Opinie o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. w Radom Pionierów 31

ktosiek

Zajmijcie się obrotami i klientami a nie pierdolami Na głupoty macie czas ale żeby podjechać do klienta albo żeby na czas zrobić ofertę to nie

klient

Mam pytanie dlaczego oddziałami nie kierują kobiety?one zawsze łagodzą obyczaje

kobieta
@klient

No właśnie, dlaczego? Kobiety są dobrymi menadżerami.

raabowiec

On z całym szacunkiem do Niego ale też mi się wydaję że powinien zostać na tym stanowisku co jest.Super przedstawiciel szanujących klientów takich osób naprawdę jest mało

pip

Jak rozgraniczy koleżeństwo od kierowania oddziałem to będzie ok.musi trzymać twardą rękę

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Maja

Bzz, bzz... ;)

gucio

Do @gnieznianin były kierownik nie że był nieudolny tylko miał miękkie serce ale ten obecny nie jest lepszy zbyt miękki i za chwilę wszyscy wejdą mu na głowę.Jako PH zajebisty ale jako osoba kierująca to mam wątpliwości

mad

@kasia a dlaczego pozwalacie sobie na takie traktowanie?Wystarczy zgłosić to odpowiednim ludziom .

mad

Pracować w tak dobrze rozwijającej się firmie to zaszczyt.Osoby piszące źle na jej temat to jacyś zdesperowani lub na wypowiedzeniu pracownicy

przyszły pracownik

a coś więcej? jaka stawka? zmiany? jaka umowa?

Roman udany
@przyszły pracownik

Jak Ty to widzisz?? Mamy rekrutację przeprowadzić przez portal plotkarski z podaniem indywidualnych warunków?? Idź Ty może do Bechcia lub Lindabu jak koleżanka z Sigu z Dzierżoniowa

przyszły pracownik

jak wyglądają zasydy zatrudnienia w tej firmie? tzn jaka umowa jaka stawka itp itd

Roman udany
@przyszły pracownik

wszystko na przyzwoitym poziomie, zapraszamy

Nikita

To że sprzedane nie oznacza końca.Znam oddział gdzie nieruchomości sprzedane a oni funkcjonują dalej.Czasami korzystniej się wychodzi dzierżawiąc biuro i plac

Piekarz

Nieruchomość magazynu i biur w Bielsku białej sprzedana, info 100%... Koledzy ? Kończymy się ?

pip

@ole o którym oddziale myślisz?

ole

Zgadzam się z Tobą, w tym oddziale jest jeden wielki (usunięte przez administratora) i .........

Cfaniak

Najzabawniejsze jest to że się ludzie rozpisują o firmie której już dawno nie ma :) Sp. z o.o. to jest w zooooooooooooooooooooo. Od dłuższego czasu ta firma to S.A. ale czego można oczekiwać od szanownego gremium które się doktoryzuje. Jak to ledwo podstawówkę o własnych siłach skończyło :) I potem się dziwić że narzekają orły które nawet nie wiedzą gdzie "pracują". Narzekać każdy polak umie taka nasza przywara...

tom1

składaj CV, tylko sprawdź jak Twoi klienci płaca, jeżeli maja poślizgi to 3W nie ma litości. szczególnie w regionie zachodnim gdzie dyrektor odpowiada swoim pracownikom, chcesz limit poręcz za niego. jedno prawda atmosfera jest fajna.

kol

Tak z branży tylko że w konkurencyjnej firmie.Dużo osób chwali pracę u was więc chyba zaryzykuję i wyślę CV

słońce

A ja wam powiem jedno -niech każdy zajmie się swoim życiem.Jeżeli zazdrościcie fajnej atmosfery w oddziałach to popracujcie nad poprawą w swoim miejscu pracy.Trzeba uczyć się od najlepszych

Nikita-

@kol a Ty z branży czy nie? masz doświadczenie, dysponujesz portfelem klientów?Składałeś CV?brak informacji...nie będziemy żyć wiecznie :-)

kol

Najlepiej to Jarocin ale chyba nie mam szans .Wszyscy mają tu widzę długoletnie doświadczenie

Zostaw merytoryczną opinię o 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA SP. Z O.O.