Planet Outdoor Gliwice

Gliwice

Opinie o Planet Outdoor Gliwice

Pletwicka 2011-08-01 18:15:05
Najlepiej narzekać i chcieć zarabiać jak najwięcej, a do roboty to już nie ma komu się wziąć. Może najpierw samokrytyka- ale to chyba jest za trudne co?
anonim 2011-08-01 21:56:12
Chciałam jeszcze dodać,że pracowałam tam jako studentka i bardzo miło wspominam tę pracę. Zawsze można było się dogadać. Atmosfera bez napięcia, miło i sympatycznie.
:-) 2011-11-26 21:36:34
Witam. To fakt ze się zarabia tyle o ile ale jakiś czas temu również tam pracował-em,-am i uważam że Kierownik stara sie jak może aby atmosfera byla ok.To że firma nie daje wiekszych możliwości to coż...
;) 2012-01-02 18:43:26
Nie będę pisać jak jest....po prostu ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!
Maria 2012-08-08 22:54:16
Czy coś się zmieniło w PO? Jak obecnie wygląda sytuacja po zmianie zarządu i wyrzuceniu szefa sprzedazy? Czy zmieniło się podejście do pracownika i klienta. Jak zmienił się system szkoleń, premiowania, rekrutacji? etc.
adek 2016-05-18 10:46:24
wiecie co ja wszedlem na ich stone internetowa i widze ze maja duzo nizsze cenny ze sprzetem na wypray niz w sieciokach.
Zostaw swoją opinię o Planet Outdoor Gliwice - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planet Outdoor Gliwice