Opinie o Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) w Oława

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Standis Polska Sp. z o.o. (Oława). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) w Oława

Konrad

Jaka jest przyczyna tych zwolnień o ile jest to prawda?

Olo
@Konrad

Brak zamówień, w tej firmie ostatnio nic się nie dzieje. Ludzie robią same prywaty. A pracownicy sami uciekają do innych firm nieczekając aż to upadnie.

OP

To ostatnia niedzieeeeela, dzisiaj się rozstanieeeemy....

Mistrz

A może czas zapytać dyrekcję firmy co jest prawdą a co fikcją. Odwiedzją to forum osoby nadal pracujące w Standis i może ktoś z nich będzie na tyle odważny żęby zadać to pytanie komuś z swoich przełożonych i w ten sposób zakończy nie potrzebne spekulacje na teat tego czy będzi upadłość czy jej nie będzie, ewentualnie zawsze można poczekać aż ta informacja stanie się jawna. PS Ktoś wie ile trawa ogłosznie oficjalnie upadłości po złożeniu dokumntów no i gdzie można takie info znaleźć?

Bicie piany
@Mistrz

W firmie bylo przeludnienie od ok 3 lat , biuro bylo wieksze niz produkcja i wszyscy to widzieli , a mialo to zwiazek z wdrozeniem systemu ERP . Tak sie niestety wlasnie robi ze zatrudnia sie do wdrozenia do wpisywania danych a potem sie zwalnia . Na dodatek poprzez zarudnienie nowej dyrekcji w 2016 ktora miala przejąc stery w 2017 roku biuro stalo sie kompletnie niewydolne i pojawily sie same problemy, a oni zamiast zajac sie ich rozwiazywaniem to szukali winnych, wiec wlasciciel skorygowal zatrudunienie obcinajac definitywnie czesc personelu gdzie obiecanki nie szly w parze z pracą. Trzeba bylo nie obiecywac cudów!!! Korekta zatrudnienia dotyczyla glownie nowej dyrekcji i kierownictwa metalu z 2016 oraz pracownikow biurowych. Wlasciciel firmy mial dosyc sponsorowania nie wydolnych ludzi ktorzy nie potrafili ze soba wspolpracowac i tworzyli tylko niepotrzebne dodatkowe problemy a nie szukali rozwiazan. To byl kompletny brak kompetencji . Do upadlosci to jeszcze daleko a nawet bardzo daleko , wiec spekulacje na ten temat sa bezsensu. Zeby tak sie stało wlasciciel musialby zrezygnowac z prowadzenie biznesu w Polsce , a na to sie nie zanosi gdyz nadal planuje nowe inwestycje na lakierni metal i nawet na drewnie . Co wcale nie oznacza ze nie bedzie chcial korygowac zatrudnienia na plus czy na minus w zaleznosi od oblozenia , i to chyba jest raczej normalne bo przeciez nikt nie chce dokladac do interesu w prywatnej firmie . Pozdrawiamy wszystkich pracownikow z portalu GOWORK , ktorzy swietnie bija piane a nasi naiwini koledzy daja sie zlapac , przypomne za jedyne 400zl miiesiecznie mozna sterowac wpisami , jest ktos chetny ?

Dyrekcja Standis Sp z o.o.

Wasze wypowiedzi nie sa bezkarne , wiec prosze sie zastanowic zanim sie cos napisze , nie ma zadnego wniosku o upadlosc . Dyrekcja podejmie skuteczne dzialania prawne majace na celu ochrone przed pomowieniami i oszczerstwami bylych lub obecnych pracownikow

Otto Ostatni Sprawiedliwy
@Dyrekcja Standis Sp z o.o.

Dyrekcja traszy konsekwencjami prawnymi, a między czasie zwalnia z firmy kolejne 15 osób. Tak wygląda praca w Standis, może jednak nie praca ale jej brak.

Pedro

Nie rozumiem osób, które przychodzą do pracy maja zakres obowiązków a teraz komentują!

Firma Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
King of Standis

Co za bzdury ta firma ma się (usunięte przez administratora) zwalniają wszystkich tych którzy nie potrafią współpracować z nowymi władzami firmy.

Słońce
@King of Standis

A w życiu są tylko piękne chwile.

prawda
@Słońce

Mam nadzieje że autor tego wpisu napisał to w żartach i ma świadomość jaka sytuacja panuje w firmie a jeśli było to napisane na poważnie, to radzę zejść na ziemię i zacząć szukać sobie nowej pracy bo później obudzisz się z ręką w nocniku

Queen

Król ma racje !

Spawacz

Sa przyjęcia na spawaczy?

Ed
@Spawacz

Chyba bardziej zwolnienia

Taki wy

Zwolnili połowę załogi z dołu , a na górze dalej pełen ul trutni. Między innymi to też przyczyniło do sytuacji firmy.

Taki ja taki on

Pozwalniali fachowców , pozwolili odejść osobą którzy się znali na swojej pracy, od razu było widać co tą firmę czeka . Wcale mi nie żal , za większe pieniądze to w biedronce przyjmują

Luidzi

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Podpowiedzcie kilka wskazówek, jaka atmosfera?

Niepokonany
@Luidzi

Ta firma jeszcze istnieje ????

Takija
@Luidzi

Tak ta firma potrzebuje naiwniaków którzy będą pracowali za marne grosze

Łust
@Takija

Nie, nie potrzebuje wręcz przeciwnie zwalniają ile moga, powoli kończą swoja działalność

a o tej upadlosci to przy kolacji powiedzial ? czy w olawskiej pisali ?

J
@2

O tym nie trzeba nigdzie pisać, tą upadłość widać gołym okiem

Kadra zarządzająca to jakiś żart. Wszystko robią z (usunięte przez administratora) strony. Brak osoby która by tym wszystkim pokierowała. (usunięte przez administratora) kwestia paru miesięcy

sw mikołaj

tak prężnie jak premie swiateczne...

I jak tam sytuacja w tej firmie ? Z tego co wiem dalej prężnie działaja ? Prawda to ?

nie góral

typowy komentarz roszczeniowego robola, któremu się wszystko należy, ale pracować się nie chce...

co sie dzieje ?

co sie dzieje w tej firmie ?????????

$$$

ja tam żyje prestiżem jaki daje mi praca w tej firmie , po co $$$ ?

€€€2
@$$$

To nakarm rodzinę i opłac (usunięte przez administratora) swoim preztiżem .....

Paulina

@Jakoś tam - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Standis Polska? Z Twojego wpisu wynika, że firma ma problem z regularnością wynagrodzenia - czy sytuacja została wyjaśniona? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Kriszna

Uwaga na Rolkę chodzi na fajeczke z nowym dyrkiem i mu wszystko śpiewa co kto gada (usunięte przez administratora) jeden

Nieustraszony

Słyszałem ze niezła lipa w standisie, obiecane podwyżki byly tylko obiecane . Ciekawe ile jeszcze osób się zwolni

Stolarz
@Nieustraszony

Niektórzy już nie chcą podwyżek,wolą jeść z ręki swoim przełożonym, zwłaszcza w soboty("jeść z ręki" to bardzo łagodne określenie)

Nieustraszony
@Stolarz

W soboty ? Juz zaczeli pracować niedziele, uczcie ich tak dalej . Banda przydu pa sów

Zostaw merytoryczną opinię o Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) - Oława

• Jak się pracuje w Standis Polska Sp. z o.o. (Oława)?

Zobacz opinie na temat firmy Standis Polska Sp. z o.o. (Oława) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Standis Polska Sp. z o.o. (Oława)
1.7/5 Na podstawie 129 ocen.
  • Rybacka 5
    55-200 Oława
  • NIP: 8951768101 KRS: 0000019137

Standis Polska Sp. z o.o. (Oława)