Opinie o Greenfly Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Greenfly Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Greenfly Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenfly Sp. z o.o. w Rzeszów

Grażka

Brak wypłaty to norma.

Maria
@Grażka

No nie wiem czy taka norma, na pewno nie według KP. :/ No i chyba nie może być taki dosłownie totalny brak, bo przecież nikt by tu za darmo nie pracował?

Grażka Nowy wpis
@Maria

Proszę się zatrudnić i sprawdzić

Były pracownik Nowy wpis
@Maria

Nie płacenie jest sposobem szefa na pozbycie się pracownika, żeby sam się zwolnił, więc to zdecydowanie nie jest według KP. Ci co tam pracują zapewne mają w końcu płacone, bo są jeszcze potrzebni...

Maria Nowy wpis

A chyba, że w ten sposób, nie wpadłam na to. No i w sumie tym potrzebnym chyba normalnie będą płacić, bo po co marnować czas na branie nowych? Rekrutacja kosztuje i trochę trwa jednak

Były pracownik Nowy wpis
@Maria

jeśli norma to 2, 3 tyg. lub miesiac spoznienia to ok...

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Greenfly Sp. z o.o. jako Grafik? Jakie macie wrażenia?

Grażka

Nie polecam, w ogóle ta firmę omijać szerokim łukiem. Szef jest marzycielem i ciągle próbuje wdrażać nowe pomysły na które marnuje pieniadze, a o wypłacie można sobie pomarzyć miesiącami.

Test

Jest jakaś rekrutacja w tej agencji? Szukam pracy w marketingu internetowym ale brak odpowiedzi na mail na stronie i brak ofert na popularnych portalach.

Kamila

Co z tym ZUSem - płacą za pracownika czy nie? Odpowiedz że jak tam pracuję to mogę sobie to sprawdzić nie jest dla mnie satysfakcjonująca, bo po prostu chcę wiedzieć czy w ogóle tę pracę podejmować - jeśli faktycznie mają tu miejsce takie praktyki to ja nie chcę takiej pracy nawet zaczynać.

Dobrze że już byy pracownik
@Kamila

Nawet nie myśl o pracy w tej firmie ja miałem pecha i słabo szukałem informacji, ciągłe problemy z wypłatą na czas, praca jak najszybciej na wczoraj, nadgodzinny za tak zwany (usunięte przez administratora) , na szczęście już z tą "firmą" nie mam nic wspólnego, polecam popytać się na mieście co ludzie mówią o warunkach pracy w tej "firmie" nie ma żadnego zadowolonego byłego pracownika a o rzeczach których można usłyszeć to powinien się tym jak najszybciej zająć PIP

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Greenfly Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
wodzu

haha, widze po latach, nic sie nie zmienia... trzymajcie sie tam byczki ????

To prawda Ze firma nie płaci za zus ?

@Ania

Jeśli tam pracujesz/pracowałaś, możesz to sprawdzić w PUE ZUS przez internet albo zadzwonić do Centrum Obsługi Telefonicznej (22 560 16 00).

@Ania

Żeby tylko zus nie mówiąc o innych zobowiązaniach. !!!!!! - Omijać szerokim łukiem pod każdym względem.

Długoletni pracownik

Pracuję w firmie GreenFly już prawie 9 lat i nie mam takich negatywnych doświadczeń. Owszem, nie zawsze jest różowo, bo są różne okresy - lepsze i gorsze, ale nie mogę potwierdzić tej opinii. Jeśli ktoś chce zarobić i się nie orobić oraz np. ma za wysokie mniemanie o sobie i swoich umiejętnościach to faktycznie nie będzie mógł liczyć na złote góry. Pozdrawiam.

jednazwielu

Uwaga na te firme. Nie placą w terminie pensji i nie oplacali nawet składek Zus pracowników. Obiecują zlote gory. Jak sie okazuje ze to ściema robią wszystko zeby samemu zrezygnowac z pracy. Mają ulubionych wybranych klientow. Reszte traktują jak skarbonke nie dbając o nic. Tylko biorą pieniądze. Usunęli poprzednie komentarze.Tam były prawdziwe opinie. To pisza sami.

Krystyna
@jednazwielu

Coś mi tu nie gra. Na GoWorku przecież nie można usuwać swoich, a co dopiero kogoś opinii. Może pomyliłaś pracodawców i byłaś wcześniej na innym wątku? Na pewno chodzi Ci o Greenfly?

legion
@Krystyna

A czy prezesem tego Greenfly (z NIP 8133725918) nie jest ta sama osoba która prowadziła obecnie zawieszoną jednoosobową działalność pod tą samą marką (z NIP 8133228410), której dotyczyła wspomniana usunięta strona na GoWork? :)

Alex

Witam, prowadze kampanie internetowa mojej firmy, jestem zadowolony z profesjonalizmu firmy GreenFly , wszystko wytlumaczone , dobrze ustawione oraz przynosi efekty , oby tak dalej . Polecam!

Zażenowany

A czy to nie jest serwis o pracodawcach? Opinia powinna być od pracowników, a nie klientów!! To opinii od klientów są inne portale

aleksandra

Jako Klient polecam , miła obsługa , dobre ceny jak na Rzeszów:)

Zostaw merytoryczną opinię o Greenfly Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Greenfly Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenfly Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Greenfly Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Al. Gen. Władysława Sikorskiego 91
    35-304 Rzeszów