Opinie o Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI” w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI” w Inowrocław

loli

sytuacja wygląda tak: zero profesjonalizmu ze strony kierownictwa oraz brak szacunku do pracownika. Częste przytyki i wyśmiewanie się czy to za plecami czy nawet wprost. Jak ktoś jest lubiany to ok. Jeśli nie to już ma dużo gorzej. A Stosunku kierownika do tej dziewczyny nie komentując, bo na to jest poprostu brak słów.

zdrój

Sytuacja wygląda następująco, wszyscy interesują się tym czym nie powinni. 8h pracy, przerwa na śniadanie 15min Praca wymagająca umiejętności pracy w grupie oraz samodzielności. I proszę o wysoką kulturę i prywatne sprawy załatwiamy między sobą.

Trik
@zdrój

Niech każdy się zajmie pracą a nie głupotami

Lol

Ktoś tu chyba nie ma własnego życia :)) to nie jest miejsce na tego typu komentarze więc proszę jeśli ktoś jest na tyle odważny niech sie przedstawi i powie co go boli. To jest prywatna sprawa kto z kim i na kij sie wtrącać?

Do lola
@Lol

Tu nie chodzi że ktoś z kimś tylko ludzie przedstawiaja jak wygląda sytuacja w tej popieprzonej firmie. Współczuje tylko niektórym bo są ludzie którzy by już dawno odeszli ale trzymaja ich pieniądze bo tylko tyle ta firma daje od siebie

xyz

dokładnie - powinno się przychodzić pracować, a nie flirtować z upośledzonym kierownikiem, który flirtuje z każdą, KAŻDĄ dupą po kolei. Tylko nie każda jest na tyle głupia, żeby to ciągnąć i mieć jeszcze z tego radoche. Przykre.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI”? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Myszka

Nikogo nie powinno interesować kto z kim. Do pracy sie przychodzi pracować a nie (usunięte przez administratora) c głupoty. Niech każdy patrzy na siebie bo świętych w tym zakładzie nie ma. Pozdrawiam ;)

nieladnie

romans w godzinach pracy tak to prawda po co są te kamery skoro żadnej reakcji szefostwa nie ma chyba tylko po to żeby za głupie błędy ludziom wyrzuty robić a taka blondyna chodzi z podniesioną głową i świeci bo wszystko jej można ale do czasu

nieladnietak
@nieladnie

blondi A.

tusia

sama prawda szczególnie opinia z dnia 27.01 szanowny panie kierowniku może bardziej dyskretniej :)

dukat

coś tu gro ??

pracownica

Szkoda ze szef nie widzi ze jeden z kierownikow jawnie flirtuje z pracownica. Kobiety sa traktowane jak roboty, ze strony kierownictwa zero szacunku, nikomu nie polecam

operator
@pracownica

zawsze mozna sie zwolnic niz sie uzalac nad soba do tego obgadujac innych. coz za brak wartosci. ktos kto chce zarobic i jest pracowity to ta praca daje mozliwosci tyle w temacie

pracownica
@operator

Oczywiscie ze daje mozliwosci np ktos po kilku msc pracy zostaje kkierownikiem ☺ wtedy można mówić ze ta praca daje mozliwosci. A kobiety? Jakie one maja mozliwosci? Charują jak woły i jeszcze wysłuchują obelg ze strony UWAGA kierownictwa!!!

Wacław

Informacja do wszystkich naiwnych,którzy myślą,że szef tej firmy nic nie wie o sytuacji na produkcji. Otóż nie.Bardzo sprytnie potrafi wszystkimi manipulować. Do prowadzenia produkcji posługuje się człowiekiem,który nie ma dla nikogo szacunku. Jego sposób komunikowania się z podwładnymi zasługuje na szczególne piętnowanie. Sąd pracy mógłby postawić zarzut o mobbing i molestowanie. Ale z uwagi na to,że temu człowiekowi w ogóle nie zależy na dobrej opinii u drugich, jest on wygodny dla szefa.Zawsze złe komentarze są kierowane na szefa produkcji, a nie na szefa zakładu,który we własnych oczach i oczach innych jest tym dobrym. Nic bardziej mylnego.

polishwitz

Pracowałem tam dwa lata, dwa stracone lata . Praca na 3 zmiany, ciągle poganianie ludzi. Nie liczy się tu człowiek tylko pieniądze i żeby szef był zadowolony który nie ma pojęcia co się wyprawia na produkcji jakie cyrki tam sa. Jak się bd sadzić do "Ala " kierwonika produkcji to przed tobą same nocki. Z pieniędzmi przecinają bo dodatków za mocki to wgl nie było widać mimo że było te 20% ale to chyba mieli tylko ala kierownicy produkcji no i szef wszystkich szefów czyli szef produkcji czyli M. Kapeć który w zimę umie wyłączyć ogrzewanie i żałuję że nie nagrałem jego odzywek bo bym nie małe pieniądze od niego wyciągnął w sądzie. Mam nadzieję ze dojdzie ta opinia do szefa i wkoncu weźmie się za technologię i kierownictwo bo po tym czasie gdybym mial wszystkie cyrki opisac z tej firmy to dnia brakuje. Pozdrawiam i życzę braku klientów tej firmie .

Jacek

Bardzo dziwnie miejsce - trudno się do niego dostać nawet jeśli się ma wykształcenie z tworzyw sztucznych.

Lolek

Nie polecam, pracownicy po kilku latach dostaja podwyzki.... 1zl brutto ! śmiechu warte

Nie polecam tego zakładu. Współczuję pracownikom. Szczególnie kobietom.

CIN CIN

WEŹ SIĘ ZA ROBOTE

monia

Witam, czy ktoś mi powie jakie są zarobki w takim zakładzie. Produkcja albo praca biurowa. Z góry dziękuję.

lebron
@monia

monia myślę że patryk da rade :-)

elo
@monia

marne ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI” - Inowrocław

• Jak się pracuje w Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI”?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI” tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI”?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI”
  • ul. Wiejska 74
    88-100 Inowrocław
  • NIP: 5560001865 REGON: 090019860

Zakład Tworzyw Sztucznych „POLI”