Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Cooper Standard Automotive?

Ogarnięty

Będzie latał za przyczłapnicą do bulbulatora.

Stary

Nie ma czegoś takiego jak Lider w naszym zakładzie . Są tylko brygadziści .Liderzy byli kiedyś i znali się na procesie . Obecni brygadziści to bardziej sekretarki którym najlepiej wychodzi grupowe przesiadywanie na palarni .

Rokita
@Stary

Tak jest... Jak szukasz brygadzisty to zawsze znajdziesz go na palarni... Tam spędzają więcej czasu niż na hali... A jak go o coś poprosisz to przewraca oczami i zły że musi coś zrobić...

@Rokita

Racja i brak pojęcia o czymkolwiek... Banda oszołomów

Obserwator
@Rokita

Masz problem w relacji z liderami? W takim razie nie jesteś zbyt bystrym i udolnym pracownikiem bo tylko takich problematycznych się tam zbywa. Ja uważam że większość z nich to ogarnięci ludzie, wiedzą co robią i po co tam są, nic do nich nie mam. A dyrektor jeśli jest kumaty to nie da sie nabrać na twoją prowokacje bo wiadome po co ten komentarz

Miejscowy
@Rokita

Wydaje mi się że najwięcej do powiedzenia tutaj mają tutaj tacy jak ty, czyli kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie. Jak cię tyłek ściska, że cię nie wybrali podczas konkursu na TL to teraz będziesz pluł jadem na innych w internetach. Wg mnie większość pomarańczowych to naprawdę ogarnięci ludzie wybrani nie z byle przypadku. A oczami pewnie obraca jak Ciebie widzi że 15raz przychodzisz z tą samą pierdoła i prostej rzeczy zrobić nie potrafisz xD

Najlepszy Operator
@Rokita

Trzeba częściej dawać takie wpisy, bo już chyba mieli zebranko w tej kwestii z szefuniem :D aż miło było patrzeć. :D Władza dla ludu

Kamil
@Najlepszy Operator

Tu już się i tak nic nie zmieni. Musieliby chyba cały albo połowę personelu ponad brygadzistami zmienić oni już są tak nauczeni ze jak już to cisną operatorów a nie brygadzistów. Z tą palarnia i sekretarkami to można się zgodzić. Proces ich za bardzo nie interesuje a operator tym bardziej. Nawet nie wspomnę ze gdyby brygadzista codziennie porobił chociaż 2 godziny na prasie to by mu się chyba nic nie stalo a duzo by się mogl nauczyc. Potem wyłania się nam obraz firmy, która pracownika ma głęboko w 4 literach dzięki podejsciu kadry kierowniczej, gdzie poza ilościami i tym zeby szla robota nic nikogo nie obchodzi. Gdyby nie ta tzw. Pandemia to juz by połowa pracowników się zwolniła. Czajenie się przy wyjściu na pracowników schodzących 2min przed końcem co najmniej żenujące i chore. Tu już godzinę przed końcem operatorzy w najlepszym wypadku udają ze robią. Dlaczego? Dlatego ze od maja jak na hali bedzie 38 stopni to będą zmuszeni wychodzić na zewnątrz robic dodatkowe przerwy. Wtedy będą do końca pracować zeby nikt nie stękał co tak mało. Co do wcześniejszego komentarza obraźliwego "kozak w necie- (usunięte przez administratora) w swiecie" jak brakuje argumentów to najlepiej kogoś obrażać albo się naśmiewać. Pewnie jakiś oburzony brygadzista to pisal. Co do maseczek to niema żadnych dowodów naukowych zeby działały wręcz przeciwnie jest dużo prac które przeczą ich dzialaniu. Nie mam na myśli ty wypowiedzi jakiegoś pseudo profesora który bierze kase z koncernów farmaceutycznych tylko faktyczne dowody naukowe. Zas co do telefonów...cóż chyba takie mamy czasy. Jak będą zatrudnieni nowi to będzie tego więcej. Starszym ludziom ciężko to zrozumieć bo za ich czasów tego nie było.

Pracownica

Także spore zmiany zaobserwowałam wchodzac i wychodzac z pracy na portierni. Kilka twarzy znikło . Wiadomo komuś coś na ten temat

Pracownikzestażem

Czy te 50 groszy do stawki to jakiś żart ze strony pracodawcy ?!?!?!?!?! Ten cooper schodzi na(usunięte przez administratora) z wynagrodzeniami.....

@Pracownikzestażem

skad 50? ja slyszalem ze więcej

@ja

No właśnie, każdy tylko słyszy a konkretów 0. To co wywiesili na gablocie to nic z tego nie winiła.....

stary
@ja

No to oblicz sobie ile to jest 4% z najniższej stawki godzinowej na zakładzie ...

Kiuuuuu
@stary

4% ~ 0,59 groszy do godziny + 20 % premii. Jest moc !!!!

Luck

Witam Bielsko kogo to nam posłała firma ,czy spoko to ludzie?

@Luck

Jeszcze raz sformułuj swoją wypowiedz ?!

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
dyro

jak tam wypłata niewolnicy amerykańskich korporacji na terenie okupowanej Rzeczypospolitej Polskiej?

Xxx

Witam jakie jest wynagrodzenie w tej firmie na początek jeśli ktoś wie jakie warunki pracy socjal itp

@Xxx

Warunki pracy dobre oprócz ,że ciepło. Socjal wynagrodzenie pełny full wypas. Wczasy pod gruszą ,Karta na święta , karta sport i kultura , w automatach pyszne bułeczki po 1,5 i tania coca-cola. Wynagrodzenie wzrasta wraz z czasem pracy firmie. Każdego chętnego zapraszamy miła atmosfera.

Chlasta z ciasta
@ja

Jeszcze o parkingu zapomniałeś i plynach do dezynfekcji

@Xxx

W okresie jesiennym Owocowe Czwarki

@Operator

parking jest , a płyn dezynfekujacy był ale się skończył. owocowe czwartki właśnie.

@ja

A jeszcze ludzie w domu siedzą i nie chcą do roboty przyjść,mówię o biurach.Warunki jakich nie mają gdzie indziej.

Kobieta

Jako pracownik firmy zewnętrznej dość dlugo pracowalam dla coopera.Zachowanie niektórych ludzi na stanowiskach kierowniczych zostawialo wiele do życzenia.Nie raz traktowano nas jak :glupszego brata,,, bo przeciesz można bo one są gorszego sortu.Kazde uchybienie bylo pielętnowane ,robienie wielkiego problemu z niczego.Teraz jak pandemia to w ogóle trzeba się chronić,a drugi który jest obok też chce żyć i pracować.Byly tu osoby,które wysmiewaly się że smierdzimy domestosem .Wiele osób w tej firmie jest naprawde ok i praca z nimi byla fajna.Niestety byly też takie co robią czlowiekowi pod górkę wymyślają coraz to nowe problemy zamiast iść na rękę w tym trudnym dla wszyskich czasie.

Eks

A ten kapuśniak co przyszedl to nie źle ziolko

bb

bylo minelo

Hej mam pytanie. Czy jest w ogóle jakaś szansa (nie mówię, że obecnie) zostać przejętym przez firmę? Chciałbym tam się przyjąć, ale praca z miesiąca na miesiąc za takie "drobne" jak tu piszecie do tego w szkodliwych warunkach mnie nie interesi. Pozdro.

stary

Zacznijcie od siebie . Przestańcie nosić telefony do pracy . Może po prostu nie utrzymujecie kontaktu z innymi ludzmi bo jesteście upierdliwi i nikt was nie TRAWI....

@stary

"kontakt z innymi ludźmi" tutaj mistrzu nie rozchodzi się o o smsa czy pojedynczą rozmowe przez tel, ale bezmyślne przeglądanie neta... żeby tylko czas zleciał a nie patrzy co się robi, a później cała obsada ma kłopoty bo jedna gwiazda z drugim gwiazdorem ma (usunięte przez administratora)

dyro

dzień dobry chciałbym zapytac dyrektora dlaczego walczy ze schodzeniem ze stanowniska za minute np 13.59 chociaz wie ze nic sie nie zrobi przez te 60 sekund a nie walczy z ogólnie panującą manią używania smartfonów. Niektóre kobity przechodzą same siebie 2-3 godziny to norma przesiadywania. (usunięte przez administratora)

@dyro

Weź się gościu ogarnij.. Faceci niby nie korzystają... Śmieszne... Takimi tekstami niedługo doprowadzisz ze tele będziesz musiał zostawiać na portierni a jak będziesz chcial się wysrac potrzebny będzie wniosek i zgoda prezydenta.. Się nie dziwie ze jest jak jest... Jak co drugi ma Braki w mysleniu

@dyro

Również uważam, że powinna być wzmożona nagonka na używanie komórek, operatorzy siedzą wpatrzeni w telefon, puszczają buble a cierpią wszyscy...

Hubabuba

Nowy rok, styczeń prawie za nami a co z podwyżkami ? Chłopaki z 3ciego piętra o coś „walczą” ??? Bo nie wiem kiedy się ze związków wypisać ?!

@Hubabuba

Najlepiej jak najprędzej. Bo to nie są ZZ tylko jakas żenada

operator
@Operator

komu nie pasuje to wypad. Szerokiej drogi najlepiej do kasy w biedrze

Stary
@operator

Uważaj żebyś i Ty nie trafił do biedronki bo w naszym zakładzie zaczyna brakować pracy . Będą zesłania do kołchozu w Myślenicach i wyjazdy dla wybrańców do Czech.

A
@Stary

Skąd takie info?

STARY
@A

Poczekaj to się dowiesz . Na obecną chwilę wszyscy którzy mają jeszcze stary urlop są na niego wysyłani .

@operator

W (usunięte przez administratora)zarobisz więcej niż w tym kołchozie i nikt Ci z batem nad głową nie stoi

Jacek
@Operator

Bys się zdziwił jakie są wymagania pracując w Biedronce. Tak ci sie tylko wydaje że sobie siedzisz na kasie i tyle. Tam masz dopiero wymagania, żeby zrobić jakiś konkretny cel dzienny, wypracować dzienny utarg z którego się musisz tłumaczyć . Masz nad sobą kontrolę że nawet sobie nie zdajesz sprawy. Jesteś kontrolowany i sprawdzany na okrągło. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Cooper Standard Automotive?

Z tego co wiem biura pracują zdalnie od marca i nie ma przyjęć na stanowiska biurowe.Nikt nie wie kiedy zaczną pracować w normalnym trybie.Nie ma na ten temat żadnej informacji.

asdf

potoczny wystarczy, biznesowy na stanowiska TL+

@asdf

TL nawet po polsku nie potrafi się dobrze wypowiedzieć a gdzie angielski haha nawet kierownik po ang nie potrafi

Powoli nadchodzi redukcja przyszłych potrzeb świata a Covid 19 to tylko początek. Głupcem ten kto tego nie widzi. Czas się przebudzić.

Gates
@Anonim

Chip w szczepionce już zaczął działać czy to skutek oddziaływania 5G na głowę ;) ?

@Gates

Za dlugo zamknięty w czterech ścianach podobno to źle dziala na głowę.Niektórzy wrócą odmienieni oby już niedlugo bo bardziej szkodliwa izolacja niż cowit.

@Gates

Kolego nie pisz bzdur typu chipy i 5g. Celem obecnej sytuacji jest masowa sterylizacja ludzi. Proces długi, wieloletni. Jest nas według niektórych za dużo. Jedna rodzina umrze a druga ją pochowa. Nic w ciągu jednego roku, rozłóż to może na 30, 40 lat. Covid 19 to fikcja ale tą fikcję łyknelo nasze durne społeczeństwo jeżeli ponad połowa jest chętna się zaszczepić. To co nie udało się Gatesowi w Afryce próbuje wprowadzić teraz. Jeżeli segregacja sanitarna wejdzie w życie to będziesz mógł zrobić jedynie zakupy w sklepie spożywczym, jeżeli w ogóle będziesz mógł to zrobić. Nie zatankujesz nawet auta bez paszportu zdrowotnego. Jeżeli będziesz nie zadowolony z życia to zawsze możesz zamówić eutanazję z dostawą do domu - patrz Hiszpania kraj niegdyś katolicki. Jeżeli my Polacy nie rozpier........ tego systemu to będzie po nas. Społeczeństwo jest nie świadome zagrożenia. A ty mi tu o chipach bzdury piszesz.

@Anonim

Mnie uczyli w szkole ,że polaków jest 39 mln. Bo tyle było po '89. Teraz podaje się 35 mln z czego 13 i 14 emeryture ma dostać 10 mln ludzi. To jest depopulacja przez agenture amerykansko izraelską rekami PO-PIS , do tego przez marketowe jedzenie coraz wiecej młodych umiera na raka. Panie z sanepidu zamiast badać żywność w biedronce czy kauflandzie wlepiaja mandaty polskim przedsiębiorcom. Społeczenstwo jest głupie i zacofane , nic już nie zmienicie.

@ja

Jeśli ktoś zachoruje nie dostaniesz się do szpitala bo wszysko przerobione na oddzialy covidovskie.Gdzie stoi wiele pustych łóżek.Do chorego nie ma wstepu z zewnątrz nawet,żeby się z nim pożegnać.Lekarze udzielają wiadomosci przez telefon byle zbyć rodzinę.Pogotowie nie chce przyjechać bo nie ma gdzie odwieść pacjenta bo nikt go nie chce jak ma udar czy zawal.Nikomu nie życzę być w takiej sytuacji.Może to spotkać każdego.

@Kobieta

a ja życzę każdemu aby znalazł się w takiej sytuacji i zobaczył jak jest naprawdę. Zimny prysznic jeszcze nikomu nie zaszkodził. Szczególnie tym co za Pis by sobie ręke dali uciąć ,bo dają pińcet + z naszych podatków.

@ja

Mnie to spotkalo choć nigdy na pis nie glosowalam otwórzcie oczy tak wyglada teraz swiat dookola

@Kobieta

Heheheh a co między budowlanym lasem jesteś ?

Kobieta

Właśnie pochowalam bliską mi osobę lepiej się nie odzywać niż pisać tu takie glupoty.

niko

Aplikując na stanowisko technologa lub inżyniera produkcji jakie zarobki na rękę netto ? Pytanie czy praca jest spokojna , stresująca itp ?

A
@niko

Uuu technolog ???? Praca w młodym ambitnym zespole, wspierającym się wzajemnie, wspólnie rozwiązującym problemy ze wsparciem doświadczonych przełożonych.

@niko

Jeśli lubisz siedzenie w robocie na bezpłatnych nadgodzinach to polecam. Dodatkowo mobbing i nierówne traktowanie pracowników tego działu także na porządku dziennym :) a tak serio to nieraz trzeba być w pracy od 6, żeby zrobić testy, a później i 14 produkcja się wysypie i trzeba dupac z konstruktorem np do 22. Ale z drugiej strony to co będziesz w domu siedział i zamulal jak możesz coś zrobić dla kuperka :) sama robota nie jest trudna, ale męczące jest podejmowanie co chwilę decyzji i wieczne telefony z pracy o każdej porze dnia i nocy.

Niko
@niko

Rozumie. A czy w dziale logistyki oraz sprzedaży też jest tak nie wesoło jak w dziale konstrukcyjnym i technologicznym.

Maciek

Cześć mogę prosić kontakt do waszych związków zawodowych? Pozdrawiam Maciek

dyro

Wlk. Brytania zamyka granice ,cześć firm wstrzymuje produkcje. Będziecie mieć po nowym roku negocjacje płacowe ...

Rockiegokie

Ktoś coś wie czy w nowym roku zaczną negocjować z naszymi wypłatami ??!? Najniższa się podnosi a nasze wypłaty nie. Jeszcze trochę i się zrównamy z najniższa krajową....

jak?
@Rockiegokie

jak ci się może wyrównać z najniższa krajową? operator zarabia srednio 40 tysiecy netto przez 12 miesiecy Najniższa krajowa to około 23 tys netto.

@jak?

Chyba dyrektor tyle zarabia. Przez 12 miesięcy jak zarobisz 25 tys netto to jestes Bogiem

Jak
@Operator

Wejdź na konto i sobie na kalkulatorze policz ile zarobiłeś przez 12 miesięcy. Dyrektor to będzie zarabiał około 100 tys rocznie patalachu.

Rockiegockie
@jak?

Na chwile obecna nowy pracownik ma 3500/3600 brutto. Najniższa krajowa będzie wynosić 3000 brutto. Wiec to co napisałem „jeszcze trochę i się zrównamy z najniższa krajowa”. Wiec kurde bela może się wyrównać jeżeli nasze związki nic nie zrobią..... obudzisz się za 4 lata dlaczego zarabiasz najniższa krajowa, wtedy ruszysz głowa wtf

Rockiegockie

Bez przesady, raczej chyba nikt nie zarabia 2000 miesięcznie

@Jak

Patałach to cie zrobił. Sporo ludzi zarabia nie więcej niż 2500 także ile to jest zarobku na rok...

@Rockiegockie

Z dwiema nadgodzinami 2500 wychodzi. Także powodzenia

Jak
@Operator

Nie porównuj zarobków operatorów 5-10 letnich z tymi nowymi. Nowi automatycznie dostają podwyżkę aż do wyrównania stawek do 20,6 chyba zł.

on
@Jak

firma w której: 1. opłaca sie chorować bo ci co nie chorują to frajerzy. 2 opłaca się brac 4 dni na żądanie bo ci co nie biorą to frajerzy 3. opłaca się nie robic normy bo ci co robią to frajerzy

@on

Brawo ty

Madgalena

Jestem Nowym pracownikiem i mam obawy o pracę, czy ktoś wie co z nami będzie jak będzie zakład zamknięty?

O>N>A

NIkt nie wie.

On
@Madgalena

Starych zwalniali bez skrupułów, to młodych tym bardziej.

Tosia
@Madgalena

A co Wam powiedzieli? Mieliście spotkanie?

Byly pracownik
@On

Tak było coś o tym wiem. Oni nie traktują ludzi poważnie. Dla nich liczą się wykresy żeby później chwalić się Amerykanom chodź i tak są nieprawdziwe. Życie. Trzymajcie sie.

Xyz
@Byly pracownik

Życie ludzkie najważniejsze.Oby przestuj nie trwał dlugo bo im dłużej to gorzej dla nas i firmy.Wystarczy zastosować radykalne srodki,a zarazić to można się wszędzie jak czlowiek nie uważa.Sporo firm pracuje i jakoś sobie radzą.W samych stanach być może bedzie gorzej niż u nas właściwie już jest.Przy zachowaniu środków ostrożności trzeba jakoś pchać do przodu.

Compensus.com
@Madgalena

ODSZODAWANIA DLA PRACOWNIKÓW!!!! Witam, w związku z zaistniałą sytuacją na runku pracy, pragniemy Państwu zaproponować usługi w zakresie: - uzyskania odszkodowań od pracodawców; - rozwiązywania sporów dotyczących zwolnień przez pracodawcę; - skutecznego dochodzenia należności dla zwolnionych pracowników; - odszkodowania za bezpodstawne zwolnienia z pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt +48 535-000-555 odszkodowania@compensus.com UWAGA! WYNAGRODZENIE POBIERANE WYŁĄCZNIE PO UZYSKANIU ŚWIADCZEŃ!

@Madgalena

Zaklad jak zamkną to nowych wywalą jak zawsze

Dla tych co twierdzą że wypłata była marna uspokajam. Wszystko się zgadza było mało dni roboczych i prawdopodobnie ściągnięto podatek za kartę podarunkowa.

Nie mogą ściągnąć podatku bo karty dopiero dostaniesz w grudniu więc ściągną w styczniu za grudniową wypłatę. Już kiedyś była z tego afera i tak nie robią

Uczciwy

A ja miałem fajną wypłate ????

@Uczciwy

Ja miałam tez fajną 6000 tylko ze brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive