Opinie o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Avit Adam Rytel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Avit Adam Rytel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Krzysiek

Ivona odnosnie zatrudnienia kobiet w tym temacie nic nie wiem ale praca jak dla kobiet jest lekka.Robi duzo ruskich rosjanek chwalą sobie warunki są bardzo dobre po robocie idziesz sie kompać jak chcesz bo ja jesteś brudas to nie kuchnie masz gazowe jak umiesz gotowac to se ugotujesz.Nie ma takiej tragedi jak opisuja ta firmę jest okej a ci co opisują do szczotki i szmaty

Iwona

@Krzysiek, pracowałeś jako kierowca? Praca półtora dnia to dość krótkie doświadczenie. Piszesz, że warunki zakwaterowania miałeś dobre i byłeś z nich zadowolony. Napisz jakie musiałeś mieć kwalifikacje, żeby zostać przyjętym na to stanowisko? Czy są na forum pracownicy firmy Avit i mogliby przybliżyć realia pracy u tego pracodawcy? Chodzi mi o warunki zatrudnienia. Czy są obecnie poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby zainteresowane pracą w tej firmie chętnie dowiedzą się czegoś więcej na temat zatrudnienia.

Krzysiek

Szanuje bardzo firme Avit zostałem zatrudniony jako traktorzysta a zwolniony po 1.5 dnia za głupie piwo.Odnośnie firmy nie mam nic do nich a ci co opisali tą firmę to się nadają do noszenia klatek pozamiatać i traktorowi opony umyć .Kierownik odrazu mnie wsadził na john deere i wcale sie nie pomylił bo wie z doswiadczenia że każdy powinien być na swoim miejscu.Ten co gada na te firme to niech do mnie zadzwoni albo przyjedzie do mnie ja mu powiem o co chodzi że jak zatrudniają kierowców ruskich co przejechał sie na błotniku 15 min MTZ czy Białoruś to u nas w Polshy to nie jest żaden cud kiedyś detami się jeżdziło. A teraz jak john deere czy New Hollandy to nie mogą się ogarnąć. I beczą jak baby że klatki noszą a pojęcia nie maja do jazdy.Odnosnie warunków to nie jeden w domu tak nie ma jak u was.Dostajesz pościel warunki są bardzo dobre.Łaźnia pokoje 2 osobowe jest okej.A ochrona ma racje że mnie zdjeła z tego traktora domyślcie sie sami zeby nie było komedi pozdrawiam Traktor Mazowieckie Pozdrawiam Firme Avit

Iwona

@gość, piszesz, że w firmie dużo się zmieniło na lepsze. Czy pracownicy są zakwaterowani w nowo wybudowanym hotelu? Czy obiady, o których piszesz opłaca pracodawca? Ile godzin trwa praca na polu i czy są jakieś przerwy przy zbiorze? Pracownicy pracują na akord i mogą liczyć na premie? Czy jest to praca sezonowa? Osoby bez doświadczenia też mogą liczyć na zatrudnienie? Czekam na Twoja opinię.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Avit Adam Rytel na stanowisko Praca dla malarza wykończeniowca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
gość

Uważam ze sporo się w firmie zmieniło na lepsze. Nowa hala, duże nowoczesne sanitariaty, stołówki dla każdej ze stref. Dla pracowników na polu obiady. Duży hotel dla pracowników. Pieniądze na czas. Cały zarobek inwestują. Pewnie mogło by być jeszcze lepiej, ale lepiej jest tylko tam gdzie nas nie ma.

marta
@gość

Czy właściciel inwestuje to jego sprawa. Poza tym kto normalny w dzisiejszych czasach będzie pracował w polu nawet za 30 złotych. Dyrektor jeden pewnie boi się dopuścić kogo kolejek lub handluje przez pośrednika cebulą, ziniakiem i bije kasę. Właściciel nie musi wiedzieć k niczym.

@gość

No całą kasę inwestują w nową limuzynę dla Pana ojca dyrektora

były pracownik AVIT
@gość

a gdzie (usunięte przez administratora)

Kris

Mam pytanie do kogoś kto tam pracuje jak naprawde wyglada sytuacja Dlaczego skoro oferuja stawke 11-15 zl za godzine a dniowki nawet do az 145zl Czemu szukaja ludzi? Czemu sa braki pracowników? Czy te obiecanki płacowe to ściema? I jak naprawde wyglada sytuacja liczby godzin pracy na codzień?

10-15
@Kris

Zakład się rozwija, powiększa, więc dlatego zapotrzebowanie jest na nowych pracowników. Oferowana stawka godzinowa to 10-15 zł.

Nina
@Kris

Kris idz tam to zobaczysz jak wygląda (usunięte przez administratora)

Ela

Jak to sie uklada w czasie O ktorej bus podjeżdża po was na pierwsza . Na drruga zmiane I o ktorej powrot?

Karol
@Ela

Bus po 12 godzinnej pracy czekasz i 2 godziny na busa zero szacunku dla pracownikow ze po tylu godzinach ciezkej pracy jest czlowiek

Ela

Stawka godzinowa 10-15 zl? Od czego zalezy to wahanie od-do? Na reke ile pensji dostaje pracownik na starcie na produkcji netto? A ile na polu?

Basia

Czy to jest praca na dworzu na polu???? Czy w budynku?

Daria
@Basia

Wlasnie! Jak to wyglada Czy sie zbiera warzwarzywa na polutwz?

%Kaśka
@Basia

Masz i pole i produkcje. Na polu zarobisz ponad 3000 do ręki na produkcji ponad 2000 do ręki.

%Kaśka
@Daria

Masz i pole i produkcje do wyboru, na polu zarobisz dużo ponad 3000 do ręki

Monik
@%Kaśka

Jak cie przyjmuja do pracy to sami cie przydzielaja na pole albo produkcje? Czy kazdy sam o tym decyduje gdzie chce podjac prace?

Agnieszka

Ile na reke pierwszej pensji dostaje pracownik po przepracowaniu pierwszego miesiąca????

UFO
@Agnieszka

%Jarek
@Agnieszka

Na początek teraz masz na produkcji 2000zł do ręki za etat, na polu od 11 do 15zł za godzinę. Na polu zarobisz ponad 3000zł do ręki więc naprawdę nieźle

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Avit Adam Rytel o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ha.ha.ha.1

a tak wyglądają warunki że nadal pracuje sie po 17-18 godz.a nastepnego dnia trz przyjść do roboty a o jakich kompetencjach mowa,kompetencje to moze i podnoszą ale pracownikom w biurze nie na produkcji

x
@ha.ha.ha.1

chyba nie o tej firnie piszesz tylko o konkurencji ze zdunowa!? tam dopiero wyzysk człowieka

Zdun
@x

A w Zdunowie przymuszają do 16 h pracy ???

Kaśka
@Zdun

no jasne!

Sasza

To jest ukrainski (usunięte przez administratora) :D

Kuba

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Zastanawiam się kto pisze te bzdury!!

x
@Kuba

bzdury pisze perfidna konkurencja ze zdunowa

Basia

Ile dostaje pensji na rękę pracownik świeżo przyjety po pierwszym przepracowanym miesiacu?

prawda

Omijać z daleka. Poraża i wsyd. Jeden wielki brak. Już nigerczyków zaczęli przyjmować bo niema komu robić. Moze warto pomyśleć nad chińczykami? ? ? Szefie czy Cię nie stać na monitoring???

Taki ja
@prawda

Nie Nigerczyków, tylko Nepalczyków. Jeśli nie potrafisz się z nimi dogadać, to rzeczywiście wielki wstyd...dla Ciebie. A jeśli chodzi o monitoring, to lepiej dla Ciebie, żeby go nie było. Nie będzie widać, że się opier....sz :-P

Szwagier Jarka - trzecia próba

To jeszcze raz opowiem: pewnego razu w 2016 bezzębny wpadł na salavity i porozrzucał opakowania. Zadzwonił do spoconego, że na salavitach jest bajzel. Spocony w te pędy przyjechał i posprzątał. Sam. Ze strachu przed wiadomo kim. Pokazali spoconemu zapis z kamery, jak bezzębny robi bajzel i robi spoconego w konia:) Spocony poleciał do wiadomo kogo ze skargą. Usłyszał" potraktuj to jako żart". Kurtyna. Oklaski. Avit. Cyrk.

Jaa Bzzębny
@Szwagier Jarka - trzecia próba

Dobrze, że Ty (usunięte przez administratora) pachniesz perfumami z najwyższej półki i masz zęby jak Ibisz! Znajdę Cię i bekniesz za te teksty! Taki jesteś kur@#W#!@ odwazny to powiedz w twarz! Ciemna maso!

Szwagier Jarka
@Jaa Bzzębny

No chętnie chętnie, tylko gdzie Ty Pawełku masz twarz????

$$$Urzędnik z okolic

Co poniektórzy bardzo rezolutni tutaj, chcieliby zaszkodzić, choć podstaw nie mają- ale dla zasady sami nie mają to inni też nie będą mieli. Taka wiejska mentalność. A może przyjrzymy się waszym krusom- , oświadczeniach do 500+; tacy wszyscy uczciwi? Wiem, że nie...także patrzcie w lustro najpierw oszusty

@kawaler

Polecam- robota dobra. Nie dla lamusów- bo Ci wiecznie niezadowoleni!

Majka

Nie wiem kto dodaje te bzdurne opinie. Chyba niedowartościowani psychole. Praca ok- pensja na czas, nawet premia jest. Nie chcesz pracować- pracujesz gdzie indziej. Nikt kajdankami nikogo nie przykuwa.

szczera prawda
@Majka

tak zgodze sie z tobą nikt tam nikogo nietrzyma na siłę tobie akórat praca odpowiada bo chodzisz jak madonna z wielkim cycem nic nierobisz a i tak pensje bierzesz i do tego premię 500 zł.to ja też bym tak chciał i na twoim miejscu też bym nienarzekał tylko chwalił to cudowne miejsce

Szwagier Jarka - druga próba

Zostaw merytoryczną opinię o Avit Adam Rytel - Niepiekła

• Jak się pracuje w Avit Adam Rytel?

Zobacz opinie na temat firmy Avit Adam Rytel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avit Adam Rytel?

Avit Adam Rytel
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.

Avit Adam Rytel