Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Kiedy

Kiedy można spodziewać się podwyżek? Przecież jesteśmy teraz rodziną, to chyba nie zostawicie nas z taką śmieszna pensja co Ela???? Na takie ciężkie czasy Inflacja galopuje jak szalona niedługo będziemy najniższą zarabiac albo szukać nowej roboty

Auto

Godzinka i jesteś w tesli, 8.500 na rękę. Przyjmują od razu

Do wszystkich

Jeżeli się wachacie i jakimś cudem tu trafiliście - darujcie sobie telemond. Naprawdę gorszej firmy w okolicy nie ma. No chyba że chcecie być pomiatani, źle traktowani, nieszanowani a zamiast premii dostać rzeżuchę - bo to wszystko na co można tutaj liczyć Człowiek (usunięte przez administratora)był i łudził się że coś się zmieni ale skończyło się, pora opuszczać ten przybytek

Przykre
@Do wszystkich

Taka jest rzeczywistość w telemond. Naprawdę. Wyzysk, zero szacunku... nic. Chyba że ktoś wege jest. To może z rzeżuchy będzie zadowolony

Klemens

Firma traktuje swoich pracowników z szacunkiem i godnością. Wszyscy pracownicy są traktowani w sposób sprawiedliwy i równy, bez względu na stanowisko czy staż pracy.

Kkemenz
@Klemens

Klemens Firma ict traktuje swoich pracowników z szacunkiem i godnością. Wszyscy pracownicy są traktowani w sposób sprawiedliwy i równy, bez względu na stanowisko czy staż pracy. Polecam,ict, duże dodatki itp, bo sąsiednią firme tele odradzam, na pewno każdy słyszał, max zarobki 4800

Lemens
@Klemens

Żaden pracownik nie zgodzą się z taką opinią. Wielu z nas doświadczyło niesprawiedliwości i złego traktowania w tym zakladzie

Abcd
@Klemens

Ci co mają staż, zasługują na godny szacunek. Tak właśnie. Docenienie. A tu..... Nieco ponad 5000....z sobotami. Żeby nie było że tu tak dużo się zarabia. NIE. ABSOLUTNIE. Żenada. Wstyd. Wyzysk. (usunięte przez administratora). Zacznijcie myśleć, zajmijcie się tymi co są...innych nie będzie. Nikt za te pieniądze tu nie przyjdzie. Po co otwierać nowe zakłady skoro nie potraficie zarządzać jednym i dobrze wynagradzać. Ogłaszam strajk włoski. Po co się wysilać, a kto może..... W nogi

M

U mnie od czerwca Tesla, papiery już podpisane na początek w przeliczeniu 8500 zł na czysto, rzeżucha przechyliła czare goryczy. Szkoda, ale cóż

@M

Brawo, oby takich więcej.... Aczkolwiek to im nie da nic do myślenia. To głąby, nie szanujący ludzi zaperniczajacych na ich premie, pensje. Teleskop to dno ... Tragedia. Zakład z tak dobrą renomą sięgnął dna, nawet niżej. Pogratulować szefostwu że pracownicy odchodzą, szukając lepszej pracy. Masakra. Gdzie motywacja....z pewnością będzie na corocznym pikniku ....

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kadra

Zero wdzięczności z waszej strony. Firma dba o pracowników, dobrze płaci, funduje benefity świąteczne typu rzeżucha, a wy co? Tylko narzekacie?

RUCH OPORU

Spoko mi tylko chodziło o to że nic mądrego nie wymyślą jeśli chodzi o pretekst żeby nie dać podwyżki, a o osiołku stąpającym po lodzie mi się znudziło słuchać, więc może że wojna? Albo że wulkan wybuchł, cokolwiek tylko nie osiołek. Pozdrawiam.

No

Ela mówi że nie ma wpływu na to że amerykanie robią po 12 godz, i że mają wyższa stawkę, i że dla Polaków brak sobót żeby dorobic. Ela takie pytanie to po co ty tam jesteś? Już wiem, to system ich przyjął i kazał zatrudnić i płacić więcej. Dzisiaj może jeszcze nie, ale widać już powoli jak ludzie mają wysmigane na tą robotę. Ten suchy to ci normalnie życie uratował tym że cię puknął. Zrób cos raz chociaż nie na pokaz na fb. Cokolwiek. 4700 netto to śmiech poprostu. Jak widzę ten program kryptonim szef i facet, szef firmy mówi że ceni doświadczenie swoich pracowników to mi się normalnie śmiać chce. Ela tak jak ktoś powiedział, jak pracujesz w Teleskopie to się w cyrku nie śmiejesz. Pozdrawiam

Apel

Kwiecień mija, a podwyżki inflacyjnej nie widać, nie słychać... A rzeżucha już zjedzona.

Tak
@Apel

To trzeba zacząć jechać na 20% mocy. Jaka płacą taka praca.

Arek

Chciałem się zatrudnić w teleskopie ale słyszałem plotki na mieście że na Wielkanoc pracownicy dostali rzeżuchę zamiast premii i że Polacy zarabiają mniej od obcokrajowców czy to prawda? Mógłby ktoś potwierdzić?

Dyskryminacja płacowa

"Dyskryminacja płacowa następuje wtedy, gdy o wysokości pensji decyduje np. wiek lub płeć pracownika, nie zaś jego kwalifikacje, doświadczenie czy zakres obowiązków. Nie można uzależniać poziomu wynagrodzenia również od takich czynników, jak: PRZYNALEŻNOŚĆ NARODOWA, rasowa lub religijna" Tak mówi kodeks pracy. Czy telemondu on nie obowiązuje?

Don

Gabriel w (usunięte przez administratora) był i (usunięte przez administratora). widział, do tego ma rybki i chomika na utrzymaniu, proponuję imc jak ktoś chce normalnie zarobić i też na umowę, do tego dodatki bo tele to 4800 i to wszystko jeszcze jakiś (usunięte przez administratora) non stop siedzi na kamerach i tylko patrzy żeby kogoś (usunięte przez administratora)

Gabriel

Pracuję tu już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z obowiązującej umowy o pracę. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ zapewnia mi to pewność zatrudnienia na dłuższy czas.

Dlaczego nie zrobicie chociaż małego parkingu dla tirów jak ict tylko trzeba się codziennie przeciskać?? Jak nie krata stoi na drodze to tir, nie możecie czegoś z tym zrobić czy na to też skapicie???

Dr. No

Jakbyś rzeżuchę na święta dostał to też byś kładł laskę na to czy tam ma być spoina czy nie. Jest też opcja z dodatkiem 50 groszy brutto na godzinę. Chyba normalne, że musi się różnić jakość pracy pracownika dobrze opłacanego i tego co dostaje grosze.

Radek
@Dr. No

Panie i Panowie na wszystkich zakładach w Telemondzie zrobił się straszny (usunięte przez administratora) ludzie mają już dość tego wiecznego kłamstwa ,dzielenia ludzi a teraz zrobiliśmy się 2 sortem bo właśnie teraz liczy się dla nich Ukrainiec .Polaka mają już za nic a przez tyle lat to my budowaliśmy ten zakład ,zobaczcie jakim to trzeba byś sk......em żeby tak nas traktować.Ale jedno jest pewne Polacy wiedzą co mają robić i jak niech ,będzie jak najwięcej bubli i poprawek to się nauczą jak traktować pracownika .Zrobili sobie z nas (usunięte przez administratora) za damski (usunięte przez administratora) .Cwaniaki bo mają dotacjeod 500zl miesięcznie za każdego UA mało tego zwolnieni z podatku .Że ta duża stopa jeszcze chodzi ........

walczyk

naprawdę w porównaniu do poprzedniej pracy to tutaj jest cacy wszystko i do tego ludzie ekstra

Kacper

Praca jest w porządku, jak na warunki rynkowe powiem nawet że powyżej przeciętnej

Błyskotka
@Kacper

Powyżej przeciętnej? Chyba w Żabce ;) przy (usunięte przez administratora) taśmie obok więcej zarabiają to co to za przeciętna? Gdzie podwyżka inflacyjna? Jak tak dalej pójdzie to będziemy zarabiać najniższą krajową a nie powyżej przeciętnej. (usunięte przez administratora)

Olga
@Błyskotka

teraz pytanie skąd te rozbieżności? na różnych działach inaczej się po prostu zarabia i dlatego tak piszecie? na którym jest ewentualnie najlepiej i który warto polecić? z jakich przyczyn?

Roman

Prawda w oczy kole hahah.Szybko usuwają żeby nikt niezobaczł .Taka jest prawda to już po zakładzie ,stracił zaufanie w oczach Polaków .Brawoooooo wszystko na własne życzenie.

Spawacz

Oceniam pozytywnie. Po 15 latach pracy można wypracować niezłe wynagrodzenie około 4500 zł. Do tego są atrakcyjne benefity typu rzeżucha na święta.

Do zarzadu

To co zrobiliście jest już po prostu przykre. Tak po ludzku moglibyście raz pomyśleć o ludziach, którzy zapewniają wam dochody i ciężko pracują dzień w dzień w hałasie, (usunięte przez administratora) i pyle. Tą starą babkę to sami sobie zjedzcie ze smakiem, możecie jeszcze posypać rzeżuchą. Taki "prezent" na święta to jak naplucie w twarz. Tu już nie ma przyszłości, trzeba się ewakuować bo statek tonie. Wielu z nas zasiedzialo się tutaj przez lata, a prawda jest taka że gdziekolwiek się nie trafi to nigdzie nie będzie gorzej niż w telemondzie. Smutny upadek zakładu Wesołych świąt prezesie i smacznej babki

Niemoge

Widac jak bardzo zarząd ma w (usunięte przez administratora) pracowników. Rzeżucha i babka śmiechu warte . Wszyscy wokol dostają premie na święta a tutaj jak zawsze żenada Wsadźcie sobie tą babke

.....

Szczera prawda. Wstyd to mało powiedziane. Żenada. Zakład sięgnął dna. Mają nas za nic. (usunięte przez administratora)biurokraci. Sobie z całą pewnością dali świąteczne premie. Nam tradycyjnie ochłapy.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 552.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 540, z czego 221 to opinie pozytywne, 206 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop
3.2/5 Na podstawie 504 ocen.

Teleskop