Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Jakie są warunki zatrudnienia w Cooper Standard Automotive?

Stary

Warunki są bardzo proste . Jest robota - pracujesz . Nie ma roboty - wylatujesz ...

zajebiaszczy1

Jak długo postój i czemu nie 200%

Kobieta
@zajebiaszczy1

Ja to się dziwię ze w tym burdelu w Częstochowie jeszcze ktoś pracuje... Ludzie nie mają szacunku sami do siebie i dziwią się ze nie są szanowani przez innych... Dziadostwo... Żałuję że w ogóle przekroczyłam próg tego kołchozu.

PR
@Kobieta

Są takie panie które poświęcają swoje życie dla tej firmiy jak pani Małgosia

@PR

A tak z ciekawości czy biura na Sferze będą jeszcze pięć lat pracować zdalnie bo to zakrawa na paranoję jak dla mnie.

Co zazdrościsz że ty musisz do roboty chodzić a inni w domu sędzia

Pracownik właściwy

A to że się podszywasz pod czyjś link to już widać że masz nieczyste intencje obiboku.

PR

Mnie dziwi,że 10% załogi z miasta też nic nie pisze

@PR

Pewnie pracują zdalnie i wolą się nie wychylac .

jak wyglądają zwolnienia w firmie. Zwalnia się dobrych pracowników z agencji oraz zostawia się obiboków na L4 oraz panie ,które wiecznie mają problemy. Już nie mówię o pracownikach ekskluzji którzy są zwykłymi (usunięte przez administratora).

Martes
@ja

Tak to przykre...zwolnili kilku moich kolegów bo byli z agencji a byli dobrymi operatorami...zostawili nierobów co ciągle siedzą na l4... Zresztą sporo osób się zwalnia... I brawo dla nich że mają odwagę się rozwijać.

Cezar
@ja

Popracowałbys kilka lat ,a nie pare miesięcy, to przekonałbyś się na własnej skórze jak siadają rece i kręgosłup w tym zakladzie Więc zostaw dla siebie ocenianie innych pracownikow.Sporo osób z agencji dostało kolejne umowy .Skoro ciebie nie chcieli to widocznie mieli ku temu powody

Joe
@Cezar

Ja tam pracuje lata i widzę że jest coraz gorzej...na dodatek musimy wspierać zakład w Dzierżoniowie... już nas wysyłają do wsparcia...czy chcesz czy nie musisz jechać...ja jutro wyjeżdżam.... I tak na być do końca roku...

@ja

Ekstruzji anafalbeto, a po drugie jeśli u nas są sami opierdalacze to znaczy, że nic się nie robi, to dlaczego jak trzeba do nas przyjść to się bronicie rękami i nogami?

Jimi

Groźby ze strony kadr, powymyślane "swoje" przepisy i ostatnio... (usunięte przez administratora). Nie polecam tej firmy.

Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Koko

Występuje od niedawna (usunięte przez administratora). Kilkoro osób się sprzeciwiło niedawnym przepisom i otrzymały groźby karalne oraz finansowe. Poszła sprawa do PIPu i wkrótce czeka rozprawa.

Radze omijać szerokim łukiem tą firmę

Jak jest z umowami na stanowiskach biurowych? Mozna liczyc na czas nieokreslony? I czy wynagrodzenie w okolicy średniej krajowej jest realne?

Kfifu
@Gość

Proponują umowy na rok przez agencję pracy, którą zazwyczaj przedłużają , niemniej jednak ludzi jest za mało i gdy ktoś się zwolni/pójdzie na macierzyński nie szukają nowych osób tylko obowiązki spadają na tych, co zostali,

Magda
@Kfifu

Z mojego doświadczenia wynika, że jeżeli zwalnia się jakiś etat to przechodzi się płynnie na umowę bezpośrednią. W moim dziale, gdy 2 dziewczyny poszły na L4 ciążowe szybko był nabór na zastępstwo.

Meduza32

Witam, jak wyglada sytuacja z negocjacjami finansowymi ? Zna ktoś jakieś szczegóły ???

@Meduza32

Wszystkie informacje są na tablicy informacyjnej Solidarności, a jeśli nie ma nic to znaczy, że nic się nie dzieje w temacie.

@Meduza32

W Myślenicach powstały nowe związki . Trzeba zoprośić do nas Pana który je założył i przepisać się do Jego klubu , może będzie miał zapał do negocjacji . Na naszych nie ma co liczyć bo zgadzają się na wszystko co im GÓRA powie... W przyszłym roku jest plan zabrania 10% z premi i włączenie ich do stawki żeby na godzinę wyszło więcej i lepiej wyglądało w ogłoszeniach o pracę . I to będzie nasza podwyżka ...

Meduza32
@Stary

Co to za podwyżka jak z matematycznego punktu widzenia, jak nam zabiorą 10% z premii i nam oddadzą w stawce to zostajemy tam gdzie byliśmy. Czyli zamiast 20% premii było by tylko 10% ?

@Meduza32

Wyjdzie na to samo ale za to stawka godzinowa będzie atrakcyjniejsza a nią kierują się nowi którzy do nas przychodzą ...

@Stary

pytanie co wam się nie podoba. stary pracownik około 3,5k netto. Przeniesienie premii do stawki jest na niekorzyść pracodawcy. Znowu wiecznie chorzy na lewym L4 wyjdą na + ...

Operator

3,5 k chyba z 4 setkami

@Operator

Wogóle dyskusja w Cooperze o zarobkach to ... szkoda się denerwować. Połowa firmy jakby mogła to by tam zamieszkała.

@ja

Po Twojej wypowiedzi widać że nie Jesteś w tej firmie operatorem bo nie masz pojęcia ile zarabia się na produkcji .A co do kwestji podzielenia premii to nie wiem gdzie Ty widzisz korzść dla szarego operatora skoro będzie to potraktowane jak podwyżka na przyszły rok ...

@Stary

to ile zarabia operator za 20 dni roboczych?

Operator

2200 jak weźmiesz to będzie dobrze

@Operator

Chyba 3200

Po 15 latach 3.5 k.... Smiechu warte

Czy w Cooper Standard Automotive są szkolenia zewnętrzne?

Stary

Jasne że są . Odbywają się zawsze na palarni . Tam możesz wiele się dowiedzieć . A ich zaletą jest to że są darmowe . Dyrekcja nie inwestuje w roboli bo lepiej zainwestować w auta służbowe na których można wozić prywatne rowery i stawiać je przed biurowcem . Niech robole widzą na co idą ich ciężko wypracowane zyski ...

Tak. Z informacji jakie mam to tak. Na szczęście ruszyło wszystko bo nawet delegacje zagraniczne się odbywają. Pozdrowienia dla wss

Stary

Dla jasności ksywa stary to ze względu na przepracowane lata w tym zakładzie . A co do zawodówki to dla spokoju Twojej duszy nie pracuję na produkcji i nie sądzę widząc Twoje PROSTACKIE wyzwiska żebyś kiedyś odgrzebał się jakiegoś stanowiska . Po prostu żal mi ludzi z produkcji bo całe zyski które oni wypracują są dzielone po ich plecami ...

Dostaliśmy podwyżke razem z pakietem najwyższej inflacji od dekady. Podziękujcie Mateuszowi M. Benzyna po 6 zł a będzie po 8 :p Jakby ludzie w Pl myśleli to wiedzieliby. że od 10 lat cały czas zarabiacie 700-800 euro na miesiąc. Powodzenia.Trzeba było sluchać madrych ludzi i zmienić pracę i wziąść kredyt.

zawodolony

Wreszcie segregacja zaszczepionych i niezaszczepionych

zawodolony
@zawodolony

Tylko niezaszczepieni powinni jeszcze dostać zakaz korzystania z dystrybutorów wody i ze stołówek ( a najlepiej też i z łazienek) No jak to można się nie zaszczepić... Taki teraz wybór. Podobno nawet Avon będzie produkował

Zdzisław
@zawodolony

Uwaga! Segregacja sanitarna. Zaszczepieni mogą pracować bez masek, a nieszczepieni muszą się dusić w ekstremalnych temperaturach na hali, szczególnie w czacie upałów. Nawet w zimie jest ciepło. Pracodawca nie dba o warunki pracy swoich ludzi. Nie polecam!

Jeden z wielu
@Zdzisław

Przychodzisz do pracy, pracować na hali produkcyjnej gdzie są piece wulkanizacyjne i wiele innych urządzeń grzejnych i narzekasz że jest ciepło? Coś się spodziewał klimatyzacji na całej hali? Trzeba było iść pracować do jakiegoś biura gdzie mają klimę. Co do maseczek, każdy ma je już dawno w tyle. Masz mieć założona a że jest na brodzie to się już nikt nie czepia. Przecież nikt nigdy nie miał zasłoniętych ust i nosa przez 8 godzin .

@Jeden z wielu

Odrąbiemy każdą zaszczepioną rękę.

@Jeden z wielu

A czy w takim razie zdrowie ludzkie dla ciebie nie ma znaczenia? Poczytaj sobie ,jaki degradujacy wpływ. ma wysoka temp na organizm,jakie procesy zachodzą a potem pisz do ludzi .Są ,bardzo skuteczne metody obniżania temp w takich firmach jak ta,w sezonach letnich,tylko brakuje dobrej woli.Pracowalem za granicą w podobnych branżach ,gdzie mechanizm zasysysal gorące powietrze ,klimatyzatory zas robiły resztę.Hale podobne do tych,maszyn gorących więcej i raz większe .

Lolo2
@Lolo

Tutaj nie chodzi o dobra wolę tylko o zyski. Oni nie wywiązują się w lecie nawet z obowiązku napojów regeracyjnych. A związkowcy spacerują po hali zadowoleni.

Johnson&Johnson
@zawodolony

I jeszcze im osobne gniazdo zrobić, ogrodzić i zasłonić plandeką.

Fajny
@Lolo

To dlaczego wróciłeś z zagranicy jak tam dobrze i wszystko lepsze ?

@Fajny

Wyjechałem zarobić na budowę domu .Takie było założenie od początku. Cel osiągnąłem,plany szczęśliwie zrealizowałem i jestem z powrotem, z RODZINĄ .Najważniejsze.

Positive

Haha prawie jak reklama Alior Bank :D Michał Michał w majtki kichał

Misio

Po wpisie na tym forum na temat brygadzistów było zebranie i opierdziel ze strony Pana M... Ciekawe czy po tym wpisie na Jego temat będzie miał odwagę zrobić zebranie i dokonać SAMOKRYTYKI SWOJEJ OSOBY . Panie M... odwagi ....CZEKAMY...

@Misio

Panowie niesrajmy do własnego gniazda, też nie jestem fanem tego Pana, ale przywilejem szefa jest wymagać, karać i nagradzać.

Jaki

Nie jest wam wstyd bielsko. Lenicie się i chcecie więcej kasy za nic nie robienie. Kiedyś byliście najlepszą firma Coopera a teraz zostało tylko zamknąć placówkę w Bielsku i wywalić 50 procent leni na zbity pysk.

Rafał
@Jaki

A teraz ciągniemy kasę na id tach

@Jaki

Buhahaha, firma od lat generuje największe zyski w tej części europy... skąd się urwałeś gamoniu?!

Miszcz
@Jaki

Czy sie stoi czy się leży 1.80 i stówka do czterobrygadówki się należy.

stary
@Jaki

JAKI oj jaki ty durny a żal ci (usunięte przez administratora) ściska . Pewnie jesteś z tego zadupia gdzie wszechmocny Lesio włada .

Zniesmaczony
@Jaki

Jak się ma takiego pajaca który kieruje produkcja to tak musi być. To gość który chce zrobić karierę kosztem ludzi którzy zostawili tam serce . Byliśmy pierwsi pajacu. Dlatego byliśmy najlepsi do czasu jak nie odwiedził nas Pan.M i ta jego LM.i wiele innych pomysłów jak to nie jego kasa to może robić co się chce. Pozdraeiam

Zniesmaczony
@Jaki

Ile tam pracujesz w tych M.... I co Ty możesz wiedzieć o Bielsku pewnie tyle co ten który wykańcza ten zakład od paru dobrych lat. I pewnie powie ze on robi wszystko. Wstyd p.Michale lepiej wracaj do Avonu. Czy jakoś tak tam Twoje miejsce.

Misio
@Zniesmaczony

@Zniesmaczony

Dzięki za namiary . Właśnie chciałem zamówić żonie jakiś kosmetyk . Jutro do niego podejdę .

Robercik

Czy ktoś sie orientuje czy pracuje tam jeszcze taka śliczna blonndynka z biura z długimi włosami ? Bardzo sympatyczna i atrakcyjna kobieta

Egon
@Robercik

Przykro mi ale skończyło się jej zastępstwo i została zwolniona. Szkoda bo naprawdę była piękną kobietą. Pozdrawiam

Robercik
@Egon

Spojrzenie to miała zabojcze.

@Robercik

robi się powoli biuro matrymonialne w tym cooperze. Ale wiadomo temperatura rozgrzana do czerwoności. Pozdrawiam 2 zmiane od 21 do 25 czerwca.

Cześć Mam wielką prośbę. Ponieważ nie pracuję u was już od 2020 roku jak zatrzymano produkcję. Proszę o jakikolwiek kontakt, może być na Facebooku z miłą, niską, około 40 lat, 160 cm wzrostu blondynką, przypuszczalnie gdzieś z okolic Żywca. Niestety nie znam imienia. Pamietam że w chłodne dni w pracy nosiła czarny sfeter. Wiem że pracuje na zmianie kierownika Górala przy zgrzewarkach u kolegi Żaby. Dziękuję.

Milf hunter :D

@Hahaha

Dziękuję za pomoc. Twoj poziom inteligencji = 0.

@Anonim

Dzbanie, jak możesz prosić na publicznym forum o namiary na kogoś?! RODO mówi ci to coś?

Ja wiem
@Anonim

A ja wiem o kogo chodzi. No ale wiadomo ze nie powiem

@Ja wiem

Ja też wiem i pewnie jeszcze z 80% forumowiczów

test

1,2,3,...

Test 2
@test

Dobrze Się słychać, Oczekujemy na podwyżki , Bez odbioru

Jacek

Grzegorz to wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu.Bardzo w porządku gość.

Jeden z wielu

Ja mam pytanie, na które niech każdy sobie odpowie. Jak długo jeszcze dacie się poniżać za te psie pieniądze. Od kilku lat nie było podwyżki a w tym roku przy śmiesznym 1,60zl głos boży z góry brzmi:WIECEJ NIE BEDZIE! Nie mamy pieniędzy... Jednocześnie na hali instalowany jest system kontroli wydajności za grubą kasę.Tylko czekać aż będziemy rozliczani z każdego opuszczenia stanowiska a normy pójdą w górę.Ewidentnie widać, że wciąż brakuje ludzi a to, jakich nowych się zatrudnia pokazuje, że lepiej nie będzie. Jasnym jest, że utrzymanie produkcji będzie zależne od pracy w nadgodzinach a mając świadomość że nie odejdę od maszyny ani na chwilę sprawia, że nie mam zamiaru w nadgodzinach pracować. Wszystko to wygląda jak jakiś niewolniczy system... Co z postojem w tym roku?? Jest w ogóle jakiś przewidziany? Jakaś informacja może?

@Jeden z wielu

Wszystko się zgadza.Produkcja ciągnie ten wózek..Trzeba podnieść normy, dojechać ludzi na maxa,po to między innymi, żeby biurowce nadal mogły "pracować " a'la zdalnie ,..... Może ktos decyzyjny w końcu wyciągnie z tego wnioski i dostrzeze jak wieeelką mamy administrację, jak to " obowiązku służbowe" można zabrac na miłe spędzanie czasu w prywatnym skwerze .Po co w takim razie utrzymywac caly "figlo" park biurowy,skoro mozna w domu ?..A kto na tych ludzi aktualnie pracuje? Moze czas spojrzeć na sferę panowie i panie Dyrektorzy....

@Lolo

Damy radę. Ja też nie zamierzam pracować w systemie nadgodzin. Oni się już nawet nie pytają. Tylko niektóre kobiety jakby mogły to by "żarły" 12-stki jak reksio szynke.

Stop plandemii
@Jeden z wielu

Dokładnie. Z roku na rok jest coraz gorzej, rzeczywiście wina leży po stronie pracowników bo po prostu dają się tak wykorzystywać ale swój wkład mają również koordynatorzy którzy nie potrafią wspomóc produkcji tylko bawią się w (usunięte przez administratora) oraz ludzie z biura nie mający pojęcia o pracy na hali. Szybciej, więcej... jak tak dalej pójdzie to będzie typowy (usunięte przez administratora). Taka kontrola pracowników jaka się szykuje nie wniesie nic dobrego. Porządni pracownicy się pozwalniaja i będzie jeden wielki (usunięte przez administratora)

Techo1

Kategorycznie nie polecam. Niby amerykanska firma, dbajaca o pracowników, na każdej hali wiszą te ich kierownice z tymi sloganami, a to wszystko ściema jest.\ Nasdgodzin tyle ze nie ma czasu wydać kasy którą człoweik zarobi a jednoczesnie dają kilka % podwyżki bo niby źle jest. Kierowniki sobie roczne premie wypłacają a nam resztki z pańskiego stołu. znowu słychać że jakies redukcje będą bo źle jest i kasy dla góry w stanach nie zarabiamy. Już kolejnego kierownika z dnia na dzień wywalili. Wczoraj był, dzisiaj go nie ma ;)))))) Amerykance tak pewnie sie czuja ze nawet związki olewają. nasz Solidarność niewiele może. Dramat... Czas sie zbierać bo jutro mogą mi "pudełko" dać i za bramę wystawią.

boguś

jeśli chodzi o negocjacje to w bielsku lipa. W myślenicach mają nowy związek i im się udało wynegocjować odmrożenie stawek,bony 1400zł i 800 zł brutto wyrównania

Hah

I jaki z tego wniosek?

Bik
@boguś

Panowie do roboty a nie pozamykać sie ,wywiescic kartke na drzwi "Pandemia" i udawać hibernacje,bo wy Jestescie dla pracowników w tej firmie.Przez caly rok nie zrobiono nic, oprócz gadania i wciskania ludziom kitów

@Bik

Biura pozamykaly się i biorą kase nie wiadomo za co.Podobno tak im dobrze i nikt nie pali się do przychodzenia do roboty.Bo dzieci maja, bo w maseczce pracować trzeba i kto to wytrzyma.Ludzie na produkcji i tgz.fizyczni wytrzymają.Pracujemy już całą pandemie bo nie mamy innego wyjścia.Niedługo zaczną szczepienia i myślę że teraz już nie powinno być wkrętów i podziałów jak do tej pory.Bo jak ktoś boi się przychodzić do pracy to powinien się zwolnić,a nie brać kasy za nie wiadomo co i jeszcze innym miejsce zajmować.

@boguś

U nas też się wzięli i na koniec udało się wynegocjować odmrożenie stawek i 1000 brutto do wypłaty za grudzień . Na większe bony brakło im czasu . Co nie oznacza że nasze związki to są kompletnie do wymiany

Trzeba było się uczyć też byś sobie pracował zdalnie

Biurowy

Jak wy plaszczyliscie (usunięte przez administratora) w domu (fizyczni) bo produkcja stała i dostawaliscie wynagrodzenie to biura (usunięte przez administratora) od pon-pt za 80% stawki. Puknij się w głowę i popatrz w lustro....

Produkcyjny
@Biurowy

Biura zapieprzały ... weź nie żartuj sobie aż tak, trochę powagi w wypowiedzi.

@Biurowy

jak produkcja stała to biura tym bardziej nie mialy co robić. Moja sąsiadka pracuje zdalnie. W czasie pracy jedzie na zakupy ,zrobi obiad i sobie pranie zrobi. Bardzo sobie chwali.

Kobieta
@ja

Ci z biur mieli ankiety i podobno praca zdalna bardzo im pasuje.Choć ryzyko zarażenia jest tam napewno wiele mniejsze jak na produkcji.Trochę to nie pożądku,ale biura zawsze tak mialy.

@boguś

Wreszcie ktos mądry coś napisał..

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive