w umowę i zobaczyć jaki jest zakres obowiązków bo pamiętam, że taki był dołączony do umowy,jak się nie mylę to wszystko wrzucili do obowiązków nawet takie które obecnie nie wykonujesz tylko po to żebyś nie podskoczył i robił wszystko ale w godzinach pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.