Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

.....

a to pech :( nic byle do pon

,,,

DZWONIŁAM PRZED CHWILĄ DO FUNDUSZU ALE MINISTERSTWO NIE PRZELAŁO JESZCZE DZISIAJ PIENIEDZY KAZALI DZWONIĆ W PONIEDZIAŁEK MOŻE JUŻ BEDZIE COŚ WIADOMO.

.....

Ja juz tak czekam na ta kase mysle ze to bedzie sprawnie ,,,, daj znac jak cos bedziesz wiedziec albo ja tez sobie przedzwonie :)

,,,

NIE MOŻE BYĆ INACZEJ:)ZMĘCZYŁAM TROCHĘ PANIĄ W FUNDUSZU I POWIEDZIAŁA ŻEBYM ZADZWONIŁA JESZCZE OK 13,00 MOŻE JUŻ DZIŚ MINISTERSTWO WYŚLE KASE JAK COŚ PÓŻNIEJ SIĘ ZMIENI TO NAPISZE

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
,,,

JEJ OBOWIĄZKIEM JEST WYPŁATA W CIĄGU 7 DNI JEŻELI SIĘ NIE WYWIĄŻE TO BEDZIĘ MUSIAŁA PONIEŚĆ TEGO KONSEKWENCJE NIE MOŻE PRZEKROCZYĆ TEGO TERMINU PYTAŁAM O TO W FUNDUSZU.

@,,,

Mam nadzieję, że będzie jak piszesz :)

watpliwe

szczerze to watpie... może ktoś znowu robi sobie z nas jaja...

A w który piątek wysłali ??????

pracownica

to koło 6 lutego mozemy miec już pieniadze na kontach oby wszystko było ok a nie znowu mydlenie oczu nam wszystkim

vabbik
@pracownica

Fundusz jak dostanie z Ministerstwa pieniądze to najpierw przeleje p.(usunięte przez administratora)a Ona ma 7 dni na przelanie nam na konto.Wszyscy mają jakieś terminy i to się przedłuża.Miejmy nadzieję,że do połowy lutego będziemy mieli już swoje pieniądze :D

...

fundusz w piątek wysłał wszystkie dokumenty do Ministerstwa , a ci z kolei maja 14 dni na przelanie kasy na konto (usunięte przez administratora).

ktoś dzownił w ostatnich dniach do funduszu, nic tam się nie przyśpieszyło?

vabbiis

a fundusz nadal milczy :/

mąż

małe postępy żona otrzymałe pierwsze pieniądze z zus

Były Vabbik

Do pracownik...juz wczesniej bylo mowione i pisane na forum ze odprawy beda z wyplata za pazdziernik!!

czy ktoś odpowie mi na pytanie czy odprawy które będa wypłacone to z zaległą wypłata za pażdziernik ? pozdrawiam

ea

Czy kto wie kiedy wyplaty. ?

eliza

Dotarły wasze druki Z-3 do zus-u ?

lotto

i co dostał już ktoś kasę na konto

@lotto

kasa będzie na koniec stycznia lub początek lutego

zrozpaczona
@pracownik

Którego roku...?

@zrozpaczona

no mam nadzieję, że tego :)

pytam

czyli o co chodzi o termin ? styczeń, luty, marzec... może za rok ? a może wcale ... bo mnie osobiście już nic nie jest w stanie żdziwić.... mam wrażenie, że jesteś osobą postronną, podziel wiadomościami

vabbiis
@pytam

chodziło mi o termin odpraw... ktos robił sobie jaja pisząc : Odprawy mają być jutro:)!!!!! Jestem byłą pracownicą semax-u. A wiem ze odprawy beda miedzy styczniem a lutym bo dzwonilam do funduszu i tak mi powiedziano.

@vabbiis

ufff..czyli nic się nie zmieniło chwała.....ale dla swojego świętego ......też zadzwonię bo człowiek biernie czyta zamiast samemu się dowiedzieć dzięki serdeczne :)

lidka

Ktos Was w konia robi a Wy jak Losie wierzycie we wszystko co tu jest napisane nic tylko pogratulowac

@lidka

chodzi o termin odpraw???

vabbbb

Jak dla mnie to wszystko jest jakieś dziwne te odprawy i to że pani syndyk wysłała zaległe druki Z-3 Dziś byłam w zusie i oczywiście niema jeszcze mojego druku Czekam na niego prawie dwa miesiące Już pomału tracę cierpliwość

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań