Opinie o Avit Adam Rytel w Niepiekła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Avit Adam Rytel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Avit Adam Rytel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avit Adam Rytel w Niepiekła

frank

Szukam osób pracujących aktualnie lub w przeszłości w firmie Avit (usunięte przez administratora) Informacja = wynagrodzenie

opluckieroR
@frank

Papaj
@opluckieroR

Oj jest konfidentów jak śniegu w tą zimę :-D hahah

Haha

Niezłego masz lekarza, że Ci takie zaświadczenie wystawi :) Nocek w Avicie nie ma.... no chyba, że zamówienie jest takie, że trzeba pracować do 2 w nocy. Weekendy są pracujące ale istnieje tu system zmianowy a i wolne dni można ustalić jak się chce wiec ze studiami problemu by może nie było. Gorzej jak ktoś jest ściemniacz i wiecznie wymyśla niestworzone historie.... to wreszcie współpracownicy mogą się zirytować...

...

Tak, (usunięte przez administratora)

o.n

Są technolodzy, kierownicy i różni inni podobno znający się na jakości towaru... a odpowiedzialność za zapakowanie produktu nie do zjedzenia ponosi lider, "jak nie ma lepszego towaru to puszczamy co mamy" (usunięte przez administratora)

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Avit Adam Rytel na stanowisko Praca dla malarza wykończeniowca? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno

J

zapis umowny- Kasia

o.n

Większą kasę za bycie liderem.? Owszem ale słyszałem że odpowiadasz nawet za jakość produktu (usunięte przez administratora)

@o.n

tak to niestety prawda..

rozsądna

jeśli potrzebujesz pracy, gdzie płacą na czas, jesteś rzetelny i pracowity, to składaj papiery, (usunięte przez administratora) . Oficjalnie pracuje się zgodnie z kodeksem pracy. Praca jak każda inna, wszędzie każdy narzeka, a tam zmieniło się i to bardzo dużo- na lepsze, w sumie dzięki poprzedniej kierowniczce i dzięki audytom, nie jest najgorzej, a jak jesteś kumaty, to masz możliwość awansu na brygadzistę i większą kasę

gosc

moze warto zateresowac tym odbiorców

rozsądna

Przykro mi to pisać, ale (usunięte przez administratora) wszyscy skupiają się tylko na wzajemnych przepychankach, a to niestety do niczego dobrego nie prowadzi, szkoda, bo bez współpracy trudno osiągnąć sukces. Warto, żeby szef wreszcie otworzył oczy i ocenił sytuację, niech poobserwuje prace K i J (usunięte przez administratora) Ludzie na produkcji też narzekają, ale czy rzetelnie wykonują swoje obowiązki? Nie mają świadomości co robią i jakie konsekwencje może ponieść firma: (usunięte przez administratora) bo tak im wygodnie, rzetelne osoby można policzyć na palcach 1 ręki- to smutne.

nowy34

Dużo osobom w tej firmie zależy na tym by działo się w niej jak najlepiej. Przy tej ilości osób zawsze się znajdzie niezadowolony.

dobrze ze jeszcze Kas.. i Jus..... trzymaja ta firme bo juz by padła

...

Dać się kierownikowi wykazać jak z tym człowiekiem nie da się dogadać nawet, słowa które od niego usłyszysz to nie ma takiej opcji ...

a ja myslę, że kierownik ma potencjal, tylko ludzie dajcie mu się wykazac,osobiscie wielka sympatia go nie darzę, ale może jemu uda się to ogarnąć... chyba, ze wolicie dwie panie z góry..

ja234

przestańcie gadać i czepiać sie firmy w firmie jest jak w każdej innej są niedociągnięcia jak w każdej innej tylko na chwilę obecną mamy bardzoooooooooooo nawiedzonego kierownika produkcji czub totalny ciekawy jestem co odpali następnego dnia tylko obserwować i czekać co dalej

xy

"powiem" firma ma sporo dobrych komentarzy poniewaz te negatywne sa jakims cudem przez kogos usuwane.ja osobiscie nie polecam tej firmy.

mily

widac ze kasi.. prowadzi te opinie kasuje co jej sie niepodoba zajefajna jest

on

dzidzia79

Masz rację. To trochę tak: "ja już nie pracuje to niech wszyscy też nie pracują". Ja tam nikomu nie chcę ani zaszkodzić ani się przypodobać. Dla mnie firma uczciwa.

belmo

Tak to już jest w Polsce, bo jak ktoś już tam nie pracuje to teraz będzie się mścił.

dzidzia79

Chyba o tej porażce to pisze tylko jedna osoba. Może by zmieniła chociaż wyrazy. Firma specyficzna, bo produkuje dla marketów gdzie wymagana jest wysoka jakość. Jeśli ktoś nie umie się dostosować to wylatuje. Dużo jest pracowników pracujących od lat, którzy związani są z firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Avit Adam Rytel - Niepiekła

• Jak się pracuje w Avit Adam Rytel?

Zobacz opinie na temat firmy Avit Adam Rytel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avit Adam Rytel?

Avit Adam Rytel
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.

Avit Adam Rytel