P.H.U. Magnat

Kielce

Opinie o P.H.U. Magnat

ktoś .... 2010-08-03 23:52:46
byłem pracowałem zobaczyłem ... powiem krotko - nie polecam ...
mariusz 2010-11-03 18:20:56
prada co pisze ta osoba ja też byłem i pracowałem długo i też nie polecam tej hurtowni na miejsce pracy to jest hurtownia pracodawcy złodzieja mało płatna bardzo mało płatna.
Anonymus 2010-11-17 17:47:05
Powiem tylko tyle. DNO!!!! pracowalem tam okolo roku i jednego czego sie dorobilem to bolu w kregoslupie, wymagania olbrzymie a pieniadze ktore sie zarobi smieszne, do tego praca w sobote!!!!!!! Nie polecam nikomu
Pracownik 2011-11-13 15:22:23
do 10 tego dnia kazdego miesiaca kazdy pracodawca jest wyplacic nalezna pensje za poprzedni iesiac, a dzisiaj mamy 13 i kasy nie ma, nikt nie dostal, nie polecam tego miejsca pracy, oddział zgierz
były pracownik 2015-04-23 22:04:41
Pracowałem jakiś czas w firmie. Armosfera kiepska, płaca minimum, mobing ekstremalny w wykonaniu kierownika oddziału w zgierzu, Pana Przemysława. Nie plecam, chyba że naprawdę nie masz wyjścia.
Mirek 2016-04-21 11:57:33
Witam, jestem zainteresowany współpracą z firmą P.H.U. Magnat, a konkretnie z oddziałem w Tarnowie. Z tego co czytam na forum zdania są podzielone, nie wiem jednak, które opinie tycza się którego oddziału, a do tego są dość nieaktualne. Czy jest obecnie prowadzony proces rekrutacji?
Zostaw swoją opinię o P.H.U. Magnat - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Magnat