Opinie o Skanem Introl w Swadzim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skanem Introl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Skanem Introl o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanem Introl w Swadzim

nowa

kto to jest ta cała magda? Wszyscy o niej źle gadają, jakim cudem udało się jej zająć kierownicze stanowisko, skoro jest taka chytra i fałszywa? Ehhh... jak widać system kierowniczy w tej firmie kuleje. to jak może reszta funkcjonować....

m.r.

taka firma dla mnie nie ma wogule przyszlosci ...pozdro dla pana D>J .....idzcie ta droga upadłosci ...bez szacunku dla pracownikow i cofając sie w rozwoju ....z beznadziejnym SZ.P pozdro ziomy. SKanem Górą

Szczęśliwego Nowego Roku

lisek

Oraz byli asystenci i doradccy ? Bo są jeszcze w Skanemie tacy .

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
lisek

Może po odejściu najwiekszego pupila w ślad za nim pójdą jej "dzieci "?

inny

Wcale się nie dziwie. W "Chemes to tak i lepiej.." od teraz TAK. Od czasu odkąd nie ma osoby która wprowadzała zamęt i bałagan napewno jest lepiej. Gratuluje powrotu Pana M.R. z takimi ludźmi można wszystko osiągnąć. Wypada współczuć i trzymać za Was kciuki.

kolejny były drukarz

zegnajcie koledzy. z Wami fajnie się pracowało, ale z tym co góra tu teraz na nasz koszt wyprawia - mówię niech się bujają .... Ciągle tylko w "w Chemesie to tak, w chemesie to lepiej robią.... " dość mam tego poniżania i okradania nas z pensji i dodatków. Niech sobie góra dalej ludzi z chemesu, barta albo z ccl ściąga, choć jak widać żaden drukarz ani wartościowi ludzie nie chcą tu przyjść.. firma idzie na dno ....

zadowolony

Co się porobiło w tej firmie tylko tabelki rządzą i jakieś ebity, ciekawe co na to OLe, chyba ma wgląd tylko na tabelki , w Norwegii liczy się też człowiek tylko w POlsce jest inaczej>>>Pozdro dla tych co zostali na tonącym okręcie...Nie ma co się bać nie ta praca to inna albo w innym kraju

lisek

Tak wiele trudu i serca włożył tą firmę pan Romuald Szperliński ktory był dumny ze swoich pracowników oraz z tego iz może ich sowicie wynagradzać ,choć opinia o introlu nie była zbyt pochlebna to wynagradzały to wysokie zarobki Dzisiaj zarówno opinia jak i zarobki nie zachęcają do zainteresowania się propozycją podjęcia pracy

lisek

Może czas ocenić białe kołnierzyk ? - żeby oceniać trzeba znać specyfikę pracy, tabelka to nie człowiek , zejdzcie na produkcję i zobaczcie co oceniacie łatwo oceniać z za biurka to nie jest fabryka szklanek lub tacek do frytek sprawiedliwy system - śmiech a może tak dostosować pensje białych kkołnierzyków do pensji z ccl ( naszego aktualnego wzorca) lub lepiej zaproponować Olemu zmianę nazwy na CCL ?

Szczesliwy

Magdaleno cofnij się w czasie :) i oceń swoją osobę kiedy pracowałaś jako handlowiec....i co zwolniła byś tak nie kompetentnego fachowca jakim byłaś ????? twoja osoba pozostawała wiele do życzenia a jednak dostałaś szanse . Pastwienie nad ludźmi chyba ekipie zarządzającej sprawia frajdę . Nie polecam tej firmy .

@@

Ciekawe czy ktoś wymyślił system oceny dla Magdy i Zyzola?jak wiadomo Zyzol nie wyrabia sie z tabelkami na czas....

HR

Moi drodzy! Ależ nowy system który to z wielkim trudem został wprowadzony, jest systemem ocen sprawiedliwym. Daje możliwości tym którzy naprawdę się starają. Został on opracowany przez najwybitniejszych specjalistów w branży, którzy to sprawdzili się w optymalizacji kosztów w niejednej firmie. Zapominacie chyba też, że doskonale wiemy co robicie i na czym polega wasza praca. Zapraszamy wszystkich, w czasie pracy do rozmowy, abyśmy mogli rozwiać wasze wątpliwości! Jednocześnie nieoficjalnie powiem, że mamy ze Sławkiem wytypowanych już pracowników którzy są zbędni, a więc szykują się kolejne zmiany korzystne dla firmy! A dla osób chętnych do pracy w naszej firmie. Zapraszam was na rozmowę, abyście osobiście mogli się przekonać jakie możliwości awansu i rozwoju zawodowego wam damy!

lisek

Witam przyznawanie grup to jedna wiedna farsa żeby oceniać ludzi należy znać specyfikę pracy a nie tylko patrzeć bezwiednie na tabelki -system sprawiedliwy drukarz na 10 kolorowej tak samo oceniony jak na 2 i 3 kolorowej maszynie .

mag

czy ktos moze wyjasnic od kiedy lub przez kogo ta dobra kiedys firma wpadla w takie problemy?

oWo

W skanemie szukają jakościowca? Może warto tam uderzyć?

izi

Pytaj raczej w Chemesie tam na pewno szukają.

jaba

Witam, jest ponoć zapotrzebowanie na jakościowca właśnie wróciłem z landu i szukam pracy w zawodzie z wpisów nie wynika nic ciekawego napiszcie czy warto aplikować bo ponoć szukają fachowca.

pomocnik murarza

Dużo krytyki kierownictwa ,ale jakimi skur......i wyjesteście wie każdy pom ocnik !

Zostaw merytoryczną opinię o Skanem Introl - Swadzim

• Jak się pracuje w Skanem Introl?

Zobacz opinie na temat firmy Skanem Introl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanem Introl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 1 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanem Introl?

Kandydaci do pracy w Skanem Introl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanem Introl