Opinie o Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego w Krasnystaw

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego w Krasnystaw

Zośka Nowy wpis

Szukam pracy jako Specjalista ds. Bezpieczeństwa teleinformatycznego. Wiem, że firma miała takie stanowiska, nie wiem czy ma nadal? Bo to ogłoszenie, co mi wyskoczyło w wyszukiwarce, jak wpisałam, to się okazuje, że sprzed 7 lat. Wtedy dopuszczali pracę zdalną, co mi by niesamowicie pasowało, jak obecnie to wygląda? Dają sprzęt do pracy, jakby coś?

mariusz Nowy wpis

Firma stosuje bardzo brzydką politykę nakłaniania do różnych swoich usług, podpierając się przy tym ustawami i prawem, które są interpretowane według własnych idei. Handlowcy którzy przemierzają kraj w poszukiwaniu klientów, stosują wprost arogancki sposób wypowiadania się na wszystkie tematy które nie są zgodne z ich standardami. Potrafią krytykować rozwiązania i przechwalać się swoimi niejasnymi sukcesami. W mojej opinii maszynka do robienia pieniędzy na nieświadomych klientach.

Albi Nowy wpis

Jakiś czas temu była oferta pracy dla specjalisty ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego. Nadal są poszukiwane osoby z tego typu doświadczeniem? Widziałem że to praca na terenie całego kraju i trzeba być gotowym na podróże służbowe. Firma opłaca wtedy zakwaterowanie? Płaci dodatkowe diety?

Mario Nowy wpis

dla mnie ta firma idzie na ilosc. łatwo zlokalizować ile obiektów obsługuje jedna osoba .Żeby tworzyć siec musi isc za tym jakosc na szczescie szybko przekonują sie o tym niektórzy administratorzy danych i rezygnują z ich usług czesto na wlasne zyczenie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego?

Joanna

Unikajcie tej firmy jak ognia! Poszukują przedstawicieli do zadań związanych z ochrona RODO w Urzedach. Co innego kazą Ci opowiadac, jak bedzie "super i bajecznie" a w umowie sa zapisy bardzo niekorzystne dla Urzędów. Po prostu (usunięte przez administratora) chcą inwigilować, instalujac programy do pełnej kontroli komputerów w urzedach, ale tobie nie wolno o tym pisnac słowa!

kandydat

Rekrutacja przeprowadzona w nieprofesjonalny sposob: wywiad telefoniczny na 1 etapie ma sie nijak do tego co oferuje firma na 2 etapie rekrutacji. Wynagrodzenie ok. 2500 netto. Pozyskiwanie klientów do usług informatycznych, czyli budowanie wstepnej bazy klientów do obsługi przez firmę. Premie nierealne, szukaja osob do penetracji rynku a potem dowidzenia.

Emilia

Misją Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz usług w obszarze bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania zgodnie z obowiązującym stanem prawnym oraz normami specjalistycznymi. Brzmi to bardzo interesująco i dlatego jestem ciekawa, jak się pracuje w takiej firmie. A przede wszystkim, czy przyjmują tam osoby bez doświadczenia w takiej dziedzinie? Czekam na Wasz odzew!

DoHalina2

Halina piszacy mial zapewne na mysli to ze wyjazdy sa zwykle do wioch zabitych dechami gdzie nie ma co robic po pracy. Oczywiscie ze pracownik powienie wykonywac obowiazki wynikajacy z umowy o prace, ale wyjazdy do takich miejsc to zadna zaleta, a spora wada. @Falowiec - pewnie pierwsza praca ? I za wiele w zyciu nie widziales.

Halina

@Falowiec, pozytywnie oceniłeś atmosferę w pracy. Czy w firmie Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego organizowane są od czasu do czasu spotkania integracyjne lub wspólne wyjścia po pracy?

Falowiec

A ja jestem zadowolony ... i to bardzo. Wszystko w najlepszym porządku. Praca z wyzwaniami i w dobrym zespole. Ogólnie fajni ludzie. Czasami dużo pracy - ale jak ktoś jest dobry to sobie poradzi i normalnie zarobi

Halina

@DoHalina, dziękuję za wyczerpującą wypowiedź. Na pewno będzie ona przydatna dla niejednego kandydata. Napisałeś o tym, że często wyjeżdża się do mniejszych miast. Czy jest to dla Ciebie minus tylko dlatego, że jak napisałeś, nie można nic w tych miastach nic zobaczyć ani zjeść w dobrych miejscach? Przecież pracownik w pracy powinien realizować obowiązki wynikające z umowy o pracę! Czy rzeczywiście można to uznać za minus tej firmy?

DoHalina

@Halina przestań pisać głupoty. Tak - wszyscy tu piszą o Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego. Tak - atmosfera jest zła, ludzie na siebie donoszą. Stara ekipa była normalna, nowi mają opinię jak by złapali największą okazję w swoim życiu pracując w CBI. A prawda jest taka że CBI jest dobra na początek, żeby zdobyć doświadczenie i pójść tam gdzie praca naprawdę daje satysfakcję i jest sie za to adekwatnie wynagradzane. Tam gdzie widzisz że to co robisz ma sens - a nie zeby robić tak żeby tylko zapłacili fakturę. Jak będą narzekać to trudno. Ważne żeby zapłacili. I zrób to w 100 podmiotach. I to jak najszybciej. Bo kolejne 100 już czeka. Tak - ludzie pracują po godzinach, a jak ktoś nie chce pracować po godzinach to jest gorszego sortu. Jak się zwolnisz to też jesteś gorszego sortu. Jak zachorujesz to jesteś gorszego sortu. Jak pójdziesz na urlop w nieodpowiednim czasie jesteś gorszego sortu. Jak zajdziesz w ciążę to - zwalniają. Tak - jest wyścig szczurów, ludzie podostawali stanowiska dyrektorskie to im palma odbiła i nawet na ulicy już część nie powiedzą. A nawet pomimo tych wszystkich dyrektorów każdy i tak biega czy dzwoni do szefa bo sam podjąć decyzji nie może. A jak już jakimś cudem ta decyzję sam podejmie to szefowi się nigdy nie podoba - można było przecież lepiej zdecydować. Nosz (usunięte przez administratora) !!!! Tak - najważniejsze w tej firmie zawsze było jest i będzie zarabianie kasy. Zarabianie kasy przez szefa. Jakość? Mehh. Tak - trzeba jeździć po całym kraju i wracać po nocach. I nie do dużych miast gdzie można wyjść i coś zobaczyć czy zjeść w dobrym miejscu, tylko po małych miastach i wsiach i szkołach na obrzeżach. Tak - szef nigdy się nie myli. A jak się pomyli to - patrz wyżej. Benefity jakie benefity? Brak życia prywatnego? Ciągła nagonka? Donoszący się na siebie pracownicy? Tyłko lizy? Brak atmosfery w pracy? Pracownicy którzy nie mają nawet studiów a uważają się za expertow i dyrektorów? @Halina nie odpowiadaj na to bo tylko się zbłaźnisz - jak zawsze do tej pory

Halina

@Iwo, czyli wynika z tego, że szkolenia są w firmie Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego płatne przez pracownika? Czy wobec tego istnieje jakaś pula bezpłatnych szkoleń? Może wiesz coś na ten temat? Jak wygląda aktualnie sytuacja w tej firmie, czy zaszły ostatnio jakieś istotne zmiany z punktu widzenia pracownika?

Iwo

Jak zapłacicie drugi raz to będzie szkolenie jak nie to już było. kasa musi się zgadzać. U nas tak powiedzieli.

Halina

@anonymous, może warto w tej sytuacji zaproponować swojemu przełożonemu w firmie Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego zorganizowanie kolejnego szkolenia? Dla pracowników, którzy nie mogli z niego skorzystać. Szkolenia zawsze wzbudzają wiele dyskusji, często chcą w nich uczestniczyć wszyscy zainteresowani, ale firmy muszą w jakiś sposób funkcjonować. Może warto okazać trochę wyrozumiałości i chęci wzajemnej współpracy na tym polu?

Halina

@Obserwator, czy możesz wyjaśnić opisaną przez Ciebie sytuację? Dla większości osób twój wpis jest niezrozumiały. Czy miałeś na myśli szkolenia organizowane przez firmę Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego? Jak oceniasz ich przebieg? Może chciałbyś napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu?

@Halina

Tak, to szkolenie robiła firma CBI . Też miałem , ale w tym samym czasie obsługiwałem petentów. Jednym słowem mogłem być tylko 5 min, bo wykładowca - powiedziała ze nie musowo zamykać firmy na ten czas . Wystarczy ze parę osób siedziało i słuchało - ja nie skorzystałem , ale uważa się ze byłem na szkoleniu i musiałem podpisać.

@anonymous

Firma CBI wystawiła FAKTURĘ I ZA CO .ZA TO ZE CZŁOWIEK NIE MIAŁ SZKOLENIA A ZAPŁACIĆ TRZEBA !

Obserwator

Przyjeżdża p. na szkolenie , bierze kasę za wykład a inni nie mogę skorzystać bo musi obsługiwać petentów ! To jakie to szkolenie ? za co wystawiacie fakturę !!!!

Halina

@Gosciu, Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno zdanie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Może pracownicy po prostu stanowią zaangażowany zespół. Pracownik, który poświęca się i solidnie pracuje jest trwałą wartością takiej firmy. Jak oceniasz inne aspekty pracy w firmie Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego?

Zuza

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest tak dobrze, że nie widzicie potrzeby pisania?

Gosciu
@Zuza

Wyscig szczurów

Miro

Czy jest jakiś powód, ze tak rzadko piszecie na forum?

Ziom
@Miro

Nie gadaj tylko pisz raporty men

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego - Krasnystaw

• Jak się pracuje w Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego?

Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego
2.4/5 Na podstawie 31 ocen.

Centrum Bezpieczeństwa Informatycznego