Opinie o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Avit Adam Rytel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Avit Adam Rytel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Iwona

@żal mi jest 1234 może warto było zgłosić przełożonemu zachowania współpracownika? Wtedy nie byłoby problemu, żeby zauważył, szczególnie jakbyście ekipą się do niego przeszli. Może pracujesz jeszcze w Avit Adam Rytel i jest szansa to zgłosić? A jakie są opinie Twoje o samym pracodawcy? O warunkach zatrudnienia? Informacje o samym pracodawcy przydadzą się wszystkim poszukującym pracy.

Kasia Lasia

dyrektor o mentalności i kompetencjach brygadzisty. brygadziści i mentalności i kompetencjach fornali. właściciel któremu to pasuje, bo nie zna innej organizacji pracy i firmy. tyle w temacie

gogo

Slyszalem ze sa przyjecia na pracownikow produkcyjnych, do upraw polowych. Zglos sie do nich do biura.

delco

Czy są teraz jakieś rekrutacje? Na jakie stanowiska?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Avit Adam Rytel na stanowisko Praca dla malarza wykończeniowca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
gogo

Czasem więcej czasem mniej w miesiącu. Wychodzi fajna pensja. Polecam.

marek

Witam to ile godzin wam przez mięśąc wychodzi .

Iwona

@Wojtasa co według Ciebie warto by w firmie zmienić, by pracowało się lepiej?

Czarnecki
@Iwona

Czarnecki
@Iwona

Iwona - po co pytasz, skoro potem usuwasz odpowiedzi?

Wojtas

Tulip
@Wojtas

Wojtas i inni - czy koniecznie musicie używać słowa "Dyrektor"? To jest naprawde obraźliwe dla prawdziwych Dyrektorów. I tu naprawde nie chodzi o brak wykształcenia, umiejętności, kultury i dezodorantu antypotnego. (usunięte przez administratora)

Kazik

Jarek

Totem Tabu

Od kiedy to prawda jest zniewagą drogi inspemtorze skądś tam? Jeszcze tylko napisz dla jakiej inspekcji pracujesz? No? Odwagi... spradzimy zgodność....

Inspektor z Załusk

Wielu użytkowników internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Fora internetowe w szczególności stanowią miejsca, gdzie dochodzi do przekroczenia granicy pomiędzy wolnością słowa a naruszeniem dóbr osobistych, czy wręcz czynem karalnym. Pomówienie, czyli co za to grozi - W Kodeksie karnym występują dwa przestępstwa związane z powyższym zachowaniem. Po pierwsze jest to pomówienie, przewidziane w art. 212 Kk, zgodnie z którym kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Drugim przestępstwem jest zniewaga, przewidziana w art. 216 §2 Kk, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Znieważyć można poprzez epitet, ubliżenie komuś, np. nazywając kogoś kretynem. O tym co zostanie uznane za zniewagę decydują względy kulturowe i kontekst. Występowanie tylko pod pseudonimem, nawet w przypadku portali nie wymagających uprzedniej rejestracji związanej z podaniem danych osobowych, nie uniemożliwia ustalenia personaliów autora wpisu. Przy dokonywaniu bowiem każdego takiego wpisu zapisywany jest na serwerze serwisu numer IP komputera sprawcy Kolejnym krokiem po uzyskaniu numerów IP jest wystąpienie do Prokuratury z wnioskiem o ustalenie danych personalnych osób, którym te numery zostały przypisane. W przypadku odmowy ze strony Prokuratury istnieje możliwość zwrócenia się do Policji. Gdy znajdziemy się w posiadaniu w/w danych, możemy wnieść prywatny akt oskarżenia przeciwko autorowi wpisu. Niezależnie od postępowania karnego dopuszczalna jest droga cywilna. Jednakże biorąc pod uwagę stosunek koniecznych do poniesienia kosztów opłat i prawdopodobieństwa uzyskania odszkodowania lub zadośćuczynienia, korzystniejsza jest zazwyczaj droga karna.

Szwagier Jarka
@Inspektor z Załusk

Jaki piękny tekst - szkoda ze nie twój, tylko zerżnięty z money pl z sierpnia 2016.

żenuła
@Inspektor z Załusk

Nie podawane są żadne dane osobowe, więc nie ma tu oficjalnego znieważenia ani pomówienia. Może to są tylko pseudonimy artystyczne Pan Dyrektor...

Inspektor z Załusk

Każdy ma prawo do wyrażania opinii trzeba jednak pamiętać, że nikt nie jest anonimowy w internecie i nie wolno nikogo narazić na naruszenia dóbr osobistych lub zniesławienia czy znieważenia.Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Smosmok

(usunięte przez administratora) Pozdrawiam właściciela,ktory nie widzi co się tam dzieje:)

PolnaRusałka

Praca z pewnością nie dla ludzi. Powinni zatrudnić robotów, którzy pracowaliby pod ich dyktando. (usunięte przez administratora) . Praca nie jest dla ludzi samotnych, a tym bardziej dla ludzi, którzy mają rodzinę. (usunięte przez administratora)

E.

Spokojnie, cierpliwosci (usunięte przez administratora)

Życzliwy

Ja tam nie pracowałem ale tak sobie czytam i sądzę że tam powinni zacząć rozmawiać z ludźmi niech się podzielą z dyrektorem swoimi uwagami i dojdą do porozumienia zamiast się oplówać w sieci i tego wam życzę

@Życzliwy

Żeby się podzielić uwagami - to trzeba mieć z kim. U nas nie ma żadnego dyrektora.

andzi88

Pan Dyrektor i jego wysoka kultura osobista... chyba jakaś pomyłka powinno być raczej jej brak. Jego wiedza jest taka kto z kim śpi kto z kim kręci, jeszcze ten spokój to do niego nie pasuje (usunięte przez administratora) a co dopiero chce opanować firmę .

Najstarszy pracownik.

Dość tych kłamstw. Zacznijmy od produkcji. Zarówno Pan Dyrektor, jak i Panowie Kierownicy mają bogate doświadczenie w produkcji spożywczej - poparte wiedzą fachową zdobytą na renomowanych polskich uczelniach. Posiadają też długoletni staż w zarządzaniu personelem, procesami , BHP oraz w aspekcie jakości. Zawsze można liczyć na ich wsparcie, zdecydowane działanie i dobrą radę. Charakteryzuje ich spokój, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista, pozwalające na bezproblemowe zarządzanie, współpracę i wzorcowy przepływ informacji. Personel nadzoru, zwłaszcza Dyrektor Zakładu wyróżnia się perfekcyjną obsługą sprzętu IT, dzieki czemu Firma nie musi zatrudniać dodatkowego pracownika do rozwiązywania problemów IT Administration, Word, Excel, Powerpoint czy Mail. Już w pierwszym dniu zatrudnienia, po dostarczeniu wszystkich niezbędnych dokumentów, zdolności do pracy, badań Sanepid itd, czekają na ciebie: szafka w szatniach czystej/brudnej, odpowiednie asortymenty odzieży i obuwia roboczego oraz fachowe szkolenie stanowiskowe dla nowoprzyjetego pracownika - wszystko godnie z Kodeksem Pracy. Personel nadzoru wspomagany jest przez Dział Jakości - grupę fachowców z długim stażem w przemyśle przetwórczym. Jest to najbardziej stabilny z Działów. Praktycznie w ciągu ostatnich 2 lat nie było tam żadnych roszad personalnych - co wyraźnie świadczy o organizacji i kulturze pracy Firmy. Nad sprawnością urządzeń czuwa liczny, świetnie zorganizowany Dział Utrzymania Ruchu. Jego komunikatywni i wysoce kulturalni pracownicy z zaangażowaniem świetnie współpracują z pracownikami na zmianach produkcyjnych,wspólnie rozwiązując problemy. O wysokiej sprawności i bezpieczeństwie sprzętu (blokady otwarcia pakowaczek, zabezpieczenia, pomiary rezystancji) świadczą inspekcje BHP - praktycznie z kilkoma nieistotnymi uwagami. Produkcja ściśle współpracuje z fachowym Działem Zamówień, który organizuje też transport, oraz Zaopatrzeniem. Jak tylko sięgam pamięcią NIGDY nie zdarzyło się tak jak w innych firmach: np z braku jakiejś sałaty zastępowano ją inną, w podobnych kolorze czy wyglądzie - oszukując klienta, albo kierowca odjeżdża przed ukończeniem załadunku, albo załadowano towar niezgodnie z dokumentami wysyłkowymi. W AVICIE na takie praktyki nie ma miejsca i nigdy nie będzie zgody! Ostatnim ogniwem współpracy jest zespół magazynierów - doświadczonych, pomysłowych ludzi świetnie obsługujących wózki widłowe (wiadomo, wszyscy mają uprawnienia i praktykę). Kończąc - o wysokim poziomie firmy niech zaświadczy choćby niewielka rotacja pracowników. Duża ilość wieloletnich pracowników związanych z Firmą. Myślę, że wiele powyższych wpisów to wpisy rozgoryczonych frustratów, którzy nie przeszli przez rekrutację!

Niebieskooka
@Najstarszy pracownik.

O prosze :D i to jest rzetelna informacja na temat tej firmy! A najlepiej o tym swiadczy brak poprawek administratorow :D Mysle, ze nikt tu nie podwazy zadnej z powyzszych informacji. Wszak wszyscy dobrze wiemy i potwierdzamy rozlegla wiedze Dyrektora, jego zdolnosci informatyczne jak rowniez nienaganne podejscie do pracownikow :D no i ten fragment o kulturze osobistej... mmmmm... miod na moje oczy :D najstarszemu pracownikowi dziekuje za ten komentarz bo zapewnil mi i pewnie nie tyko mi udany wieczor i poprawe nastroju na dluuuugie godziny! Chyba go sobie wydrukuje i powiesze w ramce ;) skislam :D

Maleństwo
@Najstarszy pracownik.

Tak, tak ,tak dział logistyki który przecież doskonale potrafi policzyć palety i NIGDY nie zdarzyło się tak żeby było zbyt dużo palet na samochód :) Przypomnę że dodawanie do 33 to jest poziom drugoklasisty, więc wykształcona kadra w dziale logistyki doskonale radzi sobie z takimi problemami :)

Uchachany
@Najstarszy pracownik.

I co to napisał pan Heniek ze Statkiem ha ha ha

Totem Tabu
@Uchachany

P. Heniek niczego by nie napisał. On dałnach nie pisze.

E.

Ale jaja. Kierownicy zmian.... dyrektor ..... Na szczęście żadna administracja nie jest w stanie wykasować ludzkiej pamięci i zdarzeń w niej zapisanych :):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Avit Adam Rytel - Niepiekła

• Jak się pracuje w Avit Adam Rytel?

Zobacz opinie na temat firmy Avit Adam Rytel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avit Adam Rytel?

Avit Adam Rytel
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.

Avit Adam Rytel