Chodecz

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH

jaro 2014-01-04 15:28:37
Nie polecam tej firmy.
Dyrekcja i kierownictwo zupełny brak kompetencji.
Pensja to minimum socjalne lub jeszcze mniej,premie zabierane za byle co.
Kierownik zwalnia i wysyła na autostrady.Pitagolas!!
Firma oszczędza na pracownikach a sami pławią się w luksusie.
Zosia 2016-02-01 13:36:22
Myślę że nie masz racji, zawsze płacą na czas i jak się nazwali dają druga szanse. Chyba ze jest się nierobem.... ;-)
Antek. 2016-12-09 18:06:08
z tym dawaniem drugiej szansy dawaniem drugiej szansy.to śmieszne ponieważ w nowej Bystrzycy w filli apisu,jest rozpusta kierownictwo żyje innym światem Każdy sobie rzepkę skrobie, majster taki rudy kradnie materiał który zamawia niby do pracy.dopisuje sobie godziny.jeśli chodzi o niektórych pracowników to jest tak alkoholizm alkoholizm jeszcze raz alkoholizm.na warsztacie pan Jurek prawie codziennie pijany lecz pan majster tego nie widzi.Na kotłowni pan Władek również co zmiana pijany i też tego nie widzą,żeby kierownictwo zobaczyło kogoś pijanego to albo ktoś doniesie albo pijany musiałby iść do biura i najlepiej nasikać na biurko taki delikwent zostaje wygoniony jedzenia do domu i za kilka dni pracuję tak jak normalnie to jest szok Co tu się dzieje Ludzie widzą i nic nie mówią Znam ten zakład ponieważ pracowałem to kiedyś i śmieje się że jeszcze go nie zamknęli
mikee 2016-12-09 18:14:11
fabryce w nowej Bystrzycy działa w szatni handel bimbrem który jest później sukcesywnie pity na produkcji alkoholików nie brakuje lecz Kierownictwo nie interesuje się tym
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH - Chodecz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE APIS SPÓŁKA JAWNA HENRYK ANDRZEJ FIJAŁKOWSKI, PIOTR BLOCH