Opinie o Ifm Electronic Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ifm Electronic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ifm Electronic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ifm Electronic Sp. z o.o. w Katowice

maduro

Nie znamy się. Ale muszę ci powiedzieć że masz obsesję na punkcie tej firmy. Czy pracowałeś tutaj? Ktoś ci krzywdę zrobił?

maduro

Bzdura. Odeszły 2 osoby z biura - jedna z powodu macierzyństwa i jedna z terenu dwa 2 lata temu.

Gagarin
@maduro

Pomyłka. W przeciągu 3 lat odeszło 7 osób: - Warszawa - 1 - Katowice - 4 - Poznań - 1 - Gdańsk - 1 1 + 4 + 1 + 1 = 7 Najświerzsze zwolnienie to nie kwestia żadnego macierzyństwa. Sam bzdury piszesz

Gagarin

W przeciągu 2 lat odeszło z ifm electronic 7 osób (polowa firmy). Wynik bardzo optymistyczny

Zakalec

My tu o psach, kotach itp a w miedzyczasie z ifm electronic w Katowicach zwalniaja sie kolejni pracownicy (i to bardzo doswiadczeni i z dlugim stazem pracy). W drodze sa kolejni.

@Zakalec

Też słyszałem. Szkoda chłopa.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ifm Electronic Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ktoś

Nie pomyliliście portali? To nie jest forum dla zboków i animalsów.

Krzysiek

Ja szukam kogoś kto mi wyliże jaja

Mad_Dog
@Krzysiek

To wynajmij se jakiegoś psa. Najlepiej dużego, jak Bernardyn

Merkel

Próbuj może się uda.

Schleck

A szukaja moze kogos na wuzek widlowy? Wrucilem z Niemiec , mam papiery iwszystkie kursy . A w polsce nie ma roboty . moze sie uda

Kozack

Na stronie ifm są ogłoszenia o pracę.

Ponczuś_Piłat

Za dobrą pracę można również do RFN jechać albo dostać podłokietnik w nowym aucie służbowym. Dla prymusów czekają automatyczne skrzynie biegów. Warto się starać i pracować rzetelnie bo zarząd ma chojną rękę. Nie wolno się tylko wychylać. Trzeba być bezgranicznie lojalnym i od czasu do czasu posłodzić gdzie nie gdzie (np na tym forum) i jest super. Dla odszczepieńców i wywrotowców czekają kary, jak na każdego innowierce. Jest wspaniale. Habdurillah!

Gregor
@Ponczuś_Piłat

Taaaa a Pawian zawija w sreberka.

Mr. Prawn Tempura

Toż to nie jest Trol. To najwspanialszy sposród odpustowych makronów!

Ponczuś_NonPiłat

Pisałem. NIE KARMIĆ TROLA.

Uryna_700
@Ponczuś_NonPiłat

Czemu go patałachy nie słuchacie? Przecież pisał! On jest z ifm-u. Trzeba go słuchać!

trololo

Trol to koleś piszący pod nickami takimi jak PGNiG / Pavian. Ciekawe jaka krzywda spotkała go z rąk tego pracodawcy, że się tak wyżywa. Podobno takie opinie wystawiają najgorsi pracownicy, którzy zdecydowanie zasłużyli na wypowiedzenie.

Ponczuś_Piłat
@trololo

Jak dobrze, że są jeszcze ludzie (nazwijmy ich dobrymi ludźmi), którzy wstają wcześnie rano lub nie śpią do późnej nocy i bronią tego elitarnego, wręcz Świętego miejsca pracy przed plugawymi hejterami i trolami internetowymi. Prowadzą swoisty dżihad przeciwko niesprawiedliwemu opluwaniu swojego nieskazitelnego pracodawcy. Jesteście niesamowici! Bismillah! Fi Sabilillah!

uwaga

Uwaga trol. Nie karmić.

Pavian

Do budy (usunięte przez administratora)

Vorsprung_durch_Technik

Osobiscie proponuje serie przeplywomierzy SDxxxx. Bardzo dobra jakosc i stosunek ceny do mozliwosci. Dzial Tele-Sales zajmuje sie takimi "grubymi" tematami i na pewno tamtejsi "technicy" pomoga w doborze odpowiedniej aparatury. Przeszkoda moze byc jedynie dopuszczenie Atex do stref wybuchowych no i srednica odcinka rury pomiarowej (zalezy jaki kaliber). Polecam ifm ze wzgledu na jakosc. Close to You and happy Easter!

PGNiG

Czy macie moze czujnik do pomiaru gazów analnych? Pytam poważnie

Kajetan P.

Aha. Dziewczyny które umawiały się ze mną na wyjazd na Malte, informuje że już nie aktualne

Grażynka

Achim, kaj żeś jes? Zista ci upiekła. Poza tym, jak żeś wyloz z doma to żeś kibla nie spukał. Twoja copa całom noc tam leżoła i dopiero nad ranem wode żech spuściła. Aha i jeszcze chcioła ci powiedzieć - przeszła żech na islam i jada do Francji

Achim

O co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Ifm Electronic Sp. z o.o. - Katowice

Ifm Electronic Sp. z o.o.
  • Węglowa 7
    40-105 Katowice
  • NIP: 6342531910 KRS: 0000213915

Ifm Electronic Sp. z o.o.