FM Solutions Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o FM Solutions Sp. z o.o.

GPS 2015-04-07 23:47:40
Firma smiechy, słabe warunki, śmieciówka umowa, brak samochodu służbowego i podtawa na zlecenie 2000 tyś :)
piterkatus 2015-07-21 10:02:43
kolego zaglądasz na firmę FM Solutions Sp. z o.o. a nie FM Solutions SA czytaj ze zrozumieniem
piterkatus 2015-07-21 10:02:50
Serwisant 2016-05-23 10:22:47
Witam, interesuje mnie praca na stanowisku serwisant/inżynier serwisu w Krakowie. Wie ktoś może ile można zarobić na wyżej wymienionym stanowisku i jak wygląda praca w tej firmie?
Pozdrawiam
Kaku 2016-08-02 13:27:01
Też jestem zainteresowany stanowiskiem pomocnika serwisanta, mógłby ktoś powiedzieć ile zarabia się na tym stanowisku?
afa 2016-08-03 21:58:35
tylko nawet nie wiadomo czy ta oferta jest nadal aktualna - przecież rekrutacja ruszyła bodajże w połowie lipca a skoro warunki są tak atrakcyjne to pewnie chętnych nie brakuje na takie stanowisko pracy - a wiadomo jak jest w Krakowie, ludzi pewnie sporo wysłało cv
Zostaw swoją opinię o FM Solutions Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FM Solutions Sp. z o.o.