Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Zainreresowana_pracą

Ja mam pytanie o zarobki w HR. Orientuje się ktoś ile można dostać na początek?

Zoja

Jak tam u Was wyniki po wizycie szopera?

Ramona

Witam, mam pytanie ile obecnie mniej więcej zarabia na początek osoba zatrudniona na stanowisku doradcy klienta indywidualnego ? Chodzi mi o podstawę, bez premii za plan sprzedażowy.

PPracownik
@Ramona

Od września nowo zatrudnieni będą mieć 5k brutto

Poczatkujacy

Ile zarabia nowy pracownik w tym banku?

łukasz
@Poczatkujacy

10 tys brutto +/-

PPracownik
@łukasz

Niby gdzie ? Pracuje od prawie 8 lat - nie na KP - i nie mam takiej podstawy nawet założeniem że liczę plus podwyżka z września… po co ludzi (usunięte przez administratora) ?

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zafirek

Czy dla Pracowników są karty lunchowe?

Zaciekawiona

Dzień dobry, jaka jest podstawa brutto dla doradcy klienta indywidualnego rozpoczynającego teraz pracę? Czytałam też o jakimś dofinansowaniu do żłobka?

Ktoś
@Zaciekawiona

Od 09.2023 minimalne wynagrodzenie ma wynosić 5k brutto

Nie jestem z Wieliczki ani nawet z okolicy ale kultura osobista piszącego mail mnie poraziła. Mając takich klientów nie dziwię się, że obsługa może nie wytrzymać.

M

Czy coś się zmieniło w obsłudze klienta indywidualnego?Bardzo długo pracowałam i zawsze klient był weryfikowany po dowodzie osobistym lub paszporcie .Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem kultury u klienta.

Hej polecacie pracę w PKO w Wąbrzeźnie jakoś doradca klienta kasjer?

pp
@@anonim

odnośnie pracy w PKO to jest to ciężka, stresująca, nieadekwatnie do obowiązków opłacana praca. Więc jeśli dasz radę psychicznie to próbuj ale musisz się liczyć z "układami, układzikami, pupilkami, podkradaniem klientów itp" niefajnymi sytuacjami

@pp

W tej placówkę Pan/Pani pracowała? Mam propozycję pracy tam i nie wiem co robić

Agf

Witam. Czy kwota min. 7 tys brutto jest realna na stanowisku specjalisty ds restrukturyzacji w Centrum Restrukturyzacji i Windykacji? Jakie są premie i czy są realne do wyrobienia? Plus prośba o info na temat dyrekcji ww komórki bo różne opinie o Panach Dyrektorach i jednej Pani krążą... Pozdrawiam

DoradcaBO

Hej. Pytanie kieruję do pracowników BO. Jak sobie radzicie z dochodowością? Często się zdarza że nie wchodzi i nie macie premii? Macie jakąś strategię? Da się w ogóle jakąś mieć?

Wieloletni doradca
@DoradcaBO

W moim odczuciu nie da się mieć strategii. Nawet jak, jakimś cudem, zrobisz dochód to może przyjść klient i spłacić kredyt z ubezpieczeniem. Wtedy ucieka Ci z nowej sprzedaży a na decyzję klienta nie masz wpływu. Nad dochodowością nie da się zapanować. Stock miał się robić sam, nie pamiętam kiedy ostatnio dowiózł mi wynik. Nowa sprzedaż to głównie kredyty z ubezpieczeniem, gdzie chętnych jakoś brak. Ja nadrabiam lokatą inwestycyjną

Ooo

Witam , czy są prowizje od sprzedaży i ile?

@Ooo

Nie. Jest premia kwartalna zależna od sprzedaży. Każdy produkt jest punktowany i masz określaną jakąś ilość punktów do realizacji na kwartał. Masz odcięcie na realizacji- maks 150%- za nadwyżkę Ci nie płacą. Twoje punkty dają Ci 40 % realizacji planu, kolejne 40% dochodowość i 20% jakość -nadwyżki dobijają do 150 %

Ble ble ble

Jestem na urlopie ale chodzą słuchy, że ma być jakiś program pilotażowy dotyczący ewidencjonowania poszczególnych czynności pracowników. Czy ktoś wie coś więcej co to za twór ?

Pracownik 35
@Ble ble ble

Może chodzi o pracę w tym samym czasie na dwóch stanowiskach i trzeba to zweryfikować np doradcy kasjerzy którzy są również skarbnikiem i w tym samym czasie ośmiogodzinnego dnia pracy lub PO Zwróciły na to uwagę zewnętrzne związki zawodowe odpowiedzi jeszcze nie było Pisały o tym związki zawodowe zewnętrzne odpowiedzi jeszcze nie dostały

Czy wiecie coś o podwyżkach uznaniowych, które mają być wypłacane z podwyżkami stazowymi we wrześniu?

PKO

Bardzo dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego problemu , kradzieży pieniędzy z konta bankowego, Fachowa pomoc doradcy co robić w takiej sprawie. Pieniądze wróciły na konto. Bardzo dziękuję.

Wolny

Pracowalem ponad 10 lat wielokrotnie widzac naginanie przepisow by wyrobic plan czesto nie dla premi ale dla spokoju. Przelozeni akceptowali wiedzieli .jak sie cos wysypalo widzislem jak wszyscy umyli rece. Pracowalem w oddziale potem ze swietnym szefostwem .bylo naprawde super. Jednak wsrod nas byla jedna wg nas niepoczytalna osoba. Zazdrosna o wszystko i wszystkich zachowujaca sie jakby miala dwubiegunowosc czasem od euforii az po nagly placz. Nienawidzila naszej kierowniczki wiec jak tylko nadarzyla sie okazja zrobila wszysyko by sie jej pozbyc podkladajac swinie.o a pracuje tam andal wiekszosc z nas juz nie.zniszczyla dwoch wspanialych ludzi. Ale takich co robia 300 proc oszukujac sie ceni.

Per
@Wolny

To prawda , że dopóki robisz plan a tym bardziej powyżej 100 % na wszystko przymykają oko. U mnie też każą zwracać uwagę na nie etyczną sprzedaż a jak pójdziesz powiesz , że coś jest robione na szkodę klienta to nie,że szef to i tak wie i nic z tym nie zrobi bo rankingi i punkty ponad

Beka

I co ja sobie kupię za te dodatkowe 650 zł brutto podwyżki? Dostałem tyle samo co nowy pracownik z mojego działu który się nie sprawdza i nie nadaje do tej pracy? To jest żart. Kto w dzisiejszych czasach pracuje dłużej niż 20 lat w pracy (kto ustala te widełki?)?

Ana

Ja jestem zadowolona. Nie liczę zbytnio na premię (plan pow 10000) ale i ta 80 % będzie wyższa. Pracuje trzy lata i w ciągu tego okresu 2 podwyzki po 650 ????

Kamil
@Beka

Od kiedy trzeba pracować aby załapać się na te 650 zł?

Rozgoryczona
@Beka

Zdziwiłbyś się ile ludzi pracuje

Witam, jestem nowym pracownikiem, wiem że pensje wypłacane są na koniec miesiąca. Czy wypłata pod koniec lipca jest za miesiąc lipiec, czy za czerwiec?

Kamil

Cześć Czy na infolinii pko jest możliwość pracy z angielskim i jakie teraz zarobki dają na start?

doradca__kp

A jak tam ustalenia z naszym pracodawcą? Dziś trwały rozmowy nad naszą podwyżką. Czy są tu osoby które mają informacje na ten temat?

Jane
@doradca__kp

Przesunięte na poniedziałek. Proponuję zapisać się do nowych ZZ, informacje są przesyłane na bieżąco. Jeżeli chcemy mieć mocne związki to zapiszmy się do nich. Naprawdę nie rozumiem tego biadolenia na wszystko a jak jest szansa, żeby o coś zawalczyć (a przynajmniej dać szanse) to nikt nic nie wie i czeka na informacje od członków. Czy to chodzi o te 18 zł składki, bo naprawdę nie rozumiem

doradca__kp
@Jane

Ale to do mnie ten tekst ze składką? Nie rozumiem postawy…..

@Jane

W poniedziałek pracodawca ma poinformować pracowników o podwyżkach z zaznaczeniem że będą one od września. Taka informacja wpłynęła od ZZ

Ciekawy
@Doradca

Czy będzie ktoś mógł tu podać jakieś przybliżone informacje na temat podwyżek w poniedziałek ? Jestem na wakacjach i nie będę miał dostępu do sprzętu służbowego.

Aurum

Coś w tym jest. U nas też powinny być przejrzyste zasady odn podwyżek wynagrodzeń tak jak w innych instytucjach. Forum na intrze wrze. Wszyscy czekają i nikt nic nie wie. Dyrekcja milczy.

@Ciekawy

Podwyżki stażowe jak w zeszłym roku: Do 6 lat 650 zł 6-20 800 zł i pow 20 lat 950 zł. Pracownicy zatrudnieni po 01.04.2023 nie dostaną podwyżki. Ci co zarabiają mniej niż 5000 brutto dostaną wyrównanie + stażowe

Rolniczka
@Doradca

Czy to są podwyżki dla wszystkich pracowników, nawet tych, którzy przebywają na urlopie macierzyńskim? Rozumiem, że przy powrocie do pracy mając podstawę 4200 będę miała automatycznie wyrównanie do 5000 + 800 zł stażowego (jestem zatrudniona powyżej 6 lat).

Anka

Czy wiadomo już coś na temat wrześniowych podwyżek?

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 913.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 744, z czego 78 to opinie pozytywne, 266 to opinie negatywne, a 400 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 626 ocen.

PKO Bank Polski