Opinie o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Czerwionka-Leszczyny

Chop znikąd

Nie chodzi o to żeby z Joli robić wycieraczkę ale na Boga nie dość że i tak mamy marne wypłaty to tak ciężko ludziom dać coś zaeobić za te sobotyw ramach rekompensaty za postój? Ludzie chętniej przyszliby dorobić sobie w te soboty niż za dzień wolnego. A we wrześniu bedzie płacz bo wypłaty bedą jeszcze gorsze za sierpień bo premia w czasie urlopu się nie liczy a przypominam że urlopu musimy wziąść 3 tyg i to nie z własnej woli!

3 strefa
@Chop znikąd

Sprawdź w HR bo chyba tak nie jest. Urlop nie ma wpływu na wypłatę we wrześniu. Dostaniesz średnią z podstawowej + premię według regulaminu ale nie jestem pewna.

Dorota

Jak mamy mieć dobrą jakość jak maszynka do produkcji pieniążków się pier doli ??? A wiadomo czym więcej tym lepiej tych pieniążków i nikt nie zwraca na buble uwagi

Pracownik strefa 1

Małe pytanko dlaczego będąc na L4 w dniu 16.06 czyli dzień po Bożym Ciele musiałem odrabiać ten dzień w sobotę.

Bez komentarza
@Pracownik strefa 1

Dlaczego pytasz i żalisz się o to na goworku? Nie masz języka żeby się odezwać i zapytać o to swojego przełożonego?

Qa

Bo 12 był dniem wolnym, a 20 był dniem roboczym

Pracownik strefa 1
@Bez komentarza

Nie żale się tylko pytam. Byłem w pracy odrobiłem dzień i git. Chciałem tylko racjonalnego wytłumaczenia

Bez komentarza
@Pracownik strefa 1

Ale to kto ma ci odpowiedzieć? Operator? Pani sprzątaczka? Myjkowy? Załatwiaj takie sprawy z przełożonym

nick

Więcej kamer mniej osób zarządzających nisze koszty produkcji

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCYJNY - OPERATOR MASZYN.
1 strefa

Koleżaneczki którym(usunięte przez administratora) ściska i nie potrafią się wyrobić ze swoją pracą już za zaczęly czepiać się osób które mają czas isc na papierosa na 10 minut co godzine tutaj jedynie zazdrość wami kieruję bo jeśli masz target wypracowany to i masz czas iść do ubikacji ale tego nikt nie widzi że przez całą szychty pracujesz na wysokich obrotach zrób tak jak my zajmij się swoją pracą a nie gadaniem bo buzia ci się w pracy wogole nie zamyka a może w tym problem praca to nie najlepsze miejsce do obgadywania innych popatrz na siebie...

@1 strefa

Ty masz czas na gadanie ja na papierosa. Pozdrawiam ????

Jo

Roboty się chyćcie

@1 strefa

Jutro zakładamy czujniki w wc .Dodatkowo skierujemy kamerę w kierunku drzwi do wc na hali produkcyjnej obok Technologi

A kiedy nam odejmną z wynagrodzenia za papier i mydlo?

Jeszcze chwila i będziemy dopłacać do i tak już nędznej wypłaty.

Eeee

Czy wniosek opiekuńczy na dziecko cza wypisać i jakoś wysłać kadrowej czy same wypisują.

Eee

Jak wychodzi wynagrodzenie w czasie postoju ? Niby na Tenneco Solidarnosc pisze ale nie idzie tego znaleźć.

Xxx
@Eee

Jeżeli chodzi o wynagrodzenia to mam informacje że od 1-10 kwietnia 100% płatne , reszta kwietnia płatne 80% , bez premii.

@Eee

Informacja dla pracowników firmy Dynamic Technologies! Informujemy, że dziś zostało podpisane porozumienie dające pracodawcy możliwość ubiegania się o wsparcie w ramach tzw. tarczy antykryzysowej. Porozumienie obowiązuje do 30.06.2020 i stanowi, że w czasie postoju ekonomicznego pracownicy będą otrzymywać 80% wynagrodzenia sprzed postoju. Obniżony został również wymiar czasu pracy o 20%. W zakładzie funkcjonują listy pracowników przebywających na postoju ekonomicznym i tych z obniżonym wymiarem czasu pracy. Tym samym posiadacie wszystkie niezbędne informacje. Jeśli coś będzie niejasne jesteśmy do Waszej dyspozycji. Kontakt: mail, messenger, tel.

xy
@Eee

mają być dostępne w zakładzie informacje wydrukowane na ten temat łącznie z przykładem jak sobie wyliczyć wynagrodzenie. Ustalenia z końca marca są aktualne w pierwszej części miesiąca do 10 kwietnia potem zasady z porozumienia.

yx
@xy

Oki przeliczę i Ci wyślę czas to pieniądz !

Ziga

Witajcie czy wiadomo już coś kiedy wracamy do pracy. Czy już coś od poniedziałku rusza.

No

Wracamy w poniedziałek

@No

Już to jest zatwierdzone tak? Na 100% wiadomo?

Nie nie wracamy postój przedłużony do 24 kwietnia

XY
@pracownik

Na dziś planowany start produkcji jest na 27 kwietnia. Brak zamówień. Co do warunków postoju to dziś zostało podpisane porozumienie.

Ziga

Informacja dla pracowników Dynamic Technologies Polska! Po pierwszych rozmowach OM otrzymała propozycje obniżenia wynagrodzenia pracowników godzinowych o 25% w czasie przestoju ekonomicznego i obniżenie czasu pracy dla pracowników etatowych powiązanego z obniżką wynagrodzenia. OM przedstawiła swoje oczekiwania co do projektu porozumienia i czekamy na formalny projekt dokumentu. Na tym etapie nie ma mowy o jakiejkolwiek zgodzie czy porozumieniu. Omawialiśmy tylko propozycje, które mogą pomóc zbliżyć stanowiska obu stron i zawrzeć kompromis na czas kryzysu. Czy ktoś już coś wie na ten temat

Co
@Ziga

na początku ustalone 100% bez premi, zmieniło się to?

@Co

No taka informacja widnieje na Teneco solidarność. Jeśli ktoś ma wiadomości na ten temat niech da znać co i jak wkoncu.

Co
@Ziga

Nie jestem w związkach i nie rozumiem czemu związki decydują o mojej wypłacie

Ziga

Czy ktoś się orientuje jak z zarobkami na tym postojowym. Ile procent wypłaty dostajemy. Bo premi wiadomo chyba brak. Tylko piszcie prawdę proszę. Są wydatki rodzina opłaty. Chciałbym wiedzieć na co się szykować.

@Ziga

JAK SZLIŚMY NA POSTOJOWE TO NASZA KOCHANA PANI MANAGER HR NAPISAŁA W E-MAIL ZE POSTÓJ JEST 100% PŁATNY. Więc myśle ze to nie kolejny wałek z jej strony. POZDRAWIAM !

Xyz
@Karolina

Ciekawe czy tak będzie..

misia

czy w poniedzialek wracamy do pracy czy mamy dalej postojowe

@misia

siedzimy dalej w domu do odwołania

@pracownik

A kto to powiedział że siedzimy do odwołania? Jest to gdzieś napisane? Mnie firma nie poinformowała że dalej jest postój.

On

Strefa 3 dostała od Brygadzisty wiadomości z informacją.

Jak Cie nie poinformowali do do roboty w poniedziałek. A i nie zapomnij rozpalić pieca by później nie pizgało jak wrócimy do roboty : )

Jak będzie wyglądać praca na 3 strefie?? Pomiędzy jednym operatorem a 2 ma być minimum 1,5 m to jest nie realne. Trzeba by było po 3 linie całkiem usunąć żeby było na tyle miejsce. Druga sprawa nie możemy się mijać zmianami. Jak to będzie rozwiązane ?

diory

czy wiadomo do kiedy mamy postojowe bo wstepnie ma byc do 3 marca nikt nic nie powiadamia czy bedzie dluzej i do kiedy

Xxx
@diory

Ja bym poszła do roboty, bo to szybko nie minie i albo nas dopadnie wirus, albo wszyscy stracimy pracę, a wtedy z czego żyć. Przestrzegać zasady czystości i do roboty kto chcę iść.

Altero

Ile trzeba uzbierać punktów na nowy toster?

Wesont

Co najwyżej czajnik

Julka

Co to ma być ?? Część osób będzie sobie bezpiecznie siedziała w domu i nic nie robiła, a cześć osób narażać swoje zdrowie i życie w pracy tak ? Bez sensu!!! To jest niesprawiedliwe !!

On
@Julka

Julka piszesz w taki sposób jak gdyby osoby które siedzą w domu były czemuś winne. Taka polityka niestety. Nie nasza wina że rząd do 8 roku życia przyznał zasiłki rodzicom. (usunięte przez administratora) Każdemu tego życzę z całego serca.

Julka
@On

Nie chodzi mi o osoby na opiece. Od dzisiejszego dnia cześć osób zostało wysłanych na „postojowe”. O to mi chodzi. I nie mam absolutnie do nich pretensji bo to nie nasza wina ze mamy taka sprawiedliwość w firmie... Myśle ze osoby się narażające i pracujące mogą liczyć na jakiś dodatek chociaż

Łysy

A czerwona ekipa z leszczyn z majstrem budowlańcem przewidziała epidemię. Od 2 lat mają kwarantannę i nie wychodzą z biura????????????

Marynarz
@Łysy

Żal du** ściska bo nie możesz nigdzie iść bo brygadzistka patrzy i punkty odejmuję? Zajmijcie sie każdy sobą i ludzią będzie się żyło lepiej.

III strefa
@Łysy

To tak jak trzecia strefa, oni też mają kwarantannę cały czas, a wypisują na innych.

@Łysy

No pierwsza strefa to samo tez ma kwarantannę,

!
@1 strefa

Widać to po wyprodukowanych sztukach .

!
@1 strefa

Widać to po wyprodukowanych sztukach .

Chop znikąd

Ludzie! Idźcie po rozum do głowy skoro firma nie dba o pracowników i ma ich gdzieś bierzcie L4 i siedźcie w domach. Naprawde macie gdzieś swoje rodziny i siebie? Widać że firmie zależy tylko na produkcji a nie na ludziach więc niech biura ida na hale popracować niech sami siebie narażają! Chrońcie siebie i innych!

Aha ok
@Chop znikąd

I myślisz ze wszyscy wezma zgadaja sie i pojda na l4? Tutaj? Uwierz ze znajdzie się i to nie jedna niewolnica która bedzie robić i do ostatniego tchu, najlepiej z pampersem w gaciach bo musi być target co do sztuki a najlepiej trochę więcej.

@Aha ok

Niech robi ale Ci co maja olej w głowach powinni zostać w domu. Wtedy firma zobaczy że skoro nie dbają o swoich ludzi to Oni nie bedą dbać o firmę. Powiem szczerze że jestem bardzo rozczarowany postawą dyrekcji.

Tak jest!
@Aha ok

Byle zabłysnąć.

Wstyd

Ludzie fabryki produkcje w kraju i w Europie zamykają jedna po drugiej!!!!!!!!! Na co czekacie????????

Qwerty
@Wstyd

Zamówienia ważniejsze od ludzi.. Pokazali ile dla nich znaczymy! "mamy zaległości" rozwiązanie jest proste weekendy pracujące

Łukasz

POLECAM PRZECZYTAĆ NASZEMU KIEROWNICTWU JEST TO POST OD JEDNEGO Z LEKARZY. Może da wam to coś do zrozumienia i zachowania powagi. Pozdrawiam Wykrakałem sobie. Idąc na dyżur zapodałem posta jak ważne jest odpowiedzialne podejscie do tematu pandemii. Nie ukrywamy nic. Jak na spowiedzi. Wracasz z ogniska epidemii mówisz na wejściu. I (usunięte przez administratora) mi się cwaniaczek. Filozof. Granice zamknięte od północy ? Wrócę w sobotę. Oszukam system. To nic, że synek 4 latka ma astme. Że jest w grupie ryzyka. Do odstrzału pierwszy jak złapie to g.... O co im chodzi ? Wracasz z kraju gdzie 60-70 proc. jest zarażonych tym syfem. Wirusa nie widać. Więc nie ma problemu. Granice zamykają o północy. Zdążę. Wracam do synka i żony. To nic, że byłem w ognisku. Dobrze się czuję. Synek 4 lata. Astma w wywiadzie. W grupie ryzyka. Pierwszy do odstrzału jak mu to (usunięte przez administratora) sprzedam. I przez takiego właśnie dupka siedzę na kwarantannie. Co najmniej 5 dni. Ja i 2 pielęgniarki. Zakaz wychodzenia z domu. Przez szybę zapytałem 3 razy. Byliście za granicą ? Nie. Oki. Wchodzita. Maski na ryj. Rękawiczki. Fizelina. Spoko. Ryzyko minimalne. Pytam kolejne 2-3 razy. Byliśta w Chinach , Niemczech, Francji, Hiszpanii itp itd. Odpowiedz nie. Spoko. Śmiszki , heheszki. Tata na korytarzu. Tylko jeden rodzic z dzieckiem wchodzi. Badam. Dziecko kaszle . Stan podgorczkowy. Maska na ryj. Rękawiczki. Mowię że to pandemia. Nie pytamy bez powodu. Mama się łamie po moim kazaniu. Mąż wrócił w sobotę z Niemiec. (usunięte przez administratora) Sanepid, Policja. Ja i 2 dziewczyny na kwarantannie. Min. 5 dni. Max. 14. Dziewczyny płaczą. (usunięte przez administratora) Ja mam wolne. Jestem mlody. Biegam. Zyje zdrowo. Przezyje. Ale juz o 3 pary rąk mniej do walki z tym gównem. Od tygodnia starałem się spokojnie oswajać ludzi, znajomych, pacjentów z problemem. Stopniowałem, przyzwyczajałem, oswajałem z tematem. Liczyłem na podstawową inteligencję. Instynkt samozachowaczy. Cosik tam pisałem na fejsie. Powazne spokojne podejscie do tematu. Tak mi się wydaje. Nie zadziałało. Przykro mi. To teraz bez owijania w bawełnę. Trzeba Was wziąć za ryj. Jak w Chinach. Ogarnijcie się. Myślicie czy macie tylko gąbkę zamiast mózgu ? Żarty się skończyły. Trzeba Was wziąć za mordę tak jak w Chinach ? Jedzie ekipa przez miasto. Zabija drzwi dechami. Wojsko dowozi podstawowe produkty. Cwaniaków wyciągają ekipy w skafandrach i przymusowa izolacja ? Chiny sie ogarnely po 3 mcach. Kilka, kilkanascie zachorowan dziennie. Europa....kilka tysiecy nowych zachorowan na dzień. Kilkaset zgonów dziennie. Jesteśmy w epicentrum tego gówna . Tak twierdzi WHO. Jestem lekarzem. Ufam lekarzom. My swoje wiemy. I was uświadamiamy. Na zachodzie kilka tysiecy zachorowan dzienne. Ludzie olewają. Pełne stadiony, sale koncertowe, ludzie w restauracjach, barach. Korona party. Zakazują imprez i zamykają bary w Belgii. Jedziemy do Holandii. Tam jeszcze mozna. (usunięte przez administratora) się. To (usunięte przez administratora) mutuje. W Niemczech szacuje się że juz ok. 60-70 proc. populacji jest zarazonych. Nie pytamy bez powodu. Dotarło ? Japonia. Pierwsze zachorowania w tym samym tygodniu co Włochy. Japończycy się słuchają. 120 mln japonczykow i kilkaset zachorowań. Kontrolują to. Bo se siedli na (usunięte przez administratora) Włochów 2 razy mniej i kilkaset zgonów dziennie. Zachorowań w tysiące. Wybierzcie model który Wam pasuje. Delikatnie nie zadziałało. To macie brutalną prawdę. Siedzieć na (usunięte przez administratora) Jestem za stanem wyjątkowym. A jak trzeba. Za stanem wojennym. Łagodnie nie działa. Żarty się skończyły. Wystraszeni ? O to chodziło. Siedzimy w domu. Nie kłamiemy. Mówimy prawdę. Bo w tym tempie przez paru (usunięte przez administratora) cała słuzba zdrowia na kwarantannie. I kto Wami się zajmie ? Dla mnie stan wyjątkowy to minimum by Was ogarnąć. Bo od 2 tyg. oglądacie TV. Info na maxa. Mówią prosto jak krowie na granicy. I nic z tego nie rozumiecie. Analfabetyzm wtórny. Albo to wypieracie. Wczoraj pozegnałem się z córeczką. Nie chcę jej narażać. Serce mi pękało. Najbliższe 2 tyg bez córci. Przez jednego (usunięte przez administratora). Przez najbliższe 2 tyg. co najmniej 3 osoby siedzą na kwarantannie. Przez jednego (usunięte przez administratora). Zamiast Wam pomagac w szpitalu siedzimy w domu. Mi pasi. Nie będę się nudził. Sorry za bluzgi. Musiałem się zniżyć do Waszego poziomu. Dane naukowe i merytoryka nie działają. Tylko strach może Was ogarnie. Danych pacjentów nie sprzedaję. Swoje mogę ujawnić. Siedzę na kwaranatannie. Słucham się władz. Siedzę na (usunięte przez administratora) Wynik wyjdzie ujemny wracam do Pogotowia i Szpitala. Co by Was ogarnąć. WHO ogłosiło pandemię. Europa epicentrum zachorowań. Siedźta na (usunięte przez administratora) i się słuchajta. Piszę Waszym językiem. Delikatnie ....nie działa. Historia mi wybaczy ???????????? Udostępniać. Lajkować. Rodo mam ...gdzieś ????:) wyrażam zgodę na udostępnianie swych danych ????:) Wszystko w Waszych rękach. Wierzę że dotarło. Bluzgi konieczne. Tylko wtedy wielu zrozumie.

Zostaw merytoryczną opinię o DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Czerwionka-Leszczyny

• Jak się pracuje w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DYNAMIC TECHNOLOGIES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.7/5 Na podstawie 162 ocen.
  • Armii Krajowej 5
    44-230 Czerwionka-Leszczyny